در صورت تشکیل گله ی مادر بوقلمون، تخم نطفه دار عرضه کنیم یا جوجه؟

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

3,009

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
دوره پرورش بوقلمون
دوره آموزشی بوقلمون
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

در صورتی که قصد راه اندازی گله مادر بوقلمون بومی و یا برنز رو دارید ، یکی از سوالاتی که براتون پیش میاد اینه که بخواین تخم نطفه دارش رو عرضه کنید یا جوجه یکروزه و یکماهه اش رو ؟ 

قطعا جواب ما اینه که سود بیشتر در عرضه جوجه یکماهه هست . بعدش در عرضه جوجه یکروزه و نهایتا عرضه تخم نطفه دار. 

علت هم اینه که قیمت تخم نطفه دار بوقلمون در مقایسه با جوجه یکروزه اش اختلاف قیمت فاحشی داره. باز اون هم به این علت هست که خیلی از عزیزانی که عرضه تخم نطفه دار بوقلمون رو دارن غالبا از سطح روستاها جمع آوری میکنن. و اون تخم های نطفه دار گاهی اوقات مونده هستن . گاهی اوقات هم میزان نطفه داریشون مشخص نیست و همین امر باعث میشه که در نهایت ، میزان هچشون بخواد پایین بیاد. و همه این عوامل باعث میشه که قیمت به مراتب پایین تر از قیمت واقعی خودش داره.

ازین رو به نفعتون هست که بخواین کار جوجه کشی و انجام بدین و جوجه یکروزه و یا یکماهه رو عرضه کنید. 

برای این کار هم هیچ لزومی نداره که حتما خودتون بخواین کار جوجه کشی و انجام بدین . چرا که مراکزی وجود دارن که حرفه ای هستن و این کار رو براتون انجام میدن.

اگه در اطرافتون دسترسی به این مراکز داشتین که افراد صادقی بودن و از لحاظ کاری هم حرفه ای بودن قطعا به نفعتون هست که با اونها بخواین کار کنید چرا که  برای شما دو تا مزیت داره.

مزیت اول اینه که میزان هچش بالاتره. و در مقایسه با هزینه ای که به عنوان دستمزد به اونها میدین ، قطعا براتون به صرفه هست. و مزیت دومش هم اینه که شما بخشی از سرمایه اولیه خودتون رو صرف خرید دستگاه جوجه کشی نمیکنید.باز هم اگه بخوایم جوجه یکروزه و یا یکماهه رو بخواین عرضه کنید باز به نفعتون هست که بخواین یکماهه رو عرضه کنید.چرا که برای شما سود به مراتب بیشتری و به دنبال داره. عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400