اهمیت ثبت پلاک ملی برای دام اصلاح شده شما

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

3,897

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
دوره پرورش گوسفند
دوره آموزشی گوسفند
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

اهمیت ثبت پلاک ملی برای دام اصلاح شده شما


در ویدئوهای قبلی راجع به این موضوع صحبت کردیم که دام ها و گوسفندهای بومی مناطق خودتون رو که از نژادهای مختلف هستن بخواین به سمت اصلاح و چندقلوزایی ببرین.

دوستان زیادی در همین زمینه کار خودشون رو استارت زدن و در مقیاس های کوچیک و متوسط کار خودشون رو غالبا شروع کردن. امروز لازم دونستم که یک نکته کاملا کلیدی و بخوام خدمتتون اعلام کنم. و اون اینه که اگه بخواین کار خودتون رو به شکل جدی در کار اصلاح گوسفند شروع کنید حتما باید در همکاری با مرکز اصلاح نژاد دام و یا ادارات وابسته به اونجا این کار و انجام بدین. چرا که این کار باعث میشه که دام هایی که شما قرار بود تولید کنین و محصولات آینده شما شناسنامه دار بشه. در واقع یک پلاک ملی برای دام شما تعریف میشه. که بعد از اون هم تولیدات شما کاملا یک شناسنامه ای داره که در سراسر کشور شناخته شده هست.
همونطور که گفتیم در زمینه گوسفندهای چندقلوزا ، بازار بلند مدتی در پیش شما داریم. مثل کسب و کارهای کوتاه مدت و یا میان مدت بهش نگاه نکنیم. بلندمدت هست. ازین رو سنگ بنای خودتون رو حتما بر این بذارید که بخواین دام های شناسنامه دار و دارای هویت رو عرضه کنید. دوستان عزیزی هم که میخوان کار خودشون رو در همکاری با ما شروع کنن، خودمون تو این قسمت کمک های لازم رو میکنیم.
تا دام هایی که میخواد تولید بشه شناسنامه دار و دارای هویت باشه. این رو فراموش نکنید دام های هویت داری که در آینده قراره عرضه بشه قطعا به خاطر همین هویتی که داره ، ارزشی به مراتب بالاتر از اون دام هایی داره که در شرایط کاملا مشابه هستن ولی شناسنامه دار نیستن. شناسنامه دار کردن دام خودتون رو بسیار جدی بگیرید.

 

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400