اهمیت ثبت پلاک ملی برای دام اصلاح شده شما

1,455
4 گام خرید اصولی گوسفند بومی چندقلوزا
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
پرورش گوسفند چندقلوزا (هر آنچه باید بدانید)
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

اهمیت ثبت پلاک ملی برای دام اصلاح شده شما


در ویدئوهای قبلی راجع به این موضوع صحبت کردیم که دام ها و گوسفندهای بومی مناطق خودتون رو که از نژادهای مختلف هستن بخواین به سمت اصلاح و چندقلوزایی ببرین.

دوستان زیادی در همین زمینه کار خودشون رو استارت زدن و در مقیاس های کوچیک و متوسط کار خودشون رو غالبا شروع کردن. امروز لازم دونستم که یک نکته کاملا کلیدی و بخوام خدمتتون اعلام کنم. و اون اینه که اگه بخواین کار خودتون رو به شکل جدی در کار اصلاح گوسفند شروع کنید حتما باید در همکاری با مرکز اصلاح نژاد دام و یا ادارات وابسته به اونجا این کار و انجام بدین. چرا که این کار باعث میشه که دام هایی که شما قرار بود تولید کنین و محصولات آینده شما شناسنامه دار بشه. در واقع یک پلاک ملی برای دام شما تعریف میشه. که بعد از اون هم تولیدات شما کاملا یک شناسنامه ای داره که در سراسر کشور شناخته شده هست.
همونطور که گفتیم در زمینه گوسفندهای چندقلوزا ، بازار بلند مدتی در پیش شما داریم. مثل کسب و کارهای کوتاه مدت و یا میان مدت بهش نگاه نکنیم. بلندمدت هست. ازین رو سنگ بنای خودتون رو حتما بر این بذارید که بخواین دام های شناسنامه دار و دارای هویت رو عرضه کنید. دوستان عزیزی هم که میخوان کار خودشون رو در همکاری با ما شروع کنن، خودمون تو این قسمت کمک های لازم رو میکنیم.
تا دام هایی که میخواد تولید بشه شناسنامه دار و دارای هویت باشه. این رو فراموش نکنید دام های هویت داری که در آینده قراره عرضه بشه قطعا به خاطر همین هویتی که داره ، ارزشی به مراتب بالاتر از اون دام هایی داره که در شرایط کاملا مشابه هستن ولی شناسنامه دار نیستن. شناسنامه دار کردن دام خودتون رو بسیار جدی بگیرید.

 

 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

tik5 اهمیت ثبت پلاک ملی برای دام اصلاح شده شما دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند پروار،گوسفند داشتی، تلقیح مصنوعی و جیره دام 16 الی 18 بهمن ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی گوسفند چندقلوزا کلیک کنید)

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER اهمیت ثبت پلاک ملی برای دام اصلاح شده شما نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg اهمیت ثبت پلاک ملی برای دام اصلاح شده شما برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو