شروع پرورش گوسفند داشتی با همکاری تیم تحقیقاتی مینی سالن

7,305
دوره پرورش گوسفند
دوره آموزشی گوسفند
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

خیلی از شما دوستانی که قصد راه اندازی گله داشتی گوسفندهای بومی رو دارید ، برای شروع کار ، این ترس ممکنه در شما وجود داشته باشه که نکنه  اطلاعات کافی رو نداشته باشید و یا نکنه که تو کارتون موفق نباشید و یا کار رو درست انجام ندین. و در واقع این استرس مانع از این میشه که بخواین کارتون رو به شکل درستی شروع کنید.

این امکان برای شما وجود داره که بخواین گام اول خودتون رو با همکاری تیم تحقیقاتی مینی سالن شروع کنید. به این صورت که از همون ابتدا با مشاوره های کارشناسان ما کارتون رو شروع میکنید و حتی اگه امکانش وجود داشته باشه، روزهای اول همکاران و مشاوران ما در کنار شما در مزرعه شما حضور پیدا میکنن تا شما بخواین کار خودتون رو با اطمینان خاطر شروع کنید. و دوره اولتون رو هم یک دوره سه ماهه در نظر میگیرین.

به این صورت که گله اولیه خودتون رو از گوسفندهای معمولی با مشاوره همکاران ما وارد سالن میکنید . اونها رو با قوچ هومو آبستن میکنید و تقریبا بعد از 3 ماه اونها رو به بازار عرضه میکنید. طی این زمان شما هم تجربه لازم رو به دست میارید و هم ترس و استرس اولیه تون از بین میره. هم از میزان سود کار با خبر میشید و با خیال راحت میتونید گام بعدی خودتون رو بردارید. 

طبیعتا درخواست هایی که به سمت ما میاد، بررسی و آنالیز میشه و باید تایید بشه. و از طریق شماره های زیر میتونید درخواست های خودتون رو ثبت کنید: 

09118928920 - 09118928921            

 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

دیدگاه‌ها   

0 #2 رضوانیان 1398-02-14 15:40
وقت بخیر برای خرید گوسفند چند سوال از خدمتتون داشتم: 1- گوسفند رو از کجا باید تهیه کنیم؟ 2- میش ها خودشون حامل ژن نیستن؟ 3- بعد از زایمان باید دوباره با قوچ ژن دار تلاقی بخورن؟ 4- میش هاتون از چه نژادی هستن؟ *********** سلام دوست عزیز ما خودمون فروش گوسفند داریم. میش های معمولی آبستن شده با قوچ ژن دار میتونیم خدمتتون ثبت سفارش کنیم. که قیمتش حدود 5 میلیونه. میش های نژاد افشار یا قزل هستن که با قوچ هومو تلاقی میخورن و بره های به دنیا اومده هترو میشن. زمانی که بره ها بالغ میشن بله دوباره با قوچ ژن دار تلاقی میخورن. تا ژن چندقلوزایی به مراتب تثبیت و خلوص هم بالا بره.
0 #1 رضوانیان 1398-02-14 15:40
وقت بخیر
برای خرید گوسفند چند سوال از خدمتتون داشتم:
1- گوسفند رو از کجا باید تهیه کنیم؟
2- میش ها خودشون حامل ژن نیستن؟
3- بعد از زایمان باید دوباره با قوچ ژن دار تلاقی بخورن؟
4- میش هاتون از چه نژادی هستن؟
***********
سلام دوست عزیز
ما خودمون فروش گوسفند داریم. میش های معمولی آبستن شده با قوچ ژن دار میتونیم خدمتتون ثبت سفارش کنیم. که قیمتش حدود 5 میلیونه.
میش های نژاد افشار یا قزل هستن که با قوچ هومو تلاقی میخورن و بره های به دنیا اومده هترو میشن. زمانی که بره ها بالغ میشن بله دوباره با قوچ ژن دار تلاقی میخورن. تا ژن چندقلوزایی به مراتب تثبیت و خلوص هم بالا بره.

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو