فرصت طلایی عید نوروز را از دست ندهید

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

3,350

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

طبق یک قانون نانوشته، ما غالبا به دنبال این هستیم که از ابتدای یک دوره کار خودمون رو شروع کنیم مثلا میگیم که از شنبه فلان کار  شروع می کنم، از اول ماه فلان کار شروع می کنم، از اول سال اون کار رو شروع می کنم. عید نوروز از نظر ما بهترین فرصتی هست که ما بخوایم بعلت دسترسی به یک تعطیلات طولانی که تقریبا میشه گفت بازار هم به حالت نیمه تعطیل در میاد، عملا خیلی از کسب و کارها فایده ای نداره که بخوان فعالیتی داشته باشن و بازار فعالی وجود نداره، فرصت مناسبی هست که ما بخوایم به برنامه ریزی یک سال پیش روی خودمون بپردازیم.

در تیم تحقیقاتی مینی سالن ما غالب برنامه های توسعه ای و برنامه ریزی های یک سال پیش روی خودمون رو در تعطیلات عید و در روزهای منتهی به عید نوروز انجام میدیم و از این فرصت طلایی نهایت بهره رو می بریم. 

 شما دوستان هم که قصد راه اندازی مزرعه دارین در این ماه های منتهی به پایان سال، پیشنهاد ما این هست که حتما از این فرصت طلایی عید استفاده کنید. شرطش هم این هست که  در همین یکی دوماه منتهی به عید نوروز آموزش های لازم رو ببینید، مشاوره های لازم رو ببینید، جمع بندی خودتون رو داشته باشین و از ایام عید نهایت بهره رو ببرین جهت اینکه بخواین برنامه ریزی های اجرایی خودتون رو داشته باشین.

عید یک فرصت طلاییه. امروز خیلی از فرصت هایی که در سال گذشته در همین موقع وجود داشتن، امروز دیگه وجود ندارند. فرصت ها منتظر ما نمی ایستن و نگیم چون که نزدیگ عید هستیم و درگیری های عید هست ما بخوایم غفلت کنیم از اینکه بخوایم کارمون رو عقب بندازیم تا از ابتدای سال آینده شروع کنیم.

اگر در این طرف سال ما به جمع بندی صحیح نرسیم، زمان زیادی رو در اون طرف سال از دست خواهیم داد. 

بنفعمون هست که در این طرف سال بخوایم جمع بندی هامون رو داشته باشیم و در ابتدای سال پیش رو بخوایم وارد فاز اجرایی بشیم.

 

 


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400