بهترین مدل راه اندازی مزرعه بصورت مجتمع چیست؟ و اهمیت در نظر گرفتن ارزش افزوده در طراحی مزرعه

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

3,083

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

اگر بخوایم در حال حاضر یعنی پایان سال 98 بهترین مدل جهت راه اندازی مزرعه بصورت مجتمع رو خدمت شما معرفی کنم این هست که حتما بخش قابل توجهی از مزرعه رو به زراعت چوب بپردازین بخشی هم به راه اندازی اقامتگاه بومگردی باشه ، بخشی از کار رو هم به راه اندازی یک مزرعه در زمینه ی مورد نظرتون بخواین بپردازین اعم از دام و طیور و غیره

همچنین  یک بخش از زمان خودتون رو در روز اختصاص بدین به کار در رسانه ها و شبکه های اجتماعی جهت معرفی کسب و کارتون و معرفی همین فضایی که کسب و کارتون درش واقع شده.

به این ترتیب شما غیر از سود متداولی که  قرار بود از کسب و کارتون داشته باشین و در طرح های توجیهی هم آمده کسب و کار شما و این مدل یک ارزش افزوده ی خیلی خوبی هم تجربه خواهد کرد.

یعنی فرض کنید که در طرح توجیهی مزرعه شما یه سودی رو به شما برسونه، زراعت چوبتون یه سودی رو به شما برسونه، اقامتگاه بومگردی تون عده ای بیان و ازش استفاده کنن و یه سودی رو به شما برسونه . وقتی این ها به صورت مجتمع کنار هم قرار می گیرن و طبق اون مدل شما به معرفی درستشون می پردازید غیر از اون درآمد ها درآمد های مازادی رو هم به دنبال خواهد داشت چرا که عده ی بسیار زیادی از افرادی که به سمت شما میان و از خدمات و محصولات شما می خوان استفاده کنن به علت حسی هست که از مدل کسب و کارتون گرفتن و در واقع بهایی هست که بخاطر اون حسی که از کارتون گرفتن پرداخت می کنن و این ارزش افزوده می تونه بسیار جدی باشه و حتی بیشتر از سودی باشه که شما از خود کسب و کارتون قراره بدست بیارید.

همچنین یکی دیگه از مصادیق ارزش افزودش ، ارزش افزوده ی ملک شما هست؛ زمین و اون فضایی که کسب و کارتون درش واقع هست طبیعتا در مقایسه با سایر املاکی که در مجاورت همونجا قرار دارند افزایش قیمت به مراتب بالاتری رو تجربه خواهد کرد.

و از مزایای دیگه این مدل این هست که قابلیت توسعه و سرمایه گذاری های بزرگ رو هم داره . همونطوری که می دونید خیلی از کسب و کارها این ظرفیت رو ندارن که شما بخواین در اون سرمایه گذاری های  بزرگ رو انجام بدین اما این مدل این ظرفیت رو داره و شما می تونید تا چند هزار میلیارد تومن رو در این زمینه سرمایه گذاری داشته باشید که هم ظرفیت بازارش وجود داشته باشه و هم از طرفی از میزان سودهیش کاسته نشه.

همونطور که میدونید خیلی از کسب و کارها وقتی در یک اشل و مقیاس بزرگ اجرا میشن از میزان سوددهیش به میزان معنا داریکاسته میشه اما این حوزه همچنان از سوددهی خوبی برخوردار هست و در تمامی این مراحل هم تیم تحقیقاتی مینی سالن در کنار شما خواهد بود تا بخواین استاندارد های لازم رو رعایت کنید و به اون حداکثر بهره وری و سوددهی از کارتون بخواین برسین.


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400