چرا تقاضای خرید جوجه بوقلمون در فصل بهار به اوج میرسد؟

247
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه  بوقلمون بومی و برنز با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

در گذشته به این موضوع اشاره کردیم که بهترین زمان جهت عرضه پروار بوقلمون ، پایان زمستان هست و به تبعش ما باید جوجه ریزی های خودمون رو در اواخر تابستان و اوایل پاییز داشته باشیم. 

از طرفی در ویدئوهای زیادی هم به این موضوع اشاره کردیم که بهترین زمان جهت عرضه جوجه های یکروزه و یک ماهه بوقلمون از بهمن و اسفندماه هست تا نهایتا تیرماه ؛ و ممکنه این سوال پیش بیاد که اگه حداکثر سود در جوجه ریزی های پاییز و اواخر تابستان هست به چه علت بیشترین تقاضا همچنان برای فصل بهار هست که طبیعتا عرضه شون برای پایان تابستان میفته. 

 

خوبه که بدونید در کشور ما اکثریت قریب به اتفاق واحدهای پرورش بوقلمون بومی و برنز به شکل پروار ، واحدهای روستایی هستن . این افراد بهترین زمان رو برای پرورش بهار و تابستان میدونن چرا که  سیستمشون سیستم باز هست و پرنده رو در مرتع میخوان نگهداری کنن  و از امکانات خاصی هم برخوردار نیستن و بهترین زمان طبیعی برای پرورششون فصل بهار و تابستان هست. 

 اگه منطقه ای سردسیر هست غالبا اردیبهشت و خرداد شروع میکنه و منطقه ای که گرمسیره غالبا از بهمن و اسفند ماه کارشون رو شروع میکنن. 

و چون در سیستم روستایی نگهداری میکنن و هزینه خاصی رو انجام نمیدن و غالبا با پسماند سفره پرنده رو بزرگ میکنن و بابت نگهداریش هزینه های کمی رو پرداخت میکنن ، خیلی نگاه اقتصادی به کار ندارن و از طرفی متقاضیاشون از بین هم محله ای هاشون هست که 7 ماه فرصت دارن که پرنده های اون شخص در حیاط رو بخوان ببینن و چالشی جهت فروش تعداد کم پرنده شون هم ندارن. 

اما در سیستم صنعتی و بسته ای که موضوع صحبت شما دوستان هست ، فصل بهار و اوایل فصل تابستان به هیچ وجه زمان مناسبی برای جوجه ریزی بوقلمون جهت عرضه به بازار پروار نیست.

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش بوقلمون

 

tik5 چرا تقاضای خرید جوجه بوقلمون در فصل بهار به اوج میرسد؟ دوره ی دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش بوقلمون بومی ، پنجشنبه الی جمعه 17 الی 18 بهمن ماه ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

(جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی بوقلمون بومی کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

 

ER چرا تقاضای خرید جوجه بوقلمون در فصل بهار به اوج میرسد؟نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg چرا تقاضای خرید جوجه بوقلمون در فصل بهار به اوج میرسد؟ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش بوقلمون بومی عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو