فروش تخم نطفه دار

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 

  

خرید تخم نطفه دار

بارها و بارها درباره تخم نطفه دار و علل و شرایط خرید تخم نطفه دار صحبت کردیم.(جهت مطالعه علت ها کلیک نمایید)

ولی از آنجاییکه تقاضای خرید تخم نطفه دار بسیار زیاد است تصمیم به راه اندازی واحد فروش تخم نطفه دار و عرضه از ابتدای سال 96 گرفتیم.

این تخم مرغ ها مربوط به مزارع مادر تیم مینی سالن بوده و با ضریب نطفه داری میانگین بالای 90درصد هستند.قیمت این تخم های نطفه دار 30درصد پایینتر از قیمت روز جوجه یکروزه مرغ و بلدرچین میباشد. و در مورد بوقلمون 40 درصد پایینتر از قیمت روز جوجه یکروزه بوقلمون.

 

جهت ثبت سفارش تخم نطفه دار مرغ تخمگذار رنگی نژاد جدید ، بوقلمون اصلاح شده و برنز با شماره های زیر تماس بگیرید تا نام نویسی کرده و در زمان عرضه هماهنگی لازم با شما بعمل آید. 

09118928921- 09114861623

 خوبه بدونید که پرورش موفق مرغ ، شامل دانستن و رعایت صدها نکته است و رعایت همه نکات در کنار هم موفقیت شما رو تضمین می کنه. در فیلم های آموزش آنلاین پرورش مرغ به همه این نکات پرداخته شده؛جهت تهیه و مشاهده این فیلم روی تصویر زیر کلیک کنید:

https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی

 منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع لینک دار مانعی نداره)

 

Slider
Slider

خواندن 25771 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 14 فروردين 1400 00:19

از کجا کارم رو شروع کنم؟

شما عزیزان علاقمند به راه اندازی مزرعه ، به دو گروه تقسیم میشید.
گروه اول: عزیزانی که هنوزسردرگم هستید و به جمع بندی نهایی نرسیدین.اگه جزو این گروه هستین بر روی تصویر مشاوره خصوصی در زیر کلیک کنید.

گروه دوم: عزیزانی که به جمع بندی نهایی رسیدین و آماده راه اندازی مزرعه هستین اما تجربه کافی رو ندارید و از طرفی دغدغه هایی مثل فروش محصولات تولیدیتون رو دارید.اگر جزو این گروه هستید بر روی تصویر حمایت 0 تا 100 کلیک کنید.
حمایت 0 تا 100
مشاوره خصوصی

منو