والد (367)

{jcomments on} 

طبقه بندي هاي فرزند

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

اشتراک طلایی شامل همه دوره های آموزشی تیم مینی سالن میباشد و امتیاز آن در مقایسه با خرید تکی فیلمها ، قیمت نیم بهای آن میباشد.در واقع از آنجایی که دوره های بازاریابی کشاورزی اعم از بازاریابی داخلی و صادراتی بخش جدایی ناپذیر کار پرورش هست و هزینه مربوط به هر دوره آموزشی ، هم به اون اضافه میشه ، از این رو با احتساب هزینه دوره های بازاریابی و یک دوره پرورشی ، هزینه اشتراک طلایی رو تعریف کردیم تا با  پرداخت  هزینه یک دوره پرورشی و دوره های بازاربی کشاورزی ، دسترسی به همه دوره های آموزشی که در حال حاضر 26 روز- دوره هست، داشته باشید.

 

 

لیست 26 دوره ای که با خرید اشتراک طلایی به اونها دسترسی دارید عبارتند از:

:: بازاریابی صادراتی و داخلی (12 روز)

:: پرورش مرغ بومی (1 روز)

:: پرورش بوقلمون بومی و برنز (1 روز)

:: جیره نویسی و تولید جیره طیور (1 روز)

:: پرورش گوسفند چندقلوزا (3 روز پروار ، داشتی ، مدیریت تولید مثل و تلقیح مصنوعی)

:: پرورش زعفران پربازده (2 روز)

:: پرورش ماهیان زینتی (2 روز)

:: پرورش زالو طبی (2 روز)

:: پرورش جلبک اسپیرولینا (2 روز)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

  گزیده فیلم های مشاوره خصوصی (با هندزفری گوش کنید)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پرورش بادام مامایی ، یکی از شاخه های سودده و دارای بازار داخلی و خارجی هست که در حال حاضر ظرفیت بسیار بالایی برای اشتغالزایی داره. پرورش بادام مامایی به علت همین ظرفیت خوب اشتغالزایی ، از حوزه هاییه که تحت پوشش خوشه سازی تیم تحقیقاتی مینی سالن قرار داره؛یعنی شما عزیزان میتونید تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، صدها واحد کوچک دیگه رو هم تحت پوشش خودتون قرار بدین و تیم مینی سالن در تمام مراحل در کنارتونه.

جهت آشنایی بیشتر با مفهوم خوشه و ثبت درخواست خوشه سازی کلیک کنید.

 

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش بادام مامایی رو در 7  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده بادام مامایی شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش بادام مامایی ، لازمه این 7 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

  

مراحل 7 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش بادام مامایی لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش بادام مامایی

  گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

  گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما و تصمیم گیری شروع کار به صورت مستقل و یا خوشه

  گام پنجم:  خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش بادام مامایی

  گام ششم:  مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 گام هفتم:  خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش بادام مامایی لازمه بدونید:

پرورش بادام مامایی چند سالی هست که در کشور شروع شده و طرفداران زیادی هم داره.پرورش بادام مامایی غالبا با هدف تولید بادام ماماییی طبی و در راستای مصارف درمانی صورت میگیره واز طرفی در طب سنتی ما جایگاه ویژه ای داره.

از طرفی پرورش بادام مامایی سود خوبی داره و شرایط پرورشش هم به علت قرار گرفتن در فضای سرپوشیده به مراتب راحتتر از خیلی از شاخه ها از جمله دام و طیور هست.

همه این مزایا زمانی ارزش داره که بازار خرید تضمینی بادام مامایی هم وجود داشته باشه.خوشبختانه تیم تحقیقاتی مینی سالن ، خرید تضمینی بادام مامایی رو داره و در حال حاضر هیچ محدودیتی برای خرید وجود نداره.

اولویت ما هم تشکیل خوشه های پرورش بادام مامایی هست تا خدمات دهی راحتتر بوده و هرینه های تمام شده تولیدکننده ها هم کاهش پیدا کنه.

 

 نکته: محصولات تولیدی شماشامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هست.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش بادام مامایی

 پرورش بادام مامایی ، در صورتی که دارای زمین در اقلیم های مناسب کاشت این نهال نباشیم  و مجبور به خرید زمین هم باشیم ، بیش از 200درصد در سال میباشد و در صورت داشتن زمین ، ین میزان بسیار افزایش می یابد و این میزان سوددهی در حوزه کشاورزی بسیار کم نظیر میباشد.

یعنی به زبان ساده ، اگه 100 میلیون تومان سرمایه وارد این کار کنیم ، به طور میانگین سالیانه سودی بیش از 200 میلیون تومان برامون داره.

مطالعه طرح توجیهی پرورش بادام مامایی


گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

 

اگه در مورد پرورش بادام مامایی به اطمینان رسیدین و قصدتون پرورش در همین شاخه هست به گام چهارم برید. اما اگه جزء کسانی هستید که هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدین که در شاخه پرورش بادام مامایی فعالیت کنید و یا سایر شاخه ها ، با کلیک بر روی لینک زیر فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش رو که شامل نکات بسیار کلیدی هست تماشا کنید و بعد از تماشای فیلم ، به مرحله چهارم برید.

  مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش از لحاظ میزان سوددهی و پایدار بودن


گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما

در این مرحله کم کم وقتشه که وارد مراحل اجرایی کار بشین.اگه در مورد شیوه ورود و حجم سرمایه گذاری اولیه سوالی ندارید به مرحله پنجم برید و اگه سوالاتی دارید با کلیک بر روی لینک زیر ، فرم درخواست مشاوره خصوصی رو پر کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید تا زمانی جهت مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی ، براتون در نظر گرفته بشه.در این نشست ، تجربه سالها تحقیق و کار عملیاتی تیم تحقیقاتی مینی سالن به رایگان بهتون منتقل میشه و بعد از این نشست به بهترین جمع بندی خواهید رسید.

ثبت درخواست مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی 


گام پنجم: خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش بادام مامایی

حالا نوبت مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش بادام مامایی هست.اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریه که اطلاعات خودتون رو در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

جهت مشاهده فیلم دوره آموزشی آنلاین پرورش بادام مامایی ، بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دوره کاشت بادام مامایی
دوره آموزشی کاشت و پرورش بادام مامایی

گام ششم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 

 در دوره آموزشی پرورش بادام مامایی، با اصول کار آشنا شدین و حالا وقتشه که مزرعه خودتون رو بر اساس آموزشها و مشاوره هایی که دریافت کردین راه اندازی کنید.نحوه شروع کار هم به این صورت هست که در ابتدای کار ، بر اساس مشاوره آنلاین و تلفنی مدرس دوره و با حضور مشاور در محل مزرعه تون رو راه اندازی میکنید.

اگه به جای کار فردی ، کارتون رو به صورت خوشه شروع کرده باشید مزیتش اینه که آموزشها و مشاوره های راه اندازی مزرعه ، حضوری بوده و هزینه اش بین شما و سایر پرورش دهندگان تقسیم میشه که بسیار ناچیز هست.

 


گام هفتم: خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

در صورتی که قبل از شروع راه اندازی مزرعه ، تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، قدمهاتون رو برداشته باشید و مزرعه تون رو راه اندازی کرده باشید ، و قرارداد خرید تضمینی رو هم با ما امضا کرده باشید ، حالا وقتشه که محصولاتتون توسط ما خریداری بشه.

هدف ما از خرید تضمینی محصولات شما ، برطرف کردن ترس شما از شروع به کار هست؛ وگرنه تمام هدف ما فروش محصولاتتون توسط خودتون هست تا حداکثر سود رو از پرورشتون داشته باشید.از همین رو دوره های آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری رو طراحی کردیم که باید از همین ابتدای کار ، به صورت تدریججی این آموزشها رو هم ببینید. در این دوره های بازاریابی یاد میگیرید که چطور محصولاتتون رو در بازار داخلی و خارجی عرضه کنید.

جهت خرید و مشاهده دوره اول از مجموعه دوره های بازاریابی ، روی تصویر زیر کلیک کنید.

دوره بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری
دوره آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پرورش جلبک اسپیرولینا ، یکی از شاخه های سودده و دارای بازار خوب هست که در حال حاضر ظرفیت نسبتا خوبی برای اشتغالزایی داره و البته شاخه مکمل پرورش ماهیان زینتی هست.هر چند پرورش جلبک اسپیرولینا رو میشه مستقل از پرورش ماهی زینتی انجام داد ولی اگه این دو شاخه رو در کنار هم داشته باشیم بهتره.چون که آب زائد پرورش ماهی برای پرورش جلبک استفاده میشه و جلبک هم بخشی از جیره غذایی ماهی هست. پرورش جلبک اسپیرولینا ، از حوزه هاییه که تحت پوشش خوشه سازی تیم تحقیقاتی مینی سالن قرار داره؛یعنی شما عزیزان میتونید تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، صدها واحد کوچک دیگه رو هم تحت پوشش خودتون قرار بدین و تیم مینی سالن در تمام مراحل در کنارتونه.

جهت آشنایی بیشتر با مفهوم خوشه و ثبت درخواست خوشه سازی کلیک کنید.

 

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش جلبک اسپیرولینا رو در 7  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده جلبک اسپیرولینا شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش جلبک اسپیرولینا ، لازمه این 7 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

  

مراحل 7 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش جلبک اسپیرولینا لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش جلبک اسپیرولینا

  گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

  گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما و تصمیم گیری شروع کار به صورت مستقل و یا خوشه

  گام پنجم:  خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش جلبک اسپیرولینا

  گام ششم:  مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 گام هفتم:  خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش جلبک اسپیرولینا لازمه بدونید:

پرورش جلبک اسپیرولینا چند سالی هست که در کشور شروع شده و طرفداران زیادی هم داره.این جلبک ها جهت مصارف انسانی و دامی تولید میشن.

از طرفی پرورش جلبک اسپیرولینا سود خوبی داره و شرایط پرورشش هم به علت قرار گرفتن در فضای سرپوشیده به مراتب راحتتر از خیلی از شاخه ها از جمله دام و طیور هست.

همه این مزایا زمانی ارزش داره که بازار خرید تضمینی جلبک اسپیرولینا هم وجود داشته باشه.خوشبختانه تیم تحقیقاتی مینی سالن ، خرید تضمینی جلبک اسپیرولینا رو داره .

اولویت ما هم تشکیل خوشه های پرورش جلبک اسپیرولینا هست تا خدمات دهی راحتتر بوده و هرینه های تمام شده تولیدکننده ها هم کاهش پیدا کنه.

 

 نکته: محصول تولیدی شما شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هست.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش جلبک اسپیرولینا

 

پرورش جلبک اسپیرولینای مولد ، جهت تکثیر و پروار نوزادها ، سود تقریبی بیش از 60 درصد رو به دنبال داره که سود خوبی به حساب میاد.یعنی اگه شما سرمایه ای که میگذارید 100میلیون تومان باشه ، سالانه 60 میلیون تومان سود خالص براتون به دنبال داره.جهت مطالعه کامل طرح توجیهی پرورش جلبک اسپیرولینا روی لینک زیر کلیک کنید:


گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

 

اگه در مورد پرورش جلبک اسپیرولینا به اطمینان رسیدین و قصدتون پرورش در همین شاخه هست به گام چهارم برید. اما اگه جزء کسانی هستید که هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدین که در شاخه پرورش جلبک اسپیرولینا فعالیت کنید و یا سایر شاخه ها ، با کلیک بر روی لینک زیر فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش رو که شامل نکات بسیار کلیدی هست تماشا کنید و بعد از تماشای فیلم ، به مرحله چهارم برید.

  مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش از لحاظ میزان سوددهی و پایدار بودن


گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما

در این مرحله کم کم وقتشه که وارد مراحل اجرایی کار بشین.اگه در مورد شیوه ورود و حجم سرمایه گذاری اولیه سوالی ندارید به مرحله پنجم برید و اگه سوالاتی دارید با کلیک بر روی لینک زیر ، فرم درخواست مشاوره خصوصی رو پر کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید تا زمانی جهت مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی ، براتون در نظر گرفته بشه.در این نشست ، تجربه سالها تحقیق و کار عملیاتی تیم تحقیقاتی مینی سالن به رایگان بهتون منتقل میشه و بعد از این نشست به بهترین جمع بندی خواهید رسید.

ثبت درخواست مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی 


گام پنجم: خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش جلبک اسپیرولینا

حالا نوبت مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش جلبک اسپیرولینا هست.اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریه که اطلاعات خودتون رو در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

جهت مشاهده فیلم دوره آموزشی آنلاین پرورش جلبک اسپیرولینا ، بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دوره پرورش جلبک
دوره آموزشی جلبک

گام ششم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 

 در دوره آموزشی پرورش جلبک اسپیرولینا، با اصول کار آشنا شدین و حالا وقتشه که مزرعه خودتون رو بر اساس آموزشها و مشاوره هایی که دریافت کردین راه اندازی کنید.یکی از مزیتهای پرورش جلبک اسپیرولینا اینه که میتونید در ابتدای کار ، بر اساس مشاوره آنلاین و تلفنی مدرس دوره ، مزرعه تون رو به کمک مدرس راه اندازی کنید و بعد از اینکه مدت کوتاهی رو طبق مشاوره های مدرس جلو رفتین ، اقدام به راه اندازی مزرعه تون در مقیاس اصلی کنید.همچنین میتونید درخواست حضور مشاور در محل رو بدین تا تمام کارها مستقیم با کمک مشاور صورت بگیره که این مورد شامل هزینه کمی میشه.

اگه به جای کار فردی ، کارتون رو به صورت خوشه شروع کرده باشید مزیتش اینه که آموزشها و مشاوره های راه اندازی مزرعه ، حضوری بوده و هزینه اش بین شما و سایر پرورش دهندگان تقسیم میشه که بسیار ناچیز هست.

 


گام هفتم: خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

در صورتی که قبل از شروع راه اندازی مزرعه ، تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، قدمهاتون رو برداشته باشید و مزرعه تون رو راه اندازی کرده باشید ، و قرارداد خرید تضمینی رو هم با ما امضا کرده باشید ، حالا وقتشه که محصولاتتون توسط ما خریداری بشه.

هدف ما از خرید تضمینی محصولات شما ، برطرف کردن ترس شما از شروع به کار هست؛ وگرنه تمام هدف ما فروش محصولاتتون توسط خودتون هست تا حداکثر سود رو از پرورشتون داشته باشید.از همین رو دوره های آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری رو طراحی کردیم که باید از همین ابتدای کار ، به صورت تدریجی این آموزشها رو هم ببینید. در این دوره های بازاریابی یاد میگیرید که چطور محصولاتتون رو در بازار داخلی و خارجی عرضه کنید.

جهت خرید و مشاهده دوره اول از مجموعه دوره های بازاریابی ، روی تصویر زیر کلیک کنید.

دوره بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری
دوره آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

پرورش زالو ، یکی از شاخه های سودده و دارای بازار داخلی و خارجی هست که در حال حاضر ظرفیت بسیار بالایی برای اشتغالزایی داره. پرورش زالو به علت همین ظرفیت خوب اشتغالزایی ، از حوزه هاییه که تحت پوشش خوشه سازی تیم تحقیقاتی مینی سالن قرار داره؛یعنی شما عزیزان میتونید تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، صدها واحد کوچک دیگه رو هم تحت پوشش خودتون قرار بدین و تیم مینی سالن در تمام مراحل در کنارتونه.

جهت آشنایی بیشتر با مفهوم خوشه و ثبت درخواست خوشه سازی کلیک کنید.

 

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه پرورش زالو رو در 7  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده زالو شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه پرورش زالو ، لازمه این 7 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

  

مراحل 7 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش زالو لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش زالو

  گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

  گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما و تصمیم گیری شروع کار به صورت مستقل و یا خوشه

  گام پنجم:  خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش زالو

  گام ششم:  مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 گام هفتم:  خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش زالو لازمه بدونید:

پرورش زالو چند سالی هست که در کشور شروع شده و طرفداران زیادی هم داره.پرورش زالو غالبا با هدف تولید زالوی طبی و در راستای مصارف درمانی صورت میگیره واز طرفی در طب سنتی ما جایگاه ویژه ای داره.

از طرفی پرورش زالو سود خوبی داره و شرایط پرورشش هم به علت قرار گرفتن در فضای سرپوشیده به مراتب راحتتر از خیلی از شاخه ها از جمله دام و طیور هست.

همه این مزایا زمانی ارزش داره که بازار خرید تضمینی زالو هم وجود داشته باشه.خوشبختانه تیم تحقیقاتی مینی سالن ، خرید تضمینی زالو رو داره و در حال حاضر هیچ محدودیتی برای خرید وجود نداره.

اولویت ما هم تشکیل خوشه های پرورش زالو هست تا خدمات دهی راحتتر بوده و هرینه های تمام شده تولیدکننده ها هم کاهش پیدا کنه.

 

 نکته: محصول تولیدی (لارو زالو ، زالوی سایز سوزنی ، کبریتی و طبی) شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هست.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش زالو

 

پرورش زالوی مولد ، جهت تکثیر و پروار نوزادها ، سود تقریبی بیش از 100درصد رو به دنبال داره که سود بسیار خوبی به حساب میاد.یعنی اگه شما سرمایه ای که میگذارید 100میلیون تومان باشه ، سالانه 100میلیون تومان سود خالص براتون به دنبال داره.جهت مطالعه کامل طرح توجیهی پرورش زالو روی لینک زیر کلیک کنید:


گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

 

اگه در مورد پرورش زالو به اطمینان رسیدین و قصدتون پرورش در همین شاخه هست به گام چهارم برید. اما اگه جزء کسانی هستید که هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدین که در شاخه پرورش زالو فعالیت کنید و یا سایر شاخه ها ، با کلیک بر روی لینک زیر فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش رو که شامل نکات بسیار کلیدی هست تماشا کنید و بعد از تماشای فیلم ، به مرحله چهارم برید.

  مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش از لحاظ میزان سوددهی و پایدار بودن


گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما

در این مرحله کم کم وقتشه که وارد مراحل اجرایی کار بشین.اگه در مورد شیوه ورود و حجم سرمایه گذاری اولیه سوالی ندارید به مرحله پنجم برید و اگه سوالاتی دارید با کلیک بر روی لینک زیر ، فرم درخواست مشاوره خصوصی رو پر کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید تا زمانی جهت مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی ، براتون در نظر گرفته بشه.در این نشست ، تجربه سالها تحقیق و کار عملیاتی تیم تحقیقاتی مینی سالن به رایگان بهتون منتقل میشه و بعد از این نشست به بهترین جمع بندی خواهید رسید.

ثبت درخواست مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی 


گام پنجم: خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش زالو

حالا نوبت مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش زالو هست.اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریه که اطلاعات خودتون رو در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

جهت مشاهده فیلم دوره آموزشی آنلاین پرورش زالو ، بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دوره پرورش زالو
دوره آموزشی زالو
 

گام ششم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 

 در دوره آموزشی پرورش زالو، با اصول کار آشنا شدین و حالا وقتشه که مزرعه خودتون رو بر اساس آموزشها و مشاوره هایی که دریافت کردین راه اندازی کنید.یکی از مزیتهای پرورش زالو اینه که میتونید در ابتدای کار ، بر اساس مشاوره آنلاین و تلفنی مدرس دوره ، مزرعه تون رو به کمک مدرس راه اندازی کنید و بعد از اینکه مدت کوتاهی رو طبق مشاوره های مدرس جلو رفتین ، اقدام به راه اندازی مزرعه تون در مقیاس اصلی کنید.همچنین میتونید درخواست حضور مشاور در محل رو بدین تا تمام کارها مستقیم با کمک مشاور صورت بگیره که این مورد شامل هزینه کمی میشه.

اگه به جای کار فردی ، کارتون رو به صورت خوشه شروع کرده باشید مزیتش اینه که آموزشها و مشاوره های راه اندازی مزرعه ، حضوری بوده و هزینه اش بین شما و سایر پرورش دهندگان تقسیم میشه که بسیار ناچیز هست.

 


گام هفتم: خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

در صورتی که قبل از شروع راه اندازی مزرعه ، تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، قدمهاتون رو برداشته باشید و مزرعه تون رو راه اندازی کرده باشید ، و قرارداد خرید تضمینی رو هم با ما امضا کرده باشید ، حالا وقتشه که محصولاتتون توسط ما خریداری بشه.

هدف ما از خرید تضمینی محصولات شما ، برطرف کردن ترس شما از شروع به کار هست؛ وگرنه تمام هدف ما فروش محصولاتتون توسط خودتون هست تا حداکثر سود رو از پرورشتون داشته باشید.از همین رو دوره های آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری رو طراحی کردیم که باید از همین ابتدای کار ، به صورت تدریججی این آموزشها رو هم ببینید. در این دوره های بازاریابی یاد میگیرید که چطور محصولاتتون رو در بازار داخلی و خارجی عرضه کنید.

جهت خرید و مشاهده دوره اول از مجموعه دوره های بازاریابی ، روی تصویر زیر کلیک کنید.

دوره بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری
دوره آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

این مورد را ارزیابی کنید
(4 رای‌ها)

سامانه هدایت شغلی ، مهمترین خدمتیه که تا به امروز در اختیار شما عزیزان علاقمند به راه اندازی کسب و کار در حوزه کشاورزی قرار دادیم.اما در این سامانه قراره که چه اتفاق مهمی رخ بده.

طی سالهای گذشته ، خدمات زیادی به شما عزیزان ارائه کردیم ؛ از مشاوره تلفنی و آنلاین تا آموزش و راه اندازی مزرعه شما.

اما این خدمات پراکنده بوده وشما عزیزان ، از اطلاعات و تجربیات سایر پرورش دهندگان برخوردار نمی شدین. در واقع شبکه ارتباطی بین شما و سایر علاقمندان به پرورش و یا مزرعه داران برقرار نمیشد و از مزایای شبکه بودن بی بهره بودین.و از سوی دیگه ، حمایتهای ما از شما ، بصورت پله پله و تحت کنترل کامل نبود و ممکن بود نبودن مشاور در کنار شما در مراحل مختلف کار ، براتون مشکل ساز بشه و برای ساماندهی همه این مسائل، این سامانه رو راه اندازی کردیم.

 

حالا دیگه با وجود این سامانه ، مشاوران ما در تمام مراحل کار کنار شما هستن و تحت مدیریت ما قدمهاتون رو برمیدارید تا ضریب موفقیت شما به حداکثر برسه.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی مینی سالن ، فیلم زیر رو بصورت کامل مشاهده کنید.

 

قبل از ورود به سامانه با مشاهده فیلم کوتاه زیر ، با نحوه ثبت نام و ورود به سامانه و اولین کاری که باید در سامانه انجام بدین آشنا میشین(حتما ببینید)

 

- فیلم نحوه ورود با کامیپوتر (اگه با لپتاپ و دسکتاپ وارد میشین این فیلم رو ببینید)

 

- فیلم نحوه ورود با موبایل (اگه با موبایل وارد میشین این فیلم رو ببینید)

 

  
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از ملزومات کلیدی هر کسب و کاری ، بازاریابی محصولات و خدماتشون هست و مدیر یک کسب و کار هوشمندانه ، خودش رو در زمینه بازاریابی وابسته به دیگران قرار نمیده.

حوزه کشاورزی و گردشگری هم از این داستان مستثنا نیست و قصد داریم تا در واحد آموزش بازاریابی تیم تحقیقاتی مینی سالن ، آموزشهای لازم جهت بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری و بازاریابی گردشگری رو آموزش داده تا به خودکفایی در عرضه محصولات و خدماتتون برسید.

از آنجا که اکثر محصولات کشاورزی و خدمات گردشگری دارای بازار داخلی و خارجی بصورت همزمان هستند ، لذا هدف ما آموزش بازاریابی عملیاتی هم برای مشتریان داخل کشور و هم خارج از کشوره.

متاسفانه در زمینه گردشگری و کشاورزی ، بازاریابی بسیار ضعیفی صورت گرفته و همین امر باعث شده که کشورمان ایران ، با داشتن محصولات درجه یک و باکیفیت (مثل زعفران) و جاذبه های گردشگری متنوع ، سهم درخوری از بازارهای خارجی در زمینه های مذکور نداره.

هدف از این آموزشها به شما عزیزان ، تشکیل باشگاه بازاریابان حرفه ای داخلی و خارجی هست تا به کمک شما دوستان و با راهنماییهای ما ، خدمات درخوری به کشاورزان ، دامپروران و فعالان حوزه گردشگری ارائه بشه.

از آنجاییکه تیم تحقیقاتی مینی سالن سالیان درازیه که در ارتباط با واحدهای تولیدی هست لذا دسترسی فراوان به کشاورزان و تولیدکنندگان جهت تامین محصولات مورد نظر وجود داره.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درخت پالونیا

زراعت چوب با اولویت کاشت و پرورش درخت پالونیا(در گام اول) و جنگل کاری(در گام دوم) از حوزه های سودده و مورد نیاز کشور محسوب میشه.در حال حاضر کشور ما ، واردکننده عمده چوب از سایر کشورهاست و دغدغه ملی جهت تولید چوب وجود داره و به دلیل اهمیت زیاد خودکفایی در این زمینه، حمایتهای خوبی هم از سوی دولت وجود داره. در ادامه 7 گام طلایی که قبل از شروع پرورش باید به اون ها توجه کنید، توضیح داده میشه.

   

جهت آشنایی بیشتر با مفهوم خوشه و ثبت درخواست خوشه سازی کلیک کنید.

 

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه کاشت و پرورش درخت پالونیا رو در 7  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده پالونیا شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه کاشت و پرورش درخت پالونیا، لازمه این 7 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

 

مراحل 7 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد پرورش پالونیا لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی پرورش پالونیا

  گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

  گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما و تصمیم گیری شروع کار به صورت مستقل و یا خوشه

  گام پنجم:  خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش پالونیا

  گام ششم:  مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 گام هفتم:  خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 


در زمینه های مرتبط با زراعت چوب ، کاشت و پرورش درخت پالونیا جهت تولید چوب ، در مقایسه با سایر رقبا مانند صنوبر از سوددهی بیشتری برخورداره و علت اون، سرعت رشد بالاتر درخت پالونیا ، نیاز آبی کمتر و همچنین مرغوبیت بالاتر چوب این درخت هست.

از طرفی هم طبق آمار رسمی ، به طور مثال در 6ماهه اول سال 97 ، 180 تن واردات الوار داشتیم و این یعنی در زمینه تولید چوب ، نیازی بسیار جدی در کشور وجود داره و به تبع اون ، ظرفیت بسیار بالای اشتغالزایی وجود داره.

اما نکته مهم اینه که در این حوزه هم مثل سایر حوزه های پرورش چالش هایی وجود داره که از جمله اصلیترین چالشها ، دسترسی سخت به اطلاعات مفید و قابل اطمینانه ؛ به خصوص محاسبات اقتصادی، که مثل سایر حوزه های پرورش، خیلی دقیق انجام نمیشه.

برنامه ای که تیم مینی سالن در این زمینه داره ، ایجاد زیرساخت علمی و در اختیار گذاشتن زمین جهت کشت این درخت سودده هست تا عزیزان علاقمند به این حوزه ، در زیرساختهای ایجاد شده ، اقدام به پرورش درخت پالونیا کنن.

ایجاد چنین زیرساختی مستلزم ، مشارکت صاحبان زمینها در اقصا نقاط کشور از جمله استانهای شمالی میباشد؛ خواه بخش دولتی و ادارات و سازمانها باشند و خواه بخش خصوصی.

از اینرو در صورتی که صاحب زمین هستید و یا امکان دریافت زمین در مقیاس بزرگ را دارید میتوانید وارد مشارکت شده و زمین شما ، آورده شما محسوب گردد که متناسب با شرایط زمین ، درصدی از محصولات تولیدی به شما تعلق گیرد.

 

 نکته: محصول تولیدی (چوب درختهای 4ساله و 8ساله و 12 ساله) شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هست.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی پرورش پالونیا

گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی کاشت و پرورش درخت پالونیا( اگر قبلا  این طرح را مطالعه کردید، به گام بعدی برید)

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حساتون خوب باشه. به صورت تقریبی میتونید روی سود خالص زیر(برای مناطق شمالی کشور) حساب کنید:

1- در صورتیکه صاحب زمین باشید و تمام کارها توسط خودتون انجام بشه: سود تجمیعی 6 ساله جمعا 5400 درصد(اگه طرح توجیهی سایر حوزه های معرفی شده توسط مینی سالن رو مطالعه کرده باشید می دونید که سود بسیار بالایی محسوب میشه)

2. در صورتیکه صاحب زمین باشید و کارگر بگیرید: سود تجمیعی 6 ساله جمعا 1350 درصد

3. در صورتیکه صاحب زمین نباشید(اجاره زمین) و کارگر هم بگیرید: سود تجمیعی 6 ساله میانگین 960 درصد

 

البته سودهای اعلامی با پیشفرض شروع عالمانه کار و محاسبات دقیق در ابتدای کار هست؛ یعنی طبق مدلی که توسط تیم مینی سالن تعریف خواهد شد.

مطالعه طرح توجیهی پرورش پالونیا فورتنی


گام سوم: مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش (در صورتی که هنوز به جمع بندی نرسیدین)

 

اگه در مورد پرورش پالونیا به اطمینان رسیدین و قصدتون پرورش در همین شاخه هست به گام چهارم برید. اما اگه جزء کسانی هستید که هنوز به جمع بندی نهایی نرسیدین که در شاخه پرورش پالونیا فعالیت کنید و یا سایر شاخه ها ، با کلیک بر روی لینک زیر فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش رو که شامل نکات بسیار کلیدی هست تماشا کنید و بعد از تماشای فیلم ، به مرحله چهارم برید.

  مشاهده فیلم مقایسه شاخه های مختلف پرورش از لحاظ میزان سوددهی و پایدار بودن


گام چهارم: مشاوره خصوصی آنلاین از مهندس سلیمانی جهت جمع بندی و رسیدن به پرسود ترین فعالیت متناسب با شرایط شما

در این مرحله کم کم وقتشه که وارد مراحل اجرایی کار بشین.اگه در مورد شیوه ورود و حجم سرمایه گذاری اولیه سوالی ندارید به مرحله پنجم برید و اگه سوالاتی دارید با کلیک بر روی لینک زیر ، فرم درخواست مشاوره خصوصی رو پر کنید و منتظر تماس همکاران ما باشید تا زمانی جهت مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی ، براتون در نظر گرفته بشه.در این نشست ، تجربه سالها تحقیق و کار عملیاتی تیم تحقیقاتی مینی سالن به رایگان بهتون منتقل میشه و بعد از این نشست به بهترین جمع بندی خواهید رسید.

ثبت درخواست مشاوره خصوصی از مهندس سلیمانی 


گام پنجم: خرید و مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش پالونیا

حالا نوبت مشاهده فیلم دوره آموزشی پرورش پالونیا هست.اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریه که اطلاعات خودتون رو در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

جهت مشاهده فیلم دوره آموزشی آنلاین پرورش پالونیا ، بر روی تصویر زیر کلیک کنید

دوره کاشت پالونیا
دوره آموزشی کاشت و پرورش پالونیا

گام ششم: مشاوره گام به گام جهت راه اندازی مزرعه تحت پوشش کامل مینی سالن

 

 در دوره آموزشی پرورش پالونیا، با اصول کار آشنا شدین و حالا وقتشه که مزرعه خودتون رو بر اساس آموزشها و مشاوره هایی که دریافت کردین راه اندازی کنید.نحوه شروع کار هم به این صورت هست که در ابتدای کار ، بر اساس مشاوره آنلاین و تلفنی مدرس دوره و با حضور مشاور در محل مزرعه تون رو راه اندازی میکنید.

اگه به جای کار فردی ، کارتون رو به صورت خوشه شروع کرده باشید مزیتش اینه که آموزشها و مشاوره های راه اندازی مزرعه ، حضوری بوده و هزینه اش بین شما و سایر پرورش دهندگان تقسیم میشه که بسیار ناچیز هست.

 


گام هفتم: خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

در صورتی که قبل از شروع راه اندازی مزرعه ، تحت پوشش تیم تحقیقاتی مینی سالن ، قدمهاتون رو برداشته باشید و مزرعه تون رو راه اندازی کرده باشید ، و قرارداد خرید تضمینی رو هم با ما امضا کرده باشید ، حالا وقتشه که محصولاتتون توسط ما خریداری بشه.

هدف ما از خرید تضمینی محصولات شما ، برطرف کردن ترس شما از شروع به کار هست؛ وگرنه تمام هدف ما فروش محصولاتتون توسط خودتون هست تا حداکثر سود رو از پرورشتون داشته باشید.از همین رو دوره های آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری رو طراحی کردیم که باید از همین ابتدای کار ، به صورت تدریججی این آموزشها رو هم ببینید. در این دوره های بازاریابی یاد میگیرید که چطور محصولاتتون رو در بازار داخلی و خارجی عرضه کنید.

جهت خرید و مشاهده دوره اول از مجموعه دوره های بازاریابی ، روی تصویر زیر کلیک کنید.

دوره بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری
دوره آموزشی بازاریابی محصولات کشاورزی

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

طرح توجیهی پالونیا

  برای دانلود طرح توجیهی پرورش پالونیا به ازای 10 هکتار | دوره پرورش 8 ساله | دوره سوددهی 4 ساله روی تصویر زیر کلیک کنید.

دانلود طرح توجیهی پالونیا

teleg تولید پنیر الاغ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزش کاشت پالونیا عضو کانال تلگرامی پالونیا شوید

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو