فروش تخم نطفه دار بوقلمون

  •  
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

 فروش تخم نطفه دار بوقلموندوستان عزیز زیادی هر روزه با تیم مینی سالن تماس گرفته و  تقاضای خرید تخم نطفه دار بوقلمون میکنند . چرا که دستگاه جوجه کشی خانگی دارند و میخواهند بجای خرید جوجه بوقلمون خودشان تخم نطفه دار بوقلمون خریده و  تبدیل به جوجه کنند تا بهای کمتری بپردازند.

اما آیا این روش صحیح است؟

در این مقاله به پاسخ دو سوال میرسیم. سوال اول این که آیا تخم نطفه دار بوقلمون موجود در بازار با کیفیت هست؟ و سوال دوم این که چطور میتونیم تخم نطفه دار بوقلمون با کیفیت بخریم؟

 

 آیا تخم نطفه دار بوقلمون موجود در بازار با کیفیت است؟

 

قیمت تخم نطفه دار بوقلمون حدودا 8.000 تومان است ( در زمان نگارش متن) و قیمت جوجه یکروزه بوقلمون که 28 روز بعد بدنیا می آید 23.000 تومان

حال به نظر شما عقلانیست که شخصی تخم نطفه دار بوقلمون که میتواند در کمتر از یکماه به حدود 3 برابر بفروشد به شما بفروشد؟

مطمئنا جوابتان خیر است.

 اما چرا بعضی هستند که تخم نطفه دار بوقلمون را تبلیغ میکنند و به همین قیمت میفروشن؟

جواب واضح است.هیچ تضمینی مبنی بر نطفه دار بودن و یا قابل جوجه کشی بودن این تخم ها وجود ندارد و تخمهایی هستند که از سطح روستاها جمع آوری میشوند که مشخص نیست متعلق به چه زمانیست و آیا اصلا نطفه دار هستند یا خیر.

البته در برخی از فصول سال به خصوص تابستان و اوایل پاییز عرضه تخم نطفه دار بوقلمون از مزارع معتبر منطقی هست چرا که در این ماههای سال میزان تقاضا جهت خرید جوجه کاهش پیدا کرده و طبیعتا فروش تخم نطفه دار بوقلمون یکی از راههای چاره هست. هرچند که مزراع حرفه ای تحت همکاری با تیم تحقیقایت مینی سالن کمتر با این چالش مواجه بوده  و در موارد خاص اقدام به فروش تخم نطفه دار میکنن و طبیعتا بهای بالاتری بابت تخم نطفه دار بوقلمونی که عرضه میکنن دریافت میکنن. 

 فروش تخم نطفه دار بوقلمون

چطور میتونیم تخم نطفه دار بوقلمون با کیفیت بخریم؟

 

در صورتی که هدف شما از خرید تخم نطفه دار بوقلمون ، به میزان بسیار کم و خانگی هست ، چاره ای جز خرید تخم نطفه دار از افرادی که در فضای اینترنت تبلیغات میکنن نداریم. اما اگه هدفتون راه اندازی کسب و کار جوجه کشی از تخم نطفه دار بوقلمون و عرضه جوجه بوقلمون در سنین مختلف باشه ، تیم مینی سالن در تمامی مراحل پشتیبان شما خواهد بود ؛ از انتخاب دستگاه جوجه کشی و یا ساخت اتاق جوجه کشی گرفته تا خرید تخم نطفه دار مطمئن.

 

البته قبل از شروع کار باید مشاوره های لازم رو از مدیر مجموعه دریافت کرده و در صورت تایید ایشان اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی و شروع به کار خود کنید. 

لازم به ذکره که جهت دریافت مشاوره از مدیر تیم تحقیقاتی مینی سالن ، ابتدا از طریق شماره های زیر با مشاوران تیم مینی سالن تماس گرفته و از طریق مشاور خود دزخواست نشست مشاوره ای با جناب مهندس سلیمانی ( مدیر تیم تحقیقاتی مینی سالن) رو داشته باشید.

 

09118928921 (سرکار خانم نجفی) - 09114861623 ( سرکار خانم ثوابکار)

 

آیا اساسا خرید تخم نطفه دار بوقلمون توصیه میشه؟

 

همونطور که در بالا به آن اشاره کردیم اختلاف بین قیمت تخم نطفه دار و با قیمت جوجه یکروزه و یک ماهه بسیار فاحشه. و طبیعتا اگه به صورت اصولی اقدام به فعالیت در این زمینه کنید سوددهی بسیار خوبی رو برامون به دنبال داره. فقط کافیه دو چالش رو حل کرده باشیم

چالش اول خرید تخم نطفه دار بوقلمون از مزرعه مطمئن. 

چالش دوم جوجه کشی حرفه ای جهت رسیدن به حداکثر هچ (تبدیل تخم نطفه دار به جوجه)

اما همانطور که در بالا به آن اشاره شد و بر اساس تجربه چندین ساله تیم تحقیقاتی مینی سالن ، کار حرفه ای و درست اینه که گله مادر بوقلمون  جهت تولید تخم نطفه دار رو تشکیل بدیم. و نیازمند خرید تخم نطفه دار از دیگران نباشیم. چرا که یا تخم بی کیفیت نصیبمون میشه با هچ پایین (گاها زیر 30 درصد) و یا ماههای زیادی از سال بیکار خواهیم بود چون مزارع معتبر عرضه تخم نطفه دار بوقلمون ندارن. 

 فروش تخم نطفه دار بوقلمون

آیا تشکیل گله مولد بوقلمون جهت تولید تخم نطفه دار سود ده هست؟

 

همانطور که در طرح توجیهی (که لینک آن در پایین آمده) مشاهده میکنید: تشکیل گله مولد بوقلمون بسیار سودده بوده و در صورتی که تخت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن کار خود را شروع کنید محصولات تولیدی شما یعنی جوجه یکروزه و یکماهه شامل خرید تضمینی تیم مینی سالن شده و در کلیه مراحل تحت مشاوره متخصصان این تین قرار میگیرید. 

 

گام اول شروع فعالیت در این زمینه چیست؟

 

همانطور که بارها اشاره کردیم قبل از شروع به سرمایه گذاری حتما باید مشائره های لازم رو دریافت کرده و بعد از جمع بندی نهایی دوره های آموزشی لازم رو هم بگذرونیم. و در گام بعدی اقدام به راه اندازی مزرعه کنیم.  

البته پیشنهاد ما در گام اول راه اندازی مزرعه شروع کار در مزراع فعال تیم مینی سالن هست تا در کنار همکاران و متخصصان ما تجارب لازم رو به دست آورده و در گام های بعدی بخواین مزرعه مستقل خودتون رو با کوله باری از تجربه راه اندازی کنید. 


تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه  بوقلمون بومی و برنز با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

مطالبی که بهتره در پرورش بوقلمون بدانید:


 

خواندن 33730 دفعه آخرین ویرایش در 1398-09-09 ساعت 20:41:40

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو