در صورت داشتن زمین و سالن ، آیا به نفع ماست که مزرعه خود را در سالن و زمین خودمان راه اندازی کنیم؟

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

3,285

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

برخی از شما عزیزان دارای سالن ، زمین و زیرساخت های لازم جهت راه اندازی مزرعتون هستین و بطور پیش فرض خیلی از شما دوستان میگید که ما این زیرساخت خودمون رو نباید بذاریم بیکار بمونه و از اون هم در راستای اهدافمون و راه اندازی مزرعمون استفاده کنیم. اما در نگاه حرفه ای شما باید این حالت که مزرعه خودتون رو در زیرساخت ها و سالن خودتون راه اندازی کنید رو بعنوان یک حالت در نظر بگیرید و حالت های دیگه یعنی راه اندازی مزرعه در سایر زیرساخت ها هم بررسی کنید و بعد از بررسی نهایی به این نتیجه برسید که در کدوم یک از این زیرساخت ها اگه مزرعه خودتون رو اگه راه اندازی کنید برای شما منافع بیشتری رو بدنبال داره. 

شاید منافع بیشتر شما در گرو راه اندازی کسب و کارتون در یک مزرعه، یک سالن و زیرساخت های دیگه ای باشه .

همچنین در سال اول راه اندازی مزرعتون اگر دانش و تجربه ی کار رو ندارید ما تاکید می کنیم که حتما در یک مزرعه ی فعال بخواین کارتون رو شروع کنید تا تجارب لازم رو بدست بیارید و بعد از اون بخواین در مزرعه خودتون کارتون رو راه اندازی کنید.

فراموش نکنید که بعلت کمبود اطلاعات و کمی دانش و همچنین نداشتن تجربه ممکنه خطاهایی از شما سر سربزنه و گاهی این اولین خطای شما می تونه آخرین خطای شما باشه.

 

 

  برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند عضو کانال تلگرامی ما شوید.


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400