تولید و عرضه دستگاه دفع بوی مرغداری و دامداری توسط تیم مینی سالن

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

 

 

بسیاری از پرورش دهندگان مرغ ، بوقلمون ، بلدرچین و سایر طیور و دام در روستاها و در پرورش غیر صنعتی با مشکل بوی خروجی مرغداری و یا دامداریشان و شکایت همسایه مواجهند.

از اینرو واحد مهندسین الکترونیک تیم مینی سالن با تماسهای مکرر عزیزان ، ساخت دستگاه دفع بوی خروجی واحدهای پرورش رو از ماهها پیش به دست گرفته و از امروز یعنی تاریخ 21 بهمن 95 این دستگاهها آماده عرضه میباشند.

 قبل از پرداختن به ادامه مبحث ، خوبه بدونید که پرورش موفق مرغ ، شامل دانستن و رعایت صدها نکته است که دفع بوی مرغداری و دامداری ، یکی از این صدها نکته هست و رعایت همه نکات در کنار هم موفقیت شما رو تضمین می کنه. در فیلم های آموزش آنلاین پرورش مرغ به همه این نکات پرداخته شده؛جهت تهیه و مشاهده این فیلم روی تصویر زیر کلیک کنید:

https://minisalon.ir/dooreh/doreh-amoozeshi.html
دوره آموزشی مرغ بومی

 نکته مهم در استفاده از این دستگاه:

از آنجاییکه این دستگاه بر اساس تولید گاز ازن جهت ضدعفونی و از بین بردن بو استفاده میکند و این گاز در صورت انتشار زیاد به سلامتی گله لطمه میزند از اینرو تنها در مزارعی که امکان بردن گله به مرتع وجود دارد امکان استفاده از این دستگاه جهت دفع بو وجود دارد.

 

اصلیترین استفاده های این دستگاه:

- از بین بردن بو

- ضدعفونی و گندزدایی آب مصرفی مزرعه

- ضدعفونی سالن و تجهیزات : در حال حاضر جهت ضدعفونی از فرمالین استفاده میشود که متاسفانه سرطان زا میباشد.

 


آیا پرورش مرغ بومی برای من بهترین انتخابه یا شاخه های بهتری هم وجود داره ؟ 

جهت جمع بندی نهایی و برای رسیدن به بهترین جمع بندی نیازه که با کلیک بر روی  دکمه قرمز رنگ زیر ، فرم درخواست حمایت 0 تا 100 رو پرکنید و منتظر تماس همکاران ما باشید. 

 

همچنین اگه در حال حاضر آمادگی شروع به کار رو ندارید و قصد شروع سرمایه گذاری در آینده رو دارید بر روی دکمه سبز رنگ زیر کلیک کنید تا با کارهایی که از الان باید انجام بدین آشنا شده و زمانتون و از دست ندین. 

 


  تصاویر مراکز آموزشی و دوره ها

تصویر کلاس پرورس گوسفند چندقلوزا دی ماه 98
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider
خواندن 37905 دفعه آخرین ویرایش در پنج شنبه, 19 تیر 1399 10:24

دیدگاه‌ها   

0 #46 داود 1398-01-18 13:02
سلام آبخوری مرغ در هر سن چطور حساب میشه؟ ********** سلام دوست عزیز برای سن جوجه گیری از یک روزه گی تا ۱۴ روزه گی از آبخوری های کله قندی استفاده میشه که هر آبخوری ۴ لیتریش برای ۷۵ جوجه کافیه و برای بعد از اون سن هم آبخوری های جامبو و یا پلی های نیپل استفاده میشه ... هر آبخوری جامبو برای ۷۵ پرنده بالغ و هر آبخوری های اوتوماتیک نیپل برای ۱۲ سر مرغ بالغ بکار میره.
0 #45 داود 1398-01-18 13:02
سلام
آبخوری مرغ در هر سن چطور حساب میشه؟
**********
سلام دوست عزیز
برای سن جوجه گیری از یک روزه گی تا ۱۴ روزه گی از آبخوری های کله قندی استفاده میشه که هر آبخوری ۴ لیتریش برای ۷۵ جوجه کافیه و برای بعد از اون سن هم آبخوری های جامبو و یا پلی های نیپل استفاده میشه ... هر آبخوری جامبو برای ۷۵ پرنده بالغ و هر آبخوری های اوتوماتیک نیپل برای ۱۲ سر مرغ بالغ بکار میره.
0 #44 وحید 1397-08-09 16:33
سلام.پاد آمونیاک چند درصد از بو رو میگیره؟امکان داره 50 تا مرغ بالای پشت بوم بدون انتشار بو نگه داشت؟؟پاد امونیاک به چه صورت فروخته میشه؟ کیسه ائ؟؟ و قیمتش چنده..با تشکر از شما ****** پاسخ سلام دوست عزیز پرورش مرغ بومی تخمگذار باید دوراز منطقه مسکونی باشد زیرا بو و سرو صدا ایجاد مزاحمت میکند . پاد آمونیاک تا حدود 30 درصد بوی بد سالن را از بین میبرد . پادامونیاک معمولا در کیسه 25 کیلویی فرخته میشود که به صورت خرده فروشی بسیار کم است.
0 #43 وحید 1397-08-09 16:33
سلام.پاد آمونیاک چند درصد از بو رو میگیره؟امکان داره 50 تا مرغ بالای پشت بوم بدون انتشار بو نگه داشت؟؟پاد امونیاک به چه صورت فروخته میشه؟ کیسه ائ؟؟ و قیمتش چنده..با تشکر از شما
******
پاسخ
سلام دوست عزیز
پرورش مرغ بومی تخمگذار باید دوراز منطقه مسکونی باشد زیرا بو و سرو صدا ایجاد مزاحمت میکند .
پاد آمونیاک تا حدود 30 درصد بوی بد سالن را از بین میبرد .
پادامونیاک معمولا در کیسه 25 کیلویی فرخته میشود که به صورت خرده فروشی بسیار کم است.
+2 #42 علی 1397-05-08 18:33
سلام وقت بخیر من در مورد حذف یاکاهش بودر سرویس های بهداشتی تحقیق کردم و یه جاذبی ساختم که میتونه بوی فاضلاب ازقبیل سولفیدهیدروژن .امونیاک و...رو حذف کنه میخواستم بوبرم رو درمرغداری ها درخصوص حذف امونیاک امتحان کنم یا مقایسه ای با پادامونیاک داشته باشم ایا میتونید منو کمک کنید؟ ****** پاسخ سلام دوست عزیز برای هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید: 01152211494 09118928921 09114861623
+2 #41 علی 1397-05-08 18:33
سلام
وقت بخیر

من در مورد حذف یاکاهش بودر سرویس های بهداشتی تحقیق کردم و یه جاذبی ساختم که میتونه بوی فاضلاب ازقبیل سولفیدهیدروژن .امونیاک و...رو حذف کنه
میخواستم بوبرم رو درمرغداری ها درخصوص حذف امونیاک امتحان کنم یا مقایسه ای با پادامونیاک داشته باشم ایا میتونید منو کمک کنید؟
******
پاسخ
سلام دوست عزیز
برای هماهنگی با شماره های زیر تماس بگیرید:
01152211494
09118928921
09114861623
+1 #40 رضایی 1397-03-23 15:34
ازن به ریه انسان آسیب جدی میزنه ! این دستگاه به سلامت هنسان و حیوان آسیب میزنه باعث مشکلات ریوی میشه . خواعش میکنم تحقیق کنید *************** * پاسخ سلام دوست عزیز ازن یک مولکول بسیار ناپایدار است وبه سرعت با عناصر موجود در محیط واکنش میدهد از جمله آب و گاز آمونیاک , که باعث ضد عفونی کردن اب و از بین بردن بوی بد سالن میشود که توصیه میشود این دستگاه برای پرورش دهنده هایی که سیستم مرتع _سالن دارند استفاده شود و در ساعاتی که مرغ ها در سالن نیستند روشن شود.
0 #39 رضایی 1397-03-23 15:34
ازن به ریه انسان آسیب جدی میزنه ! این دستگاه به سلامت هنسان و حیوان آسیب میزنه باعث مشکلات ریوی میشه . خواعش میکنم تحقیق کنید
****************
پاسخ
سلام دوست عزیز
ازن یک مولکول بسیار ناپایدار است وبه سرعت با عناصر موجود در محیط واکنش میدهد از جمله آب و گاز آمونیاک , که باعث ضد عفونی کردن اب و از بین بردن بوی بد سالن میشود که توصیه میشود این دستگاه برای پرورش دهنده هایی که سیستم مرتع _سالن دارند استفاده شود و در ساعاتی که مرغ ها در سالن نیستند روشن شود.
+1 #38 امیر 1397-02-11 19:44
سلام خسته نباشید دستگاه دفع بو چند درصد از بو رو ازبین میبره و منظور از مرتع چیست ممنون *********** پاسخ با سلام در صورتی که از سیستم مرتع سالنی استفاده میکنید یعنی گله ساعاتی از روز در مرتع و بقیه ساعات در سالن باشد . منظور ار مرتع یعنی فضای بازی که در اون یونجه یا شبدر کاشته شده باشه و از اون بعنوان چراگاه استفاده بشه. میتوانید از دستگاه ازن ساز استفاده کنید که باعث کاهش بو و ضد عفونی هواو آب میشود. تا حدود 70 درصد از بوی بد رو میتونه از بین ببره.
+1 #37 امیر 1397-02-11 19:44
سلام خسته نباشید دستگاه دفع بو چند درصد از بو رو ازبین میبره و منظور از مرتع چیست ممنون
***********
پاسخ
با سلام
در صورتی که از سیستم مرتع سالنی استفاده میکنید یعنی گله ساعاتی
از روز در مرتع و بقیه ساعات در سالن باشد . منظور ار مرتع یعنی فضای بازی که در اون یونجه یا شبدر کاشته شده باشه و از اون بعنوان چراگاه استفاده بشه. میتوانید از دستگاه ازن ساز استفاده کنید که باعث کاهش بو و ضد عفونی هواو آب میشود. تا حدود 70 درصد از بوی بد رو میتونه از بین ببره.

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو