والد (320)

{jcomments on} 

طبقه بندي هاي فرزند

خرید تضمینی ماهی زینتی

 در صورت شروع همکاری با تیم مینی سالن (شروع فعالیت تحت مشاوره(رایگان) تیم تحقیقاتی مینی سالن از گام اول ) خرید تضمینی ماهی زینتی تولیدی شما را به قیمت روز داریم.هدف از خرید تضمینی ماهی زینتی، برطرف کردن استرس شما عزیزان علاقمند به پرورش در ابتدای کار پرورش میباشد و هدف نهایی ما توانمندسازی شما جهت فروش مستقیم محصولات تولیدی شما به بازار میباشد و از همین رو شبکه اجتماعی پرورش دهندگان را راه اندازی کرده ایم.

جهت خرید تضمینی محصولات شما ، هیچ الزامی به خرید اولیه از تیم مینی سالن نیست و فقط کافیه تمام قدمهاتون رو بر اساس برنامه ریزی متخصصان تیم تحقیقاتی مینی سالن بردارید.

 

در ادامه مطلب این فیلم رو حتما ببینید: نگران فروش محصولات خود نباشید

teleg والد برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی اینجا کلیک کنید

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

خرید تضمینی زعفران

 در صورت شروع همکاری با تیم مینی سالن (شروع فعالیت تحت مشاوره(رایگان) تیم تحقیقاتی مینی سالن از گام اول ) خرید تضمینی زعفران تولیدی شما را به قیمت روز داریم.هدف از خرید تضمینی زعفران ، برطرف کردن استرس شما عزیزان علاقمند به پرورش در ابتدای کار پرورش میباشد و هدف ما توانمندسازی شما جهت فروش مستقیم محصولات تولیدی شما به بازار میباشد و از همین رو شبکه اجتماعی پرورش دهندگان را راه اندازی کرده ایم.

جهت خرید تضمینی محصولات شما ، هیچ الزامی به خرید اولیه از تیم مینی سالن نیست و فقط کافیه تمام قدمهاتون رو بر اساس برنامه ریزی متخصصان تیم تحقیقاتی مینی سالن بردارید.

 

در ادامه مطلب این فیلم رو حتما ببینید: نگران فروش محصولات خود نباشید

teleg والد برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی اینجا کلیک کنید

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

خرید تضمینی پیله کرم ابریشم

 در صورت شروع همکاری با تیم مینی سالن (شروع فعالیت تحت مشاوره(رایگان) تیم تحقیقاتی مینی سالن از گام اول ) خرید تضمینی پیله های تولیدی شما را به قیمت روز داریم.هدف از خرید تضمینی پیله ها ، برطرف کردن استرس شما عزیزان علاقمند به پرورش در ابتدای کار پرورش میباشد و هدف ما توانمندسازی شما جهت فروش مستقیم محصولات تولیدی شما به بازار میباشد و از همین رو شبکه اجتماعی پرورش دهندگان را راه اندازی کرده ایم.

جهت خرید تضمینی محصولات شما ، هیچ الزامی به خرید اولیه از تیم مینی سالن نیست و فقط کافیه تمام قدمهاتون رو بر اساس برنامه ریزی متخصصان تیم تحقیقاتی مینی سالن بردارید.

 

در ادامه مطلب این فیلم رو حتما ببینید: نگران فروش محصولات خود نباشید

teleg والد برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی اینجا کلیک کنید

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

camera1 والد  تصاویر مراکز آموزشی و دوره ها

1 والد
12 والد
10 والد
11 والد
19 والد
18 والد
17 والد
16 والد
15 والد
14 والد
13 والد
2 والد
20 والد
3 والد
4 والد
5 والد
6 والد
8 والد
نشست مشاوره ای شب دوره
نشست مشاوره ای در آمفی تئاتر
Shadow
Slider

 comment والد نظرات برخی شرکت کنندگان عزیز


filmaz والد  لحظاتی از دوره های آموزشی

پرورش ماهی زینتی پرورش ماهی زینتی یکی از شاخه های سودده و موردنیاز کشور هست؛ از یک سو در این زمینه ، هنوز وارد کننده هستیم و از یک سو قیمت تمام شده داخلی ، قابل رقابت با بازارهای خارجیه و از همه مهمتر جزو شاخه های پرورشی هست که حتی در آپارتمانهای شهری هم میشه مزارعش رو راه انداخت.

همچنین د رداخل کشور و در اکثر استانها ، سازمانهای مربوطه ، به توسعه این فعالیت تمایل داشته و این شاخه میتونه ارز آوری خوبی به دنبال داشته باشه.

اما موفقیت در این حوزه هم مثل سایر حوزه های سوددهی که معرفی کردیم ، نیازمند داشتن برنامه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت هست که بدون یک مطالعه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت ، سرمایه گذاریمون با چالش مواجه میشه.تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش ماهی زینتی رو در 8  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده شروع کنید، اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش ماهی زینتی، لازمه این 8 مرحله، پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

 

 

مراحل 8 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

 گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش ماهی زینتی لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش ماهی زینتی

  گام سوم: مشاوره های تلگرامی ،مشاوره های تلفنی

  گام چهارم:  مشاهده ی فیلم های آموزشی  پرورش ماهی زینتی

  گام پنجم:  دوره ی آموزشی  پرورش ماهی زینتی

 گام ششم:   گذروندن طرح کار در مزرعه

  گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش ماهی زینتی

  گام هشتم:  راه اندازی مزرعه

  


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد  پرورش ماهی زینتی لازمه بدونید:

 

  حدود 200 گونه ماهی زینتی در دنیا وجود داره که از این تعداد حدود 80 گونه در ایران تکثیر و پرورش داده میشه.همچنین حدود 230میلیون قطعه ماهی زینتی ، سالانه در کشور تکثیر و تولید میشه؛ اما آمار روشنی در مورد تعداد ماهیان زینتی وارداتی وجود نداره (حتی نزد مسئولان مربوطه) ولی آنچه که پیداست اینه که تعداد ماهیان زینتی وارداتی در سال، بیش از تعداد ماهی زینتی تکثیری داخل کشور هست.

و این اطلاعات دو نکته مهم رو به ما میگه و اون اینکه:

1- کار تحقیقاتی و تولیدی جهت تکثیر حدود 120 گونه صرفا وارداتی، پروژه ای بسیار سودده میتونه باشه.

2- به علت پیش بودن واردات از تولید داخل ، ظرفیت اشتغالزایی خوبی در این زمینه وجود داشته و از پایداری نسبی خوبی هم برخورداره.

 

   در همین راستا مزارعی جهت تکثیر ، پرورش و آموزش راه اندازی کردیم تا بستر لازم جهت شروع فعالیت شما عزیزان در این زمینه به همراه خرید تضمینی محصولاتتون رو فراهم کنیم.  

 جهت شروع فعالیت در این زمینه اولین گامی که ضروریه، گذروندن  دوره آموزش کاربردی پرورشه تا علم این کار رو بدست بیاریم و بدون گذروندن این دوره قطعا با شکست مواجه میشیم. هم چنین از لیست زیر به تماشای فیلم های آموزشی در این زمینه بنشینید و فراموش نکنید که تا زمانی که اطلاعاتتون در این زمینه تکمیل نشد به هیچ وجه شروع به فعالیت در این زمینه نکنید و سرمایتونو به خطر نندازین.

 

 نکته: ماهی زینتی تولیدی شما شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هستن.

 


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش ماهی زینتی 

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حسابتون خوب باشه. 

پرورش ماهی زینتی توسط شما ، اگه شامل خرید تضمینی باشه ، بسته به گونه ماهی و سایر عوامل سود سالانه 50 الی 70 درصد رو به دنبال داره.

یعنی اگه سرمایه اولیه تون ، 100 میلیون تومان باشه ، با کسر همه هزینه ها ، در پایان سال ، سودی بین 50 تا 70 میلیون تومان رو بهتون میده؛ اونهم در شرایط خرید تضمینی.

و در صورتی که به صورت مستقیم به بازار عرضه کنید ، بسته به نوع عرضه ، سودی بین 60 الی 90 میلیون تومان در سال رو برای شما به دنبال داره.

طرح توجیهی پرورش ماهی زینتی گونه های سودده در دست نوشتن هست که در اولین فرصت در همین صفحه جهت مطالعه شما قرار داده میشه تا با جزییات مالی این کار آشنا بشین.


گام سوم: مشاوره های تلگرامی، مشاوره های تلفنی  

 

همچنین ما مشاوره های رایگانی هم داریم که شما میتونید از طریق مشاوره های تلگرامی و واتساپی و مشاوره در سایت و یا مشاوره های تلفنی ، اطلاعات روز رو از مشاوران ما  بگیرید و نهایتا بخواین استارت کار خودتون رو بزنید.

 

مشاوره ی تلفنی: جهت مشاوره ی تلفنی لطفا به شماره ی 09114861623 (سرکار خانم ثواب کار) پیامک داده و درخواست ساعت مشاوره نمایید.

مشاوره ی تلگرامی: جهت مشاوره ی تلگرامی به شماره ی 09114861623 (سرکار خانم ثواب کار) در تلگرام و واتساپ پیام دهید؛ در همان روز به سوالاتتون پاسخ داده میشه.

 

 


گام چهارم: مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش ماهی زینتی

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با تولید فیلم های آموزشی در تلاشه تا به شما کمک کنه تا با تماشای فیلمهای آموزشی و کسب اطلاعات کافی، کار خودتون رو شروع کنین.جهت مشاهده ی فیلم های آموزشی ماهی زینتی روی لینک زیر کلیک کنید.

فیلم های آموزشی پرورش ماهی زینتی

 


گام پنجم: دوره ی آموزشی  پرورش ماهی زینتی

اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریه اطلاعات خود را در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با برگزاری دوره ی عملی پرورش ماهی زینتی قصد داره شما عزیزان علاقه مند را با تمام نکات مربوط به پرورش  از سالن و تجهیزات گرفته تا شناسایی ماهیان زینتی و نکات کلیدی پرورش و غیره آشنا کنه.

 


گام ششم: گذروندن طرح کار در مزرعه

 

در دوره های آموزش پرورش ، شما  با کل اصول پرورش بصورت کامل آشنا میشید؛ اما اکثر شماها خواستار کار در مزرعه به مدت چند روز جهت اجرایی کردن آموخته هاتون هستید.

 از اینرو تصمیم به برگزاری طرح کار در مزرعه نمودیم تا شما عزیزانی که دوره های آموزشی رو گذروندید بتونید بصورت عملی در مزرعه چند روزی فعالیت داشته باشید.

شرکت در طرح رایگان هست. برای هماهنگی با شماره هایی که در بالا (گام سوم) نوشته شده می تونید تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بذارید.

 

 


گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش ماهی زینتی

وقتی عضو شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) میشید، به کمک مشاوران اپلیکیشن که در واقع مشاوران بازار شما هستند به یک بازار بزرگی وصل میشین که بازار مصرف بزرگی برای محصولات شماست و نگرانی شما برای فروش محصولاتتون قبل از شروع پرورش  رو برطرف میکنه. هرچند محصولات تولیدی شما شامل خرید تضمینی میشه ولی هدف ما ، اتصال شما به بازار مصزف به صورت مستقیم هست تا بیشترین سود رو از فعالیت خودتون ببرید. همچنین فرصت های درآمدی جانبی هم بهتون معرفی می کنه تا مجموع درآمدتون افزایش پیدا کنه.


جهت آشنایی  بیشتر با  شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) و پیوستن به آن  کلیک کنید.


گام هشتم: راه اندازی مزرعه

 

الان شما اطلاعات کافی و آمادگی لازم جهت شروع کار پرورش رو دارید. حالا وقتشه که مزرعه ی خودتون رو راه اندازی کنید.اگه برای راه اندازی مزرعه تون نیاز به کمک دارین با شماره مشاوران ما در ارتباط باشید و اگه مقیاس کارتون بزرگ هست و نیاز به حضور کارشناس در محل هست ، این امکان وجود داره که کارشناسان ما در محل شما حضور پیدا کنن و حتی چند روز اول کارتون کنارتون باشن تا با خیال آسوده کار پرورشتون رو شروع کنید.

 

 

 phone4 والدثبت نام دوره آموزشی پرورش ماهی زینتی :

 

 09114861623

 

 

منبع : minisalon.ir  (استفاده از مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

پرورش کرم ابریشم پرورش کرم ابریشم یکی از شاخه های سودده و قدیمی هست؛ 

تولید ابریشم در داخل کشور ، بسیار پایینتر از نیاز کشور هست و در واقع در این زمینه ، وارد کننده هستیم.

خوبه بدونید که اگه تولید ابریشم داشته باشیم ، قیمت تولید داخل ، پایینتر از بازار خارجی است و این یعنی ظرفیت بالای اشتغالزایی در این زمینه فه شرط مدیریت صحیح.

البته موفقیت این در زمینه نیازمند داشتن مهارتهایی است که در فیلمهای آموزشی ،  به مرور به آنها میپردازیم.

موفقیت در این حوزه هم مثل سایر حوزه های سوددهی که معرفی کردیم ، نیازمند داشتن برنامه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت هست که بدون یک مطالعه دقیق و برنامه ریزی بلند مدت ، سرمایه گذاریمون با چالش مواجه میشه.تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش کرم ابریشم رو در 8  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده شروع کنید، اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش کرم ابریشم، لازمه این 8 مرحله، پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

 

 

مراحل 8 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش کرم ابریشم لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش کرم ابریشم

  گام سوم: مشاوره های تلگرامی ،مشاوره های تلفنی

  گام چهارم:  مشاهده ی فیلم های آموزشی  پرورش کرم ابریشم

  گام پنجم:  دوره ی آموزشی  پرورش کرم ابریشم

 گام ششم:   گذروندن طرح کار در مزرعه

  گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش کرم ابریشم

  گام هشتم:  راه اندازی مزرعه

  


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد  پرورش کرم ابریشم لازمه بدونید:

 

  ابریشم یکی از نیازهای اولیه کارخانه های ابریشم بافی در کشور هست.اما متاسفانه به علت کاهش تولید ابریشم در داخل ، خیلی از کارخانه ها رو به تعطیلی بوده و قیمت ابریشم وارداتی نیز در شرایط فعلی بسیار بالاست.از اینرو عزمی جدی دی کشور جهت کمک به توسعه پرورش کرم ابریشم جهت تولید پیله و ابریشم وجود داره.

اما چالش اصلی پیش روی تولیدکننده و پرورش دهنده کرم ابریشم ، دسترسی به برگ توت هست؛ تنها غذایی که کرم ابریشم میخوره.

به علت اهمیت بسیار زیاد این موضوع ، طی سالهای اخیر، تکثیر و عرضه رایگان نهال توت اصلاح شده پربرگ ،شروع شده و پیش بینی میشه که ظرف سالهای آینده شاهد شکوفایی خوب این حوزه باشیم.

اما نکته مهمی که وجود داره اینه که ، این شغل فصلی هست و از دوره فعالیت در این شاخه ، از اوایل اردیبهشت تا پایان شهریور هست.اما راهکارهایی برای تبدیل این شاخه از پرورش به شاخه ای دایمی و نه فصلی وجود داره.

اما با وجود همه این موارد، همچنان راه اندازی کسب و کار پرورش کرم ابریشم سودده هست؛ اما با رعایت نکاتی که به مرور طی فیلمها و مطالبمان به آن میپردازیم.

همچنین فرصتهای سرمایه گذاری بسیار خوبی در فرآوری پیله های تولیدی وجود داره که به این قسمت از کار توجه کمتری شده و علت عدم انجام کار حرفه ای در این حوزه، اینه که عزیزانی که فعال این حوزه در سالهای گذشته بوده اند ، غالبا از قشر کشاورزانی هستند که به این کار به عنوان شغل جانبی و غیرتخصصی نگاه میکردند و این یعنی فرصتهای سرمایه گذاری زیادی برای بهره برداری حداکثری از این حوزه وجود داره.

 

   در همین راستا مزارعی جهت تکثیر ، کاشت و پرورش و آموزش کرم ابریشم راه اندازی کردیم تا بستر لازم جهت شروع فعالیت شما عزیزان در این زمینه به همراه خرید تضمینی محصولاتتون رو فراهم کنیم.  

 جهت شروع فعالیت در این زمینه اولین گامی که ضروریه، گذروندن  دوره آموزش کاربردی پرورشه تا علم این کار رو بدست بیاریم و بدون گذروندن این دوره قطعا با شکست مواجه میشیم. هم چنین از لیست زیر به تماشای فیلم های آموزشی در این زمینه بنشینید و فراموش نکنید که تا زمانی که اطلاعاتتون در این زمینه تکمیل نشد به هیچ وجه شروع به فعالیت در این زمینه نکنید و سرمایتونو به خطر نندازین.

 

 نکته: پیله تولیدی شما شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هستن.

 


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش کرم ابریشم 

پرورش کرم ابریشم از معدود حوزه هایی هست که نیاز به سرمایه اولیه زیاد نداره و با حداقل سرمایه هم میشه راه اندازی کرد؛ به شرط آنکه دسترسی به برگ درخت توت رو داشته باشیم.

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حسابتون خوب باشه. 

اگه به این شغل ، با کمک گرفتن از دانش روز و کارهای تحقیقاتی ، به عنوان شغل دایمی نگاه کنیم (که از نظر ما این امکان وجود داره) در اینصورت پرورش کرم ابریشم توسط شما ، اگه شامل خرید تضمینی باشه ، بسته به قیمت روز، میانگین سود سالانه 100 درصد رو به دنبال داره.

یعنی اگه سرمایه اولیه تون ، 100 میلیون تومان باشه ، با کسر همه هزینه ها ، در پایان سال ، سودی حدود 100 میلیون تومان رو بهتون میده؛ اونهم در شرایط خرید تضمینی.

و در صورتی که به صورت مستقیم به بازار عرضه کنید ، بسته به نوع عرضه ، سودی بین 120 الی 150 میلیون تومان در سال رو برای شما به دنبال داره.

طرح توجیهی پرورش کرم ابریشم در دست نوشتن هست که در اولین فرصت در همین صفحه جهت مطالعه شما قرار داده میشه تا با جزییات مالی این کار آشنا بشین.


گام سوم: مشاوره های تلگرامی، مشاوره های تلفنی  

 

همچنین ما مشاوره های رایگانی هم داریم که شما میتونید از طریق مشاوره های تلگرامی و واتساپی و مشاوره در سایت و یا مشاوره های تلفنی ، اطلاعات روز رو از مشاوران ما  بگیرید و نهایتا بخواین استارت کار خودتون رو بزنید.

 

مشاوره ی تلفنی: جهت مشاوره ی تلفنی لطفا به شماره ی 09118928921 و 09114861623 (سرکار خانم نجفی و سرکار خانم ثواب کار) پیامک داده و درخواست ساعت مشاوره نمایید.

مشاوره ی تلگرامی: جهت مشاوره ی تلگرامی به شماره ی 09118928921 و 09114861623 (سرکار خانم نجفی و سرکار خانم ثواب کار) در تلگرام و واتساپ پیام دهید؛ در همان روز به سوالاتتون پاسخ داده میشه.

 

 


گام چهارم: مشاهده ی فیلم های آموزشی پرورش کرم ابریشم

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با تولید فیلم های آموزشی در تلاشه تا به شما کمک کنه تا با تماشای فیلمهای آموزشی و کسب اطلاعات کافی، کار خودتون رو شروع کنین.جهت مشاهده ی فیلم های آموزشی زعفران روی لینک زیر کلیک کنید.

فیلم های آموزشی  پرورش کرم ابریشم

 


گام پنجم: دوره ی آموزشی  پرورش کرم ابریشم 

اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش کرم ابریشم، نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریه اطلاعات خود را در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش کرم ابریشم بالا ببرید.

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با برگزاری دوره ی عملی پرورش کرم ابریشم قصد داره شما عزیزان علاقه مند را با تمام نکات مربوط به کاشت و پرورش  از زمین و تجهیزات گرفته تا نکات کلیدی پرورش کرم ابریشم آشنا کنه.

 


گام ششم: گذروندن طرح کار در مزرعه

 

در دوره های آموزشی پرورش کرم ابریشم ، شما  با کل اصول پرورش کرم ابریشم بصورت کامل آشنا میشید؛ اما اکثر شماها خواستار کار در مزرعه به مدت چند روز جهت اجرایی کردن آموخته هاتون هستید.

 از اینرو تصمیم به برگزاری طرح کار در مزرعه نمودیم تا شما عزیزانی که دوره های آموزشی رو گذروندید بتونید بصورت عملی در مزرعه چند روزی فعالیت داشته باشید.

شرکت در طرح رایگان هست. برای هماهنگی با شماره هایی که در بالا (گام سوم) نوشته شده می تونید تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بذارید.

 

 


گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از پرورش کرم ابریشم

وقتی عضو شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) میشید، به کمک مشاوران اپلیکیشن که در واقع مشاوران بازار شما هستند به یک بازار بزرگی وصل میشین که بازار مصرف بزرگی برای محصولات شماست و نگرانی شما برای فروش محصولاتتون قبل از شروع کاشت و پرورش  رو برطرف میکنه. هرچند محصولات تولیدی شما شامل خرید تضمینی میشه ولی هدف ما ، اتصال شما به بازار مصزف به صورت مستقیم هست تا بیشترین سود رو از فعالیت خودتون ببرید. همچنین فرصت های درآمدی جانبی هم بهتون معرفی می کنه تا مجموع درآمدتون افزایش پیدا کنه.


جهت آشنایی  بیشتر با  شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران)و پیوستن به آن  کلیک کنید.


گام هشتم: راه اندازی مزرعه

 

الان شما اطلاعات کافی و آمادگی لازم جهت شروع کار پرورش رو دارید. حالا وقتشه که مزرعه ی خودتون رو راه اندازی کنید.اگه برای راه اندازی مزرعه تون نیاز به کمک دارین با شماره مشاوران ما در ارتباط باشید و اگه مقیاس کارتون بزرگ هست و نیاز به حضور کارشناس در محل هست ، این امکان وجود داره که کارشناسان ما در محل شما حضور پیدا کنن و حتی چند روز اول کارتون کنارتون باشن تا با خیال آسوده کار کاشت و پرورشتون رو شروع کنید.

 

 

 phone4 والدثبت نام دوره آموزشی پرورش کرم ابریشم :

 

 09118928921

 

 

منبع : minisalon.ir  (استفاده از مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

این مطلب رو به اشتراک بگذارید

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو

close والد