توضیحات تکمیلی شروع کار پرورش بصورت کوتاه مدت سودده

1,132

در یکی از ویدئوهای قبلی این موضوع مطرح شد که یکی از راهکارهای شروع کار پرورش گوسفند ، بصورت امن و مطمئن و با کمترین دغدغه این هست که شما بخواین از بره های هومو و در اولویت دوم بره های هترو تهیه کنید و در یکی از مزارع فعال که گفتیم مزرعه مینی سالن هم میتونه باشه ، میتونید مستقر کنید و اون رو در سن خاصی بخواین به بازار بصورت خرید تضمینی عرضه کنید. 

و این هم گفته شد که در تمام این مراحل ، تیم تحقیقاتی مینی سالن میتونه این خدمات رو خدمت شما داشته باشه.

در همین راستا خیلی از شما دوستان تماس گرفتید و درخواست اطلاعات بیشتر رو کردین و نیاز دونستیم تو این ویدئو بخوایم چند تا نکته رو متذکر بشیم .

 

برای این که شما دوستان بخواین کار به این شکل و تحت پوشش کامل تیم تحقیقاتی مینی سالن و با استقرار دامتون در سالن های تیم تحقیقاتی مینی سالن بخواین شروع کنید چند تا قاعده رو باید رعایت کنید:

 

قاعده اول : این که شما حداقل راس دام هایی که میتونید مستقر کنید یک راس هست و به بالا و تعداد این رئوس در گفتگوی بین تیم و شما مستقر میشه.

قاعده دوم :هم اینه که شما اعلام میکنید در چه زمانی قصد سر زدن به مزرعه و گله خودتون رو دارید. که طبق زمان هایی که مشخص میشه میتونید به گله تون سر بزنید و رسیدگی لازم رو داشته باشید. 

قاعده سوم : هم این هست که شما از همون ابتدا مشخص کنید که بره ای که شما بزرگ میکنید شامل خرید تضمینی تیم مینی سالن میخواد بشه و یا نه. 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو