به دنبال چه اطلاعاتی قبل از شروع پرورش باشیم تا سردر گم نشویم؟

887

طی سالهای اخیر تیم تحقیقاتی مینی سالن، مقالات و ویدئوهای آموزشی زیادی رو منتشر کرد.

برخی از شما دوستان تعدای از این مقالات و فیلمها رو دیدین و مطالعه کردین و بعضی از شما دوستان هم طبق اعلامی خودتون ، تمام فیلمها و مقالات کل این سالها رو مطالعه کردین و ممکنه این احساس در شما به وجود بیاد که اطلاعات زیادی جهت پرورش نیازه که داشته باشین و حتی ممکنه این موضوع در شما ایجاد استرس کنه. 

علت این موضوع هم این هست که شما مجموعه زیادی از اطلاعات رو جمع آوری کردین که دسته بندی شده نیستن و همین پراکندگی اطلاعات هست که باعث ایجاد این حس در شما میشه ، وحتی اگه شما یک سال دیگه هم زمان بذارید و به جمع آوری این اطلاعات بپردازین ، این حس همچنان سرجای خودش هست.

در واقع در دوره های آموزشی که ما برگزار میکنیم ، یکی از مهم ترین اتفاقاتی که می افته این هست که اطلاعات به شکل دسته بندی شده ای به شما منتقل میشه و در هر بخشی شما سوالات مربوط به همون بخش رو میپرسین و به جواباش میرسین و اطلاعاتی که داشتین هم بخش قابل توجهیش در اون روز تصحیح میشه ، چرا که بسیاری از اطلاعاتی که توسط شما جمع آوری شده ممکنه اشتباه باشه  و در پایان روز هم در نشست مشاوره ای شرکت میکنید و به جواب سوالات شخصی تون هم میرسید. 

در واقع هدف اصلی شما هم از تحقیق و پژوهش باید این باشه که به این نتیجه برسید که کدوم حوزه از لحاظ اقتصادی و سایر جنبه ها برای شما بهترین حوزه هست و بعد از انتخاب حوزه مورد نظر شما ظرف مدت یک الی سه روز طی دوره های کوتاه مدت میتونید به جواب تمام سوالات خودتون برسید. 

 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

فیلمهای مرتبط با گوسفند

سه مرحله مشاوره در دوره های آموزشی

جزئیات
4 months ago
445 مشاهده شده

اهمیت برندینگ

جزئیات
4 هفته قبل
160 مشاهده شده

بهترین حوزه جهت پرورش

جزئیات
2 years ago
1,644 مشاهده شده


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو