وضعیت بازار بوقلمون + دوفاکتور مهم جهت موفقیت در پرورش بوقلمون

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

8,369

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
دوره پرورش بوقلمون
دوره آموزشی بوقلمون
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

وضعیت بازار بوقلمون + دوفاکتور مهم جهت موفقیت در پرورش بوقلمون

 

در زمینه پرورش بوقلمون ، همونطور که بارها و سال ها گفتیم بهترین انتخاب پرورش بوقلمون های برنز اصیل به عنوان گله مادر جهت تولید تخم نطفه دار و عرضه جوجه هست.

طی تجربه ای که ما در سال های اخیر داشتیم. این حوزه همیشه یک بازار بسیار خوبی داشت. و خرید تضمینی تو این حوزه وجود داره توسط خوده ما و معمولا اگه شما به شکل درست و طبق مشاوره های درستی بخواین عمل کنید تمام محصولات تولیدی شما پیش فروش میشه با قیمت مناسب. و حوزه بسیار سوددهی هم هست.

اما موفقیت در این حوزه مستلزم دونستن و رعایت کردن دو تا فاکتور بسیار اساسیه:

فاکتور اول این که در تهیه جوجه های به عنوان گله پایه مادری شما باید بسیار دقت کنید که از گله هایی تهیه کنید که اصیل باشن ، یعنی نسل 3 و 4 نباشن ، دورگ شده و هیبرید نباشن.

فاکتور مهم بعدی هم اینه که شما بخواین فوت های کوزه گری رو که منتهی به گرفتن تخمهای بیشتر از گله مادر میشه رو بخواین یاد بگیرین و بلد باشید.

چرا که اگه ما گله یکسان رو در اختیار دو تا پرورش دهنده قرار بدیم یکی ممکنه در سال 30 تخم بگیره و یکی ممکنه 70 تخم بگیره. یعنی جدای از توانمندی و پتانسیلی که اون پرنده داره ، توانمندی شما جهت گرفتن حداکثر تخم هم بسیار مهمه.

ولی اگه شما دوستان این دو نکته و این دو فاکتور و بخواین رعایت کنید حوزه بسیار خوبیه و از سود خیلی خوبی هم برخورداره و با خیال راحت میتونید کسب و کارتون تو این زمینه رو شروع کنید.

 


منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400