رابطه نزدیک پرورش مرغ و بوقلمون بومی و تاثیر آن روی برنامه ریزی اولیه شما در راه اندازی مزرعه

825

دو حوزه مرغ بومی و بوقلمون بومی بسیار به هم نزدیک هستن و از حوزه هایی هستن که حتی پایه های آموزشیشون هم به هم بسیار نزدیکه. و از لحاظ شکل کار هم به هم بسیار نزدیک هستن. و از طرفی نوسانات بازار کشور در سال های اخیر طوری بود که در یک زمانی کار روی بوقلمون سود بیشتری داره و در یک زمان هایی کار بر روی مرغ بومی . و این کاملا متناسب با اتفاقاتی که در بازار پیش میاد متغیر هست.

ازین رو یکی از پیشنهاداتی که ما داریم که بسیار جدی هست اینه که شما دوستانی که قصد فعالیت در یکی از این دو زمینه ها رو دارید در همون ابتدای کار که بحث آموزش هست ، هر دوی این دوره ها رو بخواین بگذرونید. چرا که دوره ها بسیار مشترک هستن. اما فایده این کار اینه که شما وقتی دو تا دوره رو باهم میگذرونید و با مقایسه این دو دوره متوجه این میشید که کدوم یک از این حوزه ها امروز برای شما بهتره. 

یعنی ممکنه مطالعه شخصی تون ، این نتیجه رو به شما داده باشه که اگه با بوقلمون شروع کنید ، امروز برای شما بهتره. اما وقتی وارد کلاس میشید و توی بحث های اقتصادیش ورود میکنید ، متوجه میشید که متناسب با شرایط امروز بازار بطور مثال مرغ گزینه بهتریه. 

از طرفی هم وقتی شما اطلاعات لازم رو در مورد هر دو حوزه به دست میارید ، در همون ابتدای کار ، سالن و تجهیزات خودتون رو به شکلی راه اندازی میکنید که اگه یک زمانی خواستید تغییر حوزه بدید ، این امکانات و همین زیرساخت ها بتونه مناسب برای حوزه دیگه هم باشه. 

از طرفی هم چون دانش کافی کار رو دارید این آمادگی و دارید که هر زمان که شرایط بازار تغییر کرد ، بخواین حوزه خودتون رو تغییر بدین. 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش بوقلمون

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

 نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو