شروع ثبت سفارش میش ، قوچ ، بره و اسپرم گوسفند چندقلوزا و شیری

12,476
دوره پرورش گوسفند
دوره آموزشی گوسفند
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

شروع ثبت سفارش میش ، قوچ ، بره و اسپرم گوسفند چندقلوزا و شیری


همونطور که میدونید طی چند ماه اخیر به دلیل اینکه بسیار درگیر راه اندازی سامانه مشاغل و گردشگری بودیم متاسفانه خیلی نتونستیم در زمینه چندقلوزایی و شیروار کردن میش های بومی خدمات دهی داشته باشیم.و خدمات دهی مون بسیار محدود بود. و تماس های خیلی زیادی از سمت شما دوستان داشتیم جهت ارائه خدمات.

به امید خدا در برنامه مون هست که از فروردین ماه بخوایم خدماتی رو خدمت شما دوستان داشته باشیم. که این خدمات 4 دسته هستن:

 
دسته اول که دسته اصلی هم هست از خدمات ما اینه که بخوایم میش های معمولی از خانواده های افشار و قزل افشار رو با قوچ هومو آبستن کنیم و اونها رو با برگه سونوگرافی و تاییدیه آبستن بودن بخوایم تقدیم شما دوستان کنیم.

در صورتی که شما بخواین از نژادهای دیگه ای هم در راستای اصلاح نژاد استفاده کنید. طبق دستور العملی که در ویدئوهای قبلی بهتون گفتیم، باز هم میتونید از اون نژادها استفاده کنید و در مزرعه ما بخواید اونها رو آبستن کنید طبق اون فرآیند. و در صورتی هم که خودتون گله های معمولی دارید باز هم میتونید اون ها رو طی یک فرآیندی وارد مزرعه مون کنید که در اونجا بخواین آبستنشون کنید.


دسته دوم خدمات ما هم شامل ارائه اسپرم قوچ هومو هست که شما دوستان تشریف میارید درب مزرعه ، آموزش ها رو میبینید و اسپرم رو طی یک دستورالعملی به محل خودتون منتقل میکنید. و در اونجا گله خودتون رو باهاش آبستن میکنید .


دسته سوم خدمات ما هم اینه که بخوایم قوچ های هوموی خودمون رو در صورت امکان به شما دوستان اجاره بدیم که طبیعتا مبلغی رو به عنوان ودیعه به اندازه ارزش قوچ نزد خودمون نگه میداریم تازمانی که بخواین قوچ رو برگردونید.


و دسته چهارم هم اینه که در صورتی که متقاضی خرید قوچ هومو باشین تقاضای خودتون و ثبت میکنید و در زمانی که ما دسترسی به قوچ هوموی با کیفیت داشته باشیم به اطلاع شما میرسونیم تا بخواین خرید خودتون رو نهایی کنید.


متاسفانه به علت محدودیت منابعی که داریم خدمات دهی در این 4 زمینه بسیار محدود هست و یکی از پیشنهادهای اکید ما هم این هست که در کنار چندقلوزایی حتما تعدادی گله های شیری آواسی رو هم در گله های خودتون داشته باشین که تامین کننده شیر گله تون باشن در زمانی که با کمبود شیر مواجه میشین.  بسیار این نکته مهم هست .

 

در صورتی که درخواست دریافت خدمات در هر کدوم از این 4 دسته رو دارین از همین الان میتونید اقدام کنید و از طریق شماره های زیر سفارشات خودتون رو ثبت کنید: 

                                                                                                                                                                                                                                                                                  09118928920 - 09118928921

 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

دیدگاه‌ها   

+1 #4 محمد منتظری 1397-12-27 12:42
سلام و عرض خسته نباشید به دست اندرکاران پرتلاش مینی سالن جهت خرید بره های پرواری نژاد افشاری که بشه با قوچ هومو تلاقی داد. شما چه کمکی میتونید انجام بدید؟ توی دوره آموزشی تون میخواستم ثبت نام کنم. شرایطش و میفرمایید؟ ************ سلام دوست عزیز زمانی که میش با قوچ هومو تلاقی بخوره و بره ژن دار بشه دیگه پروارش نمیکنن و اون روبه عنوان داشتی نگه میدارن. دوره های بعدی مون انشاله 4 تا 6 اردیبهشت برگزار میشه. از صفر تا صد بهتون آموزش داده میشه. که بعد از دوره بهتون گواهی میدیم. برای ثبت نام میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید: 09118928920 - 09118928921
0 #3 محمد منتظری 1397-12-27 12:42
سلام و عرض خسته نباشید به دست اندرکاران پرتلاش مینی سالن
جهت خرید بره های پرواری نژاد افشاری که بشه با قوچ هومو تلاقی داد. شما چه کمکی میتونید انجام بدید؟
توی دوره آموزشی تون میخواستم ثبت نام کنم. شرایطش و میفرمایید؟
************
سلام دوست عزیز
زمانی که میش با قوچ هومو تلاقی بخوره و بره ژن دار بشه دیگه پروارش نمیکنن و اون روبه عنوان داشتی نگه میدارن.
دوره های بعدی مون انشاله 4 تا 6 اردیبهشت برگزار میشه. از صفر تا صد بهتون آموزش داده میشه. که بعد از دوره بهتون گواهی میدیم.
برای ثبت نام میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید:
09118928920 - 09118928921
0 #2 کیهان الماسی 1397-12-13 16:57
سلام قیمت میش شیری آواسی چنده؟ و آیا میش های آواسی چندقلوزا هستن؟ من ساکن شاهرود هستم. برای خرید باید به کجا مراجعه کنیم؟ ************** سلام دوست عزیز قیمت میش آواسی حدود 4 و نیم تا 5 میلیون تومان هست. اگه ژن دار باشه چند قلوزا میشن. سالن ما در مرکز تحقیقات همدان هست. که خودتون قبل خرید میتونید بیاید و حضوری گله رو ببینید.
0 #1 کیهان الماسی 1397-12-13 16:57
سلام
قیمت میش شیری آواسی چنده؟ و آیا میش های آواسی چندقلوزا هستن؟ من ساکن شاهرود هستم. برای خرید باید به کجا مراجعه کنیم؟
**************
سلام دوست عزیز
قیمت میش آواسی حدود 4 و نیم تا 5 میلیون تومان هست. اگه ژن دار باشه چند قلوزا میشن. سالن ما در مرکز تحقیقات همدان هست. که خودتون قبل خرید میتونید بیاید و حضوری گله رو ببینید.

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو