بلوک کامل خوراک دام، یک کمبود جدی و یک فرصت سرمایه گذاری

2,291

بلوک کامل خوراک دام، یک کمبود جدی و یک فرصت سرمایه گذاری

 

مراتعی که ما در کشور داریم متاسفانه بسیار ضعیف و فقیر شده اند. و نگاه ما در کار و حتی نگاه دولت به اینه که دام ها از مراتع بیرون بیان و در سیستم های بسته نگهداری بشند. اما دو شرط داره اجرای این موضوع، اول اینکه حتما باید اصلاح نژاد صورت بگیره و راندمان گله از لحاظ وزنی و شیری بالاتر بره  و شرط دوم که موضوع صحبت ما هست، بحث جیره ست. هزینه جیره در یک سیستم بسته بسیار بالاست و تنها راه کاری که ما در حال حاضر پیشنهاد میدیم که راهگشای این موضوع باشه بحث تولید بلوک کامل خوراک دامه. یعنی تمام نیازهای غذایی رو که دام داره به به شکل بلوک فشرده که تصویرش رو در مطلب بعدی میذاریم در اختیار دام میذاریم و به علت فشردگی بسیارش باعث میشه که هزینه انبار داری، حمل و نقل و کارگری بسیار کاهش پیدا کنه و به عزیزانی که میخوان تو این حوزه فعالیت کنند هم پیشنهاد میکنیم که راه اندازی خط تولید بلوک دام حاشیه سود خوبی داره، حمایت های بسیار زیادی از سمت دولت میشه و همینطور از طرف ترویج و معرفی این واحد ها و ما هم آمادگی کامل داریم که این واحد هارو حمایت کنیم و نشست های مشترکی با سازمان ها و مراکز دولتی تراز اول با این دوستان بذاریم تا برای ترویج بلوک کامل غذای دام در کشور قدمی برداریم

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو