شروع فعالیت واحد اسپرم

679

خدمات انتقال اسپرم قوچ هومو در مرکز همدان تیم تحقیقاتی مینی سالن راه اندازی شد و شما دوستان عزیز به دو شکل از این خدمات میتونید استفاده کنید:

حالت اول اینه که انتخاب میش های اولیه از بهترین های قزل افشار توسط همکاران ما بخواد صورت بگیره و در مرکز همدان این میش ها بخوان آبستن بشن و شما این میشهای آبستن شده با قوچ هومو رو که از بهترین ها انتخاب میشه رو بخواین به مزرعه خودتون منتقل کنید.

اما اگه شما مزرعه خودتون رو راه اندازی کردین و دامهای شما در مزرعه تون مستقر هستن ، در این صورت اگه فاصله شما با مرکز ارائه خدمات ما در همدان ، کمتر از 300 کیلومتر فاصله داشته باشه ، میتونید در خواستهای خودتون رو ثبت کنید و طی زمانی که خدمتتون اعلام میشه ، به  اضافه جزییات مربوط به هزینه و نحوه اجرای کار ، شما دوستان بتونید در مزرعه خودتون این خدمات رو دریافت کنید ، یعنی کارشناسان و متخصصان ما در مزرعه شما حاضر میشن و بحث انتقال اسپرم صورت میگیره.

اما در این حالت شما دوستان باید از همون ابتدای کار که آماده سازی جهت آبستنی هست تحت مشاوره متخصصین ما  قدم بردارید تا به امید خدا بهترین نتیجه رو بگیرید.

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو