فروش تخم نطفه دار بوقلمون

این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)

 فروش تخم نطفه دار بوقلمون

دوستان عزیز زیادی هر روزه با تیم مینی سالن تماس گرفته و  تقاضای خرید تخم نطفه دار بوقلمون میکنند . چرا که دستگاه جوجه کشی خانگی دارند و میخواهند بجای خرید جوجه بوقلمون خودشان تخم نطفه دار بوقلمون خریده و  تبدیل به جوجه کنند تا بهای کمتری بپردازند.

اما آیا این روش صحیح است؟

در این مقاله به پاسخ دو سوال میرسیم. سوال اول این که آیا تخم نطفه دار بوقلمون موجود در بازار با کیفیت هست؟ و سوال دوم این که چطور میتونیم تخم نطفه دار بوقلمون با کیفیت بخریم؟

 


 قبل از پرداختن به ادامه مبحث ، خوبه بدونید که پرورش موفق بوقلمون ، شامل دانستن و رعایت صدها نکته است و رعایت همه نکات در کنار هم موفقیت شما رو تضمین می کنه. در فیلم های آموزش آنلاین پرورش بوقلمون ، به همه این نکات پرداخته شده؛جهت تهیه و مشاهده این فیلم روی تصویر زیر کلیک کنید:

دوره پرورش بوقلمون
دوره آموزشی بوقلمون

  آیا تخم نطفه دار بوقلمون موجود در بازار با کیفیت است؟

قیمت تخم نطفه دار بوقلمون حدودا 8.000 تومان است ( در زمان نگارش متن) و قیمت جوجه یکروزه بوقلمون که 28 روز بعد بدنیا می آید 23.000 تومان

حال به نظر شما عقلانیست که شخصی تخم نطفه دار بوقلمون که میتواند در کمتر از یکماه به حدود 3 برابر بفروشد به شما بفروشد؟ مطمئنا جوابتان خیر است.

 اما چرا بعضی هستن که تخم نطفه دار بوقلمون رو تبلیغ میکنن و به همین قیمت میفروشن؟

جواب واضح است.هیچ تضمینی مبنی بر نطفه دار بودن و یا قابل جوجه کشی بودن این تخم ها وجود نداره و تخمهایی هستن که از سطح روستاها جمع آوری میشه که مشخص نیست متعلق به چه زمانیست و آیا اصلا نطفه دار هستن یا خیر.

البته در برخی از فصول سال به خصوص تابستان و اوایل پاییز عرضه تخم نطفه دار بوقلمون از مزارع معتبر منطقی هست چرا که در این ماههای سال میزان تقاضا جهت خرید جوجه کاهش پیدا کرده و طبیعتا فروش تخم نطفه دار بوقلمون یکی از راههای چاره هست.

 

 

هرچند که مزارع حرفه ای تحت همکاری با تیم تحقیقاتی مینی سالن کمتر با این چالش مواجه بوده  و در موارد خاص اقدام به فروش تخم نطفه دار میکنن و طبیعتا بهای بالاتری بابت تخم نطفه دار بوقلمونی که عرضه میکنن دریافت میکنن. 

 فروش تخم نطفه دار بوقلمون

چطور میتونیم تخم نطفه دار بوقلمون با کیفیت بخریم؟

در صورتی که هدف شما از خرید تخم نطفه دار بوقلمون ، به میزان بسیار کم و خانگی هست ، چاره ای جز خرید تخم نطفه دار از افرادی که در فضای اینترنت تبلیغات میکنن نداریم. اما اگه هدفتون راه اندازی کسب و کار جوجه کشی از تخم نطفه دار بوقلمون و عرضه جوجه بوقلمون در سنین مختلف باشه ، تیم مینی سالن در تمامی مراحل پشتیبان شما خواهد بود ؛ از انتخاب دستگاه جوجه کشی و یا ساخت اتاق جوجه کشی گرفته تا خرید تخم نطفه دار مطمئن.

البته قبل از شروع کار باید مشاوره های لازم رو از مدیر مجموعه دریافت کرده و در صورت تایید ایشان اقدام به خرید دستگاه جوجه کشی و شروع به کار خود کنید. 

 

آیا اساسا خرید تخم نطفه دار بوقلمون توصیه میشه؟

همونطور که در بالا به آن اشاره کردیم اختلاف بین قیمت تخم نطفه دار و با قیمت جوجه یکروزه و یک ماهه بسیار فاحشه. و طبیعتا اگه به صورت اصولی اقدام به فعالیت در این زمینه کنید سوددهی بسیار خوبی رو برامون به دنبال داره. فقط کافیه دو چالش رو حل کرده باشیم:

چالش اول خرید تخم نطفه دار بوقلمون از مزرعه مطمئن

چالش دوم جوجه کشی حرفه ای جهت رسیدن به حداکثر هچ (تبدیل تخم نطفه دار به جوجه)

اما همونطور که در بالا به آن اشاره شد و بر اساس تجربه چندین ساله تیم تحقیقاتی مینی سالن ، کار حرفه ای و درست اینه که گله مادر بوقلمون جهت تولید تخم نطفه دار رو تشکیل بدیم و نیازمند خرید تخم نطفه دار از دیگران نباشیم. چرا که یا تخم بی کیفیت نصیبمون میشه با هچ پایین (گاها زیر 30 درصد) و یا ماههای زیادی از سال بیکار خواهیم بود چون مزارع معتبر عرضه تخم نطفه دار بوقلمون ندارن. 

 فروش تخم نطفه دار بوقلمون

آیا تشکیل گله مولد بوقلمون جهت تولید تخم نطفه دار سود ده هست؟

همانطور که در طرح توجیهی (که لینکش در پایین آمده) مشاهده میکنید ، تشکیل گله مولد بوقلمون بسیار سودده بوده و در صورتی که تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن کار خودتون رو شروع کنید محصولات تولیدی شما یعنی جوجه یکروزه و یکماهه شامل خرید تضمینی تیم مینی سالن شده و در کلیه مراحل تحت مشاوره متخصصان این تیم قرار میگیرید. 

  دانلود و مطالعه طرح توجیهی پرورش بوقلمون تخمگذار (مادر)

گام اول شروع فعالیت در این زمینه چیست؟

همونطور که بارها اشاره کردیم قبل از شروع به سرمایه گذاری حتما باید مشاوره های لازم رو دریافت کرده و بعد از جمع بندی نهایی دوره های آموزشی لازم رو هم بگذرونیم. و در گام بعدی اقدام به راه اندازی مزرعه کنیم

 

 
 

البته پیشنهاد ما در گام اول راه اندازی مزرعه شروع کار در مزارع فعال تیم مینی سالن هست تا در کنار همکاران و متخصصان ما تجارب لازم رو به دست آورده و در گام های بعدی بخواین مزرعه مستقل خودتون رو با کوله باری از تجربه راه اندازی کنید. 

 

 


  تصاویر مراکز آموزشی و دوره ها

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
خواندن 43697 دفعه آخرین ویرایش در شنبه, 14 فروردين 1400 15:26

از کجا کارم رو شروع کنم؟

شما عزیزان علاقمند به راه اندازی مزرعه ، به دو گروه تقسیم میشید.
گروه اول: عزیزانی که هنوزسردرگم هستید و به جمع بندی نهایی نرسیدین.اگه جزو این گروه هستین بر روی تصویر مشاوره خصوصی در زیر کلیک کنید.

گروه دوم: عزیزانی که به جمع بندی نهایی رسیدین و آماده راه اندازی مزرعه هستین اما تجربه کافی رو ندارید و از طرفی دغدغه هایی مثل فروش محصولات تولیدیتون رو دارید.اگر جزو این گروه هستید بر روی تصویر حمایت 0 تا 100 کلیک کنید.
حمایت 0 تا 100
مشاوره خصوصی

منو