به دنبال چه اطلاعاتی قبل از شروع پرورش باشیم تا سردر گم نشویم؟

174

طی سالهای اخیر تیم تحقیقاتی مینی سالن، مقالات و ویدئوهای آموزشی زیادی رو منتشر کرد.

برخی از شما دوستان تعدای از این مقالات و فیلمها رو دیدین و مطالعه کردین و بعضی از شما دوستان هم طبق اعلامی خودتون ، تمام فیلمها و مقالات کل این سالها رو مطالعه کردین و ممکنه این احساس در شما به وجود بیاد که اطلاعات زیادی جهت پرورش نیازه که داشته باشین و حتی ممکنه این موضوع در شما ایجاد استرس کنه. 

علت این موضوع هم این هست که شما مجموعه زیادی از اطلاعات رو جمع آوری کردین که دسته بندی شده نیستن و همین پراکندگی اطلاعات هست که باعث ایجاد این حس در شما میشه ، وحتی اگه شما یک سال دیگه هم زمان بذارید و به جمع آوری این اطلاعات بپردازین ، این حس همچنان سرجای خودش هست.

در واقع در دوره های آموزشی که ما برگزار میکنیم ، یکی از مهم ترین اتفاقاتی که می افته این هست که اطلاعات به شکل دسته بندی شده ای به شما منتقل میشه و در هر بخشی شما سوالات مربوط به همون بخش رو میپرسین و به جواباش میرسین و اطلاعاتی که داشتین هم بخش قابل توجهیش در اون روز تصحیح میشه ، چرا که بسیاری از اطلاعاتی که توسط شما جمع آوری شده ممکنه اشتباه باشه  و در پایان روز هم در نشست مشاوره ای شرکت میکنید و به جواب سوالات شخصی تون هم میرسید. 

در واقع هدف اصلی شما هم از تحقیق و پژوهش باید این باشه که به این نتیجه برسید که کدوم حوزه از لحاظ اقتصادی و سایر جنبه ها برای شما بهترین حوزه هست و بعد از انتخاب حوزه مورد نظر شما ظرف مدت یک الی سه روز طی دوره های کوتاه مدت میتونید به جواب تمام سوالات خودتون برسید. 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

tik5 به دنبال چه اطلاعاتی قبل از شروع پرورش باشیم تا سردر گم نشویم؟ دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند پروار،گوسفند داشتی، تلقیح مصنوعی و جیره دام 20 الی 22 آذر ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی گوسفند چندقلوزا کلیک کنید)

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER به دنبال چه اطلاعاتی قبل از شروع پرورش باشیم تا سردر گم نشویم؟ نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg به دنبال چه اطلاعاتی قبل از شروع پرورش باشیم تا سردر گم نشویم؟ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

سوالتو از این قسمت بپرس


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو

close به دنبال چه اطلاعاتی قبل از شروع پرورش باشیم تا سردر گم نشویم؟