سه مرحله مشاوره در دوره های آموزشی

این فیلم رو برای دوستانت بفرست

1,864

تصاویر مراکز آموزشی مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
Image

رضایت دانشجویان تیم مینی سالن

در دوره های آموزشی تیم تحقیقاتی مینی سالن که در گذشته برگزار می کردیم تا دیماه 98، یک شب رو به عنوان نشست مشاوره ای در نظر می گرفتیم تا خدمت شما دوستان باشیم  و به علت حجم زیاد کاری که داشتیم و اینکه در طول روز نیاز بود که تدریس داشته باشیم از این رو فرصت کافی جهت برگزاری نشست های تکمیلی و یا مشاوره های شخصی وجود نداشت اما ما طی برنامه ریزی که داشتیم  از دیماه 98 به بعد برنامه از این قرار هست که به امید خدا ما شب چهارشنبه و شب پنجشنبه رو به عنوان نشست مشاوره ای در نظر می گیریم و در واقع در پایان هر روز آموزشی شما دوستان از مشاوره بهره مند میشید .

مثلا در روز چهارشنبه در روز کلاس گوسفند به این شکل هست که ما مباحثی مثل هومو و هترو و خالص سازی و فرآیند ورود به کار و انتخاب بهترین مسیر رو بررسی و تحلیل می کنیم. 

در روز پنجشنبه به محاسبات اقتصادی می پردازیم. در مورد طیور هم باز به همین شکل هست.

غیر از نشست های مشاوره ای که برگزار می کنیم که تقریبا میشه گفت تمام  نکات مورد نیاز خدمت شما تحلیل میشه این امکان براتون فراهم میشه که با زمانی که خدمتتون ارائه میشه در طول روز های پنجشنبه و جمعه بخوایم خدمت شما  دوستان باشم و در واحد های اقامتیمون و یا در دفتر تیم مینی سالن در مرکز که شما دوستان بخواین مشاوره های شخصیتون رو دریافت کنید و با مجموع این نشست ها و مشاوره هایی که دریافت می کنید تقریبا میشه گفت شما به جمع بندی مطمئنی می رسید و کافیه که براساس اون جمع بندی بخواین کار خودتون رو استارت بزنید .

ولی یه نکته ای که وجود داره اینه که در مورد مشاوره یکسری استاندارد هایی وجود داره که باید رعایت بشه که در ویدئوی بعدی به اون می پردازیم.

فیلمهای مرتبط با عقرب


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400