علاقمندان پرورش عقرب 3 دسته اند

1,967


علاقمندان پرورش عقرب 3 دسته اند. شما جزو کدام دسته هستین؟


خوبه که بدونید در زمینه خرید زهر عقرب ، بازار کافی وجود داره. اگه امروز میبینید که با گذشت تقریبا 1 سال بعد از این که این موضوع توی کشور خیلی پا گرفت و میبینید که همچنان هنوز بازاری براش وجود نداره و خرید و فروشی آنچنان صورت نمیگیره. خوبه که بدونید علت اصلیش برمیگرده به خود نگاه تولید کننده ها و پرورش دهنده های قدیمی عقرب که نگاه تجاری خاص خودشون رو دارن که اگه نیاز باشه در یک ویدئویی به شکل مستقل به این موضوع میپردازیم. اما خوبه بدونید که در صورتی که دوستان بخوان نگاه حرفه ای و درستی به کسب و کار تو این حوزه و فعالیت تو این زمینه داشته باشن بازار کافی وجود داره. اما یه سری نکات کلیدی هست که لازم دونستم در این ویدئو بخوام بهش بپردازم. شما فرض بفرمایید که میخواین پرورش عقرب رو شروع کنید و محصولات خودتون رو عرضه کنید، به طور میانگین بسته به این که چه گونه ای رو پرورش میدین و این که چقدر توی کارتون حرفه ای هستین ، به طور میانگین به ازای هر 1500 نمونه عقربی که پرورش میدین ، شما میتونید هر 2 ماه ، یک گرم زهر مایع رو استخراج کنید و اون رو عرضه کنید. حالا شما محصول خودتون رو تولید کردین و میخواین اون رو به بازار عرضه کنید. گام هایی که قبلا خدمتتون گفتم به این شکله که نمونه ای از اون زهر باید ارسال بشه به شرکت آنالیز زهر که در خارج از کشور هست ، آنالیز صورت میگیره و اون برگه آنالیز به خریدار خارجی داده میشه. و اون شخص اقدام به خرید میکنه و این موضوع در هر سری خرید تکرار میشه. یعنی شما باید کل این فرایند رو طی کنید . سوالی که پیش میاد اینه که آیا برای 1500 نمونه عقربی که قراره هر 2 ماه ، یک گرم زهر تولید کنه آیا این فرایند توجیه داره؟ آیا خریدار خارجیش برای خرید یک گرم زهر مایع ، اقدام به خرید و ارتباط با شما میکنه؟ جواب ما منفیه.
از این رو پیش فرض ما اینه که شما باید حداقل میزان تولیدی رو در نظر بگیرید که خریدار حاضره به خریدش باشه و حاضر باشه که این مراحل و طی کنه.
و برای شما هم توجیه داشته باشه که فرایند آنالیزش رو بخواین طی کنید که به طور پیش فرض شما باید در هر دو ماه ، 200 گرم زهر مایع رو تولید کنید که خریدار خارجی و خود شما ترغیب بشین که این کسب و کار رو بخواین ادامه بدین. از این رو جهت تولید 200 گرم زهر مایع شما نیاز هست که 200 تا ، 1500 نمونه عقرب رو بخواین پرورش بدین. یعنی به طور میانگین شما باید 300 هزار نمونه عقرب رو داشته باشید. خوبه که بدونید به ازای هر نمونه عقرب هم به طور میانگین 25 هزار تومن سرمایه رو کنار بذارید جهت خرید و پرورشش. این ها حداقل ها هستن. طبق تجربه ای که ما داریم متاسفانه خیلی از دوستان این سرمایه رو ندارن . دوستانی که این سرمایه رو دارن میتونن در همکاری با خود ما و در قراردادهایی که خودمون میبندیم ، گام ها رو به شکل مطمئنی بردارن و از بابت فروش هم نگران نباشن. اما طبق تجربه مون ، اکثریت قریب به اتفاق دوستان در زمینه سرمایه اولیه مشکل دارن و سرمایه لازم رو ندارن. و غالبا سرمایه شون کمتر از 100 میلیون تومن هست که اصلا جهت این موضوع مناسب نیست و دوستانی که سرمایه های کمتر از 100 میلیون تومن دارن و میخوان تو حوزه عقرب فعالیت کنن به دو دسته تقسیم میشن:
دسته اول اون دوستانی هستن که در عین حال که سرمایه شون کافی نیست اما تمایل و تاکید دارن که حتما در زمینه عقرب بخوان فعالیت کنن که علتش هم صرفا علاقه شخصی به این حوزه هست که این دوستان میتونن تو این حوزه با سرمایه کمتر هم ورود کنن. به این شکل که در مقیاس کمی این کار رو شروع کنن. سال های اول اصلا فروش زهر و زهرگیری نداشته باشن. و فقط تکثیر کنن. و بعد از دو سه سال که ظرفیتشون به حداقل مورد نیاز رسید بعد بخوان زهرگیری و عرضه داشته باشن. که ما به این دوستان هم کمک های لازم رو میرسونیم. و دسته دوم دوستانی هستن که خیلی تاکیدی بر پرورش عقرب ندارن و صرفا میخوان یک کسب و کاری و با یک سوددهی خوب شروع کنن. که در این صورت پیشنهاد ما اینه که حوزه های دیگه ای هم هست که مثل حوزه عقرب سوددهی داره و چه بسا سوددهی بیشتری از پرورش عقرب داره و خرید تضمینی هم داره که ما به امید خدا ظرف هفته آینده به معرفی یکی از این حوزه ها خواهیم پرداخت.

 

 منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

tik5 علاقمندان پرورش عقرب 3 دسته اند دوره های آموزش کاربردی پرورش،20 الی 22 آذر ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

ER علاقمندان پرورش عقرب 3 دسته اند نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

teleg علاقمندان پرورش عقرب 3 دسته اند برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش، عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

سوالتو از این قسمت بپرس


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو

close علاقمندان پرورش عقرب 3 دسته اند