چطور میتونیم خودمون جیره ارزان تولید کنیم؟

1,976

چطور میتونیم خودمون جیره ارزان تولید کنیم؟

 

 همونطور که بارها گفتیم، اصلی ترین هزینه پرورش مربوط به جیره ست. ازینرو عزیزان علاقمند به پرورش بعد از شروع به کار، غالبا به این فکر میافتند که چطور میتونن با استفاده از پسماندها، تفاله ها، میوه ها و علوفه های ارزان اطرافشون، هزینه جیره شون رو پایین بیارند. اما چون اطلاعات کافی در این زمینه ندارند،‌غالبا دست نگه میدارند که کار درست هم همینه. و برخی هم ریسک میکنن و از اون علوفه ها و پسماند ها و میوه ها استفاده میکنن و چون علم کافی رو ندارند، غالبا از این محل آسیب میبینن. و به خاطر اهمیتی که این قضیه داره، تصمیم گرفتیم که دوره ای رو برگزار کنیم تا در اون، عزیزان به شکل کاملا عملی با بحث جیره نویسی و آنالیز جیره و ترکیبات آشنا بشن. و هدف بسیار مهمی که در این دوره قراره دنبال کنیم اینه که عزیزان بعد از این دوره بتونن با پسماند ها، تفاله ها، میوه های زیر درختی، و علوفه های ارزانی که در اطرافشون هست، بتونن به شکل کاملا مهندسی شده ای جیره کاملا ارزان تولید کنند، اعم از جیره مکمل و جیره های جایگزین. و بعد از گذروندن این دوره، عزیزان تحت مشاوره و پشتیبانی خودمون قرار میگیرن، تا اینکه در بین این عزیزان ما افرادی که بتونن به شکل موفقی عمل کنن رو به عنوان محل تولید جیره های ارزان، جیره های جایگزین و جیره های مکمل در استان خودشون معرفی میکنیم و تحت حمایت دائمی خودمون قرار میگیرن تا از این محل هم درامد قابل توجهی از محل تولید جیره های ارزان براشون فراهم شه و هم درامدی از محل پرورششون.

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

 

 

 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

tik5 چطور میتونیم خودمون جیره ارزان تولید کنیم؟ دوره های آموزش کاربردی پرورش ، 16 الی  18 بهمن ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١۰٩١١۴٨۶١۶٢٣ ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER چطور میتونیم خودمون جیره ارزان تولید کنیم؟ نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

teleg چطور میتونیم خودمون جیره ارزان تولید کنیم؟ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید. جهت عضویت در کانال های تلگرام و گرفتن مشاوره های تلگرامی میتونید به شماره ها پیام بدین

 

دوره ی آموزش عملی جیره ارزان و بیماری های طیور

 

tik5 چطور میتونیم خودمون جیره ارزان تولید کنیم؟ دوره ی آموزش عملی جیره ارزان و بیماری های طیور ،جمعه 18 بهمن ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی جیره ارزان کلیک کنید)

 

شماره مشاوره ، خرید و ثبت نام در دوره های آموزشی :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER چطور میتونیم خودمون جیره ارزان تولید کنیم؟ نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg چطور میتونیم خودمون جیره ارزان تولید کنیم؟ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش بلدرچین، عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو