توضیحات تکمیلی شروع کار پرورش بصورت کوتاه مدت سودده

154

در یکی از ویدئوهای قبلی این موضوع مطرح شد که یکی از راهکارهای شروع کار پرورش گوسفند ، بصورت امن و مطمئن و با کمترین دغدغه این هست که شما بخواین از بره های هومو و در اولویت دوم بره های هترو تهیه کنید و در یکی از مزارع فعال که گفتیم مزرعه مینی سالن هم میتونه باشه ، میتونید مستقر کنید و اون رو در سن خاصی بخواین به بازار بصورت خرید تضمینی عرضه کنید. 

و این هم گفته شد که در تمام این مراحل ، تیم تحقیقاتی مینی سالن میتونه این خدمات رو خدمت شما داشته باشه.

در همین راستا خیلی از شما دوستان تماس گرفتید و درخواست اطلاعات بیشتر رو کردین و نیاز دونستیم تو این ویدئو بخوایم چند تا نکته رو متذکر بشیم .

 

برای این که شما دوستان بخواین کار به این شکل و تحت پوشش کامل تیم تحقیقاتی مینی سالن و با استقرار دامتون در سالن های تیم تحقیقاتی مینی سالن بخواین شروع کنید چند تا قاعده رو باید رعایت کنید:

 

قاعده اول : این که شما حداقل راس دام هایی که میتونید مستقر کنید یک راس هست و به بالا و تعداد این رئوس در گفتگوی بین تیم و شما مستقر میشه.

قاعده دوم :هم اینه که شما اعلام میکنید در چه زمانی قصد سر زدن به مزرعه و گله خودتون رو دارید. که طبق زمان هایی که مشخص میشه میتونید به گله تون سر بزنید و رسیدگی لازم رو داشته باشید. 

قاعده سوم : هم این هست که شما از همون ابتدا مشخص کنید که بره ای که شما بزرگ میکنید شامل خرید تضمینی تیم مینی سالن میخواد بشه و یا نه. 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

tik5 توضیحات تکمیلی شروع کار پرورش بصورت کوتاه مدت سودده دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند پروار،گوسفند داشتی، تلقیح مصنوعی و جیره دام 20 الی 22 آذر ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی گوسفند چندقلوزا کلیک کنید)

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER توضیحات تکمیلی شروع کار پرورش بصورت کوتاه مدت سودده نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg توضیحات تکمیلی شروع کار پرورش بصورت کوتاه مدت سودده برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

سوالتو از این قسمت بپرس


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو

close توضیحات تکمیلی شروع کار پرورش بصورت کوتاه مدت سودده