پرورش در کنار اقامتگاه بومگردي؛ کسب و کاری پایدار

252

سلام و عرض ادب

ما بعد از سالها تحقیق و تفحصی که در زمینه مشاغل در حوزه پرورش و گردشگری در کشور داشتیم به یک مدلی رسیدیم و اون مدل هم این بود که اگه ما بحث اقامتگاه بوم گردی رو در کنار کار پرورش بخوایم داشته باشیم در کنار کار کشاورزی . این یک الگوی بسیار خوب با درآمدزایی مطمئنی هست.

از این جهت که وقتی شما اقدام میکنید که یک اقامتگاه بوم گردی رو در کنار سالن پرورشتون داشته باشید ، اگه بخواین اون فضا رو اجاره کنید و یا بخرید . چون غالبا از خانه های قدیمی و با معماری گذشته روستایی هستن هم اجاره شون بسیار پایینه. در برخی مناطق در حد 100 یا 200 هزار تومان در ماه هست. و هم اگه بخواین بخرید هم قیمت بسیار پایین تری داره. یعنی شما در هموم گام اول ، هزینه های زندگیتون کاهش پیدا میکنه.

در گام دوم هم در کنار پرورش ، شما از درآمد اقامتگاه بوم گردی بهره مند میشید. برای این که بخواین برای اقامتگاه بوم گردی تون جذب مسافر و مهمان داخلی و خارجی داشته باشید و برای محصولتون هم فروش داشته باشید. ما دوره های لازم رو برگزار میکنیم. و آموزشهای لازم رو خدمتتون میدیم تا با اشراف اطلاعات کافی بخواین کارتون رو شروع کنید. 

از نظر ما یکی از واحدهای موفقی که تونست این الگو رو درست توی کشور اجرا کنه آقای عباس برزگر در بوانات استان فارس هست. که بخش کوتاهی از زندگیشون رو نگاه میکنیم.

برنامه ای که ما پیش رو داریم اینه که ما بخوایم یک مدل کوچیکی از یک اقامتگاه بوم گردی و در کنارش یک محل پرورش و یک سالن پرورش رو برای مدت کوتاهی طبق نوبت در اختیار شما دوستان بذاریم. تا زندگی خودتون رو به عنوان یک مدیر اقامتگاه و مدیر یک محل سالن پرورش بخواین شروع کنید. تجربه پذیرایی از 

 مهمانان داخلی و خارجی رو داشته باشید. تجربه پرورش رو هم داشته باشید تا بعد از یک مدت کوتاه وقتی این کار رو تجربه کردین تصمیم بگیرید که کار خودتون رو 

 بخواین به این شکل شروع کنید یا خیر. و اگر هم بخواین کارتون رو به این شکل شروع کنید باز هم کمک میکنید به یک اقامتگاه که بخواد با چنین شرایطی تهیه بشه. باز هم کمکهای لازم رو میکنیم که بخواین مجوزهای لازم رو برای اقامتگاه بوم گردی بگیرید و در کنارش  هم باز هم آموزش های لازم رو به شما میدیم. هم کمک های لازم رو به شما میکنیم تا شما بخواین مهمانان داخلی و خارجی رو جذب کنید. 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

 دوره های آموزش کاربردی پرورش،2 الی 4 مرداد ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

 برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

فیلمهای مرتبط با راه اندازی و مدیریت اقامتگاه بوم گردی و رویداد گردشگری

سوالتو از این قسمت بپرس


GOTO_TOP

💡 درباره ما | تماس با ما               🌍  سامانه مشاغل و گردشگری

  کانالهای تلگرامی ما 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 📱 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳