تاثیر کار گروهی در موفقیت آینده مزرعه ما : با مثالی از یک مدل کار گروهی و مزایای آن

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

1,835

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

از سال های گذشته تا به امروز صدها هزار و یا چند میلیون نفر از دوستان گرامی بودند که از خدمات ما استفاده کردند از آموزش هامون استفاده کردند و اگر قرار بود پیش فرض ما این باشه که این دوستان بعد از دریافت خدمات قرار بوده عضو یک گروهی بشن تا به امروز ما یک گروه چند صد هزار نفری و یا چند میلیون نفره رو داشتیم.

حالا فرض کنید که این گروه وجود داشت یعنی چند صد هزار نفر بودند که عضو این گروه بودند که این گروه هم از مدیریت خوبی برخودار بود و قانون این گروه هم این بود که همه ی افراد تولیداتشون  باید متناسب با اعلام نیازهایی بود که در گروه اعلام می شد و خریدهاشون هم از تولیدات افرادی بود که عضو این گروه بودند که شما هم یکی از اعضای این گروه بودید.

در این صورت یکی از اتفاقاتی که میوفته این بود که اگر شما می خواستین محصولی تولید کنید دقیقا متناسب با نیازهای این گروه بود و اگر محصولی رو می خواستین بخرین باز هم چون بصورت گروهی اقدام به خرید محصول می کردین باز براتون بسیار ارزون تر تمام می شد که این موضوع کار گروهی اگر قرار بود کسب و کاری رو درش راه اندازی کنید بسیار به ثبات کسب و کارتون و سوددهیش بسیار می تونست موثر باشه و از طرفی در کاهش هزینه های زندگیتون هم موثر بود.

این موضوع موضوع بسیار حائز اهمیتی هست و یکی از نکاتی که ما در یکی از ویدئو های گذشته بهش پرداختیم همین مبحث کار گروهی هست که در یک اشل بزرگ می تونه طبق این مدلی باشه که ما خدمت شما  دوستان ارائه دادیم.

این مدل ما چند وقتی هست در حال کار کردن بر روش  هستیم و زیرساخت های مربوط بهش رو هم ایجاد کردیم که به امید خدا اخبارش رو در اختیار شما دوستان می گذاریم. 

جهت نهایی شدن این مدل ما باید تمام نقاط کشور تمام روستا ها رو رصد کنیم و اطلاعاتشون رو کاملا دسته بندی کنیم و این مدل باید طوری پیاده سازی بشه که مردمان شهر ها و روستاها هر شهر و هر روستا بتونن بشکل متمرکز و گروهی اقدام به دریافت و ارائه خدمات کنند. طبیعتا یک کار بسیار سخت  و زیربنایی هست که کارهایی از این دست معمولا در کشور انجام نمیشه اما با کمک شما دوستانی که علاقه مند به کار گروهی هستید و منافعتون در گرو کار گروهی هست قطعا می تونیم این پروژه رو به بهترین شکل ممکن ارائه بدیم. 

طی ویدئو های بعدی ما در این مورد بیشتر صحبت خواهیم کرد و اطلاعات بیشتری با شما دوستان به اشتراک می ذاریم و اگر علاقه مند به همکاری با ما در این پروژه ی بزرگ بودید می تونید درخواست خودتون رو اعلام کنید و با ما وارد این همکاری بشید.

فیلمهای مرتبط با عقرب

معرفی عقرب گاردیوم (گونه همی)

Details
3 سال پیش
4,151 بازدید

وضعیت فعلی مزارع پرورش عقرب

Details
4 سال پیش
5,343 بازدید

علاقمندان پرورش عقرب 3 دسته اند

Details
3 سال پیش
4,453 بازدید

اصول ورود عقربهای جدید به مزرعه

Details
3 سال پیش
1,623 بازدید

گزارش مزرعه موفق پرورش عقرب

Details
3 سال پیش
1,988 بازدید


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400