معرفی شاخه های جدید پرورش تحت پوشش کامل تیم مینی سالن

104

تا به امروز ما به معرفی حوزه های پرورشی که سوددهی کوتاه مدت داشتن پرداختیم.

شاخه هایی مثل پرورش گوسفند چندقلوزا ، مرغ ، بوقلمون و....

 

قصد داریم که طی ایام پیش رو ، شاخه های دیگه ای رو هم تحت پوشش تیم مینی سالن به شما دوستان معرفی کنیم. 

علت هم اینه که شما عزیزانی که مخاطب صحبت های ما هستید ، از لحاظ شرایط و موقعیت ، بسیار متفاوت از یکدیگر هستید.

برخی از شما دوستان ، ترجیح و اولویتتون این هست که استارت کارتون بخواد در اشل کوچیک و حتی در آپارتمان خودتون در مرکز شهر باشه و به دنبال شاخه ای هستید که متناسب با شرایط شما  قابل اجرا باشه.  دسته بعدی دوستانی هستین که حاضرین صبر بیشتری کنین و زمان بیشتری بذارین ولی مهم سوددهی بیشتر کار هست و وابستگی به درآمدزایی کار برای امروز خودتون ندارین. 

و گروه بعدی هم دوستانی هستید که ترجیحتون این هست که کسب و کاری رو در حوزه پرورش راه اندازی کنید که پاره وقت و فصلی باشه و نیاز نباشه که تمام سال رو اختصاص به اون بدین. 

و دسته آخر هم دوستانی هستید که سرمایه زیادی ندارید اما از طرفی در سازمانها و ادارات مرتبط مستقر هستید و از روابط اداری خوبی برخوردارید و یا این که ازپیگیری های اداری خوبی بهره مند هستید و میخواین متناسب با ارتباطاتی که دارید از فرصت ها استفاده کنید .

در همین راستا ، ما سه دسته کسب و کار حوزه پرورش رو در ویدئوهای آینده خدمتتون معرفی خواهیم کرد که همشون تحت پوشش کامل تیم تحقیقاتی مینی سالن هستن.

دسته اول کسب و کارهایی هستن که شما میتونید در مقیاس کوچیک و برای استارت کار، اونها رو حتی در مرکز یک شهر و حتی در آپارتمان خودتون راه اندازی کنید که در این زمینه ما شاخه پرورش ماهیان زینتی ، از گونه های خاص رو خدمتتون معرفی خواهیم کرد که تحت پوشش کامل تیم مینی سالن هم میتونید این کار رو شروع کنید که شامل خرید تضمینی هم میشه. 

 

دسته دوم کسب و کارهای فصلی هستن که در این زمینه بحث پرورش زعفران رو خدمتتون معرفی خواهیم کرد. 

که این شاخه هم مثل بقیه شاخه ها شامل حمایت صفر تا صدی ما خواهد شد ، حتی شامل حمایت های در اختیار گذاشتن زیرساخت هایی مثل زمین و دانش فنی. 

و دسته سوم هم اون دسته از شاخه هایی هستن که میان مدت هستن ، یعنی شما به جای چند ماه ،نیازه که 2 الی 5 سال روی این شاخه ها زمان بذارید که در این دسته ، ما بحث پرورش کرم ابریشم و احداث نهالستان به عنوان یک پکیج رو خدمتتون معرفی خواهیم کرد. و نه اون کسب و کار سنتی پرورش کرم ابریشم. که این حوزه بطور میانگین 2 الی 5 سال نیاز به زمان داره. 

که در موردش مفصل صحبت خواهیم کرد.

 

همچنین بحث جنگل کاری و کاشت نهال با نیت تولید چوب هست که این دو مورد یعنی بحث پرورش کرم ابریشم و جنگل کاری از مواردی هستن که میان مدت هستن اما فرصتهای بسیار ویژه ای در اونها نهفته هست که ما در ویدئوهای آینده صحبت خواهیم کرد.

 

 

 

 

 

 

 

 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

tik5 معرفی شاخه های جدید پرورش تحت پوشش کامل تیم مینی سالن دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند پروار،گوسفند داشتی، تلقیح مصنوعی و جیره دام 20 الی 22 آذر ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی گوسفند چندقلوزا کلیک کنید)

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER معرفی شاخه های جدید پرورش تحت پوشش کامل تیم مینی سالن نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg معرفی شاخه های جدید پرورش تحت پوشش کامل تیم مینی سالن برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

سوالتو از این قسمت بپرس


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو

close معرفی شاخه های جدید پرورش تحت پوشش کامل تیم مینی سالن