زمان مناسب جوجه کشی و پرورش جوجه مرغ چه فصلیه؟

 زمان مناسب جوجه ریزی و پرورش مرغ چه فصلیه؟

 

زمان مناسب جوجه کشی یکی از سوالات متداول علاقمندان به پرورش جوجه مرغ بومی تخمگذار فصل پرورش است. اینکه در چه فصلی از سال پرورش بدهیم بهتر است؟

 

 لازم است بدانید با شروع فصل پاییز و سردتر شدن هوا روند افزایشی قیمت تخم مرغ محلی شروع میشه و غالبا تا اوایل بهار ادامه داره.

 

 قبل از پرداختن به ادامه مبحث زمان مناسب جوجه کشی و پرورش جوجه مرغ ، خوبه بدونید که پرورش موفق مرغ ، شامل دانستن و رعایت صدها نکته است و زمان مناسب جوجه کشی و پرورش جوجه مرغ ، یکی از این صدها نکته هست و رعایت همه نکات در کنار هم موفقیت شما رو تضمین می کنه. در فیلم های آموزش آنلاین پرورش مرغ به همه این نکات پرداخته شده؛جهت تهیه و مشاهده این فیلم روی تصویر زیر کلیک کنید:

 

https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی
 

 

پس بهتره دوره پرورش رو طوری در نظر بگیریم که بیفته توی تابستون که کمترین میزان تمایل به تخم مرغ وجود داره و قیمتها هم کاهش پیدا میکنن.

دوستانی هم که علاقمند به تولید تخم نطفه دار و جوجه کشی هستند هم بدونن که از الان (اوایل تابستان) باید اقدام به پرورش مرغ مادر کنند تا از اوایل زمستان جوجه هاشونو وارد بازار کنند که بیشترین تمایل به خرید جوجه مرغ بومی در اون زمان هست.

 این مطلب رو هم بخونید:  از کدوم نژاد مرغ پرورش بدیم بهتره؟ 

 

این مطلب رو برای دوستانت بفرست

تصاویر مراکز آموزشی و دوره های مینی سالن

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
خواندن 42555 دفعه آخرین ویرایش در یکشنبه, 31 مرداد 1400 12:57


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از
 شاخه های جدید و سودده کشاورزی و دامپروری و فرصت های جدید سرمایه گذاری مطلع شوید


تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما | از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما در کنار شماییم

تمامی حقوق برای وبسایت مینی سالن محفوظ میباشد | 1392 - 1400