در چه شرایطی دان آماده بخریم و در چه شرایطی خودمون دان مان را تولید کنیم؟

3,364
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه  بوقلمون بومی و برنز با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

در چه شرایطی دان آماده بخریم و در چه شرایطی خودمان دان مان را تولید کنیم؟


یکی از سوالات بسیار متداولی که در حوزه های مختلف از ما پرسیده میشه اینه که جیره مصرفی گله خودمون رو خودمون تولید کنیم یا به شکل آماده از بازار بگیریم. در اینجا ما دو حالت داریم. حالت اول اینکه شما دوستان دانش لازم رو جهت تولید جیره ندارین. قطعا در این حالت چاره ای جز خرید جیره آماده از بازار ندارید. و به نفعتون نیست که خودتون بخواین جیره رو در اختیار جانداری که پرورش میدین بذارین. چرا که اکثر دوستان بر اساس تجربه ای که از شیوه پرورش گذشتگان دارن. اقدام به جیره دهی میکنن که متاسفانه منجر به شکست میشه. اما حالت دوم حالتیه که شما دوستان ، دانش لازم رو جهت تولید جیره دارین. که در این حالت قطعا به نفعتون هست که خودتون بخواین جیره خودتون رو تولید کنید. چون دو تا مزیت رو برای شما به دنبال داره. مزیت اول اینه که جیره تون به مراتب ارزون تر از جیره آماده بازار در میاد . به طور میانگین 100 تومن روی هر کیلو ، جیره تون. ارزون تر در میاد. و در مقیاس بزرگ این رقم بسیار چشم گیره. همچنین در بعضی از نقاط این عدد به 330 تومن اختلاف هم میرسه. فرض بفرمایید شما 1000 قطعه بوقلمون دارید. به طور میانگین مصرف جیره تون در روز 550 کیلو هست که اگه 100 تومن هم فقط اختلاف قیمت دان تولیدی شما با بازار باشه، شما روزانه 55 هزار تومان صرفه جویی میکنید که در ماه میشه 1 میلیون و 650 هزار تومان.
همچنین مزیت دوم دانی که خودتون تولید میکنید اینه که دانتون تازه و قابل اعتماد هست. و دانی که شما تولید میکنید و تازه هم هست بسیار روی راندمان گله تون اثر میذاره. و در پایان دوره وقتی شما میاین محاسبه رو انجام میدین ، میبینید که در مجموع میزان سود خالص اون دوستی که با دانش جیره رو تولید کرد به مراتب بسیار بالاتر از اون دوستی هست که دانش لازم رو نداشت و مجبور به تهیه جیره از بازار شد.

 منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

دوره ی آموزش کاربردی پرورش بوقلمون

 

tik5 در چه شرایطی دان آماده بخریم و در چه شرایطی خودمون دان مان را تولید کنیم؟ دوره ی دو روزه ی آموزش کاربردی پرورش بوقلمون بومی ، پنجشنبه الی جمعه 17 الی 18 بهمن ماه ماه 98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

(جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی بوقلمون بومی کلیک کنید)

 

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢0 - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢1-۰٩١١۴٨۶١۶٢٣

 

 

ER در چه شرایطی دان آماده بخریم و در چه شرایطی خودمون دان مان را تولید کنیم؟نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg در چه شرایطی دان آماده بخریم و در چه شرایطی خودمون دان مان را تولید کنیم؟ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش بوقلمون بومی عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو