مراحل مقدماتی قبل از شروع پرورش عقرب

2,656
خرید تضمینی
خرید تضمینی
خرید تضمینی

مراحل مقدماتی قبل از شروع پرورش عقرب 

 

پرورش عقرب چند سالیه که تو ایران شروع شده و از جهاد کشاورزی هم استارت آموزش شروع این کار خورده... ولی امروزه این کار بسیار متداول شده و عزیزان زیادی پیگیره فعالیت در زمینه پرورش عقرب هستند اما شروع فعالیت در این زمینه مستلزم گذراندن دو مرحله است که اگه این دو مرحله طی نشه متاسفانه میتونه خسارت های بسیارجدی رو به دنبال داشته باشه... اولین مرحله طی یک دوره ی کاملا عملی اونم نه به شکل آکادمیک بلکه در یک مزرعه فعالیه که حتی در مقیاس کوچیک کاره عملی کرده باشین و با فراز و فرود های این کار آشنا باشین...و بعد از طی این مرحله، مرحله دوم اجرای این کار در یک شکل کوچیکتره. برای اینکه شخص بخواد با کار آشنا بشه و اگه خدایی ناکرده با تلفات هم مواجه بود در مقیاس کوچیک بخواد تلفات بده...چون اگه شخص بخواد همه ی سرمایه خودش رو در همان ابتدای کار وارد بحث پرورش عقرب کنه به علت حساسیت بسیار بالای پرورش عقرب ممکنه در یک زمان بسیار کم و با رعایت نکردن یک نکته ی بسیار کوچیک تلفات بسیار جدی بده و خدایی ناکرده تمام سرمایه زندگی خودش رو از دست بده.... همزمان با شروع فعالیت در زمینه پرورش عقرب عزیزان زیادی هم مشغول بازاریابی داخلی و خارجی جهت بازار زهر عقرب اعم از زهر خشک و زهر مایع و فرآورده های اون و خود خرید و فروش عقرب هستند و پیش بینی میشه که طی یکی دو سال آینده بحث پرورش عقرب و خرید و فروش عقرب به یکی از شاخه های متداول پرورش تبدیل بشه ولی از اونجایی که این کار نیازمند گذراندن اون دو مرحله بسیار اساسیه از این رو عزیزانی که از الان کارشون رو شروع میکنن در مقایسه با کسانی که قراره مثلا 6 ماه دیگه کارشون رو شروع کنن برای همیشه 6 ماه جلوتر هستن ... تحت هیچ شرایطی کار پرورش عقرب در رشته اصلی خودتون رو بدون گذروندن دو مرحله اول شروع نکنید...

  

 برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش عقرب عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

     منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش

 

دوره های آموزش کاربردی پرورش، در سامانه هدایت شغلی به صورت آنلاین برگزار میشه و تا زمانی که مزرعه دار هستید ، از این سامانه خدمات دریافت می کنید.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی و اینکه چه تاثیری در زندگی شما و کسب و کارتون داره ، روی دکمه آشنایی با سامانه هدایت شغلی ، کلیک کنید.

 

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش (کلیک کنید)

 

دیدگاه‌ها   

0 #2 سهیل سعیدی 1397-08-07 14:20
با عرض سلام بعد از گذرندان دوره و گرفتن مدرک آموزشی شرایط گرفتن مجوز چگونه است؟ ****** پاسخ سلام دوست عزیز برای گرفتن مجوز در تعداد پایین به نظام صنفی کشاورزی مراجعه میکنیدو در تعداد بالا برای گرفتن مجوز به واحد اجرایی جهاد کشاورزی منطقه باید مراجعه کنید.
0 #1 سهیل سعیدی 1397-08-07 14:20
با عرض سلام
بعد از گذرندان دوره و گرفتن مدرک آموزشی
شرایط گرفتن مجوز چگونه است؟
******
پاسخ
سلام دوست عزیز
برای گرفتن مجوز در تعداد پایین به نظام صنفی کشاورزی مراجعه میکنیدو در تعداد بالا برای گرفتن مجوز به واحد اجرایی جهاد کشاورزی منطقه باید مراجعه کنید.

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو