چرا داروهای شیمیایی مضر هستند؟

3,341

چرا داروهای شیمیایی مضر هستند؟

 

خود پزشک ها میگن، که داروهای شیمیایی، سموم مخفی هستند. که به تدریج سلامت شمارو به خطر میندازند. یعنی اگر در داروهای شیمیایی دقت بکنید، اگه کاتالوگ و بروشورهاشون رو نگاه بکنید، مثلا برای یک داروی شیمیایی یکی دوتا خاصیت بیشتر ننوشته، ولی از اونور عارضه جانبی دارو های شیمیایی (side effects) شون رو وقتی نگاه بکنید، میبینید ۳۰-۴۰ مورد اشاره کرده. یعنی شما داروی شیمیایی استفاده میکنید که یک بیماری خوب بشه،‌ میبینید از اونور مواجه میشید با طیف وسیعی از عوارض داروهای شیمیایی. برای همین در بعضی کشورها که آکارشون دقیقه، مثل آمریکا، آمار در آمریکا نشون میده که سالیانه بیش از یک ملیون و پانصد هزار نفر از افراد بستری شده در بیمارستان های آمریکا، کسانی هستند که داروی شیمیایی استفاده کردند که یک بیماریشون خوب بشه، اون بیماریشون خوب نشده هیچی، دچار یک بیماری جدیدی ناشی از عارضه مصرف داروهای شیمیایی شدند که در بیمارستان بستری شدند. و جالیب اینه که تازه باید بیان بستری بشن چندبرابر هزینه بکنند که عارضه داروی شیمیایی شون برطرف بشه. در ایران هم ما این مشکل رو داریم.


 برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گیاهان دارویی کانال تلگرامی ما شوید.

 

     منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

فیلمهای مرتبط با گیاهان دارویی


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو