هدف ما از فیلم های آموزشیمون + خبر راه اندازی شبکه اجتماعی پرورش دهندگان( سامانه مشاغل)

2,850

هدف ما از فیلم های آموزشیمون + خبر راه اندازی شبکه اجتماعی پرورش دهندگان(سامانه مشاغل)


در ویدئوهایی که ما برای شما عزیزان تولید میکنیم. هدف اصلی که داریم اینه که بخوایم به شما عزیزان نگاه بدیم در حوزه پرورش. یعنی با اطلاعاتی که در اختیار شما میذاریم اعم از فیلم های آموزشی یا مطالب متنی و یا طرح های توجیهی که به طور میانگین هر دو ماه یک بار آپدیتش میکنیم هدفمون اینه که بخوایم اطلاعات اساسی رو در اختیارتون بذاریم تا شما بخواین بهترین انتخاب رو داشته باشید. و بهترین شاخه رو جهت فعالیت انتخاب کنید که مهم ترین گام هم همین مورد خواهد بود. چرا که شما اطلاعات مربوط به پرورش در اون شاخه خاص رو میتونید توی دوره آموزشی فشرده 2 یا 3 روزه به شکل کامل دست بیارید. که ما به طور میانگین هر 2 ماه یک بار این دوره ها رو برگزار میکنیم و در همین راستا هم ما یک سامانه ای رو ظرف هفته آینده رونمایی میکنیم . در این سامانه وقتی شما دوستان ورود کردین سوال و جواب هایی میشه و متناسب با جواب هایی که شما دوستان میدین شما رو کم کم به شکل پله پله و گام به گام هدایت میکنه به سمت انتخاب بهترین گزینه جهت شروع فعالیت و بعد از این که شاخه فعالیتتون رو هم انتخاب کردین باز هم شما رو پله پله هدایت میکنه تا بخواین در اون شاخه بهترین نتیجه رو بگیرید و بحث این سامانه هم بسیار فراتر از بحث ساماندهی حوزه پرورش هست چرا که ما متناسب با توانمندی ها و تخصص ها و مهارت ها و سابقه ای که داریم در کلیه شاخه ها ، ما هدفمون ساماندهی کلیه مشاغل در کلیه شهرستان ها هست که به طور مفصل در مورد این سامانه در ویدئوهای آینده صحبت خواهیم کرد.

 

 منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

tik5 هدف ما از فیلم های آموزشیمون + خبر راه اندازی شبکه اجتماعی پرورش دهندگان( سامانه مشاغل)  دوره های آموزش کاربردی پرورش،4 الی  6 دیماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER هدف ما از فیلم های آموزشیمون + خبر راه اندازی شبکه اجتماعی پرورش دهندگان( سامانه مشاغل) نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg هدف ما از فیلم های آموزشیمون + خبر راه اندازی شبکه اجتماعی پرورش دهندگان( سامانه مشاغل)  برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

فیلمهای مرتبط با راه اندازی و مدیریت اقامتگاه بوم گردی و رویداد گردشگری

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو