چگونه بدون استرس و با خیال راحت مزرعه ی خود را راه اندازی کنیم؟

این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)

 

شما دوستانی که دوره های آموزشی رو گذروندید و بعد از دوره می خواین مزرعه ی خودتون رو راه اندازی کنید، در ابتدای کار چون تجربه ی کار رو ندارید ممکنه با استرس زیادی مواجه بشید. از این رو تصمیم گرفتیم سه دسته خدمات رو از ابتدای سال  98 به شما دوستان ارائه بدیم:

 

1-در صورتی که بخواین مزرعه تون رو راه بندازید ولی خودتون سالن نداشته باشین: معرفی و در اختیار گذاشتن سالن پرورش به شما و با حضور یکی از اعضای با تجربه ی تیم مینی سالن 

2- در صورتی که بخواین مزرعه تون رو راه بندازید و خودتون سالن داشته باشین: حضور یکی از اعضای با تجربه ی تیم مینی سالن در مزرعه ی شما و در شهر شما

3- در صورتی که تمایل به کار در سالن دیگران داشته باشین: حضور در مزارع تحت پوشش تیم مینی سالن و با حضور اعضای با تجربه ی تیم مینی سالن

 

تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه  رو براتون در دو گام ترسیم کرده:

 

 

 

مراحل 2 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

 

 

  گام اول:  مشاهده ی فیلم

 

  گام دوم:  شرح هزینه ی هر یک از خدمات بالا

 

 


گام اول:  مشاهده ی فیلم

 ابتدا واسه ی روشن تر شدن موضوع، فیلم زیر رو مشاهده کنین:

 

 جهت مطالعه ی متن فیلم کلیک کنید

 


گام دوم:  شرح هزینه ی هر یک از خدمات بالا

 

مدت زمان حضور همکاران مینی سالن در مزرعه ی شما و یا حضور شما در مزرعه ی ما، 3  روز و حداکثر 10 روز در نظر گرفته شده . بسته به اینکه از مزرعه ی ما استفاده کنید یا مزرعه ی خودتون شرح هزینه به این صورت هست:

 

 

محل مزرعه هزینه ی هر روز حضور همکاران ما
در صورتی که بخواین مزرعه تون رو راه بندازید ولی خودتون سالن نداشته باشین  150 هزار تومان
در صورتی که بخواین مزرعه تون رو راه بندازید و خودتون سالن داشته باشین 200 هزار تومان تا 400 هزار تومان
در صورتی که تمایل به کار در سالن دیگران داشته باشین  150 هزار تومان

 

1-در صورتی که بخواین مزرعه تون رو راه بندازید ولی خودتون سالن نداشته باشین:

در صورتی که سالن نداشته باشید و بخواین کار پرورش تون رو با سالن هایی که ما معرفی می کنیم شروع کنید، هزینه ی اجاره ی  سالن به عهده ی خودتون هست که معمولا مزارع مورد نظر دارای محل اقامت نیز می باشند. هزینه ی هر روز حضور همکاران ما هم  150 هزار تومان هست.

 


2-در صورتی که بخواین مزرعه تون رو راه بندازید و خودتون سالن داشته باشین:

هزینه ی کرایه ی رفت و برگشت، اقامت همکار ما و پذیرایی به عهده ی شماست و هزینه ی حضور همکاران ما بسته به بعد مسافت از 200 هزار تومان تا 400 هزار تومان به ازای هر روزه؛ اگه مزرعتون تو شهر همدان باشه 200 هزار تومان، استان های هم مرز همدان 300 هزار تومان و استان های دیگه 400 هزار تومان هست.

 


3-در صورتی که تمایل به کار در سالن دیگران داشته باشین:

در این صورت طبق برنامه زمان بندی که بهتون اعلام میشه در مزارع ما حضور پیدا کرده و در کنار همکاران ما و مدیران مزارع کار می کنید و تجربه لازم هست راه اندازی مزرعه خودتون رو بدست میارین.

 

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

خواندن 12406 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 22 اسفند 1398 02:38

از کجا کارم رو شروع کنم؟

شما عزیزان علاقمند به راه اندازی مزرعه ، به دو گروه تقسیم میشید.
گروه اول: عزیزانی که هنوزسردرگم هستید و به جمع بندی نهایی نرسیدین.اگه جزو این گروه هستین بر روی تصویر مشاوره خصوصی در زیر کلیک کنید.

گروه دوم: عزیزانی که به جمع بندی نهایی رسیدین و آماده راه اندازی مزرعه هستین اما تجربه کافی رو ندارید و از طرفی دغدغه هایی مثل فروش محصولات تولیدیتون رو دارید.اگر جزو این گروه هستید بر روی تصویر حمایت 0 تا 100 کلیک کنید.
حمایت 0 تا 100
مشاوره خصوصی

منو