دو شاخه پرورش پرسودتر از عقرب

396
4 گام خرید اصولی گوسفند بومی چندقلوزا
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
پرورش گوسفند چندقلوزا (هر آنچه باید بدانید)
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

طی دو سال اخیر که منتهی به سال 98 میشد ، تقاضای بسیار زیادی در کشور جهت پرورش عقرب و زهرگیری این حشره شکل گرفت و علت اصلی این تقاضای زیاد هم این بود که در این حوزه طبق محاسبات مالی که این دوستان انجام میدادن ، حاشیه سود به مراتب بالاتر از سایر حوزه ها  وجود داشت و در واقع امکان یک جهش مالی جدی در این حوزه رو دوستان محاسبه میکردن.

از اقشار مختلف جامعه هم پیگیر این موضوع بودن و حتی خیلی هاشون هم تحت مشاوره ما بودن. 

و در بین این دوستان عزیزانی بودن که کل سرمایه گذاریشون ، یک تا دو میلیون تومان بود و در کنار این دوستان هم دوستانی بودن که توان سرمایه گذاری بیش از یک میلیون برابری دوستان گروه اول رو داشتن. 

اما این حوزه با چالش های بسیار زیادی مواجه بود. از جمله بازار فروش ، صادرات ، نقد شوندگی ، دانش فنی کمی که وجود داشت ، بحث مجوزهای داخلی و چالش های دیگه . و این دوستان به علت سود زیادی که تو این حوزه طبق محاسباتشون داشتن ، حاضر بودن تمام این سختی ها رو به جون بخرن و این راه رو ادامه دادن. 

اما به خاطر چالش های زیادی که وجود داشت ، متاسفانه اون شاخه به سرانجام خوبی نرسید و تا به امروز هم هنوز این حوزه سامان یافته نیست. 

اما اگه از جمله افرادی باشید که تمایل به این شکل کار دارید که به حوزه ای ورود کنید که سختی های زیاد مربوط به خودش رو داره اما در کنارش یک جهشی در اون حوزه اتفاق بیفته ، بحث زراعت چوب و نهالستان و کرم ابریشم ، دو تا حوزه ای هستن که ظرفیت مشابه عقرب و چه بسا بیشتر از عقرب رو دارن .

یعنی از لحاظ میزان سوددهی این کسب و کار ، اون پتانسیل رو کاملا دارن و شما میتونید با سرمایه بسیار کم و در شرایطی با سرمایه صفر این کار رو شروع کنید که از خرید تضمینی برخورداره و برخلاف حوزه عقرب از مزایای این دو شاخه این هست که غیر از این که این سوددهی و حتی سوددهی بیشتر از عقرب رو به دنبال داره ، از حمایت داخلی برخورداره و براش مجوز صادر میشه و بازار خرید تضمینی داره ، دانش فنی وجود داره و در برخی از این شاخه ها هم حمایت های خوب داخلی وجود داره.

ازین رو اگه علاقمند به ورود به کسب و کاری با این فضا هستید پیشنهاد میکنم که حتما فیلمهای این دو حوزه رو بخواین دنبال کنید که اطلاعاتش رو به دست بیارید و حتما پیگیر اطلاعات باشید که انشاله بتونید نهایت بهره برداری رو ازش داشته باشید. 


 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

tik5 دو شاخه پرورش پرسودتر از عقرب دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند پروار،گوسفند داشتی، تلقیح مصنوعی و جیره دام 16 الی 18 بهمن ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی گوسفند چندقلوزا کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER دو شاخه پرورش پرسودتر از عقرب نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg دو شاخه پرورش پرسودتر از عقرب برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو