شروع ثبت سفارش میش ، قوچ ، بره و اسپرم گوسفند چندقلوزا و شیری

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

15,417

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
دوره پرورش گوسفند
دوره آموزشی گوسفند
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

شروع ثبت سفارش میش ، قوچ ، بره و اسپرم گوسفند چندقلوزا و شیری


همونطور که میدونید طی چند ماه اخیر به دلیل اینکه بسیار درگیر راه اندازی سامانه مشاغل و گردشگری بودیم متاسفانه خیلی نتونستیم در زمینه چندقلوزایی و شیروار کردن میش های بومی خدمات دهی داشته باشیم.و خدمات دهی مون بسیار محدود بود. و تماس های خیلی زیادی از سمت شما دوستان داشتیم جهت ارائه خدمات.

به امید خدا در برنامه مون هست که از فروردین ماه بخوایم خدماتی رو خدمت شما دوستان داشته باشیم. که این خدمات 4 دسته هستن:

 
دسته اول که دسته اصلی هم هست از خدمات ما اینه که بخوایم میش های معمولی از خانواده های افشار و قزل افشار رو با قوچ هومو آبستن کنیم و اونها رو با برگه سونوگرافی و تاییدیه آبستن بودن بخوایم تقدیم شما دوستان کنیم.

در صورتی که شما بخواین از نژادهای دیگه ای هم در راستای اصلاح نژاد استفاده کنید. طبق دستور العملی که در ویدئوهای قبلی بهتون گفتیم، باز هم میتونید از اون نژادها استفاده کنید و در مزرعه ما بخواید اونها رو آبستن کنید طبق اون فرآیند. و در صورتی هم که خودتون گله های معمولی دارید باز هم میتونید اون ها رو طی یک فرآیندی وارد مزرعه مون کنید که در اونجا بخواین آبستنشون کنید.


دسته دوم خدمات ما هم شامل ارائه اسپرم قوچ هومو هست که شما دوستان تشریف میارید درب مزرعه ، آموزش ها رو میبینید و اسپرم رو طی یک دستورالعملی به محل خودتون منتقل میکنید. و در اونجا گله خودتون رو باهاش آبستن میکنید .


دسته سوم خدمات ما هم اینه که بخوایم قوچ های هوموی خودمون رو در صورت امکان به شما دوستان اجاره بدیم که طبیعتا مبلغی رو به عنوان ودیعه به اندازه ارزش قوچ نزد خودمون نگه میداریم تازمانی که بخواین قوچ رو برگردونید.


و دسته چهارم هم اینه که در صورتی که متقاضی خرید قوچ هومو باشین تقاضای خودتون و ثبت میکنید و در زمانی که ما دسترسی به قوچ هوموی با کیفیت داشته باشیم به اطلاع شما میرسونیم تا بخواین خرید خودتون رو نهایی کنید.


متاسفانه به علت محدودیت منابعی که داریم خدمات دهی در این 4 زمینه بسیار محدود هست و یکی از پیشنهادهای اکید ما هم این هست که در کنار چندقلوزایی حتما تعدادی گله های شیری آواسی رو هم در گله های خودتون داشته باشین که تامین کننده شیر گله تون باشن در زمانی که با کمبود شیر مواجه میشین.  بسیار این نکته مهم هست .

 

در صورتی که درخواست دریافت خدمات در هر کدوم از این 4 دسته رو دارین از همین الان میتونید اقدام کنید و از طریق شماره های زیر سفارشات خودتون رو ثبت کنید: 

                                                                                                                                                                                                                                                                                  09118928920 - 09118928921

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400