در صورت تشکیل گله ی مادر بوقلمون، تخم نطفه دار عرضه کنیم یا جوجه؟

1,264
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه  بوقلمون بومی و برنز با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

در صورتی که قصد راه اندازی گله مادر بوقلمون بومی و یا برنز رو دارید ، یکی از سوالاتی که براتون پیش میاد اینه که بخواین تخم نطفه دارش رو عرضه کنید یا جوجه یکروزه و یکماهه اش رو ؟ 

قطعا جواب ما اینه که سود بیشتر در عرضه جوجه یکماهه هست . بعدش در عرضه جوجه یکروزه و نهایتا عرضه تخم نطفه دار. 

علت هم اینه که قیمت تخم نطفه دار بوقلمون در مقایسه با جوجه یکروزه اش اختلاف قیمت فاحشی داره. باز اون هم به این علت هست که خیلی از عزیزانی که عرضه تخم نطفه دار بوقلمون رو دارن غالبا از سطح روستاها جمع آوری میکنن. و اون تخم های نطفه دار گاهی اوقات مونده هستن . گاهی اوقات هم میزان نطفه داریشون مشخص نیست و همین امر باعث میشه که در نهایت ، میزان هچشون بخواد پایین بیاد. و همه این عوامل باعث میشه که قیمت به مراتب پایین تر از قیمت واقعی خودش داره.

ازین رو به نفعتون هست که بخواین کار جوجه کشی و انجام بدین و جوجه یکروزه و یا یکماهه رو عرضه کنید. 

برای این کار هم هیچ لزومی نداره که حتما خودتون بخواین کار جوجه کشی و انجام بدین . چرا که مراکزی وجود دارن که حرفه ای هستن و این کار رو براتون انجام میدن.

اگه در اطرافتون دسترسی به این مراکز داشتین که افراد صادقی بودن و از لحاظ کاری هم حرفه ای بودن قطعا به نفعتون هست که با اونها بخواین کار کنید چرا که  برای شما دو تا مزیت داره.

مزیت اول اینه که میزان هچش بالاتره. و در مقایسه با هزینه ای که به عنوان دستمزد به اونها میدین ، قطعا براتون به صرفه هست. و مزیت دومش هم اینه که شما بخشی از سرمایه اولیه خودتون رو صرف خرید دستگاه جوجه کشی نمیکنید.باز هم اگه بخوایم جوجه یکروزه و یا یکماهه رو بخواین عرضه کنید باز به نفعتون هست که بخواین یکماهه رو عرضه کنید.چرا که برای شما سود به مراتب بیشتری و به دنبال داره. 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش بوقلمون

 

tik5 در صورت تشکیل گله ی مادر بوقلمون، تخم نطفه دار عرضه کنیم یا جوجه؟ دوره ی دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش بوقلمون بومی ، پنجشنبه الی جمعه 5 الی 6 دیماه ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

(جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی بوقلمون بومی کلیک کنید)

 

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

 

ER در صورت تشکیل گله ی مادر بوقلمون، تخم نطفه دار عرضه کنیم یا جوجه؟نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg در صورت تشکیل گله ی مادر بوقلمون، تخم نطفه دار عرضه کنیم یا جوجه؟ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش بوقلمون بومی عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو