خرید قوچ هومو یا خرید اسپرم هومو

637
4 گام خرید اصولی گوسفند بومی چندقلوزا
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
پرورش گوسفند چندقلوزا (هر آنچه باید بدانید)
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

یکی از سوالاتی که به شکل متداول در ذهن شما ممکنه وجود داشته باشه این هست که ما اگه قوچ هومو برای گله مون بگیریم به نفعمون هست یا این که بخوایم از خدمات اسپرم قوچ هومو یا سایر مراکز در صورت وجود استفاده کنیم؟

خوبه که بدونید در یک سیستم مدیریتی حرفه ای ، شما در قوچ اندازی طبیعی میتونید از هر قوچ هومو نهایتا برای 40 راس میش خودتون استفاده کنید. 

حالا اگه مدیریت شما حرفه ای هم نباشه ، این میزان کاهش پیدا میکنه. حتی اگه شما در قوچ اندازی طبیعی حداکثر مدیریت رو هم داشته باشید و بهره وری حداکثری هم بخواد باشه ، خوبه که بدونید قیمت اسپرمی هم که از قوچ خودتون استفاده میکنید ، قیمت تمام شده اش گرون تر از حالتیه که بخواین این اسپرم رو از یک مرکزی که این خدمات رو داره ، دریافت کنید. 

ضمن این که شما به ازای قوچی که نگهداری میکنید با چالش های نگهداریش ، مثل تلفات و بیماری هاش و مشکلاتی مثل  مشکل در پرش قوچ ، مشکل در کیفیت اسپرم و جهش اسپرم و.... مواجه هستید.

و از طرف دیگه ای هم بخش قابل توجهی از سرمایه شما خوابیده ، با این که به شما سود مازادی نمیرسونه. 

یعنی شما از تمام جوانبی که به قضیه نگاه میکنید ، دارید زیان میدین و از سود کمتری بهره مند میشید. در صورتی که مرکز خدمات اسپرم قوچ هومو به شکل تازه و fresh  در نزدیکی مزرعه شما بخواد وجود داشته باشه. 

بر اساس نیازی که در این زمینه وجود داره ، یکی از برنامه ریزی هایی که تیم مینی سالن داره اینه که به امید خدا بخوایم ظرف ایام پیش رو مراکز خدمات اسپرم گرم قوچ هومو رو داشته باشیم، به این صورت که تقریبا تا 300 کیلومتری هر مرکز میتونیم خدمات رو به شکل  اسپرم تازه و گرم داشته باشیم و این یعنی این که در مراکزی که خودمون حضور داریم، این خدمات رو راه اندازی خواهیم کرد و  در استان های مختلف کشور در صورتی که نیاز سنجی خوبی شده باشه و تقاضای کافی وجود داشته باشه، پیشنهاد ما این هست که شما دوستان ، درخواستتون رو به تیم مینی سالن اعلام کنید.

خودتون بخواین یک یا چند قوچ هومو رو داشته باشید و تمام ارائه خدمات هم به وسیله متخصصین تیم مینی سالن به شکل اسپرم گرم در محل باشه تا هم از استان خودتون و هم از شهرهای دیگه بتونن از خدمات شما استفاده کنن. 

جهت شروع کار به این شکل و ارائه خدمات به عنوان یکی از پایگاه های تحت پوشش مینی سالن در راستای ارائه  اسپرم گرم ، در صورتی که بازار منطقه تون ، آمادگی این موضوع رو داره میتونید به شماره زیر در تلگرام یا واتساپ پیام بدید و پیشنهاد خودتون رو ارسال کنید:

09118928921 (سرکار خانم نجفی)

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

tik5 خرید قوچ هومو یا خرید اسپرم هومو  دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند پروار،گوسفند داشتی، تلقیح مصنوعی و جیره دام 16 الی 18 بهمن ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی گوسفند چندقلوزا کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER خرید قوچ هومو یا خرید اسپرم هومو نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg خرید قوچ هومو یا خرید اسپرم هومو  برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو