نحوه فروش بوقلمون گوشتی به حداکثر قیمت

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

9,889

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
دوره پرورش بوقلمون
دوره آموزشی بوقلمون
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

راهکار فروش بوقلمون گوشتی به حداکثر قیمت


شما دوستان عزیزی که قصد راه اندازی گله بوقلمون رو دارین دو راه در پیش دارین.
راه اول تشکیل گله مادر بوقلمون جهت جوجه کشی هست که در این زمینه ما خرید تضمینی داریم.
اما خیلی از دوستان راه دوم رو میخواین برین که تشکیل گله گوشتی بوقلمون هست. که در این زمینه ما خرید تضمینی نداریم. اما کمک های لازم رو جهت فروش محصولات کلی شما قطعا خواهیم داشت.
راهکاری که امروز خواستم خدمتتون در این زمینه ارائه بدم که راهکار مهمی هم هست اینه که شما اگه میخواین در زمینه پرورش بوقلمون گوشتی ورود کنید به هیچ وجه نباید مثل افراد غیر حرفه ای عمل کنید. افراد غیر حرفه ای میان پرورش رو شروع میکنن. گله شون به سن بلوغ میرسه وبعد از اون اقدام به فروش میکنن. و چون از یک سنی به بعد دیگه سود ده نیست پرورش بوقلمون. یعنی شما به ازای دونی که میدین وزن
خوبی نمیگیره و از طرفی وزنی هم که میگیره بازار پسند نیست. یعنی بازار یک وزن میانگین رو میپسنده از یه حدی بالاتر دیگه بازار پسند نیست و مشتری بهاش رو نمیپردازه .

ازین رو نگهداری پرنده از یک سنی به بعد کاملا میتونه برای شما زیان ده باشه . راهکار ما اینه که اگه میخواین تشکیل گله گوشتی بوقلمون بدین از همون ابتدای کار که جوجه یکروزه و یا یکماهه شما وارد سالن میشه باید از ظرفیت رسانه ها استفاده کنید و به معرفی کارتون بپردازین تا مخاطبان شما از همون ابتدا بخوان با شما و کسب و کارتون آشنا بشن در این زمینه با مشکل هم مواجه بودیم.

تیم مینی سالن آمادگی کامل داره که بخواد شما رو به رایگان تحت پوشش خودش قرار بده تا شما رو بخواد به بازار معرفی کنه و از ظرفیت های رسانه ای خودش استفاده کنه. و مزیت این کار اینه که وقتی شما از یک روزگی یا یک ماهگی به معرفی کسب و کارتون میپردازین مخاطبان هدف شما رو میشناسن . پیشنهادها به شما ارائه میشه و شما حداقل تا چهار الی پنج ماه که تا سن پنج ماهگی میشه فرصت دارید که بخواین خودتون رو معرفی کنید. و 4 الی 5 ماه مشتری های مختلف از اقصی نقاط کشور ، یا حتی کشورهای همسایه به شما مراجعه میکنن و به شما پیشنهاد قیمت میدن و شما فرصت کافی دارین که بخواین بهترین پیشنهاد رو انتخاب کنید و محصول خودتون رو هم پیش فروش کنید و هم با بالاترین قیمت ممکن بخواین عرضه کنید.

امروزه اگه کسب و کارها نخوان از ظرفیت رسانه ها استفاده کنن متاسفانه محکوم به نابودی هستن. حتما از ظرفیت رسانه جهت اینکه بخواین به حداکثر سود برسید استفاده کنید . چرا که اگه شما بخواین به طور مثال 1000 قطعه بوقلمون رو به شکل گوشتی پرورش بدین و هر کدومش هم میانگین بخواد 6 کیلو وزن بگیره ، یعنی شما 6000 کیلو بوقلمون زنده تولید کردین و اگه بخواین به این روش عمل کنین که همون ابتدا محصول خودتون رو معرفی کنید، به طور میانگین شما میتونید 3000 تومان سود خالص بیشتری در مقایسه با شخصی که در انتهای کار اقدام به فروش میکنه داشته باشین و این به این معناست که شما به طور میانگین به ازای 6000 کیلو پرنده ، 18 میلیون تومان سود بیشتر میکنید.
6000 ضرب در 3000 تومان اختلاف سودشه. و اگه شما در سال بخواین دوبار هم تشکیل گله گوشتی بوقلمون بدین ، یعنی 36 میلیون تومان سود بیشتر در سال ، که میشه 3 میلیون تومان سود خالص ماهانه بیشتر.

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400