طرح اقتصادی دوره کوتاه مدت سودده، قبل از راه اندازی مزرعه تان

158

یکی از دغدغه های مشترکی که خیلی از شما عزیزان علاقمند به پرورش گوسفندهای بومی چندقلوزا دارید ، این هست که گام اول کارتون بخواد خیلی بلند مدت نشه .

یعنی با این که شما میخواین گله داشتی راه اندازی کنید و به طور میانگین نیازه که یک سال رو زمان بذارید ، ترجیحتون بر این هست که این پروسه بخواد کوتاه تر بشه .

تا به امروز ما راهکارهایی رو خدمتتون ارائه دادیم اما یکی از راهکارهایی که به شدت پیشنهاد میشه و سوددهی خوبی هم داره این هست که گام اول کار خودتون رو با خرید و نگهداری بره های هترو و هومو شروع کنید ، با اولویت بره های هومو اعم از نر و ماده و اگه نبود بره های هترو.

و اون ها رو به طور میانگین بخواین 6 ماه نگه داری کنید و بعد به بازار عرضه کنید. که هم طی این مدت کسب تجربه میکنید و هم از سود خوبی برخورداره. در کل این پروسه هم میتونید تحت پوشش کامل تیم تحقیقاتی مینی سالن باشید. از ابتدای کار که خرید بره هست تا انتهاش که فروش تضمینی با سود تقریبا مشخص هست. در راهکارهایی که ما ارائه میکنیم دو تا فاکتور خیلی کلیدی رو رعایت میکنیم. 

فاکتور اول این هست که گام اول کارتون درسته که کمی به حالت آزمایشی شبیه هست ولی حتما باید براتون سودده باشه و بر این اساس بهتون پیشنهادها رو میدیم. 

مورد دوم هم این هست که قبل از این که بخواین مزرعه خودتون رو راه اندازی کنید در مزارع دیگه بخواین این آزمون رو انجام بدین و بعد از جمع بندی بخواین مزرعه خودتون رو راه اندازی کنید. 

 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

tik5 طرح اقتصادی دوره کوتاه مدت سودده، قبل از راه اندازی مزرعه تان دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند پروار،گوسفند داشتی، تلقیح مصنوعی و جیره دام 20 الی 22 آذر ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی گوسفند چندقلوزا کلیک کنید)

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER طرح اقتصادی دوره کوتاه مدت سودده، قبل از راه اندازی مزرعه تان نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg طرح اقتصادی دوره کوتاه مدت سودده، قبل از راه اندازی مزرعه تان برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

سوالتو از این قسمت بپرس


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو

close طرح اقتصادی دوره کوتاه مدت سودده، قبل از راه اندازی مزرعه تان