والد (362)

{jcomments on} 

طبقه بندي هاي فرزند

این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)

سامانه هدایت شغلی ، مهمترین خدمتیه که تا به امروز در اختیار شما عزیزان علاقمند به راه اندازی کسب و کار در حوزه کشاورزی قرار دادیم.اما در این سامانه قراره که چه اتفاق مهمی رخ بده.

طی سالهای گذشته ، خدمات زیادی به شما عزیزان ارائه کردیم ؛ از مشاوره تلفنی و آنلاین تا آموزش و راه اندازی مزرعه شما.

اما این خدمات پراکنده بوده وشما عزیزان ، از اطلاعات و تجربیات سایر پرورش دهندگان برخوردار نمی شدین. در واقع شبکه ارتباطی بین شما و سایر علاقمندان به پرورش و یا مزرعه داران برقرار نمیشد و از مزایای شبکه بودن بی بهره بودین.و از سوی دیگه ، حمایتهای ما از شما ، بصورت پله پله و تحت کنترل کامل نبود و ممکن بود نبودن مشاور در کنار شما در مراحل مختلف کار ، براتون مشکل ساز بشه و برای ساماندهی همه این مسائل، این سامانه رو راه اندازی کردیم.

 

حالا دیگه با وجود این سامانه ، مشاوران ما در تمام مراحل کار کنار شما هستن و تحت مدیریت ما قدمهاتون رو برمیدارید تا ضریب موفقیت شما به حداکثر برسه.

جهت آشنایی کامل با سامانه هدایت شغلی مینی سالن ، فیلم زیر رو بصورت کامل مشاهده کنید.

 

قبل از ورود به سامانه با مشاهده فیلم کوتاه زیر ، با نحوه ثبت نام و ورود به سامانه و اولین کاری که باید در سامانه انجام بدین آشنا میشین(حتما ببینید)

 

- فیلم نحوه ورود با کامیپوتر (اگه با لپتاپ و دسکتاپ وارد میشین این فیلم رو ببینید)

 

- فیلم نحوه ورود با موبایل (اگه با موبایل وارد میشین این فیلم رو ببینید)

 

  
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

یکی از ملزومات کلیدی هر کسب و کاری ، بازاریابی محصولات و خدماتشون هست و مدیر یک کسب و کار هوشمندانه ، خودش رو در زمینه بازاریابی وابسته به دیگران قرار نمیده.

حوزه کشاورزی و گردشگری هم از این داستان مستثنا نیست و قصد داریم تا در واحد آموزش بازاریابی تیم تحقیقاتی مینی سالن ، آموزشهای لازم جهت بازاریابی محصولات کشاورزی و دامپروری و بازاریابی گردشگری رو آموزش داده تا به خودکفایی در عرضه محصولات و خدماتتون برسید.

از آنجا که اکثر محصولات کشاورزی و خدمات گردشگری دارای بازار داخلی و خارجی بصورت همزمان هستند ، لذا هدف ما آموزش بازاریابی عملیاتی هم برای مشتریان داخل کشور و هم خارج از کشوره.

متاسفانه در زمینه گردشگری و کشاورزی ، بازاریابی بسیار ضعیفی صورت گرفته و همین امر باعث شده که کشورمان ایران ، با داشتن محصولات درجه یک و باکیفیت (مثل زعفران) و جاذبه های گردشگری متنوع ، سهم درخوری از بازارهای خارجی در زمینه های مذکور نداره.

هدف از این آموزشها به شما عزیزان ، تشکیل باشگاه بازاریابان حرفه ای داخلی و خارجی هست تا به کمک شما دوستان و با راهنماییهای ما ، خدمات درخوری به کشاورزان ، دامپروران و فعالان حوزه گردشگری ارائه بشه.

از آنجاییکه تیم تحقیقاتی مینی سالن سالیان درازیه که در ارتباط با واحدهای تولیدی هست لذا دسترسی فراوان به کشاورزان و تولیدکنندگان جهت تامین محصولات مورد نظر وجود داره.

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

درخت پالونیا

زراعت چوب با اولویت کاشت و پرورش درخت پالونیا(در گام اول) و جنگل کاری(در گام دوم) از حوزه های سودده و مورد نیاز کشور محسوب میشه.در حال حاضر کشور ما ، واردکننده عمده چوب از سایر کشورهاست و دغدغه ملی جهت تولید چوب وجود داره و به دلیل اهمیت زیاد خودکفایی در این زمینه، حمایتهای خوبی هم از سوی دولت وجود داره. در ادامه 8 گام طلایی که قبل از شروع پرورش باید به اون ها توجه کنید، توضیح داده میشه.

 

جهت شروع کار ،تیم تحقیقاتی مینی سالن نقشه ی راه کاشت و پرورش درخت پالونیا رو در 8  گام برای شما ترسیم کرده تا قبل از اینکه که کار خودتون رو بعنوان پرورش دهنده پالونیا شروع کنین اطلاعاتتون کامل باشه و بهترین تصمیمات رو بگیرین . برای موفقیت در زمینه کاشت و پرورش درخت پالونیا، لازمه این 8 مرحله پله پله و به ترتیب طی بشه تا ان شا الله در این کار موفق بشید. این مراحل شامل:

  

مراحل 8 گانه ای که شما رو به نتیجه مطلوب میرسونه:

  گام اول:  مقدمه؛ آنچه در مورد کاشت و پرورش درخت پالونیا لازمه بدونید

  گام دوم:  مطالعه ی طرح توجیهی کاشت و پرورش درخت پالونیا

  گام سوم: مشاوره های تلگرامی ،مشاوره های تلفنی

  گام چهارم: مشاهده ی فیلم های آموزشی کاشت و پرورش درخت پالونیا

  گام پنجم:  دوره آموزشی کاشت و پرورش درخت پالونیا

  گام ششم:  گذروندن طرح کار در مزرعه

 گام هفتم:  پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از کاشت و پرورش درخت پالونیا

  گام هشتم:  راه اندازی مزرعه

 


 گام اول: مقدمه؛ آنچه در مورد کاشت و پرورش درخت پالونیا لازمه بدونید:

در زمینه های مرتبط با زراعت چوب ، کاشت و پرورش درخت پالونیا جهت تولید چوب ، در مقایسه با سایر رقبا مانند صنوبر از سوددهی بیشتری برخورداره و علت اون، سرعت رشد بالاتر درخت پالونیا ، نیاز آبی کمتر و همچنین مرغوبیت بالاتر چوب این درخت هست.

از طرفی هم طبق آمار رسمی ، به طور مثال در 6ماهه اول سال 97 ، 180 تن واردات الوار داشتیم و این یعنی در زمینه تولید چوب ، نیازی بسیار جدی در کشور وجود داره و به تبع اون ، ظرفیت بسیار بالای اشتغالزایی وجود داره.

اما نکته مهم اینه که در این حوزه هم مثل سایر حوزه های پرورش چالش هایی وجود داره که از جمله اصلیترین چالشها ، دسترسی سخت به اطلاعات مفید و قابل اطمینانه ؛ به خصوص محاسبات اقتصادی، که مثل سایر حوزه های پرورش، خیلی دقیق انجام نمیشه.

برنامه ای که تیم مینی سالن در این زمینه داره ، ایجاد زیرساخت علمی و در اختیار گذاشتن زمین جهت کشت این درخت سودده هست تا عزیزان علاقمند به این حوزه ، در زیرساختهای ایجاد شده ، اقدام به پرورش درخت پالونیا کنن.

ایجاد چنین زیرساختی مستلزم ، مشارکت صاحبان زمینها در اقصا نقاط کشور از جمله استانهای شمالی میباشد؛ خواه بخش دولتی و ادارات و سازمانها باشند و خواه بخش خصوصی.

از اینرو در صورتی که صاحب زمین هستید و یا امکان دریافت زمین در مقیاس بزرگ را دارید میتوانید وارد مشارکت شده و زمین شما ، آورده شما محسوب گردد که متناسب با شرایط زمین ، درصدی از محصولات تولیدی به شما تعلق گیرد.

 

 نکته: محصول تولیدی (چوب درختهای 3ساله و 6ساله) شامل خرید تضمینی تیم تحقیقاتی مینی سالن هست.


گام دوم: مطالعه ی طرح توجیهی کاشت و پرورش درخت پالونیا( اگر قبلا  این طرح را مطالعه کردید، به گام بعدی برید)

قبل از اینکه دست به کار بشید خوبه بدونید که به ازای سرمایه ای که می ذارید در پایان سال چقدر سود می کنید برای همین لازمه  که دست به ماشین حساتون خوب باشه. به صورت تقریبی میتونید روی سود خالص زیر(برای مناطق شمالی کشور) حساب کنید:

1- در صورتیکه صاحب زمین باشید و تمام کارها توسط خودتون انجام بشه: سود تجمیعی 6 ساله جمعا 5400 درصد(اگه طرح توجیهی سایر حوزه های معرفی شده توسط مینی سالن رو مطالعه کرده باشید می دونید که سود بسیار بالایی محسوب میشه)

2. در صورتیکه صاحب زمین باشید و کارگر بگیرید: سود تجمیعی 6 ساله جمعا 1350 درصد

3. در صورتیکه صاحب زمین نباشید(اجاره زمین) و کارگر هم بگیرید: سود تجمیعی 6 ساله میانگین 960 درصد

 

البته سودهای اعلامی با پیشفرض شروع عالمانه کار و محاسبات دقیق در ابتدای کار هست؛ یعنی طبق مدلی که توسط تیم مینی سالن تعریف خواهد شد.

سوددهی پالونیا

همچنین در مورد سود تجمیعی در ویدیویی مستقل صحبت خواهد شد.


گام سوم: مشاوره های تلگرامی، مشاوره های تلفنی

 

همچنین ما مشاوره های رایگانی هم داریم که شما میتونید از طریق مشاوره های تلگرامی و سایت و یا مشاوره های تلفنی ، اطلاعات روز رو از مشاوران ما  بگیرید و نهایتا بخواین استارت کار خودتون رو بزنید.

 

مشاوره ی تلفنی: تولید محتوای مربوط به این واحد در حال تکمیله و پس از تولید فیلمهای اولیه ، شماره های مشاوره قرار داده میشن.

مشاوره ی تلگرامی: تولید محتوای مربوط به این واحد در حال تکمیله و پس از تولید فیلمهای پایه اولیه ، شماره های مشاوره قرار داده میشن.

 


گام چهارم: مشاهده ی فیلم های آموزشی کاشت و پرورش درخت پالونیا

تیم تحقیقاتی مینی سالن با تولید فیلم های آموزشی در تلاشه تا به شما کمک کنه تا با تماشای فیلمهای آموزشی و کسب اطلاعات کافی، کار خودتون رو شروع کنین.جهت مشاهده ی فیلم های آموزشی کاشت و پرورش درخت پالونیا روی لینک زیر کلیک کنید.

مشاهده ی فیلم های آموزشی کاشت و پرورش درخت پالونیا

 


گام پنجم: دوره ی آموزشی کاشت و پرورش درخت پالونیا

اصلی ترین علت عدم موفقیت در پرورش نداشتن اطلاعات کافی و درست در مورد پرورشه.قبل از شروع به امر پرورش، ضروریست اطلاعات خود را در مورد پرورش ، اصول پرورش و نکات کلیدی موفقیت در پرورش بالا ببرید.

تیم تحقیقاتی مینی سالن  با برگزاری دوره ی آموزش کاشت و پرورش درخت پالونیا قصد داره شما عزیزان علاقه مند را با تمام نکات مربوط به پرورش  از انتخاب زمین ، تا خرید و کاشت نهال و بهترین پلن اقتصادی این حوزه آشنا کنه. 

دوره ی آموزشی کاشت و پرورش درخت پالونیا(زمان برگزاری این دوره آموزشی طی ماههای آینده برگزار  اعلام خواهد شد)

 


گام ششم: گذروندن طرح کار در مزرعه

 

 در دوره های آموزش پرورش ، شما  با کل اصول پرورش بصورت کامل آشنا میشید؛اما اکثر شماها خواستار کار در مزرعه به مدت چند روز جهت اجرایی کردن آموخته هاتون هستید.

 از اینرو تصمیم به برگزاری طرح کار در مزرعه نمودیم تا  شمایی که دوره های آموزش رو گذروندید بتونید بصورت عملی در مزرعه چند روزی فعالیت داشته باشید.

شرکت در طرح شامل هزینه هست که مربوط به هزینه اقامت ، پذیرایی و آموزش حین کاره که مبلغ این هزینه ها در زمان اجرای طرح اعلام میشه. برای هماهنگی با شماره هایی که در بالا (گام سوم) نوشته شده می تونید تماس بگیرید یا در تلگرام پیام بذارید.

 


گام هفتم: پیوستن به شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) جهت کسب بیشترین سود از کاشت و پرورش درخت پالونیا

وقتی عضو شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران) میشید، به کمک مشاوران اپلیکیشن که در واقع مشاوران بازار شما هستند به یک بازار بزرگی وصل میشین که بازار مصرف بزرگی برای محصولات شماست و نگرانی شما برای فروش محصولاتتون قبل از شروع پرورش  رو برطرف میکنه.  همچنین فرصت های درآمدی جانبی هم بهتون معرفی می کنه تا مجموع درآمدتون افزایش پیدا کنه.


جهت آشنایی  بیشتر با  شبکه اجتماعی سینباد 365 (سامانه توسعه گردشگری و بهبود فضای کسب و کار ایران)و پیوستن به آن کلیک کنید.

 


گام هشتم: راه اندازی مزرعه

 

حالا شما اطلاعات کافی و آمادگی لازم جهت شروع کار پرورش رو دارید. حالا وقتشه که مزرعه ی خودتون رو راه اندازی کنید.

teleg تولید پنیر الاغ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزش کاشت پالونیا عضو کانال تلگرامی پالونیا شوید

 

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

طرح توجیهی پالونیا

  برای دانلود طرح توجیهی پرورش پالونیا به ازای 10 هکتار | دوره پرورش 8 ساله | دوره سوددهی 4 ساله روی تصویر زیر کلیک کنید.

دانلود طرح توجیهی پالونیا

teleg تولید پنیر الاغ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزش کاشت پالونیا عضو کانال تلگرامی پالونیا شوید

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)
1398-10-17 ساعت 00:09:50

اخبار سایت

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)

برای راه اندازی مزرعه جهت پرورش ، ارتفاع منطقه از سطح دریا بسیار تاثیرگذار هست و این موضوع به خیلی از شاخه ها از جمله راه اندازی مرکز جوجه کشی و کاشت نهال مربوطه.

همانطور که در موضوع پرورش درخت پالونیا اشاره کردیم ، حداکثر ارتفاع منطقه جهت کاشت پالونیا باید 1500 متر بالاتر از سطح دریا باشه و در صورتی که منطقه شما در ارتفاعی بیش از این ارتفاع واقع شده ، کاشت پالونیا پیشنهاد نمیشه چرا که بعلت کاهش رشد ، از توجیه اقتصادی اون به میزان معناداری کاسته میشه.

برای دونستن ارتفاع زمین موردنظرتون از سطح دریا دو راهکار پیش رو دارید:

 

 

راهکار اول:  استفاده از اپلیکیشن موبایل گوگل ارت (Google earth)هست.از طریق لینک زیر میتونید این برنامه موبایلی رو دانلود کرده و نصب کنید:

پیشنهاد می کنم این مطلب رو هم بخونید: پرورش درخت پالونیا | هر آنچه باید بدانید

  فیلم آموزشی: جهت آشنایی با نحوه تعیین ارتفاع زمین و منطقه مورد نظرتون ، فیلم زیر رو مشاهده بفرمایید.

 

 

راهکار دوم: در صورتی که قصد تعیین ارتفاع از سطح دریا توسط لپتاپ و کامپیوتر رو دارید میتونید وارد لینک زیر شده و ارتفاع منطقه تون از سطح دریا رو بدست بیارید:

ورود به سایت تعیین ارتفاع منطقه از سطح دریا

 

teleg تولید پنیر الاغ برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزش کاشت پالونیا عضو کانال تلگرامی پالونیا شوید

منبع : minisalon.ir (استفاده از این مطلب با ذکر منبع مانعی نداره)

 

 

 

این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  [rtl]سلام وقتتون بخير باشه، ممنونم بابت سايت خوب و حوصله و صبورى در پاسخ به سوالات، خواستم بدونم كلاس آموزشى داريد و اينكه چقدر هزينه داره و آيا بصورت آنلاين هم مشاوره و آموزش انجام ميدين؟


  [/rtl]
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله هم دوره های آموزش آنلاین داریم و هم نشست های مشاوره ای... 2 هفته قبل
 • امین گفته بیشتر
  سلام عرض ادب . من زمینی به مساحت ۸۰۰متر مربع در گیلان دارم و سرمایه ای حدودا ۱۰۰میلیون تومن . حقیقاتا بین  پرورش بوقلمون گوشتی با تخم گذار یا مرغ محلی تخم گذار موندم و نمیتونم بهترین گزینه رو انتخاب کنم . چون کل داراییم همینه و میخام واسه خودم کسب و کار راه اندازی کنم. و تصمصم... 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام قیمت مرغ ۴_۵ماهه چقدر هست من ۳۰۰مرغ میخوام 

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ۲.۵ ماهه موجوده از نژاد بومی اصلاح شده رنگی که جهت اطلاع از قیمتها میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید :
  09114861623
  09118928921 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید آیا میشه پرورش و نگهداری و غذا دادن و تخم گرفتن از مرغها فقط توی سالن باشه یا باید غذاشونو جای دیگه داد؟

  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله تمام مراحل پرورش داخل سالن انجام میشه و من منظور شما را از محل دیگه متوجه نشدم. 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خصته نباشی اگر زیر نظرشما بوقلمون پرورش بدیم بعد بزرگ بشن حدودا زنده کیلو چند از ما میخرین لطفا قیمت را بگید من در مرورش بوقلمون یک روزه تا بزگ بشه تجربه دارم و در حال حاظرم ۲۰۰ بوقلمون دارم ولی بازار و افراد سود جو ودلال زنگ زدن میگن کیلویی ۱۳ میخریم الامرغ کیلویی ۸ هست... 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام سالن ۱۰۰متری برا تجهیزکردن مرغ تخمگذارچقدر هزینه میگیره وچقدر تا مرغداری دیگه باید فاصله داشته باشه؟متشکرم
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بستگی به این داره که با چی بخواهید سالن را تجهیز کنید و پرورش در بستر باشه یا در قفس پرورش در بستر در صورت تجهیز کامل سالن صد متری به‌طور... 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام 
  می خواستم بدونم با ۸۰۰ میلیون می تونم یک مرغداری کوچک در اطراف تهران راه اندازی کنم 

  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  اگه منظورتون نژادهای صنعتی هستند در مورد نژادهای صنعتی فعالیتی نداریم. 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته ناشین.قوچ هترو میخواستم شرایط چ جوریه؟؟

  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  فعلا قوچ بالغ نداریم .
  بره هترو موجود است که میتونید برای اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید :
  09118928921 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و عرض خسته نباشید امروز 31  اردیبهشت هنوز هم قیمت قفس مرغ تخمگذار و همین حدود است؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  فعلا تولید قفس نداریم و قیمت‌ها و متعلق به قبل است. 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  الان چندین باره از دوستانتون میپرسم میگن فقط جیره نویسی مرغ داریم .از کجا باید خبردار شم کی برگزتر میشه?
  *****************
  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  دوره های آموزش آنلاین اوایل خرداد برگزار میشه که تاریخ دقیق و نحوه ثبت نام آن از طریق سایت و کانال ها اعلام میشه.
  هفته ی آینده سایت را دنبال کنید.
  امروز ۹۹.۲.۲۹ 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  قسمت جستجوی سایت بسختی میشه یک مطلب رو در سایت جستجو کرد
  لطفا رسیدگی کنید

  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بررسی و درست شد . ممنون از اطلاع رسانی شما. 3 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با عرض سلام من در استان بوشهر شهر برازجان زندگی می کنم از اول خرداد تا اواخر تبر ماه هوای شهر ما شدیدا گرم و خشک است و مرداد و شهریور هوا گرم مرطوب است با توجه به مشخصات داده شده مایل به خرید گوسفند از نژاد شال هستم جهت تشکیل گله   خواهشمندم بنده را راهنمایی کنید

  ************
  پاسخ... 3 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  نظرشماراحب نژادمرندي چيه؟

  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغ نژاد مرندی جزء نژادهای بومی ایرانی هست که سازگاری و مقاومت خوبی داره ولی راندمان تخم گذاری و اون از نژادهای مثل گلپایگانی پایینتره و همچنین بیشتر جزء پرندگان زینتی محسوب میشه

  فیلم اموزشی مربوط به نژادها را از... 3 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام  مرغ هایی که خریدم هفتادروزه هستن چه موقع شروع به تخم گذاری میکنن
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  درصورت پرورش اصولی جوجه ها و جیره مناسب نوردهی و تحریک نوری در زمان مناسب جوجه ها در سن ۵ الی ۶ ماهگی به بلوغ می رسند و شروع به تخمگذاری میکند
  3 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  هزینه دوره  پرورش مرغ صنعتی چقد هستش

  *******
  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  دوره های پرورش صنعتی نداریم. 3 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام چرا صفحه ثبت نام باز نمیشه

  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  به زودی لینک ثبت نام در سامانه هدایت شغلی مینی سالن در سایت و کانال ها قرار می گیرد. 3 هفته قبل
 • وحید رضا گفته بیشتر
  سلام خدا قوت
  ببخشید قیمت قوچ یک و نیم ساله که(50% هترو و 50% معمولی) باشه چقدره؟؟
  و همینطور قوچ یک و نیم ساله (100% هترو خالص) چقدره؟؟
  با تشکر از صبوری شما

  *******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  از نظر ژنتیکی قوچ های معمولی هستند یا هترو یا همو قوچ ۵۰ به ۵۰ نداریم .
  قوچ های هترو بین ۱۲ الی ۱۵ قیمت دارن . 3 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام چطوربفهمیم کدوم بره همو هست وکدوم هترو 

  **********پاسخ
  سلام دوست عزیز
  از طریق ازمایش تعیین ژنتیک خون. 3 هفته قبل
 • وحید گفته بیشتر
  سلام خدا قوت
  سوالم اینه که از تلاقی قوچ هومو با میش افشار یا قزل، تعداد بره به دنیا آمده با ضریب یا درصد چقدره؟؟
  و همینطور قوچ هترو با میش هترو؟؟
  با تشکر از وقتی که  گذاشتید.

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  میش های معمولی معمولاً تک قلو زا هستند و میش های هترو به طور میانگین دو قلو زا... 3 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام .میخواستم بدونم بهترین نژاد برای تخم گذاری چه نژادیه .
  ************
  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  بهترین نژاد مرغ بومی تخمگذار مرغ اصلاح شده نژاد رنگیه.
  بررسی نژادها را از لینک زیر دریافت کنید:
  minisalon.ir/film/filmmorgh/495-entekhabmorgh.html 3 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  میخواستم بدونم صرف داره برای 18 تا گوسفند از تلقیح مصنوعی همو اسقاداس کرد؟

  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  معمولاً در این تعداد تلقیح مصنوعی نسبت به خرید قوچ توجیه اقتصادی بهتری داره ولی توصیه اول همان خرید قوچ است . 3 هفته قبل
 • hamed گفته بیشتر
  با سلام و خسته نباشید
  بنده 10 راس میش افشار دارم در منطقه ابهر . 
  سوالم این هست ک میشه اسپرم و تخمک رو از میش و قوچ هومو گرفت و در رحم میش افشار قرار داد؟
  آیا شما اینکارو انجام میدید؟
  درصد موفقیتش چقدره و اگه انجام میدید چقد هزینه داره؟
  بره ای که به دنیا میاد هومو میشه ؟
  ممنون اگه... 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام و وقت بخیر تشکر میکنم از سایت خوب و فعالتون و همچنین بابت راه انازی سامانه هدایت که مشتاقانه منتظر افتتاح هستیم

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  با تشکر از همراهی و توجه شما 4 هفته قبل
 • علی گفته بیشتر
  سلام و عرض خدا قوت من بتازگی شروع به پرورش مرغ بومی کردم و جسارتا چند تا سوال داشتم، اول اینکه ما ساکن گیلان هستیم بنظر شما بهترین و مقاوم ترین نوع مرغ برای استان ما چیه و  دوما الان هزینه دان ها بسیار زیاد شده ایا میشه از دان های جایگزین استفاده کرد؟ که هم خوب بتشه هم مرغ آسیب... 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باعرض سلام من تعداد 200 عدد مرغ می خواستم راهنمایی بفرمائید منطقه نزدیک ما کجا
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  منطقه خودتون و سن نیمچه مورد نیازتون را اعلام نکردید مانیمچه ها را از همدان اصفهان و تهران تحویل میدیم.
  با شماره های موجود در سایت جهت ثبت سفارش تماس بگیرید. 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام  در استان مازندران هم نمایندگی دارین؟

  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دفتر مرکزی ما در استان مازندران و در چالوس قرار دارد. 4 هفته قبل
 • وحید گفته بیشتر
  سلام میخواستم بپرسم که مگه از تلاقی قوچ هومو با میش معمولی بره های بدست اومده هترو نیستند؟ و اینکه ممکنه نیمی از بره های بدست  اومده اصلا و یا کمتر ، ژن دار شده باشند؟ مگه همه ی بره ها 50 درصد ژن دار یا همون هومو و 50 درصد معمولی نمیشن؟
  ممنون میشم جواب دقیق بدید
  **********
  پاسخ
  سلام... 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  شما چطور طرح توجیهی رو مینویسید؟ من300 مرغ تخم گزار دارم با راندمان 65درصد تخم را دونه ای900میفروشم ماهیانه دوملیون خرج دانشون میشه3ملیونم سود دارن شما سود ماهیانرو خیلی کم در نظر گرفتید
  ****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  شما قبلا هم پرورش مرغ بومی تخمگذار داشتید؟
  اگه پرورش مرغ بومی... 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید من میخام 400تا مرغ 5ماهه بومی برای تخم گذاری بیارم شنیدم اگه از قفس استفاده کنم بهتره اما بعضی هام میگن مرغ بومی باید بگرده میشه راهنماییم کنید 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله با رعایت بهداشت بستر، پرورش در بستر بهتر است زیرا امکان تحرک رو فراهم میکنه کم هزینه... 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید ..من و برادرم میخوایم یه زمینی رو بخریم و دامداری بزنیم در یکی از روستاهای همدان ولی هیچ تجربه ای نداریم میخواستم بدونم باید از این کلاسها برای تجربه 
  کسب کردن استفاده کنیم؟یا جای دیگه ای برای یادگیری برم؟؟ممنون میشم منو راهنمایی کنید ??
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست... 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ایا برای ۱۵۰۰قطعه مرغ تخمگزار که تخماشو به مغازه دار یا عمده فروشا بفروشیم باید مجوز داشته باشیم. 
  مجوز بسته بندی میخواد یا نه 
  من ۱۹ سالمه میتونم راحت تخم هارو بدون مجوز به مغازه دارا بفروشم یا باید مجوز داشته باشم 
  لطفا راهنمایی کنین 
  ******************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای... 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من یکدستگاه جوجه کشی         درست کردم تخم کذاشتم داخلش یکبار کذاشتم جوجه ها درامدن یکی دیگه گذاشتم دماش میره روی۳۷.۵.۶.۷ورطوبتش روی۵۵سابته ایاایندرجه برای دستگاه من خوبه
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله ولی رطوبت کمه .
  دما و رطوبت دستگاه جوجه کشی را از جدول مربوطه در لینک... 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خواستم بدونم ۲۰۰تا مرغ خودمانیبرای تخم نگه دارم چند متر سالن میخواد
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ۲۰۰قطعه مرغ بومی در بستر حدود ۳۰ متر مربع سالن نیاز داره .
  4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  فرانک مرادی نوشته:
  سلام خسته نباشید جوجه سه ماهه مرغ محلی تخمگذار میخوام هزار قطعه لطفا بفرمایید موجود دارید ؟ رنگ پوسته چه رنگی هست ؟ چه نژادیه؟                                                                              *******                                                                              پاسخ               ...
  4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام،بره میش همو سه ماه چه قیمته؟
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بره همو فعلا موجود نداریم .انشاالله برای اوخر تابستان میتونید پیگیری کنید .
  قیمتها به روزه . 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام به مجموعه تیم تحقیقاتی مینی سالن. 
  مطالب خوبی در خصوص نگهداری و زمان تخم گذاری مرغ بومی کسب کردم. با تشکر از شما. مجتبی از آبادان 
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  موفق و موید باشید . 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام دوره جیره نویسی بلدرچین برگزار می کنید?کی برگزار میشه ممنونم
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله دوره های جیره نویسی طیور داریم که زمان ان از طریق سایت اعلام میشه. 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من ۸۰۰ قطعه مرغ تخم گذار بومی اصلاح نژادی میخوام 
  لطفا هم قیمت بهم بدید و هم بگیر نحوه فروشتون چطوری هست
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نیمچه سه ماهه مرغ بومی تخمگذار حدود ۱۶ الی ۱۷ هزار است که البته قیمتها به روزه .
  یک هفته قبل از جوجه ریزی ثبت سفارش و مراحل تحویل انجام میشود. 4 هفته قبل
 • علیرضا گفته بیشتر
  سلام خدا قوت من می خوام ۵۰عدد جوجه ۲ماهه مرغ بخرم حالا می خوام بدونم چقدر دانه مصرف میشه تا به تخم بیان ببنون میشم جواب بدین

  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  جدول مصرف دان در سنین مختلف را میتونید از لینک دریافت کنید :
  minisalon.ir/contents/item/231-2018-09-21-08-10-09.html 4 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  لطفاً قیمت قفس را توی سایت بگذارید ممنون میشم
  آیا از این قفس ها تونم برای شهرک سید جمال‌الدین استان البرز دارید؟
  با تشکر

  **********
  پاسخ
  سلام دوست
  واحد تجهیزات تعطیله و فعالیت نداره. سه شنبه, 09 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و خسته نباشید.کلی از مطالبتون استفاده کردم.۲۲ قطعه مرغ بومی تخمگذار دارم میشه دو وعده(صبح و شب)از دان تخمگذار استفاده کنم وعصر از گندم یا ذرت استفاده کرد؟
   اگه امکان داره در مورد تهیه جیره کبک و اینکه روزی چقدر دان بدم توضیح بدید ممنون میشم
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بهتره... دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  دوستان من یه مرغ لاری دارم که پر خروس لاری رو میخوره  غذا خیلی بهش میدم  قرص کلسیم بهش میدم ویتامین بهش میدم ولی دوباره پر میخوره علتش چیه/؟؟؟

  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  پرخوری به به دلیل بالانس نبودن جیره است که میتونه دلیلش کمبود پروتئین باشه.
  دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خدمت شما 
  ایا مجموعه شما خریدار بره هترو هست یا خیر؟
  ممنون
  *********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  بله در صورت تایید کارشناس ها مون خرید داریم . دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
    سلام. خسته نباشید من اگر بخوام یه قوچ درجه یک و با کیفیت هترو بخرم آیا شما دارید و قیمتش چقدر است و بره قوچ زیر یک سال هم یه قیمت به من بدهید واز کجا باید بفهمم که قوچ هترو درجه یک هست
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله قوچ هترو در سنین مختلف موجوده که قیمت ان بستگی به سنش داره .
  کیفیت... دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  ۱۵۰ عدد نیمچه سه ماه میخوام نحوه ارسال به شهرستان چطوریه؟برای کرمانشاه چند روزه میفرستید؟

  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  جهت ثبت سفارش می توانید با شماره های زیر تماس بگیریدحدود دو روز بعد از ثبت سفارش ارسال انجام می شود.
  جهت ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید:
  09114861623
  09118928920 دوشنبه, 08 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ما چند تا مرغ خریدم گفتن جوان هستش ولی تموم پرهای تو کمر وپشتشون ریخته بعد گفتن به خاطر اینکه پیش خروس بودن اینطور شدن وتاج هاشونم صورتی کمرنگه وتاج هاشون صاف نیستن حالت افتاده دارن حالا به نظر شما این مرغان جوان هستند بانه
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سن مرغ بالغ قابل... یکشنبه, 07 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام . من 25 راس میش افشار جوان دارم میخواستم آنها را با اسپرم همو آبستن کنم . چطوریه و چکار باید بکنیم محل پرورش گوسفند هام اراک منطقه فراهان است

  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  اگر فاصله فارم شما زیر ۲۰۰ کیلومتر از همدان باشد می توانیم لاپاراسکوپی با اسپرم فِرش را در فارم شما انجام... یکشنبه, 07 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشیداگه ازقوچ افشاربرولا برای نژادمعمولی استفاده کنم بره دوقلومیده یاحتمامیش بایدافشارباشه؟
  حتمابایدقوچ افشاربرولابزرگ باشه یابره قوچ هم جواب گوهست؟
  چطورمیتونم یه بره قوچ افشاربرولابخرم؟

  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قوچ تاثیری بر دوقلوزایی میش ندارد فقط ژن دو... شنبه, 06 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
   سلام . خسته نباشید آیا  آبستن کردن میش  با اسپرم همو امکان پذیر هست و چند درصد آبستن کردن با اسپرم موفقیت آمیز هست 
  *******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله میشها رو میشه با روش تلقیح مصنوعی با اسپرم قوچ همو ابستن کنید که درصد موفقیت آبستن سازی حدود ۶۰ درصد است. شنبه, 06 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام . من 20 راس میش افشاری دارم که میخواستم با اسپرم همو آبستن کنم . آیا شما این کار را انجام میدهید و در حال حاضر اسپرم همو دارید و هزینه هر میش  چقدر میشه من  شهرستان اراک هستم منطقه فراهان  
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در صورتی که لاپراسکوپی با قوچ همو در فارم شما انجام شود به... شنبه, 06 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید من ۲۰۰ تا جوجه ۴۰ روزه دارم میخوام بدونم روزی چقدر باید دان بخورن 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  جوجه در هفته ۶ ام حدود ۴۵گرم روزانه دان میخوره .
  میزان مصرف دان بر اساس سن را از جدول مصرف دان در لینک زیر مشاهده کنید:
  minisalon.ir/contents/item/231-2018-09-21-08-10-09.html شنبه, 06 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام و خسته نباشید من یک فرد بازنشسته هستم و حدودا ۴۰ ملیون سرمایه دارم و میخوام یه سالن پروش مرغ گوشتی اجاره و کنم و هیچ سر رشته ای هم از این کار ندارم اولا این مقدار پول کافیه دوما من در این باره رهنمایی کنید
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  اگر منظورتون نژاد صنعتی هست متاسفانه ما... شنبه, 06 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام برا جوجه 1 روزه چی باید بدیم تغذیه چی باشه تلفات کمتری داشته باشیم

  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بالانس و ترکیب دان برای مرغ از سن یک روزگی تا تخمگذاری را میتونید در جدول جیره در لینک زیر مشاهده کنید :
  minisalon.ir/contents/item/86-2018-09-21-08-10-09.html

  برای جلوگیری از تلفات باید اصول مدیریت... شنبه, 06 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید
  ما پرورش تخم مرغ بومی رو شروع کردیم با ۹۰۰مرغ ۱۳۰ خروس مرغ ها الا ۸ ماه هستن قبلا روزی ۷۰۰تا تخم ولی الا دو هفته ای هستن ،به ۱۵۰ تخم شده به نظر شما بخاطر چیه خواهش جواب بدین.

  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  اگه درست متوجه شده باشم مرغ ۸ ماهه تولیدش از ۷۰۰ تا ۱۵۰ تخم... جمعه, 05 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقتتون بخیر  یه سالن ۱۰۰ متری دارم میخواستم بدونم میشه پرورش مرغ گوشتی سفید نه بومی انجام بدم هزینه تجهیزات و دان و قیمت تمام شده چقدر میشه  ممنون 
  *******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در زمینه نژادهای صنعتی و واحدهای تولید صنعتی فعالیت نداریم . جمعه, 05 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشیدبا۱۵میلیون میشه دوتامیش آبستن خریداری کرد؟؟وآیاجنین میش یک قلوهست  یادوقلو

  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله قیمت میشهای افشار و قزل افشار ابستن شده با قوچ همو (افشار برولا )بین ۵ الی ۶میلیون است .
  معمولا میشهای معمولی تک قلوزا هستن. جمعه, 05 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقت بخیر در مورد کلاس آموزش پرورش عقرب شرایط رو میفرمایید؟

  *******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  واحد عقرب تعطیل شده. جمعه, 05 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
   سلام وخسته نباشید میخواستم ببینم فروش جوجه بوقلمون یک ماهه برنزانگلیس در این ماه وجود داره؟اگه هست لطفا اعلام کنید  چون من تازه میخوام شروع کنم  نیاز به مشاوره هاتون دارم
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  بله فروش جوجه های یک روزه و یکماهه را هر ماه خواهیم داشت .
  جمعه, 05 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  خواستم یه تشکر حسابی بکنم از شما مهندس سلیمانی عزیز و تیم حرفه ای مینی سالن
  من از شرکت کننده های دوره های حضوری پارسالتون هستم و بیصبرانه منتظر شروع بکار این سامانه حرفه ای
  انشالله روز به روز موفق تر باشید و ما هم از اطلاعاتتون استفاده کنیم
  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سپاس از... جمعه, 05 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  جوجه چند ماهه تخم می کنه
  *******
  پاسخ
  باسلام
  در صورتیکه اصول پرورش رعایت شود مرغ بومی تخمگذار بین ۵الی ۶ ماهگی به تخم می اید. جمعه, 05 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  از مازندران مزاحمتون میشم
  سابقه 15 سال پرورش مرغ گوشتی رو دارم.
  میخواستم در زمینه تولید گوشت مرغ بصورت ارگانیک ورود کنم.
  چه نژادهایی از بین نژادهای موجود در کشور مناسب این کار هستن؟
  مثلاً نژادهای مرغ گوشتی موجود (راس، آربر اکرز و ... ) یا نژاد مرغ بومی یا رنگی (برای مثال نیمچه... جمعه, 05 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام من درشهرستان آمل در روستایی سرسبز زندگی میکنم سالنی در حدود ۲۰۰ متر دارم که قبلا گاو داری بوده  الان میخوام به پرورش بوقلمون مشغول بشم اما میترسم ضرر کنم چون هیچ آشنایی با پرورش بوقلمون ندارم لطفا منو راهنمایی کنید

  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در صورتیکه سالن حداقل... پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  ببخشید من از چه وسیله ای برای ساخت محل تخمگذاری ورغ استفاده کنم که ارزون باشه

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای ساخت لانه تخمگذاری از هر نوع امکاناتی میتونید استفاده کنید که هم ساختار محکم و هم قابل ضدعفونی باشه به طور مثال با سنگ و اجر و سیمان میتونید این کار را انجام دهید یا سبدهای پلاستیکی با استحکام مناسب.
  پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399
 • mohsen گفته بیشتر
  سلام من میخوام تازه شروع کنم ب این کار میخوام از 100تا شروع کنم وب نظر شما جوجه 1 ماهه بگیرم بهتره یا یک روزه در ضمن میخوام نژاد  بیوتی بگیرم ک میگن زود وزن میگیره و اینکه اگ یک ماهه بگیرم هزینه تمام شده برای هرکدوم چقدر میشه و در نهایت چثدر سود داره واس هر بوقلمون ممنونمم از... پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام.به ازای هر مرغ پایان دوره،چند نیمچه تحویل میدید؟و این ایا برای ما سودی هم دارد؟
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغ پایان دوره بر اساس کیفیت، تراکم پر ها و سلامت و سرحالی قیمت گذاری می شوند که این قیمت در بازار نوسان دارد به طور مثال بین ۱۵ الی ۲۰ هزار که متناسب با این قیمت به شما نیمچه تحویل داده می شود. پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام نیمچه ۳ماهه الان چه قیمته و چه تاریخی عرضه میشه؟
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قیمت ها به روز تعیین می شود و متناسب با نوسانات بازار است به طور مثال جوجه سه ماهه از نژاد بومی اصلاح شده با کیفیت درجه یک حدود ۱۶ الی هجده هزار است. پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید....یکی از مرغ های من وقتی تخمشو برمیداریم سر وصدا میکنه...علتش چیه؟بعد با مرغای دیگه هم همش دعوا میکنه
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  احتمال دارد مرغ حالت کرچی داشته باشد در صورتی که تمایل دارد بیشتر در لانه بماند و روی تخم می خوابد یا صداهای مخصوص در می آورد احتمالاً کرچ شده است.
  پنج شنبه, 04 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام‌من مرغم بعد از اینکه تخم میکنه روش میخوابه و بعد 
  ازمدتی بلند میشه ایا از نشانه های کرچی هست؟دوما ایا مرغ بدون خروس کرچ میشه
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله احتمال دارد که مرغ کرچ شده باشد ،همچنین مرغ بدون خروس هم کرچ می شود ولی تخمها تا زمانی که خروس نباشد نطفه ندارند. چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وخسته نباشید میخواستم ببینم شما نمایندگی کرمان ندارید بوقلمون پرورش بدیم از ما بخرین 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر نمایندگی نداریم و در صورت خرید جوجه از ما و تشکیل گله مادر جوجه های تولیدی شما را به صورت تضمینی خرید میکنیم. چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  امکان خرید تعداد کم مثلا 20تا 30 عدد هم اگر خودمون در محل شما برای بردن بیایم هست؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نه متاسفانه حداقل تعداد خرید صد قطعه است چهارشنبه, 03 ارديبهشت 1399
 • صادقی گفته بیشتر
  [rtl]سلام وقت بخیر، جنوب کشور استان هرمزگان برای پرورش مرغ گوشتی چطوره و اینکه از شرایط دریافت مجوز اطلاع دارین؟ ممنون از سایت خوبتون [/rtl]

  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در زمینه نژادهای صنعتی فعالیت نداریم ولی در کل با فراهم کردن شرایط دما، رطوبت ،روشنایی و تهویه مناسب در سالن می تونید... سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399
 • شایان گفته بیشتر
  سلام مرغ محلی ماهانه چمن  تخم میزارن 
  و از کجا جنس جوجه رو‌ بفهمیم
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغ های بومی بر اساس کیفیت ظرفیت تخمگذاری بین ۲۲۰الی ۲۶۰ تخم در سال را دارند. سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام...ما جوجه یک ماهه با کیفیت خوب برا  فروش داریم شما میخرین؟
  *************

  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر خرید جوجه نداریم زیرا خودمون فارمهای پرورش‌جوجه داریم ولی در شرایط خاص در صورتی که جوجه رو از خودمون خریده باشید و نژاد مورد تایید ما باشه و پرورش را زیر نظر کارشناسی انجام بدید طی... سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399
 • امیرحسین گفته بیشتر
  سلام
  چرا در فایل توجیهی، هزینه خرید نیمچه از سود فروش کاسته نمی شود؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در صورتی که طرح توجیهی را درست مطالعه کرده باشید در فروش مرغ های پایان دوره و محاسبه استهلاک مرغ هزینه استهلاک از سود کم شده است. سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و عرض خسته نباشید
  شرایط شرکت در دوره های شما به چه صورت هست؟
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر برگزاری دوره حضوری به بعد از پایان دوره بیماری کرونا موکول شده است ولی از اواسط اردیبهشت دوره‌های انلاین اموزش داریم که اطلاعات در سایت اعلام میشود. سه شنبه, 02 ارديبهشت 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید با مقاله های نوشته شده در سایت الان شما بهترین نژاد برای تخم گذاری رو کدوم نژاد معرفی میکنید بنده کرمان هستم

  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نژاد رنگی برای پرورش توصیه میشه که مقاومت بسیار خوبی داره و راندمان بالایی داره. سه شنبه, 26 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقت بخیر دوره ۲۹فروردین بخاطر کرونا برگزار میشه?

  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر دوره های حضوری فعلا برگزار نمیشه ولی دوره ها به شکل انلاین از اردیبهشت شروع میشود . سه شنبه, 26 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
   سلام وعرض خسته نباشید ببخشید ما یک زمین خریدم ودارای مجوز پروار بندی بره میباشد ویک مرغداری گوشتی درفاصله ۵۰ متری ما هستش برای بعد برای ما مشکل درست نمیشه  پروانه تاسیس وهمه مجوز هارو داریم 

  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  وقتی با وجود مرغداری در ۵۰ متری جهاد کشاورزی پروانه... سه شنبه, 26 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  [rtl]سلام خسته نباشید بهترین خوراک بوقلمون سفید گوشتی چیست چه خوراکی بهش بدیم
  [/rtl]
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در زمینه نژادهای صنعتی فعالیت نداریم ولی بهترین گزینه اینه که با متخصص جیره نویسی مشورت کنید تا براساس گله و منطقه اب و هوایی یک نمونه جیره مناسب براتون بنویسن.
  دوشنبه, 25 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید ببخشید تخمهای بوقلمون از نسل اول پیدا میشه ...اگه پیدا میشه قیمت چنده واگهپیدا نمیشه برای راه اندازی بوقلمون مولد از نسل دوم میشه استفاده کرد ..و در چه موقعی از سال بوقلمونها شروع به تخم میکنند یا فرقی نداره هفت ماه شدند شروع به تخم میکنن...ممنون

  *************
  پاسخ... دوشنبه, 25 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید قیمت مینی سالن 600 قطعه رو میخواستم 
  *************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  فعلا تولید نداریم .
  ممنون دوشنبه, 25 فروردين 1399
 • Pourya گفته بیشتر
  با عرض سلام و‌خسته نباشید
  من می خواهم ۶۰۰ عدد مرغ تخم گذار محلی بگیرم می خواستم بگم جاهای نگهداری اندازه یش برای‌ ۶۰۰ عدد مرغ تخم گذار چقدر باشد و 
  و با حرفه ی شما در این زمینه سود دهی از لحاظ هزینه برای ۶۰۰ عدد مرغ تخم گذار در یک ماه چقدر  می باشد


  باتشکر از عوامل مینی سالون  ... دوشنبه, 25 فروردين 1399
 • Dehghan گفته بیشتر
  سلام گفته بودید که اگه در سطح گسترده و با مجوز فعالیت کنید در فروش سم عقرب کمک می کنید 
  منظورتون چه تعداد عقرب است و چند گرم سم خشک؟
  با تشکر

  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  واحد عقرب تعطیل شده . یکشنبه, 24 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من یه ساله مرغ دارم تخم گذاری کرده بعدیه مدت رفت تولک وبازم شروع به تخم گذاری کرده وتخم هاش نوتفه داره یعنی به کرچ افتاده؟اخه روی تخم مرغ هاش نمیخوابه 

  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  نطفه دار بودن تخم به دلیل وجود خروس در گله است و ربطی به کرچی نداره.
  یکشنبه, 24 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  تخم مرغ بومی کبا دستگاه بیرون میاد بعد از بالغ شدن کرچ میشه ؟
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله ربطی به دستگاه نداره به نژاد مرغ مربوطه و عوامل محیطی موثر.
  مقاله کرچی را در لینک زیر مطالعه کنید:
  minisalon.ir/contents/item/196-2018-09-21-08-10-09.html یکشنبه, 24 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشی میخوام تازه پروش بوقلمون راه بندازم میخواستم بپذسم این نژاد ارلوپ که پیشنهاد میدین فروش بازارش چطوره  قیمت جوجش چنده  و مثل بیوتی کشتارگاه خرید داره؟

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نژاد ارلوپ نژاد اصلاح شده برنز امریکایی است که تخمگذاری و وزنگیری بسیار خوبی داره... یکشنبه, 24 فروردين 1399
 • رضا مهدوی گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید  استراحت مرغ کی میباشد؟ چون بعضیا میگن شب باید مرغ تا صب  توی روشنایی باشه ایا این درسته؟
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ساعات روشنایی و خاموشی مرغ بومی تخمگذار براساس سن متفاوته که از جدول در لینک زیر میتونید دریافت کنید:
  minisalon.ir/contents/item/97-2018-09-21-08-10-09-350.html شنبه, 23 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید بابت اطلاعات تون خیلی خیلی ممنون.میخواستم ببینم الان نیمچه هم دارید و قیمت چنده؟باز هم ممنون

  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نیمچه دوماهه موجوده که جهت اطلاع از قیمتها و نحوه ثبت سفارش میتونید با شماره زیر تماس بگیرید:
  09114861623 شنبه, 23 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام من میخوام یه سالن بزرگ با گنجایش ۳۰۰۰۰ مرغ تخم گذار راه بیندازم هزینش و سود خالص چند میشود  ماهانه با بسته بندی و تمام امکانات 
  ***********

  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سرمایه اولیه برای شروع پرورش مرغ بومی تخمگذار در تعداد سه هزار قطعه حدود ۱۵۰ میلیون تومان است که جهت خرید جوجه ،... پنج شنبه, 21 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام واقعا تشکر می کنم ازراهنمایی های مفیدتون منم مثل بقیه دوستان علاقمندب پرورش بوقلمون هستم میخاهم نژادی انتخاب کنم ک کرچ بشه پس اگه لطف کنین راهنمایی کنید چ نژادبوقلمونی کرچ میشه وقیمت جوجه اش چنده؟؟؟ممنون

  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بهترین نژاد بوقلمون بومی برای گله مولد برنز انگلیسی است .
  قیمت ها به روز است . چهارشنبه, 20 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید من یک سالن پرورش بلدرچین دارم امکانش هست یک قسمتش رو جدا کنم و مرغ تخمگذار بریزم 

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر دو نوع پرنده نمیتونن کنار هم باشن حتی در یک مرحله پرورش کل پرنده ها در یک مرحله و باهم باید وارد سالن شوند و دیگر هیچ موردی اضافه نشود.
  چهارشنبه, 20 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  من قبل از اینکه این مقاله رو بخونم اینجور فکری تو سرم بود حتما با اجرایی شدنش منو هم خبر کنید
  این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید  :cheer:

  ********
  سلام بزرگوار
  اطلاعات سایت و کانالها را دنبال کنید به زودی اطلاعات جامع تری گذاشته میشه. چهارشنبه, 20 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من حدود۲۳ تامرغ وخروس هفتادروزه دارم باید برای ضدعفونی کردن محلشان بایدازچه چیزی استفاده کنم وبرای جون گرفتنشون  ازچی استفاده کنم

  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ضدعفونی مربوط به قبل ورود پرنده به سالنه و در حال حاضر سالن را نمیتونید ضدعفونی کنید مگر اینکه پرنده بیرون از... چهارشنبه, 20 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام آیا دوره فروردین ماه بعلت شیوع کرونا برگزار میشه؟ممنون

  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دوره های حضوری فعلا برگزار نمیشه ولی دوره ها به شکل انلاین انشاالله از اردیبهشت برگزار میشه.
  چهارشنبه, 20 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من ۱۸بوقلمون دارم پرهای همدیگررامی خورن چیکار باید بکنم علت آن چیست 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  احتمالا پرنده شما دچار همدیگر خواری شده که دراکثر موارد در اثر کمبود پروتئین و املاح معدنی است بهتره در مرحله اول جیره رو بررسی کنید و بعد هم شرایط محیطی مثل دما و تهویه را . چهارشنبه, 20 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام 
  آیا نگهداری از پنجاه تا مرغ تخمگذار در چهل متر زمین باعث ایجاد بوی بد میشه در حدی که همسایه ها اعتراض کنن ? د
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در صورتیکه در منطقه مسکونی باشه و همسایگی ها نزدیک باشن بله حتما از نظر بو و سرو صدا مشکل پیدا میکنید. چهارشنبه, 20 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من می خواستم یک سالن ۸عرض و ۲۴ من طول دارم میخواستم بدونم چقدر توش بلدر چین تخم گزار جا میشه و هزینه تجهیزات چقدر و چقدر ماهانه سود میده و چقدر تخم می زارم ممنون  ازشما

  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  اگه متوجه شده باشم سالن شما ۱۹۰ متره در این متراژ حدود ۱۳۰۰۰ بلدرچین تخمگذار در... سه شنبه, 19 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و خسته نباشید 
  ببخشید ما یه سالن ۷۰ متری داریم و منطقه مون سردسیره و این کارو تازه شروع کردیم و جوجه ۱ ماه گرفتیم میخواستم بدونم چون منتطقه سردسیره و باد خیلی میاد احتمال بیماری کمه یا زیاد و اینکه دوره بوقلمون مگه ۴ ماهه نیست و تو این دوره چند تا از این مریضی ها ۱۰۰ درصد... سه شنبه, 19 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خدمت تیم مینی سالن هزینه تهجیز مرغ تخم گذر بومی ۵۰۰عدد چند میشه
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای تجهیز سالن مرغ تخمگذار جهت پرورش ۵۰۰ قطعه در بستر حدود ۱۵ میلیون سرمایه نیاز دارید . سه شنبه, 19 فروردين 1399
 • مهرداد روستایی گفته بیشتر
  با سلام و عرض ادب
  ما یه سالن 60 متری داریم آماده کردیم برای جوجه ریزی دستگاه 1000 تایی جوجه کشی هم تهیه کردیم برای جوجه بوقلمون چه نژادی رو شروع کنیم و اینکه بازار فروش جوجه یک روزه تا یک ماهه به چه صورت است همچنین از همین نژاد میشه برای گله مولد اقدام کرد که فقط از تخم خودمون تولید... سه شنبه, 19 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقت بخیر ... میخواستم بدونم کلاس آموزشی این ماه و برگزار میشه با این اوضاع بیماری کرونا ؟و اینکه معمولا چند وقت یه بار کلاس آموزشی میزارید ؟؟من برای مشاوره به شماره ای که تو سایت هست پیغام زدم ولی جوابی ندادن. فعلا تعطیل هستین  ؟ 

  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دوره های حضوری... سه شنبه, 19 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید 
  میخوام تخم بوقلمون برنز داخل دستگاه بزارم باید دما و رطوبت دستگاه چقدر باشه

  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  جدول رطوبت و دما را در لینک زیر میتوانید مشاهده کنید :
  minisalon.ir/contents/item/212-2018-09-21-08-10-09.html
  سه شنبه, 19 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام مهندس خسته نباشید
  چندتا سوال داشتم بنده،طبق فرموده شما هرمرغ نژاد رنگی سالیانه ۲۶۰عدد تخم میزاره پس اگه ۱۰۰عدد داشته باشیم با قیمت خرده فروشی ۱۰۰۰تومن ماهی ۱میلیون تومان درآمد باید داشت.پس چطوری جناب عالی میفرمایید رو ۲۰۰قطعه ماهیانه ۴۰۰هزاز تومان درآمد داره؟سوال... سه شنبه, 19 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  حسین روشن نوشته:
  سلام                                                                              من میخام پرورش بوقلمون در فضای باز انجام بدم این کار مقدور هست یا نه و برای ابتدای کار که با 200 یا 300 جوجه میخام شروع کنم سالن چند در چند متری درست کنم و تا چه مدت در سالن باشن و پس از ان تو محوطه ولشون کنم؟       ...
  سه شنبه, 19 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقت بخیر ... میخواستم بدونم شما دوره آموزشی  و یا مشاوره  برای پرورش ماهی مثل قزل آلا ندارید ؟؟؟ 

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر در زمینه ماهیان زینتی دوره های اموزشی و مشاوره داریم. سه شنبه, 19 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  من کار بلدرچین میکنم و حدود ۱۰۰۰ تا دارم
  یکی از دوستان، مشاوره دادند که تاریکی ۸ ساعته بلدرچین رو به دو تا ۴ ساعت تقسیم کنیم و وسطش ۲ ساعت روشنایی بدیم.

  شما اینو تایید می‌کنید؟ یا اصلا تابحال شنیدید؟

  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بلدرچین تخمگذار ۱۶ ساعت روشنایی مدام و ۸ساعت... پنج شنبه, 14 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
    من یه بوقلمون دارم که نر نداشت ولی همین که اولین تخمش رو گذاشت براش نر گرفتم. میخوام بدونم تخما نطفه دارن یا نه؟ 
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  از زمان تلاقی ده روز الی دوهفته زمان میبرد. چهارشنبه, 13 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و خسته نباشید ب همه ی دوستان مینی سالن خاستم بپرسم چگونه میتونم توی کلاس هاتون شرکت کنم؟باتشکر.

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  انشاالله دوره اموزشی انلاین از اواخر فروردین برگزار میشه و اطلاعات ثبت نام از طریق سایت و کانالها اعلام میشه .
  چهارشنبه, 13 فروردين 1399
 • منصور گفته بیشتر
  با سلام خدمت شما و همکاران محترم 
  من یک ساختمان مسقف بایک مقدار زمین باز در یک باغ دارم اما پیش میاد که چند روز نباشم آیا مکانیزمی هست که جوجه ها یا مرغ ها بدون دانه و غذا نمانند ؟اگر راهنمایی کنید ممنون میشم 
  ***********

  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله امکان اتومات کردن وسایل وجود داره ولی... سه شنبه, 12 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
   امکان این وجود دارد که جوجه یکماهه فقط خروس بتوانیم سفارش دهیم؟
  ***********
  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  بله در تفکیک امکان خرید جوجه خروس هم وجود داره که شرایط از نظر قیمت و ارسال مشابه نیمچه مرغ است. سه شنبه, 12 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام .جوجه های حدود ۱۵_۱۶ هزار تومان چه سنی دارند؟؟
  و آیا برای شهرستان های اصفهان ارسال دارید؟؟
  و آیا جنسیت جوجه ها رو می‌توان از قبل تعیین کرد ؟؟(برای مثال ۱۰۰مرغ و۱۰عدد خروس امکان داره؟؟+)(
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  حدود ۲.۵ الی ۳ ماهه هستن .
  جوجه های اصلاح شده به صورت تفکیک... سه شنبه, 12 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید...
   ببخشید من 5تا مرغ دارم تا به حال هیچ کدومشون کرچ نشدن. چگونه محیط رو برای کرچ شدنشون فراهم کنم..باتشکر
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغ تمایل داره در محیط دنج و تاریک تخم بزاره و بهتره که تخمها جمع اوری نشود .
  مقاله مربوط به کرچی را در لینک زیر مشاهده کنید:
  minisalon.ir/contents/item/196-2018-09-21-08-10-09.html سه شنبه, 12 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام . من می‌خوام تو محیط روستایی و توی باغ خودمون مرغ بومی برای تخم پرورش بدم .۲۰۰عدد مرغ بدون در نظر گرفتن هزینه ها و فقط هزینه خرید جوجه های سه ماهه حدوداً چقدر سرمایه لازم داره؟؟؟
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قیمتهای نیمچه به روزه و براساس نوسانات بازار هست حدود قیمتی نیمچه سه ماهه درجه یک ۱۷۰۰۰ است.
  سه شنبه, 12 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام بره شیرافشار خالص دونه چند
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  فروش بره نژادهای اصلاح شده افشار برولا را داریم و بره افشار نداریم. سه شنبه, 12 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و خسته نباشید؛ سال نو مبارک
  من چند سال که میخوام پرورش مرغ بومی تخمگذار را راه بندازم ولی بنا به دلایلی قسمت نمیشه ولی امسال میخوام هر جور شده به کمک شما راش بندازم؛ فقط به کمک شما احتیاج دارم??...       من بابت همسایه ها خیلی مردد هستم نمی دونم با کاری که میخوام راه بندازم با... دوشنبه, 11 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام تعداد ۴۰عدد مرغ بومی ۱ روزه لا زم دارم
  **********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  خرده فروشی نداریم .
  فروش نیمچه (یک الی سه ماهه )از ۲۰۰ قطعه به بالاست . دوشنبه, 11 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام میخواستم بدونم که چه زمانی کلاس آموزشی تون شروع میشه

  *************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  تاریخ برگزاری دوره های حضوری فعلا مشخص نیست از طریق سایت و کانالها اعلام میشه ولی احتمالا از پایان فروردین دوره های اموزش انلاین داشته باشیم.
  دوشنبه, 11 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام.ببخشید می خواستم بدونم برای پرورش بلدرچین باید از قفس استفاده کرئ یا نه؟

  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله برای پرورش بلدرچین تخمگذار بهتر از قفس استفاده کنید. دوشنبه, 11 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام میش افشار دارم آیا با قوچ هترو به چندقلوزایی میرسم یا نه؟
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله . در تلاقی قوچ هتروزیگوت افشار برولا با میش افشار حدود ۵۰ درصد بره ها ژن دار و هترو خواهند شد. دوشنبه, 11 فروردين 1399
 • مجید گفته بیشتر
  سلام من مرغ محلی دارم اما نمیدونم بااینکه سن مرغ حدود  ۶ تا ۷ ماه هست از حدود بیست اسفند تا حالا فقط صدای در میاره انگار میخواد تخم کنه اما اصلا تخم نمیکنه
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دیر به تخم امدن مرغ دلایل متفاوتی میتونه داشته باشه به طور مثال :
  جیره نامناسب ، ساعات روشنایی... یکشنبه, 10 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام اگه همو با قزل افشار تلاقی بدم بعد از چند نسل میتونم همو بگیرم از تلاقی هر دو لطفا راهنمایی کنین
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  اگه منظورتون خالص سازی گله تون و رسیدن به همو هست تقریبا ۶نسل زمان میبره ولی از تلاقی هترو و همو در هربار زایش هم احتمال بره همو را دارید. شنبه, 09 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من یه مرغ با یه خروس داشتم روزی که خروس  را ازش جدا کردم شروع به تخم گذاری کرده الان این تخم قابلیت جوجه شدن داره یا نه؟ ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  به طور قطع نمیشه گفت ولی بعداز جفتگیری یک هفته تا ده روز تخمها امکان نطفه داری دارن. شنبه, 09 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  آیا مرغ برنج را باید خیس کنی کنی وبدی یا همینطوری یا چربی

  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سوالتون مفهوم نیست .
  برای مرغ بومی تخمگذار طبق بالانس جدول دان باید بهش جیره اش و بدید و هر ماده غذایی دیگه با داشتن علم جیره نویسی و دانستن انالیز ان ماده قابل استفاده است. چهارشنبه, 06 فروردين 1399
 • احسان وزیریان گفته بیشتر
  با سلام
   کلاس آموزش آنلاین پرورش بوقلمون 
  هم دارید؟
  ساکن بوشهر هستیم و شرایط حضور در کلاس نداریم
  باتشکر

  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله احتمالا در فروردین دوره های اموزش انلاین داریم که از طریق کانال های تلگرامی شرایط حضور اعلام میشه. سه شنبه, 05 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام و‌خسته نباشید و‌سال جدید رو تبریک عرض میکنم
  من خیلی علاقه ب پرورش مرغ تخمگذار بومی دارم ولی چون شغل مرتبط نیس میخوام بدونم من اگ ۵۰۰ تا مرغ سه ماه در یک روستا طرف خراسان رضوی راه اندازی کنم چقد هزینه داره.و ایا میتونم از سوله ای ک قبل گوسفند نکهداری میشده استفاده کنم و... سه شنبه, 05 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  حداقل سفارش جوجه یک روزه نژاد اصلاحی چقدر هستش برای استان خراسان جنوبی از کجا ارسال میشه ؟

  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  حداقل سفارش جوجه یک روزه ۵۰۰ قطعه است و ارسال از تهران است. دوشنبه, 04 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام. بنده در یک جای ۵۰۰متری ۲هزار قطعه غاز تخمی محلی پرورش میدم.با مشکل برخوردم.تخم غاز را در کجا بفروشم؟
  و بنده دوسوله دارم.جمعا۹۰۰متر سوله هست و بقیش فضای معمولیه.در دستم۵۰میلیون سرمایه هست.وسایل و دانخوری و یایر را خریدم.قبلا هم‌در زمینه نگه داری مرغ تخمی و گوشتی در مقیاس... یکشنبه, 03 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  عالی بود

  یکشنبه, 03 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام قیمت واکسن زدن یک جوجه بوقلمون مبلغش چقدر است؟؟ وایا وقتی بوقلمون مریض شده باید واکسن زد یا برای پیشگیری تو یه فصل ؟؟
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  زمانی که قصد واکسیناسیون پرنده را دارید باید ازسلامت کامل ان مطمئن باشید و پرنده هیچ نوع بیماری نداشته باشد .
  واکسن جهت... یکشنبه, 03 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با عرض سلام و تبریک سال جدید امیدوارم سال خوب و پر برکتی پیش رو داشته باشید جناب آقای سلیمان از راهنمایی های شما بسیار سپاسگذارم من تازه میخواهم شروع به کار پرورش طیور کنم این تعطیلات بسیار کمک کرد تا به بررسی فیلمها و مطالب ارائه شده شما و تیم بسیار مجرب شما بپردازم تا اینجا... یکشنبه, 03 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام آیا گوشه به کرچ شدن مرغ کمک میکنه
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز

  درصورتیکه مرغ شرایط کرچی را داشته باشه بله گوشه دنج که احساس امنیت کنه و جمع نکردن تخمها تمایل به کرچی را بالا میبره. شنبه, 02 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام سمت کرمان کلاس آموزشی ندارید.

  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر دوره های اموزشی حضوری ما در همدان است و احتمالا در فروردین دوره های انلاین هم داشته باشیم. شنبه, 02 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام میخواستم بدونم حتما باید مرغ ها رو تویه سالن پرورش داد نمیشه در فضای باز پرورش داد و فقط یک جایی برای تخمگذاریشون فراهم کنیم که سرپوشیده باشه  من صد متر فضای باز دارم یه ده متر هم انباری مانند  میشه به روش سنتی پرورش داد؟ شب مثلا برن تو لونه هاشون

  *************
  پاسخ
  سلام دوست... شنبه, 02 فروردين 1399
 • محمد گفته بیشتر
  سلام 
  میش آواسی دارید؟
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر موجود نداریم.
  جمعه, 01 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  قیمت مرغ نژاد جدیدتون چقدر هستش 
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قیمتها به روز تعیین میشه و برای جوجه ۴۵ روزه این نژاد از دوماه قبل نوبت داده میشه .
  میتونید با شماره های زیر جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید:
  09114861623
  09118928921 جمعه, 01 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام قربان خواستم بپرسم در یک سالن اگر من 100با تا مرغ  تخمگذار شروع کنم روزی 100 تا تخم میگذارن و بدین ترتیب من میتونم انتظار ماهی 2_3 تومن سود رو داشته باشم؟ 

  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ۱۰۰ قطعه مرغ بومی تخمگذار در روز حدود ۶۰ الی ۷۰ عدد تخم میدهد و سود خالص ماهانه ان حدود ۴۰۰ هزار... جمعه, 01 فروردين 1399
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ،ما ی باغ ۴۰ متری داریم دورو برشم ی آپارتمان و خونست ،درواقع ما حدود ۴۰ مرغ خونگی نگه میداریم که یه درامدزایی هم میکنیم تو این وضعیت نابسامان ،برای مجوز باید چه اقداماتی رو انجام بدیم؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در مناطق مسکونی مجوز داده نمیشه ولی میتونید به جهاد کشاورزی... پنج شنبه, 29 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام جناب خسته نباشید. شما فرمودید در یک سالن 100 متری  هشتصد و پنجاه مرغ میشود پرورش داد و روزی یک تخم هم که بگذارند میشود ماهی بیست و پنج میلیون سود درست عرض کردم؟ 
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ۸۵۰ قطعه مرغ حدود روزانه ۵۳۰ عدد تخم میدهد و سود خالص ماهانه ان به طور میانگین ۲الی ۳... پنج شنبه, 29 اسفند 1398
 • محمد گفته بیشتر
  با سلام.
  خواستم بدونم شما پرورش بوقلمون رو توصیه میکنید یا گوسفند؟
  به هر دو علاقه دارم و آدمی هستم که همه جوانب رو رعایت میکنم.خواستم بدونم اگر بخوام با سرمایه 200 تومان آغاز بکار کنم کدوم از نظر اقتصادی مناسب تره؟ (به صورت  داشتی یا پرواری یا ...؟)
  اگر بخوام تو شهرستان خلخال کار... چهارشنبه, 28 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام علیکم 
  من قصد دارم در حیاط خونمون مرغ پرورش بدم نهایتا 60عدد  حالا 
   است  مرغ هارا در چند نوبت خریداری کنم مشکلی پیش می آید آیا لازم است این همه تجهیزات بخرم

  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  پرورش مرغ بومی تخمگذار در منطقه مسکونی توصیه نمیشه .
  جهت شروع پرورش باید همه جوجه ها... چهارشنبه, 28 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من یه مرغ دارم که همیشه دوروز یکبار تخم میگذاشت و سریع بلند میشد اما یه روز از صبح تا شب روی تخم ها نشسته بود و حالت های کرچی هم داشت ولی وقتی بلند شد تخم گذاشته بود و الان چهار روزه تخم نمیذاره آیا کرچ شده؟باید چه غذایی بهش بدم که کرچ بشه؟؟
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  احتمال... دوشنبه, 26 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشی  ببخشید واسه سفارش  مرغ  تخم گذار مرندی .. اگر ۱۰۰ سفارش بدم   ..کل جوجه  ها  مرغ هستن دیگه   خروس نیست دیگه
  ***********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  نژاد مرندی نداریم.
  اصلاح شده بومی موجود هست به صورت تفکیک شده با ۱۰ درصد خطا در تفکیک .
  حداقل فروش ۲۰۰ قطعه است. 
  چهارشنبه, 21 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام بنده۱۰۰راس گوسفندنژادکردی دارم.میخوادوتاقوچ هترواماده پرش بخرم میشه لطفا بگیدچندقیمت۰ازخراسان رضوی مزاحمتون میشم.باتشکر.
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قوچ کار هترو دوساله در حال حاضر راسی ۱۴ الی ۱۵ میلیونه.
  جهت ثبت سفارش و اطلاعات میتونید با شماره زیر تماس بگیرید:
  09118928921 چهارشنبه, 21 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من اگه بخام گوسفد چند قلو زا داشته باشم باید از کجا و چطور شروع کنم ممنون
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  بستگی به موقعیت ، مساحت سالن ، سرمایه تون داره که میتونید از میشها افشار ابستن با قوچ همو ی افشاربرولا شروع کنید یا از میش ها ی دوقلوزای ابستن شروع کنید .
  برای اینکه بتونید... سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • Hadi گفته بیشتر
  سلام مرغ من یک ماه هست که بعد از تخم گذاری پشت سر هم دیگه تخم نمیزاره
  میخواستم بدونم الان کرچ شده ؟
  سنش هم تقریبا یک سال هست
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغ بعداز پایان دوره تخمگذاری یک دوره به صورت طبیعی تولک میره و بعداز اون دوباره شروع به تخمگذاری میکنه .
  مرغ اگه علایم کرچی... سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  قیمت قوچ افشاربرولاحاضرچند

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قوچ هترو افشار برولا حدودا از ۱۱ الی ۱۴ میلیون است. سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام. قوچ همو برولا افشار در حال حاضر فروشی دارید؟؟؟  چند قیمت؟
  سپاس
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  در حال حاضر بره قوچ همو از ۶ماه الی ۱سال موجود است .
  جهت اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید:
  09118928921
  09114861623 سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام برای پرورش بوقلمون چه نژادی را پیشنهاد میکنید ؟

  ****************
  پاسخ
  سلام بزرگوار 
   نژاد بوقلومون برنز انگلیسی و بوقلمون ارلوپ پیشنهاد میشه. سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام حداقل چه تعدادی پرورش مرغ بومی تخمگذار توجیه اقتصادی داره .
  ؟
  قیمت جوجه سه ماهه چنده و ایا موجود دارید
  ******************
  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  حداقل تعدادی که پرورش مرغ بومی را به عنوان یک شغل میتوان در نظر گرفت حدود هزار قطعه است .
  جوجه سه ماهه موجوده که قیمت ان حدودا ۱۶.۵ است .
  سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید من هزار تا جوجه یک روزه میخوام چطور باید سفارش بدم از کجا تحویل میدید؟

  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  تحویل جوجه یک روزه را هر هفته از تهران داریم .
  جهت ثبت سفارش با شماره های زیر تماس بگیرید:
  09118928921
  09114861623 سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام بره همو ماده دارید چه سنی چه قیمتی؟

  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله بره همو ی ۵ ماهه موجوده که جهت اطلاع از قیمت و شرایط خرید میتونید با شماره زیر تماس بگیرید:
  09118928920
  پاسخگویی ۹صبح الی ۳ بعدازظهر سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب 
  ممنون از سایت پر محتواتون  بنده یک زمین ۳ هکتاری دارم که میخوام گوسفند چند قلوزا پرورش بدم میش و قوچ هترو بگیرم چند سال طول میکشه به همو برسم .؟

  ****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز 
   درهربار زایش میش هترو ابستن با قوچ هترو افشار برولا حدود ۲۵ درصد احتمال داره بره همو... سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام خدمت پاسخگوی عزیز 
  با توجه به نظرات قبلی در مورد پرورش مرغ تخم گذار محلی و دیدن  سود خالص کاملا ناامید شدم بعنی حسابی که خودم قبل خوندن مطالب  سایت خیلی  خیبگلز بیشتر بنظر میرسید اما الان کاملا ناامید شدم ، الان چند تا سوال دارم  بنده کاملا بیکارم و زن و بچه دار و دنبال... سه شنبه, 20 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  درود
  برای خریدن قفس باید به چه نکاتی دقت کنم ؟؟
  *****
  پاسخ سلام دوست عزیز
  طول و عرض و ارتفاع استاندارد هر خانه در قفس ها ,جنس قفس , شیب کف قفس برای انتقال تخم به بیرون قفس,مشبک بودن کف قفس برای انتقال مدفوع و.....
  پیشنهاد میکنم جهت کسب  اطلاعات بیشتر بر روی لینک زیر کلیک نمایید
  minisalon.ir/contents/item/175-2018-09-21-08-10-09.html
  دوشنبه, 19 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با احترام
  ببخشید فصل مناسب جوجه ریختن وفصل مناسب به تخم آمدن مرغهای بومی تخم گذار (خوراکی) چه زمانیست؟؟؟
  *****
  پاسخ
  سلام بزرگوار فصل مناسب جوجه ریزی داخل سالن فصل بهار و فصل مناسب شروع تخمگذاری مرغ بومی اوایل پاییز است که هم تقاضا برای تخم بومی بالاست و هم قیمت بالاتره.
  دوشنبه, 19 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  درود برشما
  حداقل سفارش برای خرید جوجه بوقلمون 1ماهه چندتاست؟؟؟و نحوه خرید چطوره؟؟
  *****
  پاسخ

  سلام بزرگوار حداقل ثبت سفارش. 200قطعه است که برای خرید و ثبت سفارش ومشاوره خرید با شماره های زیر تماس بگیرید
  09114861623
  خانم ثوابکار
  09118928921
  خانم نجفی
  دوشنبه, 19 اسفند 1398
 • رحمانی گفته بیشتر
  سلام
  ایا در فضای سرباز و در محیط های باز هم میتوان بوقلمون بومی پرورش داد؟؟
  *****
  پاسخ

  سلام بزرگوار خیر حتما باید یک مکان سرپوشیده که دما و نور تحت کنترل خودتون باشه رو برای بوقلمون محیا کنید و اگر فضای باز هم داشته باشید پرنده چندساعت در روز میتونه در محیط باز حضور داشته باشه .
  دوشنبه, 19 اسفند 1398
 • مهیار گفته بیشتر
  سلام
  ببخشید رطوبت سنج چه کاربردی برای سالن های مرغداری داره؟؟؟
  *****
  پاسخ

  سلام دوست عزیز: رطوبت سنج میزان رطوبت هوای سالن را بر روی نقطه مطلوبی تنظیم میکند که این عامل برافزایش راندمان تخم گذاری تاثیر دارد
  دوشنبه, 19 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام مرغ لاریم تازع تخم اومده الان ۸ ماهسم میشه ازش جوجه گرفت؟؟؟ خروسم کتارش هست

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله اگر مرغ کرچ باشد و تخمها نطفه داشته باشن میتونین جوجه کشی کنید.
  یکشنبه, 18 اسفند 1398
 • امیرعلی عسکری گفته بیشتر
  سلام. وقت بخیر. با تشکر از وبسایت مفیدتون. ببخشید آیا استفاده از یونجه در جیره مرغ تخم گذار گلپایگانی موثر هست؟

  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  منظورتون از موثربودن چیست؟
  اگر منظورتون افزایش رنگ زرده تخم مرغ هست بله به دلیل وجود رنگدانه باعث افزایش رنگ زرده و بهبود مزه تخم میشود. یکشنبه, 18 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام مرغ من ۸ ماه سنشه چقدر دیگه کرچ میشه و باید چیکار کنم؟؟؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  معمولاامکان کرچی مرغها بعداز یکسالگی بالا میره که درصورتیکه مرغ حالتهایی از کرچی داشت بهتر است جایی جدا و دنج برایش فراهم کنید و تخمها و جمع اوری نکنید.
  مقاله مربوط به کرچی در مرغ را در... یکشنبه, 18 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  [rtl]سلام نژاد همو مازندران ساری جواب میده [/rtl]
  *************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  براساس تحقیقاتی که صورت گرفته این نژاد در مناطق ساحلی با رطوبت بالا راندمان مورد انتظار را ندارد و توصیه نمیشود.
  یکشنبه, 18 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام و احترم
  در حال حاصر یک مینی سالن پرورش مرغ تخم گذار
  مطابق شکل و مطالب ارائه شده چند تمام می شود!؟
  با هزینه حمل و نقل به اطراف تهران

  با تشکر

  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز

  فعلا به دلیل نوسات بازار فروش مینی سالن نداریم. شنبه, 17 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  درود برشما
  آیا وجود فن در مرغداری ضرورت داره؟؟اگر داره باید چه اندازه ای باشه و در کجای سالن نصب میشه؟
  ****
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله وجود فن ضروریست تا هوای نامطبوع و آلوده داخل را از سالن خارج کند و در اندازه های مختلفی هستند که بسته به ظرفیت سالن شما داره و در انتهای عرضی سالن نصب میشوند.
  شنبه, 17 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشین میشهای نژاد خوب افشار چند قلو زا قیمت چندهوایا میشه برهای انها رابا هم تولی مثل کنن ایا در ژن انها تاثیر میگذاره
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  میشهای هترو افشار برولا در حال حاضر قیمتی در حدود ۱۰ الی ۱۲ میلیون دارند .
  معمولا در نسل اول میتونید بره ها را باهم... شنبه, 17 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام گله مولد 200 تایید دارم دستگاه جوجه کشی هم دارم دونه چند جوجه یروزه خرید دارید
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  به دلیل اینکه فارمهای تولید تخم نطفه دار و جوجه یک روزه داریم خرید جوجه نداریم. شنبه, 17 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام بنده 500راس میش ناخالص افشار دارم برای  میخواهم عمل تلقیخ را انجام بدهم آیا میتونید در محل مارا کمک کنید  استان گلستان شهرستان مینودشت
  ****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  به دلیل اینکه در عملیات لاپراسکوپی از اسپرم گرم همواستفاده میشود و جهت جلوگیری از کاهش راندمان ابستنی... شنبه, 17 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام. بهترین نژاد بوقلمون برای مناطق مختلف که داری اب وهوای یکسانی نیستند چیست؟
  *****
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بهترین نژادها نژادهایی هستند که مقاومت بالای دارند یعنی طیور بومی...ولی از آنجا که هدف ما راندمان تولید بالاست نژاد ارلوپ(اصلاح شده برنز انگلیسی) از بهترین نژاد بوقلمون بومی هستند.
  جمعه, 16 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام
  بهترین نژاد مرغ برای مناطق مختلف که داری اب وهوای یکسانی نیستند چیست؟
  *****
  پاسخ
  سلام بزرگوار بهترین نژادها نژادهایی هستند که مقاومت بالای دارند یعنی طیور بومی...ولی از آنجا که هدف ما راندمان تخم گذاری بالاست نژاد اصلاح شده بومی و نژاد مرغ رنگی از بهترین نژادها هستند
  در... جمعه, 16 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام:عوامل موثر بر افزایش میزان بازار پسندی تولید تخم های خوراکی چیست؟
  ****
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ۶مورد در این زمینه موثره:
  1زمان تولید(تازه بودن) 2حمل و نقل صحیح ونحوه جابه جایی 3دما و شرایط استاندارد 4وزن و کیفیت تخم مرغ 5تمیز بودن و آلوده نبودن پوسته تخم مرغ 6تبلیغات
  جمعه, 16 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من در شهر زندگی میکنم روستای مان 30کیلو متردوره میتوانم روزی یکبار به روستا بروم و به مدت ۳ ساعت پیش آنها باشم تا دان و آب به آنها بدهم جوجه ها یک ماه هستند
  ******************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  توصیه میشه حداقل سه بار در روز به مزرعه تون سرکشی کنید و ضمن اینکه دان و اب براشون... جمعه, 16 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  علت اینکه بعضی از مرغها زود به تخم میان و بعضی ها دیر به تخم میان چیست؟
  *****
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  به دلایل زیادی مربوط میشه که در اینجا به چند مورد اشاره میکنیم 1ندانستن سن دقیق پرنده 2جیره نامناسب 3 نژاد پرنده 4 نور دهی ودمای سالن 5 بیماریها
  جمعه, 16 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام و خسته نباشید اگر ما از شما جوجه بوقلمون خریداری کنیم و پس از مولد شدن از انها جوجه کشی کنیم آیا شما جوجه های تولید شده را که نسل سه هستن را از ما خریداری میکنین؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله درصورتیکه گله شما زیر نظر ما پرورش پیدا کنه و کیفیت مناسبی داشته باشه خرید جوجه تضمینی جوجه ها را خواهیم داشت. پنج شنبه, 15 اسفند 1398
 • محمد گفته بیشتر
  با عرض سلام
  میخواستم بپرسم که مرغا که همخواری میکنن احتمال نداشتن خروس هست؟
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر ربطی به وجود خروس نداره و بیشتر موارد مدیریتی سالن و جیره نامناسب در این قضیه دخیل است .
  مقاله مورد نظر در مورد کانیبالیسم را در لینک زیر مطالعه بفرمایید :
  minisalon.ir/contents/item/248-2018-09-21-08-10-09.html پنج شنبه, 15 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  بوقلمون نر حدود ۱ سال سن داره ایا اماده برا جفت گیری هست ،میتواند جفت گیری کند نطفه دارد یا نه
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله در صورتیکه بوقامون نر شرایط مناسب داشته باشد میتونید در گله مولد ازش استفاده کنید. پنج شنبه, 15 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با عرض سلام خسته نباشید. بنده قصد پرورش هزارقطعه ای مرغ بومی تخمگذار دارم. داخل این سایتها. میری به هیچ نتیجه ای نمیرسی, در زمینه طرح توجیهی میخواستم بدونم. درامد هزار قطعه مرع درپایان سال 98چقدر است؟اخرین قیمت دان در زمستان98واخرین. قیمت تخم مرع بومی ؟ممنون میشم پاسخ بدید ... پنج شنبه, 15 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  حسن زاده هستم از رودسر
  سلام خسته نباشید من ی سالن 70متری دارم و تعداد 200تا جوجهبوقلمون برنز گرفتم و نگه داری کردم برای عرضه ب بازار اماتصمیم دارم برای سری بعد جوجه یک روزه بیارم و ب یک ماهه تبدیل کنم و بفروش برسونم ب نظر شما سود دهی داره یا نه ممنون
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز... پنج شنبه, 15 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب بنده ۵۰ راس میش افشار دارم که میخوام در مرکز شما ابستن کنم با قوچ  همو شرایط را بفرمایید.

  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز 
  جهت ابستن سازی با قوچ همو در فارم همدان بهتره نوبت  بگیرید تا اخر فروردین ظرفیت پر ه میتونید انشاالله برای اردیبهشت ثبت سفارش کنید .
  جهت اطلاع... چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید من میش افشار دارم که اکثرا دوقلو زایش  میکنند ایا میش هام ژندار هستن یعنی ببرم ارمایشگاه معلوم میشه؟

  ***************

  پاسخ
  سلام بزرگوار 
  خیر ژن دار نیستند.
  گوسفندانی که ژن  Fecbدارند
  جز گوسفندهای ژندار و اصلاح نژاد شده محسوب میشوند که در ازمایش مشخص میشود.
  چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام جناب چه مدت بعد از زایش میشه دوباره قوچ اندازی کرد؟
  **************
  پاسخ
  سلام بزرگوار 
  حداقل زمان مناسب جهت ابستن سازی دوباره بعداز زایش  دوماه است . چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام دوره اموزشی گوسفند چندروزه است و .. 
  در کجا برگزار میشه 
  نحوه ثبت نام به چه شکله؟
  ****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دوره پرورش گوسفند سه روزه است و در همدان برگزار میشه .
  جهت ثبت نام در دوره با شماره زیر تماس بگیرید یا در واتس اپ یا تلگرام پیام بزارید :
  09118928921
  09114861623
  پاسخگویی ۹صبح الی ۳بعدازظهر چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و عرض احترام ی سوال داشتم از خدمتتون وزن مناسب قبل از ابستن سازی چقد باید باشه؟
  *****************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  نمره بدنی مناسب میش باید ۳ باشه یا به عبارتی نه چاق باشد نه لاغر . چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ببخشید. میشه من رو راهنمایی بفرمایید میخواستم بوقلمون بریزم اما هیچ اطلاعاتی ازش ندارم چون ما به صورت خانگی پرورش دادیم اما تعداد بالا تاحالا امتحان نکردیم؟
  *******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  اگر در مورد نحوه پرورش و شرایط پرورش اطلاعات نیاز دارید میتونید در دوره اموزش و پرورش... چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  برای جلوگیری از خود خوری مرغ هام چکار باید انجام بدم
  *******
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  بهتر است شرایط محیطی و جیره پرنده را بررسی کنید وعاملی که باعث به وجود آمدن همدیگر خواری میشود رو برطرف کنید .
  از طریق لینک زیر میتونید اطلاعات کامل و جامعی در مورد(کانی بالیسیم یا همدیگر خواری)... چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام و احترام
  بنده سایت شما را مطالعه کردم و تشکر میکنم از سایت خوبتون
  منتها سوالات زیادی در مورد پرورش مرع و بوقلمون دارم
  که در اینجا فرصت نوشتن نیست
  چطور میتونم به جواب سوالاتم در زمینه پرورش برسم
  *****
  سلام دوست عزیز
  با تماس با شماره های زیر و مشاوره رایگان شما میتوانید به... چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام دوره آموزشی طیور کی برگزار میشه و شرایط ثبت نام به چه صورت هست؟
  ****
  سلام دوست عزیز
  دوره پرورش مرع و بوقلمون و جیره نویسی طیور و
  27 الی29 فروردین ماه برگزار میشه (همراه با اقامت و پذیرایی)
  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط ثبت نام با شماره های زیر تماس بگیرید
  09114861623
  خانم ثوابکار
  09118928921
  خانم نجفی چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام .ایا خرید میش رومانوف_فرانسوی ب صرفه هست ؟ با اقلیم اب و هوایی کوهستانی و سرد .
  یا اینکه بهتره چ نژاد دیگه ای رو انتخاب کنم ک درصد چندقلو زایی بالا دتشته باشه و صرفه اقتصادیش هم خوب باشه ؟ 
  لطفا راهنمایی کنید 
  ****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز

  سرمایه گذاری و کار روی نژادهای... چهارشنبه, 14 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام فرمودید جوجه دو ماهه اصلاح شده برای 20 اسفند قابل ارائه موجود هست قیمت را لطف میکنید اعلام بفرمایید در ضمن بابت خرید تخم مرغ سوال داشتم که جوابی نگرفتم ممنون میشم پاسخ دهید از زحمات شما سپاس گذارم
  ***************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  جوجه دوماهه بومی اصلاح شده ۱۲ هزار تومانه و از... سه شنبه, 13 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام جناب مهندس . وقت بخیر . یه انتقاد دارم . توی طرح توجیهیاتون چرا انقدر هزینه ها بالاست ؟ از یه طرف هزینه ها بالا از یه طرف خرید تضمینی پایین ؟چرا ؟ هزینه های اولیه خیلی گرونه در صورتی که با خیلی کمتر از اینا راه انداخت . خواهشا پاک نکید و جواب به من بدین سپاس
  **************
  پاسخ
  سلام... سه شنبه, 13 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام 
  دوست عزیز من قصد پرورش مرغ بومی دارم میخواستم از شما سوال کنم ایا جوجه برای پرورش مرغ تخمگذار برای فروش موجود دارید و جهت خرید تخم مرغ چه شرایطی باید داشته باشم چون فرموده بودید تحت شرایط شما 
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  بله جوجه دوماهه نژاد بومی اصلاح شده برای ۲۰ اسفندماه... سه شنبه, 13 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید سوالی داشتم درمورد سن مرغ ها....یه ماه پیش یه مرغ خروس کوشین خردیم که فروشندش میگفت یک سالشونه و تخم هم میذارن مثل مرغ بومی بعضی وقتا هر روز بعضی وقتا یک روز درمیون..... اما توی این یه ماه فقط سه تا تخم گذاشته یعنی ممکنه پیر بوده باشه  ... اخه تغذیه و ویتامین هاشم... سه شنبه, 13 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام و خسته نباشید خدمت شما 
  در مورد بوقلمون سفید در صورت خرید جوجه از شما امکان خرید تضمینی توسط شماامکان دارد و اینکه قیمت خرید جند است درضمن تعداد بوقلمون در خرید چنتایی باشد 
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در زمینه نژادهای صنعتی فعالیت نداریم. دوشنبه, 12 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وخسته نباشید اگه ما بخایم گله مادر تشکیل بدیم و جوجه کشی کنیم و جوجه هارو پروار کنیم از گله اف ۱      یعنی نمیتونیم خودمون تولید کنیم و پروار کنیم جلو همخونیرم میگیریم با نرهای جدید جوجهای بدست اومده اف۲ راندمانش میاد پایین
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  تولید گله مادر F1در... دوشنبه, 12 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید من ۱۰۰ جوجه ۱ ماه میخواستم قیمتش چطور هست و برای شهر های دیگم ارسال دارید
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر تا ۲۰ اسفند تحویل جوجه دوماهه اصلاح شده بومی داریم که ثبت سفارش از ۲۰۰ قطعه به بالاست و ارسال به تمام نقاط کشور امکان پذیر است.
  جهت ثبت سفارش میتونید... دوشنبه, 12 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید تعداد ۵۰ تا جوجه ۱ ماه میخواستم برای شهز شاهرود ارسال دارید و قیمت جوجه مرغ چقدر هست الان؟
  **********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  ثبت سفارش جوجه اصلاح شده بومی ۲۰۰ قطعه به بالا است.
  جهت اطلاع از قیمتها و شرایط تحویل با شماره های زیر تماس بگیرید:
  09118928920
  09114861623 دوشنبه, 12 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید ی سوال داشتم خدمتتون این که وقتی مرغ پا به تخم رو به مدت کوتاهی مثلا کمتر از یک ساعت جابه جا میکنیم تا مکان مورد نظر برسه تولیدش قطع میشه؟؟اگر قطع میشه چند وقت طول میکشه و ن
  چطور میشه استرس رو کاملا از بین برد لطفا همینجا بهم پاسخ بدید ممنونم
  ************
  پاسخ
  سلام... دوشنبه, 12 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خدمت تیم  مینی سالن .
  سوالی داشتم اینکه چه فرقی میکند بین اینکه جهت پرورش مرغ بومی از جهاد کشاورزی مجوز فعالیت بگیریم با اینکه بدون مجوز فعالیت کنیم ..ممنون از پاسخگوییتون 
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  درصورتیکه بیماری در منطقه شیوع پیداکنه و گله ها توسط دامپزشکی معدوم شود... یکشنبه, 11 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام دوره آموزش تان تهران کرج هم است
  **********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  خیر . دوره های اموزشی همدان برگزار میشه . یکشنبه, 11 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  . سلام دوست عزیز جیره قرقاول تخمگذار هم تولید میکنید قیمت و نحوه سفارش به چه صورت است ممنون
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر در زمینه مرغ تخمگذار بومی و بوقلمون هم جدول جیره در سایت موجوده و هم سفارش تولید داریم. یکشنبه, 11 اسفند 1398
 • mahdi rezaee گفته بیشتر
  با سلام امکان قرارداد پرورش در مرکز شما هست ؟ اگر جواب مثبت است شرایط و مدت و حدود هزینه ها را اعلام بفرمائید البته برای سرمایه گذاری تا سقف صد میلیون تومان لحاظ بفرمائید . با تشکر
  09153121814
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله میتونید برای همکاری در جهت مشارکت و سرمایه گذاری در مزارع ما... یکشنبه, 11 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام در40متر سالن چقدر گنجایش داره هزینه چقدر
  ******
  سلام دوست عزیز
  سوالتون مفهوم نیست. یکشنبه, 11 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام میخواهم در سالنی 40متری بلدر چین بریزم
  حدودن چقدر گنجایش  داره وقیمت چند میشه حدودن
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  در ۴۰ متر مربع سالن حدود ۳هزار قطعه بلدرچین تخمگذار در قفس میتونید پرورش بدید.فعلا مینی سالن تولید نداریم یکشنبه, 11 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من تعداد 100 راس گوسفند دارم در خراسان رضوی شهرستان نیشابور کارم تو دشت بیابون هستش خواستم گوسفند بفروشم خسته شدم از بس تو بیابون بودم یا همین کار رو به صورت صنعتی ادامه بدم شما چه پیشنهاد یا مشوره به من می دهید با تشکر از شما؟
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  توصیه میکنم گله... شنبه, 10 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ببخشد لطفا جواب منو بدین ما یک سالن داریم که میتونیم ۳ هزار تا مرغ تخمگذار رو پرورش بدیم ولی نمیدونیم باید از چه نژادی خریداری بکنیم و در چه سنی ولی نظر خودم اینه که فعلا برای آزمایشی ۶۰ _۷۰عدد خریداری کنم لطفا راهنمایی کنید متشکرم 
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نژاد بومی... شنبه, 10 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام گرامی، بنده در بین دوستان از نظر مدیریت و دقت و نظم زبانزد هستم میخواهم هر طوری شده از فرط علاقه در پرورش همو موفق شوم خواهش می کنم یک راهی برای شروع این کار به هر طریقی شده پیشنهاد نمائید فرمودید در مناطق شرجی قزل افشار جواب نمی دهد گرامی سیاهکل نزدیک کوهستان است با مناطق... شنبه, 10 اسفند 1398
 • حمیدرضا گفته بیشتر
  با سلام و ادای احترام/ در مورد امکان دستیابی و خرید مرغ بومی و محلی واقعی در همدان و یا کردستان می خواستم اطلاعاتی کسب کنم. متاسفانه با وجود بارها مراجعه به بازار و تعدادی از روستاها در این دو استان نشانه ای از این طیور نمی بینم
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغهای بومی ایرانی به... شنبه, 10 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  [rtl]سلام
  خسته نباشيد

  مجموعه كرج راه اندازي شد؟

  تصميم نداريد كلاس آموزش رو تهران هم برگزار كنيد؟؟[/rtl]
  ***************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  فعلا برنامه ای جهت برگزاری دوره در تهران یا کرج نداریم هر نوع تغییر در برنامه ها از طریق کانال یا سایت اعلام میشه.
  جمعه, 09 اسفند 1398
 • جواد گفته بیشتر
   سلام و وقت بخیر و تشکر از زحمات شما.میشه بفرمایید بهترین نژاد مرغ تخمگذار چی هست؟با تشکر
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نژادهایی که جهت پرورش توصیه میشود مرغ نژاد رنگی مینی سالن و مرغ اصلاح نژاد بومی است. چهارشنبه, 07 اسفند 1398
 • جواد گفته بیشتر
  قلی پور نوشته:
  سلام و عرض ادب و تشکر از خدمت تیم پرتلاش مینی سالن که با حوصله تمام سولات را پاسخگو هستن.                                                                              بنده حدود 500 مرغ تخمگذار بومی یک ساله دارم که قبلا حدود روزانه 400 عدد تخم میگذاشتن ولی الان تخمگذاریشان به روزی 300 عدد کاهش...
  چهارشنبه, 07 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
    سلام،عزیز گرامی ،در پاسخ به دوستی از مازندران فرموده اید در شمالقرل افشار پاسخ نمی دهد من ازگیلان شهرستان سیاهکل مزاحم شده ام طبق گوگل ارت ارتفاع زمین ما از سطح دریا 33 متر است آیا در سیاهکل با این ارتفاع قزل افشار جواب میدهد؟ سوال دوم ایننکه اگر پاسخ منفی است آیا دلیل آ«... چهارشنبه, 07 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام سوالم اینه که مرغایی که به خاطر سن زیاد تخم نمیذارن کرچ میشن؟ باتشکر
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  درصورتیکه منظورتون بعد از دوره اول تخمگذاری (۸ماه تخمگذاری)هست بله قابلیت کرچی دارند. چهارشنبه, 07 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  خدمت شما بزرگواران
  خرید و فروش دامها ی ژن دار بعد از پرورش و بره گیری به چه صورت انجام میشه 
  آیا با وضعیت الان کرونا
  شما خرید دام رو صلاح میدونید 
  با تشکر از راهنمایییتون
  *************
  پاسخ
  در صورت خرید دام از ما و شروع همکاری خرید تضمینی بره ها را داریم.
  درمورد احتمال درگیری دام... چهارشنبه, 07 اسفند 1398
 • حسین گفته بیشتر
  سلام دستگاه جوجه کشی ام برای یک روز رطوبتش خراب شد آیا هنوز امیدی به تخم ها هست. که جوجه بشن؟؟
  **************
  پاسخ
  تاریخ روز دوره ستری را ذکر نکردید .
  ممکنه تا حدودی روی درصد هچ تاثیر بزاره ولی هچ خواهید داشت انشاالله. دوشنبه, 05 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام 200عدد مرغ دارم ک روزی 150تا تخم میکردن ک برف اومد مرغ بعداز چندروز تخمش هی کم شد به 110عدد رسید بعداز ده روز ب130رسید چیکار باید بکنم ک به همون مقداربرسه
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سن مرغ را ذکر نکردید . احتمال داره مرغهای شما در دوره پیک بودن و بعد از دوره پیک راندمان تولید ارام... یکشنبه, 04 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام به کارشناسان بزرگوار متشکرم از پاسخ گویی عزیزان 
  مرغهای گلپایگانی بنده تازه در ابتدای تخم گزاری هستند هرچی دان میدم تخم نمیکنند روز کامل رو افتاب دارن و دو تا ۴ ساعت هم اضافه نور با لامپ جهت ۱۶ ساعت 
  نورش روشن میکنم دان هم گندم میدم غذای تخم گزارویژه بومی هم میدم که... یکشنبه, 04 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام دوست عزیز کرچ شدن مرغ بستگی به محلی که در آنجا تخم میگذارد دارد یا نه و محل تخم گذاری مرغ باید چگونه باشد
  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  معمولا مرغها در زمان کرچی ترجیح میدهند در قسمتی که تاریک و دنج هست روی تخم بشینند. شنبه, 03 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشین الان با نگهداری 500 تا عقرب تا چند سال میتوان  
   اونا رو تا حدی تکثیر داد ک 1 گرم زهر بدن
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  واحد عقربمون فعلا فعال نیست. جمعه, 02 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام چگونه مرغاهم روکرچ کنم
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  کرچی در مرغها رو میشه به عواملی مانند نژاد، آب و هوا، محل تخمگذاری پرنده و تغذیه نسبت داد که در این میان نقش نژاد از همه پررنگ تر هست؛ بطوری که در نژادهای سنگین میزان کرچی نسبت به نژادهای سبکتر، بیشتر هست. همچنین تاریک و... جمعه, 02 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید قیمت مرغ تخمگذار بومی و صنعتی رو لطف میکنید بگید
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در حیطه نژادهای صنعتی کار نمیکنیم.
  نیمچه مرغ بومی تخمگذار ۳ماهه نژاد اصلاح شده بومی ۱۶ هزار است با کیفیت درجه یک که البته قیمتها به روز است . جمعه, 02 اسفند 1398
 • محمد گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید
  میخواستم ببینم برتری افشار برولا نسبت به رومانف چیه که شمااقشار برولا رو برای پرورش پیشنهاد میدهید؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  اولین مزیت افشار برولا این است که بومی شده و خصوصیات نژاد افشار را داره و نژاد افشار قدرت سازگاری با حدود ۸۰ درصد مناطق اب و هوایی... جمعه, 02 اسفند 1398
 • علیali گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید من میخوام پرورش بوقلمون شروع کنم البته با تعداد کم میخواستم ببینم کدوم نژاد در دوره چهار ماهه پرسود تره و قیمت جوجه یک ماهش چقدر هستش اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نژاد ارلوپ و نژاد برنز انگلیسی اصیل را برای پرورش پیشنهاد می کنم که... پنج شنبه, 01 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام وخسته نباشی .خواستم بدونم اگه میش هترو باگوسفندهمو تلاقی داده بشه بره هاش همو میشه یا هترووکلاس دوره اموزشی گوسفند درسال 99چه تاریخ هایی اجرا میشه درصورت برنامه لطفا اعلام کنیدممنون میشم
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  از تلاقی میش هترو و قوچ همو همه بره ها هترو و تا... پنج شنبه, 01 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید واقعا هیچ سایتی سطح علمیش به سایت شما نمیرسه و دوستان خواهان اجرای دوره در شهر خودشونن  و ممکنه براتون مقدور نباشه اگه دوره رو غیر حضوری و اینترنتی بذارین یقینا استقبال خوبی میشه 
  ************
  سلام بزرگوار
  برای برگزاری دوره های غیر حضوری و انلاین محدودیتهایی... پنج شنبه, 01 اسفند 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من مرغ گلپایگانی دارم در بستر سن حدود ۱۱ ماه برای جیره و دان چکار کنم که به تولید برسه یا اینکه دان رو چقدر و با چه ترکیبی بدم الان ۴۰ تا مرغ ۳ تا تخم میدن 
  متشکرم
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  شرایط را ذکر نکردید .
  دوره پیک چه مقدار تولید بوده ؟ چه سنی شروع به تخمگذاری کردن ؟... چهارشنبه, 30 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام من میخوام یه وام 5میلیونی بگیرم و مرغ محلی تخمگذار بخرم تو حیاط خونه اندازه یه اتاق 4+5 جا دارم آیا ارزشش داره برا خرج زندگی
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در ۲۰ متر مربع حدود ۱۶۰ قطعه مرغ بومی تخمگذار در بستر میتونید نگه دارید که سود خالص ماهانه از فروش تخمها حدود ۴۰۰الی ۵۰۰... چهارشنبه, 30 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام هر بوقلمون بیوتی از یک ماهه گی چقدر دان میخورد و تا چند ماه باید باشد تا به کشتار گاه برود
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  در زمینه نژادهای صنعتی فعالیت نداریم. سه شنبه, 29 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام هر بوقلمون از یک ماهه گی تا اخر دوره چند کیلو دان میخورد
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  هر بوقلمون به طور میانگین در طول دوره پرورش ۳۰ کیلو دان میخوره.
  سه شنبه, 29 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  ممنون از سایت خوبتون
  برای پرورش مرغ گوشتی مثلا نژاد راس در روستا در قفس چقد هزینه لازمه؟
  سی متر جا دارم
  اگه تخم نطفه دارشو خودم جوجه کشی کنم و بعد پرورش بدم سودش بهتره؟
  نحوه فروشش ب چ صورتیه؟
  کشتارگاه از من میخره یا باید بدم ب دلال؟
  بعد از جوجه کشی اون جوجه هایی ک خروس... سه شنبه, 29 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام وخسته  نباشید خدمت همه اعضای تیم مینی سالن.بنده در روستا زندگی میکنم و همه امکانات اولیه ازجمله آب چشمه برق گازوزمین مهیا است ولی نمیدونم ازکجا وبا چه شاخه ای  شروع کنم خواستم ببینم امکان بازدید از نزدیک ازروستا براتون امکانپذیرهست  اگه هست شرایطش لطفا بفرمایبد وآیا... سه شنبه, 29 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام. مرغم کرچ شد  تخم مرغ نطفه دار توی  یخچال گذاشتم ؟میشه زیرش بزارم

  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله میشه ولی احتمالا نطفه ضعیف شده دمای مناسب برای نگهداری تخم نطفه دار ۱۳ الی ۱۷ درجه است. جمعه, 25 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام اسپرم همو رو از کجا تهه کنیم و تضمین  اینه که همو هست از کجا بدونیم

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ما اسپرم همو را همراه با خدمات تلقیح مصنوعی عرضه میکنیم که در قرار دادی که بسته میشه شرایط ابستنی از جمله استفاده از اسپرم همو ذکر میشه. جمعه, 25 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  ستار نوشته:
  سلام با احترام                                                                              من علاقمند به کار پرورش دام هستم واین کارو بذای کسب کار میخوام انتخاب کنم ولی با این کار آشنایی ندارم واز هزینه و سود این کار هیچ اطلاعاتی ندارم .....از کجا باید این کار رو شروع کنم ...                     ...
  جمعه, 25 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
   سلام وقت شما بخیر میخوام در دوره های پرورش گوسفند شرکت کنم مهلت ثبت نام تا کی هست و نحوه ثبت نام به چه شکله؟

  ******************
  پاسخ

  سلام بزرگوار
  مهلت ثبت نام در دوره های اموزشی تا  ۱۱ اسفند ماه است ولی در صورت تکمیل ظرفیت ثبت نام دیگر انجام نمیشود .
   جهت ثبت نام با شماره های زیر تماس... پنج شنبه, 24 بهمن 1398
 • خلیل ابراهیمی گفته بیشتر
  سلام
  بنده با فیلم های شما علاقمند به پرورش بوقلمون بومی شده ام آیا بنده که تجربه کمی برای پرورش دارم میتوانم در این حوزه موفق بشوم(ممنونم از سایت خوبتون)
  *****
  پاسخ سلام دوست عزیز بله شما می تونید برای اطلاعات بیشتر و بالا بردن دانش پرورش در دوره های آموزشی پرورش بوقلمون بومی... پنج شنبه, 24 بهمن 1398
 • 1دوست گفته بیشتر
  سلام
  در اسفند ماه هم دوره آموزشی بوقلمون دارید؟
  چه تاریخیه ؟و چند روزه است این دوره؟
  ****
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دوره آموزش وپرورش بوقلمون بومی 15 و 16 اسفند ماهه .دوروز دوره است .همراه با اقامت و پذیرایی
  جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس بگیرید
  09114861623
  خانم ثوابکار
  09118928921
  خانم نجفی
  پنج شنبه, 24 بهمن 1398
 • قادر گفته بیشتر
  سلام
  میخوام در دوره آموزش مرغ بومی اسفندماه شرکت کنم این دوره چند روزه است و  آخرین مهلت ثبت نام کی هست؟
  ********
  پاسخ
  سلام بزرگوار دوره کامل آموزش و پرورش مرغ بومی تخم گذار یک دوره 2 روزه است و آخرین مهلت ثبت نام تا شنبه 10اسفند ماهه ولی در صورت تکمیل ظرفیت مهلت ثبت نام زودتر... پنج شنبه, 24 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام استاد من با دوستم از مشهد میخوایم دوره های اموزشی مرغ و جیره را شرکت کنیم ولی یک روز بینشان فاصله است اون یک روز را میشه از اقامت استفاده کرد ؟ 

  ***************
  پاسخ

  سلام بزرگوار 

  بله دوره مرغ ۱۴ام و دوره جیره ۱۶ ام اسفند برگزار میشه و دوره ها از شب قبل اقامت دارند و البته برای... پنج شنبه, 24 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام من دوره دیماه بوقلمون را شرکت کردم این دوره میخوام جیره را شرکت کنم زمان دوره کی هست و ایا استاد قبلی هستن؟
  *****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دوره جیره نویسی اسفند، جمعه  ۱۶ام برگزار میشه و استاد دوره هم دکتر عاشور هستن 
  جهت ثبت نام با شماره های زیر تماس یا در واتس اپ یا... پنج شنبه, 24 بهمن 1398
 • حسین گفته بیشتر
  سلام اگر سالن و زمین از خودتون باشه و خودت هم کارهای  لازم و انجام بدی با احتساب هزینه خوراک وبرق مصرفی و خرج های غیره برای اینکه ماهیانه ۵میلیون‌تومان از تخم گذاری مرغ بومی سود خالص بدست بیارید نیاز به چه تعداد مرغ هست؟ و اگر‌نیمچه خریداری کنیم (توی‌سایت دیدم ۲۵هزارتومان... پنج شنبه, 24 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباید من اهل خراسان رضوی هستم کارم کشاورزی هستش و زمین برای مزرعه دارم حتا زمین برای چرا رفتم بوقلمون هم دارم میخاستم میتونم با ۵ ملیون شروع  کنم البته جدا از مکان پرورشش چون همه چیزش فراهمه فقد نمیدونم چه نژادی بگیرم که بیشترین جوجه رو بتونم بگیرم ازشون وبازارش خوب... چهارشنبه, 23 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشین بنده 60 عدد میش مهربانی وافشاری دارم. اگه از قوچ افشاری همو ژن استفاده  کنم امکان اصلاح نژاد ژنی هست (ینی اینکه بره های متولد شده از قوچ افشاری همو و میش مهربانی معمولی چند قلوزای افشاری میشن) یا فقط فنوتیپشون حد واسط افشاری مهربانی میشه؟؟ 
  **********
  پاسخ
  سلام دوست... چهارشنبه, 23 بهمن 1398
 • رضایی از کرمان گفته بیشتر
  با عرض سلام،میخواستم بدونم قیمت جوجه  یک روزه(جهت پرورش مرغ تخمگذار بومی)چقدر است و برای چه وقت ارسال دارید؟
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز

  قیمتها به روز تعیین میشود ولی حدود قیمت
  یک روزه اصلاح شده : 2.200
  یک روزه نژاد رنگی : 3000

  ثبت سفارش نژاد اصلاح شده از یک هفته قبل از تحویل و ثبت... چهارشنبه, 23 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام آیا در صورت خرید از مزرعه شما تضمین خرید بره های تولید شده رو انجام میدهید ؟در صورت مثبت بودن جواب قیمت
   بره های چند ماهه چقدر می‌باشد
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز

  بله درصورتیکه بره های با کیفیت مناسب پرورش بدید خودمون خرید تضمینی داریم .
  قیمتهای خرید تضمینی متناسب با متوسط قیمتهای روزه بازاره. سه شنبه, 22 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقت بخیر و خسته نباشید
  برای نگهداری ۱۰۰۰ عدد مرغ محلی قفس باصرفه تره یا بستر؟؟
  برای تبریز هم فروش دارین؟؟
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  اگه از نظر سرمایه اولیه منظورتون هست بستر سرمایه اولیه کمتری نیاز داره .
  هر کدام از روشها معایب و محاسنی دارد مثلا در قفس کنترل راحتر ،... سه شنبه, 22 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام تا چه اندازه ميشه هويچ وکلم وسبزي جهت مرغ تخمگذار مصرف کنم چون معمولا مرغ بيشتر سراغشون ميره 
  تشکر
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  استفاده زیاد از این صیفی جات مقرون به صرفه نیست ولی میتونید با داشتن انالیز این مواد در صورت دانستن علم جیره نویسی میزان استفاده انها را در جیره... سه شنبه, 22 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام جناب اگه خوراک مرغ تخمگذار در دسترس نباشه     مبان دان يا پايان دان يا پيشدان مرغ  گوشتي را ميشه استفاده کنم ي
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  به هیچ وجه چنین چیزی توصیه نمیشود بالانس هر جیره متناسب با سن و نیاز بدن و نوع کاربری اون پرنده تعیین میشه. سه شنبه, 22 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  محمد دشتستان  سلام در هوای بوشهر که گرم است  اگه سالن خوب داشته باشیم گله تخم گذار بهتر است یا گوشتی برنز ۲بوقلمون یکماهه هرروز چقدر غذا میخورد به وزن دانه میگم تشکر
  *****************
  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  در صورتیکه شرایط مناسب سالن را فراهم کنید از نظر دما ، رطوبت ، تهویه ، روشنایی ،... سه شنبه, 22 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و خسته نباشید آدرس شما کجا است
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دفتر های ما در چالوس و همدان مستقر است.
  سه شنبه, 22 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید من دستگاه جوجه کشی ۴۵۰ تایی مرغ داررم وصدعددمرغ آیامیتونم خودم جوجه کشی کنم وجوجه بفروشم ؟وچقدرهزینه لازم است تا تعداد۳۰۰ جوجه یک روزه راتخم گزار کرد؟ 
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله میتونید تخم نطفه دار تولیدو جوجه کشی کنید ولی حتما بازار منطقه رو برای فروش... یکشنبه, 20 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید تو استان کهگیلویه و بویراحمد نماینده دارین یا خیر؟؟؟با تشکر
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر مینی سالن در همدان و چالوس دفتر فعال داره. شنبه, 19 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام
  اگر جوجه بوقلمون یک ماهه از شما خریداری کنم موقع فروش شما از ما خرید داری میکنید یا ن
  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در صورت تشکیل گله مولد و تولید جوجه با روشهای اصولی تحت نظر خودمون جوجه را ازتون خریداری میکنیم. شنبه, 19 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با عرض سلام و احترام بنده ساکن شهرستان دورود از توابع استان لرستان هستم وبه شغل مرغ و مرغداری علاقه خواصی دارم میخواستم بدونم برای شروع یک کارگاه پرورش مرغ تخم گذار به چه مقدار سرمایه اولیه نیاز دارم و از کجا باید شروع کنم نیاز به راهنمایی دارم با تشکر منتظر جوابتان هستم ممنون... شنبه, 19 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام مرغ نژاد بلک استار رو تا سه سال نگه داریم بازم صرفه اقتصادی داره
  **************
  پاسخ

  سلام دوست عزیز
  راندمان مفید تخمگذاری مرغ بومی تخمگذار حدود ۶الی ۸ماه است. شنبه, 19 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و خسته نباشید 
  ایا خروس نژاد رنگی ام میفروشید برای راه اندازی گله ی مادر؟؟
  و اینکه حداقل سفارش نیمچه دوماهه نزاد رنگی چندتاست؟؟
  فروش حضوری دارید؟؟
  شرایط ارسال جوجه ها به رباط کریم چگونه است؟؟ 
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  جوجه های نژاد رنگی پرتولید به صورت درهم و تفکیک... جمعه, 18 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
    باسلام وخستہ نباشید خدمت شما من 20 راس گوسفند افشار دارم کہ میخوام باقوچ ھترو بندازم ایا تضمینی است کہ گوسفندام ھمہ دوقلوزابشن وقیمت قوچ ھترو چقدھست 
  *************

  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در تلاقی قوچ هترو با میش معمولی حدودا ۵۰ درصد بره ها هترو خواهند شد.
  برای مشاوره و اطلاع از... جمعه, 18 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وعرض ادب
  اول اینکه چگونه بفهمیم مرغ کرچ شده
  دوم اینکه یکی ازمرغها بدنش پوسته تخم مرغ تولیدنمیکند زردی خالی بیرون میده چیکار میشه کرد برای این مرغ
  ممنون میشم توضیح بدین
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای علایم مربوط به کرچی ویدئوی اموزشی مربوطه را در لینک زیر مشاهده کنید:... جمعه, 18 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام
  من  شهرستان جم استان بوشهر هستم با ارتفاع 700 متر از سطح دریا و در تابستان در دمای 40درجه و رطوبت 70درجه  بیشترین به مدت 2ماه تابستان و زمستان هم گاهی اوقات تا صفر درجه برای چند هفته
  الان من با سرمایه 500میلیونی می تونم پرورش گوسفند چند قلوزای همو شروع کنم و. اگر میشه چند تا... جمعه, 18 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام‌ببخشیداتاق.۲۴متری‌برای‌پرورش‌۵۰۰عددجوجه‌خوب‌جاشون‌کم‌نیست
  ****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در ۲۴ متر میتونید ۵۰۰ قطعه جوجه را تا سه ماهگی نگه دارید.
  برای ۵۰۰ قطعه مرغ بومی بالغ دربستر سالن به یک فضای ۶۰ متری نیاز است. پنج شنبه, 17 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام‌تو‌‌بسترسالن‌۳۵‌متری‌چند‌تا‌‌جوجه‌مرغ‌گوشتی‌میشه‌پرورش‌
  داد‌
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در ۳۵ متر مربع حدود ۳۰۰ قطعه مرغ بالغ میتونید در بستر پرورش بدید که بسته به سن تعداد بالاتری جوجه جا میگیرد.
  ویدئو ی اموزشی مربوطه را میتونید در لینک زیر مشاهده کنید:
  minisalon.ir/film/filmmorgh/389-chetedad.html چهارشنبه, 16 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خیلی عالی وخوب ... ۱-من میخواستم در دور آموزشی گوسفند پروای وساخت دامداری صنعتی و تغذیه درکلاسهایآموزشی ثبت نام کنم ..۲_خرید همو نر ... ۳خرید همو ماده ۴_ خرید هتر و نر _  ۵خرید هتر ماده ۵عدد_ ۶_۲۰ عدد قزل افشار ماده خوب ___تقاضای خرید دارم ___ ممنون میشم راهنمایی بفرمائید استاد ... یکشنبه, 13 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وخسته نباشید خدمت شما 
  آیا میتونم قوچ همو را با میش قزل ترکیب کنیم؟آیا بره‌های حاصله ژن دار خواهند بود؟
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله میتونید و معمولا میش قزل با قوچ افشار برولا ترکیب خوبی میدهد .
  بره ها همه هترو میشوند. شنبه, 12 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با عرض سلام و خسته نباشی خدمت شما من میخوام یک واحد دامدری با میشهای چند قلو زا راه اندازی کنم سرمایه اولیه من 100میلیون تومان هست.پیشنهاد شما چی هست.ممنون از وقتی که میزارین
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  درصورتیکه سالن دارید با این سرمایه میتونید میشهای افشار یا قزل افشار ابستن... شنبه, 12 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام وخسته نباشید من حدود صدوهفتاد مرغ  وسی.عددخورس.دارم.گلپایگانی.هست
  برنامه.غذای.میخواستم..و الان.کم.کم.تخم.گذاری.میکنن.‌.ازچه.غذای.استفاده.کنم.درجای چهل متری نگهدار میکنم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید باتشکر
  *****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  جیره مرغ تخمگذار بومی براساس... جمعه, 11 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام جوجه سه ماهه ۳۰۰عدد لازم دارم لطفا قیمت
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نیمچه سه ماهه مرغ بومی در حال حاضر ۱۵۰۰۰ است .
  قیمتها به روز است .
  جهت ثبت سفارش و اگاهی از قیمتهای روز با شماره های زیر تماس بگیرید:
  09118928921
  09114861623 جمعه, 11 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام مرغای گلپایگانی هر چند ساعت تخم میگذارن
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغ های بومی اصلاح شده گلپایگانی به طور میانگین ماهیانه ۱۸ تخم میذارن. جمعه, 11 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
   با سلام خدمت مسءول محترم قیمت نیمچه مرغ وجوجه رو میخواستم بپرسم با تشکر  
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  جهت اطلاع از قیمتهای روز با شماره های زیر تماس بگیرید و یا در واتس اپ یا تلگرام پیام بگذارید:
  09118928921
  09114861623
  جمعه, 11 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
   سلام 200 متر سالن  و ۴۰۰ متر فضای باز و منزل نگهبانی داخل مجموعه دارم . آیا برای تجهیز و پرورش مرغ گوشتی و تخم گذار چقدر نقدینگی لازمه و آیا مشاور داریر کمکم کند و آیا خرید تضمینی دارید ؟؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 
  09123899868 نام آوری
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در ۲۰۰ متر مربع در... پنج شنبه, 10 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام.ممنون از راهنمایی های خوبتون
  میخاستم بدونم الان جوجه بوقلمون یک ماهه چند تومان هستش؟
  و شما از چنتا به بالا خرید تضمینی دارید؟
  و هر بوقلمون بطور میانگین چقدر خوراک نیاز دارد در 5 ماه؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر جوجه یکماهه برنز انگلیسی با کیفیت تایید شده ۲۳۰۰۰... پنج شنبه, 10 بهمن 1398
 • نگار گفته بیشتر
  سلام خدمت شما
  من کلاس مرع بومی ثبت نام کرده ام و حالا برای شرکت در کلاس جیره نویسی تردید دارم
  میشه راهنمایی بفرمایید
  *****
  پاسخ:سلام بزرگوار
  دوره جیره نویسی مکمل دوره پرورش مرع بومی ست
  دوره های علمی جیره نویسی طیور شما را با نیازهای بدن پرنده ،مواد تامین کننده این نیازها و جیره... پنج شنبه, 10 بهمن 1398
 • افشار گفته بیشتر
  سلام
  خیلی مایل هستم که در دوره های آموزشی طیور شرکت کنم. اما متاسفانه نتونستم مرخصی بگیرم...میشه تقاضا کنم لطفا سی دی آموزشی دوره رو برام ارسال کنید؟
  *****
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  آموزش دوره ها به صورت حضوری است و پکیج یا سی دی آموزشی نداریم

  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های... پنج شنبه, 10 بهمن 1398
 • سفار گفته بیشتر
  باسلام میانگین دان مصرفی بوقلمون طی ۵ ماه چقدره واینکه در این مدت هزینه تمام شده اش چقدر میشه با تشکر
  *********

  پاسخ
  سلام دوست عزیز میانگین دان مصرفی بوقلمون بومی در ۵ماه حدود ٣۰ کیلو است . هزینه تمام شده بوقلمون طی این مدت حدودا صد تا ١٢۰ هزار تومان میشود . پنج شنبه, 10 بهمن 1398
 • مهریان گفته بیشتر
  سلام.ارسال بوقلمون های گله مولد سالنتون از کدوم شهره و در چه سن هایی برای عرضه دارید؟
  ******
  سلام و عرض ادب سالن های پرورش بوقلمون در کرج و از کرج بارگیری و ارسال میشود.بوقلمون ها در سن 4تا5ماه قابل فروش است برای ثبت سفارش و مشاوره با شماره های زیرتماس بگیرید.
  09114861623
  خانم ثوابکار
  09118928921
  خانم نجفی
  پنج شنبه, 10 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام یه سوال داشتم آمپولی وجود دارد که مرغ بدون نر تخم نطفه دار شود
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر. چهارشنبه, 09 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام بخشید فن باید دوتا باشه    یکی رطوبت و یکی خروج کربن دی اکسید
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  تعداد و ظرفیت فن باید محاسبه بشه که بسته به اندازه سالن و تعداد دام یا پرنده داره که جهت خروج گاز ها از سالن و گردش هوای سالن است و معمولا در انتهای سالن قرار میگیرد .
  توصیه میکنم مقاله... چهارشنبه, 09 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام بهترین مرغ برای تخم گذاری چه نوع مرغی هست و قیمت 300عدد چقدر در میاد و چقدر فضا لازم دارد 
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بهترین نژادی که پیشنهاد میشه هم از نظر مقاومت هم تعداد تخمگذاری و هم اندازه تخمها مرغ نژاد رنگی پر تولید هست.
  میزان فضای مورد نیاز برای ۳۰۰ قطعه ۴۵ متر مربع... چهارشنبه, 09 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من یه قوچ قره قزل هترو میخاستم با شش عدد میش آبستن از قوچ همو نمیدونم چطور و از کجا اقدام کنم برا خرید با تشکر 
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قوچ هترو از نژاد افشار موجوده .
  جهت ثبت سفارش میش ابستن با همو با شماره های زیر تماس بگیرید یا در واتس اپ پیام بگذارید:
  09118928921
  09114861623 سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  بسیارعالی مخصوصا ازصبر وبردباری وادبتون
  **********
  پاسخ
  موفق و پیروز باشید. سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام یک سوال ،  حدود ۱۰۰ قطعه جوجه مرغ جهادی دارم که تازه شروع به تخم گذاری کردند که روزی چند تا تخم بدون پوسته سفت هست تقریبا روزی ۵ تا ، دلیلش چیه ؟ ایا طبیعی؟ ( تخم مرغ پوسته شل ، به زبان محلی ما بهش میگیم لر،لطفاراهنمایی کنید با تشکرع
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در صورتیکه... سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام اگر بخوام سالن بزنم برای پرورش بوقلمون میتونم توسط پلاستیک های ضخیم این سالن رو در زمینم درست کنم این کار موجب مریض شدن یا از بین رفتن بوقلمون نمیشه ؟یاباید حتما از سالن سرپوشیده استفاده کرد وبرای 100عدد بوقلمون چند متر جا نیازه مقدار دان مصرفی تو سط هر عدد بوقلمون تا به حد... سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام بزرگوار
  بنده قصد تهیه یک گله مادر برنز دارم به جهت جوجه کشی
  چه نژادی بهتره وگله اصیل و درجه 1 این نژاد رو از کجا.میشه تهیه کرد ؟
  *****
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نژادبرنز انگلیسی اصیل را برای پرورش پیشنهاد میکنم که جوجه های یکماهه ان راجهت عرضه داریم.
  مزرعه بوقلمون های برنزِاصیل و... سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام بزرگوار
  بنده قصد تهیه یک گله مادر برنز دارم به جهت جوجه کشی
  چه نژادی بهتره وگله اصیل و درجه 1 این نژاد رو از کجا.میشه تهیه کرد ؟
  *****
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ما نژاد برنز انگلیسی اصیله را برای عرضه داریم
  مزرعه بوقلمون های برنزِاصیل و کارشناسی شده ی (مادر) در کرج میباشد
  برای مشاوره... سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام به دوستان مینی سالن
  بنده درخواست خرید جوجه 1روزه (نژاد خوب و درجه 1)رو دارم شما چه نژادی دارید؟
  وبرای خرید چکار باید کنم
  *****
  سلام دوست عزیز
  نژاد رنگی و نژاد اصلاح شده رو داریم ,برای خرید ، ، نژاد رنگیه با کیفیت و مقاوم به دلیل محدودیت در عرضه 1ماه زودتر باید ثبت سفارش بفرمایید... سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام به دوستان مینی سالن
  بنده درخواست خرید جوجه 1روزه (نژاد خوب و درجه 1)رو دارم شما چه نژادی دارید؟
  وبرای خرید چکار باید کنم
  *****
  سلام دوست عزیز
  نژاد رنگی و نژاد اصلاح شده رو داریم ,برای خرید نژاد رنگیه با کیفیت و مقاوم به دلیل محدودیت در عرضه 1ماه زودتر باید ثبت سفارش بفرمایید... سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • حامد گفته بیشتر
  این جیره برا ۲۴ ساعته  یه گوسفنده
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله در جدول دوم میزان مصرف در یک روز است. سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ببخشید در تلقیح مصنوعی میشهای افشار برلا با اسپرم قوچ هومو ایا تعیین جنسیت نطفه قبل از تلقیح امکان داره یا نه 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر امکان ندارد. سه شنبه, 08 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خدمت تیم مینی سالن هزینه تهجیز مرغ تخم گذر صنعتی ۵۰۰عدد چند میشه
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در زمینه نژاد صنعتی فعالیت نداریم. دوشنبه, 07 بهمن 1398
 • نامی گفته بیشتر
  ببخشید در مورد پرورش بوقلمون هیچ تجربه ای ندارم. چطور میتونم این کار رو شروع کنم. به نظرتون موفق میشم؟
  ***************** پاسخ:

  سلام دوست عزیز پیشنهاد میکنم قبل از شروع پرورش حتما در دوره آموزش تئوری و بعد عملی شرکت کنید. دوره در مرکز تحقیقات همدان برگزار میشه. با یک شب اقامت رایگان. یک... دوشنبه, 07 بهمن 1398
 • کلامی گفته بیشتر
  سلام دمای مناسب جوجه دو ماهه چقدر و چند ساعت روشنایی نیاز داره ؟
  ********
  پاسخ
  سلام بزرگوار میزان دما و ساعات روشنایی در هر سن را میتونید از جدول میزان مصرف دان در لینک زیر دریافت کنید:

  minisalon.ir/contents/item/608-2019-12-08-06-57-38.html دوشنبه, 07 بهمن 1398
 • Bm گفته بیشتر
  باسلام. از اهواز مزاحمتون میشم میخواستم جوجه نژاد اصیل مرندی تهیه کنم لطفا راهنمایی بفرمایید
  ******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز نژاد مرندی اصیل تو بازار به سختی پیدا میشه. چون اکثر این نژادها با نژادهای دیگه تلاقی خورده اند.و دیگه خالص نیستند. از لحاظ راندمان پرتولید محسوب نمیشه و... دوشنبه, 07 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید دوره های مرغ تخم گذار در تبریز هم برگزار میشه یا نه؟ ممنون از راهنمایی شما
  ********* پاسخ
  سلام دوست عزیز فعلا دوره ها چندین ساله که در همدان برگزار میشه و انشاالله اگه امکان برگزاری در شهری دیگری باشد از طریق سایت اعلام میشه.
  جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد دوره های... دوشنبه, 07 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب 
  جوجه یک روزه از نژاد پر تولید رنگی کی دارید ؟ 
  *************
  پاسخ
  سلام بزرگوار 
   جوجه  یک روزه نژاد رنگی را میتونید از الان ثبت سفارش کنید برای تحویل ۲۰ اسفند ماه . 
  .قابل ذکر است ظرفیت ثبت سفارش این نژاد محدود است.
  شماره های مشاوره و ثبت سفارش:
  09118928921
  09114861623 دوشنبه, 07 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من اذر دوره مرغ بومی را شرکت کردم الان میخوام جیره نویسی شرکت کنم تا چه زمان برای ثبت نام وقت دارم ؟ ایا همون ۳۸۰ هزار تومانه ؟
  ***********************
  پاسخ 
  سلام دوست عزیز 
  مهلت ثبت نام تا ۱۱بهمن ماه است و  هزینه دوره جیره نویسی با اقامت و پذیرایی ۳۸۰ هزاره. 
  جهت مشاوره و ثبت نام... دوشنبه, 07 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام و خسته نباشید 
  چهاتا میش ابستن با همو و یه قوچ هترو میخواستم لطفا نحوه خرید و موقع تحویل دادن راشرح دهید
  ممنون از اینکه وقت میزارید
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قوچ هترو موجود است و هر زمان که ثبت سفارش انجام دهید میتونید تحویل بگیرید.
  میش دوماهه ابستن شده باهمو را از... دوشنبه, 07 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و درود به شما بزرگواران تیم تحقیقاتی مینی سالن دوره بهمن ماه دقیقا چه روز هایی برگزار میشه و می‌فرمائید که قطعا در همون موعد برگزار میشه؟ بخاطر شاغل بودن اصرار در روز و دقیق بودن تاریخش دارم چون باید مرخصی بگیرم از محل  کارم. و بابت توضیحاتتون واقعا سپاسگزارم . 
  *************... یکشنبه, 06 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  مهندس سلام.مرسی از راهنمایتون.خواستم بدونم کمترین تعدادی پیش  .فروش دارید چقدره.ونحوه ارسالتون چگونه هستش م
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  حداقل تعداد ثبت سفارش جوجه یک روزه مرغ ۵۰۰ قطعه و حداقل تعداد ثبت سفارش نیمچه صد قطعه است .ارسال نیمچه با ماشینهای مخصوص حمل جوجه است که هزینه حمل با مشتریست. شنبه, 05 بهمن 1398
 • دوست گفته بیشتر
  با سلام و عرض ادب به تیم مینی سالن. در پرورش مرغ بومی برای تولید تخم نطفه دار و جوجه کشی میشه از سیستم پرورش در قفس استفاده کرد؟
  *******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  . پرورش گله مرغ مادر  در بستر و در تراکم پایین که به ازای هر متر مربع ۵ مرغ است.
  شنبه, 05 بهمن 1398
 • اصفهان گفته بیشتر
  سلام.ارسال بوقلمون های گله مولدتون از کدوم شهره و در چه سن هایی برای عرضه دارید
  *******
  پاسخ
  سلام و عرض ادب
  سالن پرورش بوقلمون گله مولد در کرج و از کرج بارگیری و ارسال میشود.بوقلمون ها در سن 4ماهه میباشند که برای ثبت سفارش و مشاوره با این شماره تماس بگیرید
  09114861623
  خانم ثوابکار
  شنبه, 05 بهمن 1398
 • مینایی گفته بیشتر
  سلام
  دوره آموزش و پرورش مرع بومی که در بهمن ماه برگزار میشه چند روزه است ایا کلیه مطالب در این دوره آموزش داده میشه؟؟
  ******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دوره آموزش و پرورش مرغ بومی تخمگذار یک دوره یک روزه است که در این دوره یک روزه صفر تاصد مطالب پرورش  به شما آموزش داده میشود و البته... شنبه, 05 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقت بخیر
  سوال من اینه که آیا در پرورش مرغ بومی بصورت قفس نیازی هم به خروس هست یاخیر چون شنیدم که مرغ بومی وقتی خروس کنارش باشه راندمان بهتری داره.مثلا قفس را طوری انتخاب کنیم که 8تا مرغ  
  بومی جا بگیره بعد یه دونه خروس برای این تعدادمرغ در نظر بگیریم 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست... شنبه, 05 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام بنده یک باغ چهار هزار متری در نزدیکی اصفهان دارم به همراه آب و برق و گاز و ساختمان برای زندگی و علاقه مند به پرورش مرغ بومی تخم گذار ولی میترسم دوره ها را شرکت کنم و هزینه بکنم ولی نتونم مجوز برای احداث سالن بگیرم باید چیکار کنم
  *************
  پاسخ
  میتونید به جهاد کشاورزی منطقه... شنبه, 05 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من شهرستان آمل زندگی میکنم میخوام برای شروع یه قوچ 12 ماهه هترو افشار بگیرم و سه یا چهارتا میش قزل افشار اینا باهم تلاقی میشن؟؟ تو مازندران جواب میده؟؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  معمولا این نژادها در مناطق ساحلی عملکرد خوبی ندارن ولی در مناطق با ارتفاع بیشتر مشکلی ندارد. شنبه, 05 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من ی سوال داشتم لطفا جواب بدید چندین بار بهتون پیام دادم ولی جواب نگرفتم من میخوام مرغ بومی رو جهت گوشت دهی پرورش بدم و فقط دوماهه میخوام تا بزرگشون کنم ایا تعداد زیادی مثلا 3000 تا کجا میتونم بفروشم کشتارگاه داره چ جایی داره ک بفروشم لطفا پاسخ بدهید ممنون
  ***********
  پاسخ
  سلام... شنبه, 05 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  70سلام خسته نباشید من از دهگلان مزاحمتون میشم رأس میش مهربان دارم میخوام ژن دارشون کنم ایافقط باره هاشون ژن دار میشن درآینده فقط بره هادوقلومیارن.یه سؤال دیگه وقتی زایمان کنن یه قلو به دنیا میارن یا دوقلو 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله بره ها ژندار میشن و میش های ژندار... شنبه, 05 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام وعرض ادب
  اگه میشهامون بعدازسه ماه باضمانت آبستنی تحویل بگیریم میشها چندماه آبستن  هستن
  ممنون اززحمات شما
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  انشاالله دوماهه ابستن هستند. شنبه, 05 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
   سلام خسته نباشید من از دهگلان مزاحمتون میشم من70راأس میش مهربان و معانی دارم میخوام همشون روژن دار کنم لطف میکنید راهنمایی بکنید.ی
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  برای اصلاح نژاد میتونید از قوچهای ژندار استفاده کنید یا از روش تلقیح مصنوعی با اسپرم قوچ همو که همه بره های متولد شده... جمعه, 04 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام میخاستم ببینم الان یه جوجه یک روزه تبدیل به مرغ کنیم کلا چقد هزینه داره و هزینه فروش چقده،بدون در نظر گرفتن مکانش،چقدر دان باید بخوره چند ماهه باید بفروشیم 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  متوجه نشدم منظورتون تخمگذار بود یا گوشتی.
  برای مرغ بومی تخمگذار و پروش ان از ی روزه به... جمعه, 04 بهمن 1398
 • کاربر گفته بیشتر
  سلام
  دوره آموزش مرغ بومی تخم گذارکه در بهمن ماه هست در کجا برگزار میشه
  و ایا از نظر اقامت ما مشکلی نخواهیم داشت واحتیاج به وسایل رفاهی نیست که همراه خودم بیارم
  چون بنده از بوشهر میام؟؟؟
  ******
  پاسخ
  سلام و عرض ادب
  در همدان مرکز تحقیقات جهاد کشاورزی برگزار میشه.
  از نظر اسکان و... پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر گفته بیشتر
  سلام و درود
  ساییتون رو.مطالعه میکردم متوجه شدم که شما خودتون مزرعه فروش مرع بومی تخم گذار دارید
  آیا جوجه ویا نیمچه هایی که از شما خرید میکنیم
  امکان پرورش هم در سالن و هم در  مرتع رو دارند؟؟ و. فضای مناسب برای مرتع چه میزان است؟
  *****
  سلام بزرگوار
  بله امکان پرورش در سالن و هم در... پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • ب,د گفته بیشتر
  سلام علیکم
  دوره پرورش بوقلمون بومی در بهمن ماه 17و 18 برگزار میشه؟
  آیا ما در یک یا 2روز کل مطالب رو یاد میگیریم ؟
  مدرسان این دوره ها چه کسانی هستند؟
  این دوره ها در کجا و توسط چه کسی برگزار میشه ؟
  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دوره پرورش بوقلمون بومی 17و 18 بهمن ماه برگزار میشه
  و شما در روز... پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • سعید گفته بیشتر
  سلام
  چند باری از منطقه خودمون جوجه بوقلمون خریدم ولی متاسفانه یا خوده پرندها از قبل مریص بودن و یا شاید هم بنده در سالنم اصول پرورش رو رعایت نکردم و بیمارشدن و تلفات زیادی دادم برای جلوگیری از این بیماریها چه باید کنم اقای مهندس؟؟؟
  ******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای جلوگیری از... پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • بهمند گفته بیشتر
  سلام
  زمان مناسب جوجه ریزی برای پرورش بوقلمون چه زمانی است؟
  ******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  زمان مناسب جوجه ریزی برای سالن های پرورش طیور اواخر اسفند و اوایل فصل بهار است پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید 
  تعداد 100 عدد مرغ تخمگذار نیاز دارم 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خرید مرغ بالغ توصیه نمیشه و سن مناسب خرید ۱الی ۳ماهه است .
  برای اطلاعات بیشتر در این زمینه مقاله مرغ بهتراست یا جوجه را از لینک زیر دریافت کنید:
  minisalon.ir/contents/item/191-2018-09-21-08-10-09.html پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید 
  تعداد 100 عدد مرغ تخمگذار نیاز دارم 
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سن مناسب خرید جوجه یکماهه الی ۳ماهه است زیرا خودتون روی شرایط محیطی ، جیره ، بهداشت ، تحریک نوری و .... کنترل دارید.
  مقاله مربوطه در لینک زیر را مشاهده کنید:
  minisalon.ir/contents/item/191-2018-09-21-08-10-09.html پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
      سلام بسیار ممنون  برای اطلاعات مفیدی که داخل سایت گذاشتید چطور میتونم اطلاعاتم را در مورد جیره بالا ببرم ایا این دوره ها موثر هست چون مسیر ما دوره ؟

  *************************
  پاسخ
  سلام بزرگوار 
  از توجه شما سپاسگذارم .
   دوره های علمی جیره نویسی طیور شما را با نیازهای بدن پرنده ،مواد... پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب تخم نطفه دار نژاد برنز انگلیسی اصیل میخوام کی میتونید تحویل بدید؟
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  میتونید ثبت سفارش انجام بدید  و در نوبت قرار بگیرید حدود یکهفته تا ده روزه تحویل داده میشه.
  شماره های ثبت سفارش ،مشاوره، ثبت نام در دوره ها:
  09114861623
  09118928921 پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام استاد دوره اموزشی جدید از کی شروع میشه واگه مقدوره یه شماره تماس بدید برای برای ثبت نام
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  دوره های اموزشی بعدی ۱۶الی ۱۸ بهمن ماه است .
  شماره های مشاوره، ثبت سفارش و ثبت نام :
  09118928921
  09114861623 پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام. بنده 10تا بره ماده هترو و یک بره نر هترو میخوام که همگی هشت ماهه باشن. لطف کنید قیمت ماده و نر رابگین و و کی تحویلم میدین. خوزستان. شهرستان بهبهان
  ***************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  در حال حاضر شیشک ۱۲ ماهه هترو به این تعداد موجوده که حدود قیمتش ۱۲ میلیونه و بره نر ۸ماهه هترو هم... پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  رنگ مرغ در کرج شدن تاثیر دارد
  *******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر تاثیری ندارد .
  مقاله اموزشی در همین زمینه را میتونید از لینک زیر دریافت کنید:
  minisalon.ir/contents/item/196-2018-09-21-08-10-09.html پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام .من چهار راس شیشک ماده افشاری دارم که میخوام با اسپرم همو آبستنشون کنم .اگر ممکنه بفرمایید چقد برام هزینه داره ؟؟؟و اینکه من باید بیارمشون به مجموعه شما یا شما اسپرم رو منتقل میکنید به شهر ما ؟؟؟ما تووی دورود  لرستان زندگی میکنیم
  و حداقل وزن یک شیشک برای آبستنی چقدر... پنج شنبه, 03 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشیدخواستم بدونم برای اطراف اصفهان کدام یک از نژاد میش های شما بهتر جواب دادن و برای خرید میشهای آبستن از مجموعه شما چند درصد از کل مبلغ را موقعه ثبت سفارش باید پرداخت کرد و اصفهان خدمات اسپرم هومورادارید میشهای خریداری شده را در تمام فصل سال میتوان در محیط بسته... چهارشنبه, 02 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام فرشیدم سنندج من ۱۵۰۰عدد بلدرچین تخم گذار دارم ..میتونین واسه خرید یا فروش بلدرچینها یا تخم هاش  کمکم کنید با تشکر..اینم شومارم.۰۹۳۳۲۱۰۱۸۰۱
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  واحد بلدرچین فعلا تا اطلاع ثانویه تعطیل است. چهارشنبه, 02 بهمن 1398
 • حسین گفته بیشتر
  سلام هیچ برنامه ای برای اینکه کلاسها در اصفهان هم برگذار بشه ندارید؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر فعلا دوره های اموزشی در همدان برگزار میشود. چهارشنبه, 02 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام جوجه یک روزه گلپایگانی دارین؟
  اگه دارین دونه ای چند
  ارسال برای ملایرم دارین؟
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله جوجه یک روزه اصلاح شده داریم که هر هفته از تهران ارسال میشود .
  قیمتها به روز است و یکشنبه هر هفته مشخص میشود ولی متوسط قیمت ۲۵۰۰ تومانه .
  جهت ثبت سفارش و مشاوره با... چهارشنبه, 02 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ببخشید برای اینکه میش های معمولی شمال کشور بتونن چند قلو رایی کنند باید چیکار کنیم ممنون میشم اگه راهنمایی میکردین یا شماره ای میزاشتین که باهاتون در تماس باشیم ممنون میشم
  **************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  در زمینه اصلاح نژاد، گوسفندهای نژاد افشار جهت افزایش چند قلوزایی اصلاح... چهارشنبه, 02 بهمن 1398
 • ندا گفته بیشتر
  سلام به عوامل تیم مینی سالن
  بنده تجربه وسالن جهت راه اندازی. پرورش بوقلمون رو دارم اما نمیدونم که چه نژادی در منطقه ما مرسوم هست و اصلا چه نژادی مردم و بازار پسند تر هست 
  ممنون میشم اگر راهنمایی بفرمایید که چه نژادهایی سود بیشتری دارند برای پرورش؟؟
  *****
  پاسخ
  سلام بزرگوار... چهارشنبه, 02 بهمن 1398
 • آرمین * گفته بیشتر
  سلام اقای مهندس
  میخواستم تعدادی نیمچه مرغ پرتولید ازشما که مرکز مطمئن و معتبری هستید خریداری کنم بهترین زمان برای خرید نیمچه ها چه زمانی است؟
  *****
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  بهترین زمان برای خرید جوجه و یا نیمچه اسفندماه وفصل بهار است
  که شما میتوانید از الان برای خرید نژادپرتولید در... چهارشنبه, 02 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما بزرگواران خواستم بدونم اگه میش هترو با قوچ هترو آبستن بشه بره ها هومو میشن یا نه؟ و آیا میش هترو با میش هومو تفاوت دارد یا فقط قوچ هترو با قوچ هومو متفاوت می باشند؟ 
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  از تلاقی میش هترو و قوچ هترو ۲۵درصد احتمال داره... سه شنبه, 01 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام.اگه خودمون میش محلی بیاریم .آیا اونارو با قوچ همو یا اسپرم آبستن میکنید؟اگه جواب مثبته هزینه هرراس چقره؟میش هایمن نژادسنجابی هستن.ممنون
  ********************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله میش ها را میشه با اسپرم قوچ همو ابستن سازی کنیم که در ابستنی تضمینی با تایید سونوگرافی برای بالای... سه شنبه, 01 بهمن 1398
 • کیارش گفته بیشتر
  سلام و عرض خسته نباشید .
  اگر تخم نطفه دار از بیرون تهیه و جوجه کشی انجام شود ، آیا شما خرید جوجه یک روزه از ما انجام میدین ؟
  با تشکر
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر . در صورت خرید جوجه از ما و تشکیل گله مولد خرید تضمینی جوجه ها را داریم. سه شنبه, 01 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام .
  یه سوال داشتم
  .
  ممنون از راهنمایتون . یک جوجه از اغازین تا سن کشتار چقدر دان مصرف میکنه.
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در زمینه پروار کردن جوجه مرغ بومی به مدیریت و عملکرد خودتون بستگی داره .هر جوجه یک روزه تا به سن ۵ماهگی برسد ۱۲کیلو دان میخورد. سه شنبه, 01 بهمن 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من در استان لرستان هستم سخته برام بیام استانی دیگه واسه لرستان ندارید 
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  فعلا دوره های اموزشی فقط در همدان برگزار میشه. دوشنبه, 30 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  خواهشمندیم دوره را دریزد بگذارید متشکرم
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در صورتیکه خواهان برگزاری دوره در شهر خود هستید میتونید با مراکز مربوطه در شهر خود هماهنگ و درخواست خود را به شرکت اعلام بفرمایید. دوشنبه, 30 دی 1398
 • mehran گفته بیشتر
  سلام وقتتون بخیر.
     امکانش هست که میش معمولی افشار  رو از شرکت شما خرید بعد شما  میش ها رو با قوچ هترو آمیزش بدین ؟ 
  و اینکه قیمت خرید این نوع میش با احتساب هزینه بارداریش چقدر هستش؟
  با تشکر 
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار بله امکان ثبت سفارش هست میتونیم میشها را با اسپرم قوچ هترو... دوشنبه, 30 دی 1398
 • hamid zia گفته بیشتر
  با سلام برای دوره های آموزشی مرغ بومی میخواستم خدمتتون برسم. 
   گواهی که بعد از دوره بهمون میدین چطور میشه اعتبارش رو سنجید؟ ممنون از مشاوره های عالی تون 
  **********
   سلام دوست عزیز اسم شما در لیست بهره برداران جهاد میره. بعد از گرفتن گواهی میتونید به مرکز تحقیقات و جهاد مراجعه کنید... دوشنبه, 30 دی 1398
 • عباسی گفته بیشتر
  سلام
   آیا بعد از تهیه اسپرم از شما و تلقیح به میش ، آبستن شدن حتمی هست؟ 
  ***********
   سلام دوست عزیز
  آبستن شدن گوسفندها صرفا با تزریق اسپرم نیست. ابتدا باید بدن گوسفند را فحل کنید که شامل مقدمات و موخراتی هست. که برای این مورد حتما باید در کلاس های 
  آموزشی شرکت کنید که کامل با مراحل... دوشنبه, 30 دی 1398
 • hossein golzar گفته بیشتر
  در مورد واکسیناسیون مرغ بومی یه سری اطلاعات میخواستم. میشه لطفا کمک کنید؟
  ***********
  سلام دوست عزیز
  واکسیناسیون پرنده باید مطابق سن پرنده باشه. که در دوره های آموزشی به طور مفصل به این موضوع میپردازیم. 
  :جدول واکسن رو از لینک زیر میتونید دریافت کنید

  آموزش واکسیناسیون طیور
  دوشنبه, 30 دی 1398
 • دکتر علی قمی گفته بیشتر
  سلام روزتون بخیر ممنون بابت اطلاعات عالی که در سایت و کانالتون میذارین
  من اگه بخوام برای کلاس بوقلمون و جیره شرکت کنم ، و بخوام خوابگاه رزرو کنم باید خودم هماهنگیهای لازم رو انجام بدم؟ 
  *********
  سلام دوست عزیز
  خیر. شما زمان ثبت نام درخواستتون رو اعلام میکنید که دوره به همراه... دوشنبه, 30 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  در دوره اموزشی جیره نویسی که 18 بهمن ماه برگزار میشه در مورد چه مباحثی صحبت میشه
  ******
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در مورد اشنایی با خوراک ها
  کاهش هزینه جیره طیور 
  اصول استفاده از پسماند
  تواید جیره ارزان
  اصول استفاده از گیاهان دارویی در پیشگیری از بیماریها
  و........ دوشنبه, 30 دی 1398
 • تهرانی گفته بیشتر
  سلام
  بنده دنبال یک نژاد خوب وپرتولید و باکیفیت هستم که نسل یک مادری باشه که راندمان تخم گذاری بالایی هم داشته باشه
  ایا شما میتونیدهمچین مرکز فروش معتبری رو به بنده معرفی کنید؟
  ********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  ما این نژاد رو برای عرضه داریم که نژاد اصلاح شده جدیده و شما برای خرید باید از... دوشنبه, 30 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام. در یک سالن 50 متری چند قطعه مرغ تخمگذار در قفس میتونم نگهداری کنم؟
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  در ۵۰ متر مربع حدود هزار قطعه مرغ بومی تخمگذار در قفس(عمودی) میتونید نگهدارید. دوشنبه, 30 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و خسته نباشید خدمت شما
  بنده میخوام پرورش گوسفند در محیط بسته رو شروع کنم پیشنهاد شما در مورد حداقل تعداد گوسفندان میزان سرمایه  نژاد و مسائلی که باعث میشه بیشترین سود دهی رو داشته باشه چیه با تشکر  
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای پرورش در محیط بسته میتونید از گوسفند چند... دوشنبه, 30 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام..پرورش افشار برولا در خوزستان امكان پذير هستش بدليل گرما
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  نژاد اصلاح شده افشار برولا مشابه نژاد افشار قدرت سازگاری بسیار بالایی داره و در اکثر مناطق کشور قابل پرورشه همچنین شما میتونید در بعضی ایام سال که دما بالاست جهت بهره وری بیشتر شرایط مناسب را در سالن فراهم کنید. دوشنبه, 30 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ممنون از راهنمایتون خرید بوقلمون محلی هم دارید اگر کسی خواست موجوده هم نر هم ماده
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله بوقلمون اصیل نژاد برنز انگلیسی موجوده که جهت مشاوره و ثبت سفارش میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید.
  ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳
  ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ یکشنبه, 29 دی 1398
 • آدینه طهماسبی گفته بیشتر
  وقتتون بخیر
   برای دوره پرورش مرغ بومی و جیره نویسی میخواستم شرکت کنم
   آیا بعد از این دوره ها بخوایم کارمون رو شروع کنیم میتونیم از مشاورانتون کمک بگیریم؟ 
  ************
   سلام دوست عزیز بله.
   توی این دوره ها از صفر تا صد کار رو بهتون یاد میدن. ولی قبل از شروع کار و در حین پرورش میتونید... یکشنبه, 29 دی 1398
 • mohsen dara گفته بیشتر
  درود فراوان وقت شما بخیر 
  برای نشست مشاوره ای که قراره توی دوره هاتون بذارین. باید جداگانه ثبت نام کنیم؟ 
  ************
   سلام دوست عزیز خیر. 
  این نشست برای تمام شرکت کننده های دوره هامون هست. که  بصورت رایگانه. و مدیر تیم تحقیقاتی مینی سالن ، جناب مهندس سلیمانی هم جهت مشاوره و پرسش و... یکشنبه, 29 دی 1398
 • فرامرز موسوی گفته بیشتر
  سلام 
  من قصد دارم تو روستامون پرورش گله مادر بوقلمون راه بندازم. ولی از اونجایی که زیاد اطلاعاتی تو این زمینه ندارم . قبل از شروع کار و در حین پرورش میتونم ازتون راهنمایی بگیرم؟ ************** 
  سلام دوست عزیز بله. 
  مشاوران تیم مینی سالن گام به گام به شما اطلاعات لازم رو میدن. ولی... یکشنبه, 29 دی 1398
 • هادی مقدس گفته بیشتر
  با سلام وممنون بابت حوصله ای که به خرج میدید
   میخواستم بدونم در خرید تضمینی بره های همو اگه همکاری داشته باشیم به چه قیمتی هستش یعنی بره همویی که خودتون میفروشید اگه 13 باشه در خرید تضمینتون چقدره ممنون میشم جواب بدین 
  *********
    سلام دوست عزیز 
  خرید تضمینی بره های هترو دو برابر... یکشنبه, 29 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام شما الان مرغای من درحال تخم گذاری هستن یعنی همون دانه ای کفتید110گرم تا اخر عمر رو بدم یعنی نباید افزایش بدم 
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغ بالغ تخمگذار در طول دوره تخمگذاری به روزانه ۱۱۰ گرم دان نیاز دارد و دان بالانس شده تمام نیاز های بدن مرغ را تامین میکنه .
  جهت دریافت... یکشنبه, 29 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  من در خراسان رضوی شهرستان جوین مکان دارم جهت پرورش طیور.تاساعت۱۴مشغول هستم وبه عنوان شغل دوم علاقه به پرورش طیور مثل مرغ محلی تخم گذاروبوقلمون.به نظر شما کدام یک برای من مناسب تر است.والان قیمت مرغ و بوقلمون یک ماهه چقدر است؟احسان
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  هر دو گزینه مناسب... یکشنبه, 29 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ...ممنون از اطلاعات خوب شما..

  من ميخوام 500مرغ صنعتي گوشتی پرورش بدم..

  سوالم اینکه ..هزینه سالن باتمام امکاناتش چقدر خواهد بود ؟

  و د
  ایا شما برنامه وا‌کسیناسیون  مرغ گوشتی رو دادید؟
  و ودوره پرورش مرغ صنعتی گوشتی کجا میتونم تهیه کنم..


  ممنونم
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  در... شنبه, 28 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و عرض خسته نباشید

  قیمت جوجه یک روزه چقد میشه 

  ممنون میشم قیمت هارو به نسبت روز بهمون اطلاع بدین
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قیمت جوجه یک روزه مرغ اصلاح شده تخمگذار : 2500 است و هر هفته از تهران تحویل داریم. شنبه, 28 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام آیا پرورش مرغ وبوقلمون باهم البته به تعداد کم مشکلی داره یانه ممنون
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  توصیه نمیشه که دو یا سه نوع پرنده را کنار هم نگه دارید احتمال انتقال بیماری بالا است . بهتره همه ی پرنده ها از یک نوع و یک مزرعه و یک سن باشن. شنبه, 28 دی 1398
 • یوسف خواجوی گفته بیشتر
  سلام. دوتا اتاق ۳در۴ دارم. چندتا مرغ بومی تخمگذار میتونم در بستر پرورش بدم؟  خرید مرغ و دان از شما چقدر برام هزینه برمیداره؟(دانخوری و بقیه ی موارد خودم میتونم ردیف کنم). سود ماهیانه چقدر هست؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در ۲۴ متر مربع حدود ۱۸۰ قطعه مرغ بومی تخمگذار میتونید... شنبه, 28 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام لانه بوقلمونها رامن تازه درست کردم که سقفش ایرانت انداختم وکف آنراسیمان کردم ولی فعلن کاملن خشک نشده بخاطرهوای بارانی فکرکنم شبهالانه سرد باشد یکی از بوقلمونهاازناحیه پامشکل برخوردکرده؟نظرشماچیست؟ 
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای تشخیص و درمان صحیح بیماری به دامپزشک مراجعه کنید. شنبه, 28 دی 1398
 • مسلم گفته بیشتر
  سلام خدمت همه شما و تشکر ویژه بابت سایت عالی که دارید
  اگه بخوام دوره پرورش مرغ بومی رو بگذرونم ، آیا کلاس جیره هم الزامیه؟
  **********
  سلام دوست عزیز
  همونطور که می دونید ۷۰ درصد از هزینه های پرورش مربوط به جیره میشه ، وقتی شما علم جیره نویسی رو داشته باشین، هم هزینه تمام شده جیره... شنبه, 28 دی 1398
 • مرضیه حاتمی گفته بیشتر
  با سلام 
  من میخواستم برای دوره آموزشی گوسفند ثبت نام کنم
   اگه بخوام دامداری راه بندازم. به نظرشما گوسفند پرواری بگیرم یا ازگوسفندهای چندقلوزا ؟ 
  **********
   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد ما اینه که از گوسفندچندقلوزا شروع کنید که خودتون تولید بره داشته باشید و بعد بتونید اونها رو پروار... شنبه, 28 دی 1398
 • ARASH RAD گفته بیشتر
  سلام به همه دست اندرکاران تیم مینی سالن
   برای دوره پرورش مرغ و جیره میخوام شرکت کنم. و بعد از کلاس هم میخواستم  با مهندس سلیمانی نیا گفتگویی داشته باشم آیا امکانش هست؟
  **********
  سلام دوست عزیز
  بعد از اتمام کلاس ، امکان نشست مشاوره ای برای همه شرکت کندگان دوره وجود داره. که در این... شنبه, 28 دی 1398
 • SARA گفته بیشتر
  درود بر همه شما عزیزان
  قوچ چندقلوزایی هتروزیگوت با هموزیگوت چه تفاوتی داره؟ و اگر بخواییم یک قوچ هموزیگوت برای تکثیر خریداری کنیم برای چند رأس میش یک رأس قوچ کافی است؟ با تشکر. ******** 
  پاسخ سلام بزرگوار 
  قوچ هموزیگوت ژن خود را به تمام بره ها منتقل میکند و قوچ هترو ژن خود را به ۵۰... شنبه, 28 دی 1398
 • وحید سیفی گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب خدمت شما بزرگواران
   در مورد کلاس هاتون که در مرکز تحقیقات برگزار میکنید، میشه یک توضیحی بفرمایید؟
   ***********
   سلام دوست عزیز
   دوستانی که در دوره های آموزشی ما شرکت میکنند در صورتی که اقامت بخوان ، براشون اقامت و صبحانه و نهار و شام در نظر گرفته میشه. 
  و از شب قبل... شنبه, 28 دی 1398
 • دکتر ارجمند گفته بیشتر
  سلام 
   این دوره های گوسفند بصورت عملی هستن یا تئوری؟ من هر ٣ دوره رو میخوام شرکت کنم.
   **************
   پاسخ سلام دوست عزیز
   بخشی از آموزش به شکل تئوری هست و بخشی به صورت عملی در مزرعه. 
  شماره های ثبت نام : ۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰ شنبه, 28 دی 1398
 • حامد فتاحی گفته بیشتر
  این دوره آموزشی پرورش مرغ که برگزار میکنید چه نکاتی در کلاس گفته میشه و در چه سطحی هست؟ آیا بعدش هم امتحان گرفته میشه؟
  ************
  سلام دوست عزیز
  طبق سرفصلهایی که همینجا مشخص کردیم ، مباحث رو آموزش میدیم. 
  خیر بعد از دوره امتحان گرفته نمیشه و بعد از پایان کلاس براتون گواهی صادر... شنبه, 28 دی 1398
 • صادق گفته بیشتر
  وقت بخیر
  من برای دوره آموزشی بوقلمون میخوام ثبت نام کنم. اگر بعد از دوره بخوام کارم رو شروع کنم آیا باز هم میتونم ازتون مشاوره بگیرم؟
  *********
  سلام دوست عزیز
  بله. چه قبل از دوره آموزشی و چه بعدش میتونید با کارشناسان تیم مینی سالن در ارتباط باشید و گام به گام ازشون مشاوره بگیرید. شنبه, 28 دی 1398
 • BEHNAM گفته بیشتر
  سلام 
  اسپرم قوچ برولا برای تلقیح گله دارین؟فرش یا منجمد؟ قیمت؟ 
  *******
   پاسخ سلام دوست عزیز 
  بله. اسپرم قوچ افشار برولا برای تلقیح مصنوعی موجود هست و اگر فاصله بین محل ارسال تا مقصد کمتر از ١۰ ساعت باشه. بصورت گرم و در تانک ازت فرستاده میشه. قیمت اسپرم به ازای هر گوسفند ٢۰۰ هزار... شنبه, 28 دی 1398
 • همایون علوی گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب خدمت محققان تیم مینی سالن
   آیابا تلاقی قوچ هومو ومیش هترو بره هومو میشه یا هترو
   ********
    سلام دوست عزیز
   ١۰۰درصد برهای تولیدی هترو هستند و ۵۰ درصد هم احتمال داره بره ها همو باشند. شنبه, 28 دی 1398
 • ROYA گفته بیشتر
  با سلام
  من از زنجان میخوام در کلاسهای آموزشی مرغ و جیره ثبت نام کنم
  آیا خانمها هم در این کلاسها میتونن ثبت نام کنن؟
  *************
  سلام دوست عزیز
  بله هم خانمها و هم آقایان در کلاسهای آموزشی ما شرکت میکنن و هیچ محدودیتی وجود نداره. 
  در صورتی هم که بخواین ازشب قبل دوره اقامت داشته باشید... شنبه, 28 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام
  بنده در حال آماده سازی یک سالن و قفسه بندی آن هستم (سه طبقه). در مجموع مساحت سالن 100 متر هست. این میزان مساحت برای چه تعداد مرغ مناسب هست؟ ساکن روستای اطراف شیراز هستم، برای شروع کار چه نوع مرغی را پیشنهاد می‌دهید (هزینه اش هر قطعه)؟ آیا خدمات پشتیبانی برای خرید تجهیزات... جمعه, 27 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام
  قيمت منی سالن  تولیدی شما چه رنج قیمتی دارد واینکه کوچکترین انها چمقدار مرغ گوشتی میتوان دران پرورش داد 
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  فروش و ثبت سفارش مینی سالن فقط در تعداد و قرارداد با ادارات و ارگانها انجام میشود. جمعه, 27 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  لطفا قيمت جوجه يك ماهه رو اعلام بفرماييد 
  درحال حاظر موجود داريد ١٠٠  تا ١٥٠ عدد
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قیمت نیمچه یکماهه مرغ بومی اصلاح شده حدودا ۸.۵۰۰ است که فعلا موجود نداریم میتونید ثبت سفارش انجام بدید جهت تحویل در فروردین.
  پنج شنبه, 26 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام
  تشکر از راهنمایهایتون
  انشالا کلیپ های اموزشیتون ادامه دار باشه
  ********
  پاسخ
  سلام دوست گرامی
  به امید خدا برنامه تیم ما ارتقا سطح علمی پرورش دهنده ها هست که بتونن با رعایت اصول پرورش موفقی داشته باشن. پنج شنبه, 26 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام در نسل کشی جهت فروش بره ها و نه اصلاح نژاد، خرید رومانف خالص نسبت به برولای ناخالص باتوجه به هم قیمت بودن، بهتر نیست؟ از این جهت که همه ی بره های رومانف خالص هستند و قیمت دارند در حالی که در برولا درصدی بدون ژن هم میشود.باتشکر
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  پرورش نژادهای... پنج شنبه, 26 دی 1398
 • هادی گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید.چهارده عدد گوسفند ماده  داریم که چندتاشونم دوقلوزان شما پیشنهاد میکنید که از  گوسفنده نر رواز چه نژادی انتخاب کنیم که باعث بشن چندقلو زا بشن؟
  با تشکر...
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قوچهای اصلاح شده افشار برولا ژن چند قلوزایی را به بره هاشون انتقال میدن که... پنج شنبه, 26 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام در یک انباری  طول۴عرض۲ ارتفاع ۲ چند تا بلدرچین میشه جا داد در قفس های چهار یا پنچ طبقه
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در ۸متر مربع حدود ۶۰۰ قطعه بلدرچین در قفس میتونید پرورش بدید. چهارشنبه, 25 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  آیا میشه مرغ تخم گذار رو در قفس پرورش داد؟
  در یزد هم خرید تضمینی دارید؟
  **************
  سلام بزرگوار
  بله میتونید در قفس هم نگهدارید که کنترل و بهداشت سالن راحت و بهتر خواهد بود ولی نسبت به پرورش در بستر سرمایه اولیه بیشتری نیاز دارید.
  بله از تمام نقاط کشور خرید تضمینی داریم. چهارشنبه, 25 دی 1398
 • NASER گفته بیشتر
  درود فراوان وقت شما بخیر 
  برای نشست مشاوره ای که قراره توی دوره هاتون بذارین. باید جداگانه ثبت نام کنیم؟ 
  ************
   سلام دوست عزیز. 
  این نشست برای تمام شرکت کننده های دوره رایگانه. و مدیریت تیم تحقیقاتی مینی سالن ، جناب مهندس سلیمانی هم جهت مشاوره در این جلسه حضور دارن. چهارشنبه, 25 دی 1398
 • حسین فخری گفته بیشتر
  روزتون بخیر
  من سالن پرورش مرغ تخمگذار محلی دارم. اگر خروس بخوام تو گله نگه دارم آیا مشکلی ایجاد میکنه؟
  ************
  سلام دوست عزیز
  در صورتی که قصد راه اندازی گله مرغ تخمگذار ، جهت تخم مرغ خوراکی از مرغ های بومی و دارید، در گله شما به هیچ وجه نباید خروس وجود داشته باشه. چرا که از دو... چهارشنبه, 25 دی 1398
 • ELHAM گفته بیشتر
  ببخشید منظور شما از آموزش جیره نویسی چیه؟ من برای دوره مرغ بومی میخوام ثبت نام کنم . آیا دوره جیره نویسی هم ضرورتی داره؟
  ************
  سلام دوست عزیز
  منظور از علم جیره نویسی اینه که شما بتونید با استفاده از نهادهای پایه شامل ذرت و سویا و کل اون مواد پایه ای که باهاش قراره جیره رو تولید... چهارشنبه, 25 دی 1398
 • احسان فروغی گفته بیشتر
  با سلام و وقت بخیر خدمت همه شما دوستان عزیز
    خواستم ازتون بپرسم اسپرم به شکل منجمد برای مسافت 1000 کیلومتر ، هزینه کاملش برای 20 تا میش تا برسه به دستم چقدر میشه؟ 
  ************ 
  سلام دوست عزیز  
    اسپرم از همدان ارسال میشه. فاصله از همدان تا مقصد ، اگه زیر 10 ساعت باشه اسپرم گرم ارسال... چهارشنبه, 25 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام مجدد 
  ببخشید فرض اگر 100 عدد جوجه تهیه شود نسبت مرغ و خروس معمولا چطور است
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در نژاد مرغ بومی اصلاح شده پرنده به صورت تفکیک شده و همه مرغ تحویل میشود که در سن زیر سه ماه ۱۵ درصد احتمال خطا در نظر گرفته میشود.
  چهارشنبه, 25 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  بنده جوجه رنگی تخم گذار میخواستم 
  لطفا راهنمایی بفرمایید 
  اولا با چه سنی تهیه کنم 
  دوم از زمان درخواست تا زمان تحویل چند روز طول میکشد
  سوم تعداد تخم در سال هر کدام چند عدد است.
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  جوجه های بومی از مرغهای تخمگذار نژاد رنگی و نژاد بومی اصلاح شده موجود... چهارشنبه, 25 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید ۲۰۰ تا مرغ بومی تخمگذار میخواستم از کجا باید تهیه کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای خرید جوجه های یکروزه و نیمچه های مرغ اصلاح شده بومی میتونید با شماره های زیر جهت ثبت سفارش تماس بگیرید.:
  09114861623
  09118928921
  چهارشنبه, 25 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام به امیدخداتااخرتابستان۹۹آماده میشه این موضوع؟
  **********

  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر هم میتونید تهیه کنید سازه ها در همدان تولیدمیشه.
  میتونید با مشاورین جهت هماهنگی تماس بگیرید.

  سه شنبه, 24 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام محمد دشتستان بوشهر  من یک سالن به طول ۱۴ متر  وعرض۸متر ارتفاع ۴.۵متر  سقف فلزی   ایا برای پرورش خوبه  ۱‌‌چه نژادی ۲یک روزه یا یک ماهه ۳ترکیب غذا ۴هر جوجه چه مقدار در روز ۵مدت زمان دوره ۶
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ۱. غیر از اندازه سالن شرایطی که مهم است برای سالن ، قابل... سه شنبه, 24 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ببخشید قیمت هر راس گوسفند چندقلوزا چنده
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  میش بالغ هترو حدودا ۱۲ میلیون
  قوچ بالغ هترو بین ۱۲ الی ۱۵ میلیون.
  لازم به ذکر است قیمتها به روز تعیین میشود. سه شنبه, 24 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید.من میخوام پرورش بوقلمون راه اندازی کنم جاشم دارم ی دامداری کوچیک دارم.هیج گونه دوره ای ام ندیدم.ولی ازلحاظ تجربه حیوانات همه جور حیوان نگه داری کردم.کدام نژادونگه داری کنم ک سود خوبی بهم بده؟؟باچن تا شروع کنم ممنون میشم اگه جواب بدین؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست... سه شنبه, 24 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام 
  گوسفند ژن دار خوب که مناسب پرواربندی باشد و ضریب تبدیل به صرفه باشد هم موجود دارید؟
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  گوسفند نژاد افشاربرولا جهت افزایش چند قلوزایی اصلاح نژاد شده و با وجود بهینه بودن وزنگیری نسبت به نژد افشار به دلیل قیمت بالا جهت پرواربندی توصیه نمیشه. سه شنبه, 24 دی 1398
 • رضا تقوی گفته بیشتر
  با عرض سلام و تشکر از سایتتون .
   آیا من می توانم از طریق خرید اسپرم چند قلو زایی و تلقیح به نژاد هومو برسم و برای رسیدن به این مرحله که تمامی آنها نژاد هومو باشد چند مرحله می باشد
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله از طریق تلقیح مصنوعی با اسپرم قوچ همو ی افشاربرولا میتونید گله تون را... سه شنبه, 24 دی 1398
 • MAHSA گفته بیشتر
  اگه بخوایم برای پرورش بوقلمون اقدام به کار کنیم ، چطور میتونیم به سود بالایی برسیم؟
  **************
  سلام دوست عزیز
  در زمینه پرورش بوقلمون در کشور ، کمبود اصلی در زمینه جوجه یکروزه و یکماهه بوقلمون بومی و بوقلمون برنز اصیل هست و لازم به ذکره که حاشیه سود گله مادر بوقلمون بسیار قابل... سه شنبه, 24 دی 1398
 • هانیه فتحی گفته بیشتر
  با سلام 
  من از کرج هستم. برای کلاس آموزشی مرغ بومی بخوام شرکت کنم چه ساغتی باید اونجا حاضر باشیم؟
  ************
  سلام دوست عزیز
  اگه بخواین از شب قبل اقامت بگیرید میتونیم براتون سوئیت رزرو کنیم که محل خوابگاهمون در خود مرکز تحقیقات همدان و نزدیک به محل کلاسها هست. و پذیرایی هم براتون در... سه شنبه, 24 دی 1398
 • BEHNAM گفته بیشتر
  سلام 
  بابت سایت عالی که دارید بسیار سپاسگذارم.
    برای دوره آموزشی پرورش مرغ بومی و جیره نویسی میخواستم با دو تا از دوستانم شرکت کنم. آیا میتونیم بعد از کلاسهامون با مهندس سلیمانی صحبت کنیم و ازشون مشاوره بخوایم؟
  *************
  سلام دوست عزیز
  بله میتونید. بعد از دوره هم نشست مشاوره ای... سه شنبه, 24 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام یه سالن 50متری با تجهیزات آبخوری دان خوری تهویه وسیستم گرمایش دارم لطفا راهنمایی بفرمایید
  نصیری از ساری
  ****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سوالتون مشخص نیست.!
  در ۵۰ متر مربع حدود ۴۰۰ قطعه مرغ بومی تخمگذار در بستر سالن میتونید پرورش بدید.
  دوشنبه, 23 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام.من میخواستم هزارتا بوقلمون پرورش بدم چقدر فضا نیاز داره وباتوجه به اینک مثلاه ماهی ۲ میلیون پول اجاره جاش میشه چقدر سود خالص داره
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای پرورش هزار قطعه بوقلمون به سالنی در حدود ۳۵۰ متر مربع نیاز دارید .
  سرمایه اولیه برای شروع کار حدود ۱۷۰... دوشنبه, 23 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و خدا قوت به مشاورین محترم من چند تا سوال داشتم یکی اینکه شما در مشهد هم دفتر دارید و سوال دوم نژاد گلپایگانی در سوا چقدر تخم مرغ تولید میکند
  **************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  خیر در مشهد دفتر نداریم .
  مرغ بومی اصلاح شده ی نژاد گلپایگانی در کیفیت پرورش مناسب حدود ۲۲۰ تخم ذر سال دارد. دوشنبه, 23 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید در حال حاضر چی دارید نیمچه یا مرغ کدوم نژاد ممنون
  *********************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در حال حاضر جوجه یک روزه نژاد بومی اصلاح شده موجود داریم که هر هفته از تهران تحویل میشود.
  ولی میتونید برای تحویل نیمچه دوماهه اصلاح شده در اسفند ماه ثبت سفارش انجام دهید.
  یکشنبه, 22 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام یک سوال دارم من یک مرغ تخمگذار دار که روز سه شنبه خریدم الان تخم نذاشته  
  کی تخم می
  ذاره
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  اطلاعات دقیق وضعیت مرغ را باید از فروشنده بپرسید .
  تخمگذاری به سن مرغ ، سلامت مرغ و شرایط پرورش بستگی داره . یکشنبه, 22 دی 1398
 • سید مهدی گفته بیشتر
  بسیار ممنونم بابت این همه مقالات و ویدئوهایی که مطمئنا با تلاش بی وقفه دارین تولید میکنید و رایگان و بی منت در اختیار کاربران سایتتون قرار میدین. خدا بهتون خیر بده که برای آبادانی این مملکت دارین زحمت میکشید.انشاله که نتیجه این همه پشتکار رو بزودی بگیرید.
  *****************
  سپاس از محبتتون یکشنبه, 22 دی 1398
 • EHSAN گفته بیشتر
  ببخشید من برای دوره مرغ بومی و جیره نویسی میخواستم شرکت کنم ، فقط این که این گواهی که بعد از دوره های آموزشی به ما میدین چطور میشه اعتبارش رو استعلام کنیم؟
  ************
  سلام دوست عزیز
  اسم شما در لیست بهره برداران جهاد میره. و بعد از گرفتن گواهی میتونید برید مرکز تحقیقات و جهاد... یکشنبه, 22 دی 1398
 • سارا فتاحی گفته بیشتر
  سلام روزتون بخیر ممنون بابت وقتی که برای ما میذارین
  ما اگه بخوایم اقدام به خرید گوسفند کنیم چطور میتونیم خرید مطمئنی داشته باشیم و از شما کمک بگیریم؟
  **************
  سلام دوست عزیز
   اگه شما بخواین خرید خودتون رو از مزارع ما انجام بدین، در این صورت وارد مزرعه ما شده و ثبت سفارش رو... یکشنبه, 22 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام بهترین نژاد برای مرغ بومی چه نژادی هست گلپایگان یا سایر نژاد ها
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغ بومی اصلاح شده نژاد جدید و یا مرغ نژاد رنگی را برای پرورش توصیه میکنم.
  مرغهای اصلاح نژاد گلپایگانی در کیفیت گله های خوب هم پرورش مناسب هستن.

  یکشنبه, 22 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من 11تا مرغ مینیاتوری دارم با6 تا خروس حدود 5.5تا 6 ماهشون میشه ولی هنوز تخم نمیزارن  آیا هنوز به دوره بلوغشون نرسیدن و دوره بلوغشان چند ماهگیه
  ***************

  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بهتره شرایط محیط از نظر دما ، رطوبت ، تهویه و روشنایی رو بررسی کنید و همچنین جیره حتما باید مناسب سنشون... شنبه, 21 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشین من میخام با ۲۰۰ عدد بوقلمون پرورش بدم تقریبا چند هزینه میخاد 
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سرمایه اولیه ای که برای پرورش ۲۰۰ قطعه بوقلمون نیاز دارید برای خرید جوجه ، دان و تجهیزات اولیه حدود ۳۵ میلیون است . شنبه, 21 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقت بخیر 
  بوقلمون از یه روز تا مثلا ۶ ماهگی رو هم رفته چند کیلو دان میخوره ،!؟!؟
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  هر بوقلمون در طول دوره پرورش به طور میانگین ۲۹ کیلو دان مصرف میکند. شنبه, 21 دی 1398
 • حسن ستوده گفته بیشتر
  روز بخیر
  برای دوره آموزشی بهمن ماه میخواستم برای پرورش گوسفند ثبت نام کنم ، آیا مهندس سلیمانی در دوره بعدی حضور دارن که سوالاتمون رو ازشون بپرسیم؟
  *************
  سلام دوست عزیز
  بله انشاله ایشون حضور دارن و بعد از پایان هر کلاس آموزشی در مرکز تحقیقات همدان ، نشست مشاوره ای بصورت خصوصی... شنبه, 21 دی 1398
 • صادق گفته بیشتر
  با سلام بر همه دوستان عزیز مسخواستم بگم که با بازدید از مطالب این سایت روحیه گرفتم برای شروع کارم دست خداوند همراه همه عزیزان زحمت کش این مجموعه 
  برای دوره آموزشی مرغ و جیره نویسی میخوام بیام. دوره قبل از عید هم دارین؟
  ************** 
  پاسخ 
  سلام دوست عزیز 
  زنده باشید . بله دوره بعدی... شنبه, 21 دی 1398
 • DR MORADI گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب و احترام خدمت گروه حرفه ای تیم مینی سالن
  ما اگه قوچ هومو برای گله مون بگیریم به نفعمون هست یا این که بخوایم از خدمات اسپرم قوچ هومو یا سایر مراکز در صورت وجود استفاده کنیم؟
  ************
  سلام دوست عزیز
  در یک سیستم مدیریتی حرفه ای ، شما در قوچ اندازی طبیعی میتونید از هر... شنبه, 21 دی 1398
 • نغمه گفته بیشتر
  برای راه اندازی گله مادر بوقلمون بومی و یا برنز ، تخم نطفه دارش رو عرضه کنیم بهتره یا جوجه یکروزه و یکماهه اش رو ؟
  *********
  سلام دوست عزیز
  قطعا جواب ما اینه که سود بیشتر در عرضه جوجه یکماهه هست . بعدش در عرضه جوجه یکروزه و نهایتا عرضه تخم نطفه دار. 
  پیشنهاد میکنم حتما این ویدئو رو... چهارشنبه, 18 دی 1398
 • دلاوریان گفته بیشتر
  ببخشید برای دوره بهمن ماه هم نشست مشاوره ای برگزار میکنید که بتونیم از مهندس سلیمانی در مورد کارهامون راهنمایی بگیریم؟
  و این که من به همراه 3 تا از دوستام میخوایم تو این دوره ها ثبت نام کنیم آیا سوئیت ما میتونه مشترک باشه؟
  ***********
  سلام دوست عزیز
  بله ، انشاله نشست های مشاوره ای هم... چهارشنبه, 18 دی 1398
 • farshad گفته بیشتر
  روزتون بخیر
  در زمینه پرورش گوسفند چند سوال از خدمت شما دارم:
  چه نژادهایی را میتوان چندقلوزا کرد؟
  و کدوم نژادها هستن مه عامه پسندتر هستن؟
  *************
  سلام دوست عزیز
  با قوچ های هومو میتونید میش های تمام مناطق ایران رو چند قلوزا کنید و این ژن رو بهشون منتقل کنید که بره های تولیدیش... چهارشنبه, 18 دی 1398
 • بهنام گفته بیشتر
  در مورد پرورش گوسفند پرواری و داشتی کدوم بهتره؟
  *************
  سلام دوست عزیز
  در مقایسه میزان سوددهی بحث پروار گوسفند و بحث گله داشتی باید خدمتتون بگیم که اگه ما پایه و اساس کار رو بر مبنای گله داشتی به شیوه سنتی بخوایم بذاریم ، طبیعتا گله پروار گوسفند سود بیشتری به دنبال داره ، اما... چهارشنبه, 18 دی 1398
 • ساعد همتی گفته بیشتر
  با سلام و خسته نباشید خدمت شما دوستان
  میخواستم در زمینه پرورش مرغ کارم رو شروع کنم. سوالم اینه که گله مادر مرغ رو پیشنهاد میدین یا مرغ بومی تخمگذار؟
  ***************
  سلام دوست عزیز
  طبیعتا تشکیل گله مادر جهت تولید تخم نطفه دار و عرضه جوجه به بازار از بیشترین سود در مقایسه با سایر حالت ها... چهارشنبه, 18 دی 1398
 • ناهید گفته بیشتر
  سلام به مجموعه زحمتکش مینی سالن 
  من برای دوره بوقلمون و جیره نویسی میخواستم تو کلاساتون شرکت کنم. از کرمان میام. چه ساعتی باید اونجا حاضر باشیم؟ 
  **********
   سلام دوست عزیز
   شما میتونید از یک شب قبل دوره در مرکز تحقیقات همدان مستقر بشید واقامت به همراه پذیرایی شام داشته باشید. سه شنبه, 17 دی 1398
 • سید حسین گفته بیشتر
  لطفا راهنمایی کنید در خرید گوسفند چندقلوزا ، باید از چه مراکزی اقدام به خرید کنیم؟
  ****************
  سلام دوست عزیز
   از مراکزی که دانش کافی در مورد نژادها ، مفاهیم ژنتیک و اصول پرورش داشته باشن؛چرا که کسانی میتونن ادعای عرضه گوسفند ژن دار باکیفیت کنن که خودشون از دانش کافی برخوردار... سه شنبه, 17 دی 1398
 • reza گفته بیشتر
  ممنون بابت وقتی که برای ما میذارید
   من برای دوره آموزشی گوسفند ثبت نام کردم. آیا جناب مهندس سلیمانی در دوره ها حضور دارن که از نزدیک بتونیم ازشون مشاوره بگیریم؟   
  **********
   سلام دوست عزیز بله .
   ایشون نشست مشاوره ای چه خصوصی و چه عمومی برای دوستان شرکت کننده تمام دوره های آموزشی... سه شنبه, 17 دی 1398
 • مسعود فلاح گفته بیشتر
    روزتون بخیر
  من میخواستم برای خرید گوسفند از مزرعه شما اقدام کنم ، آدرس مزرعه شما کجاست و چه تضمینی در چندقلوزایی گوسفند هست؟

  *******
    سلام دوست عزیز
  آدرس مزرعه گوسفندامون ، همدان در مرکز تحقیقات کشاورزی است. و ژن دار بودن گوسفندها باآزمایش خون مشخص میشه.
  سه شنبه, 17 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام هزینه خرید5راس میش چندقلوزاآبستن چقدرمیشه. ممنون
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  میش هترو ابستن با قوچ همو :بین ۱۳الی۱۴میلیون
  میش افشار ابستن با قوچ همو : 6میلیون
  که از سه ماه قبل باید ثبت سفارش شود. دوشنبه, 16 دی 1398
 • توسلیان گفته بیشتر
  سلام 
  من قبل از شرکت در دوره آموزشی بهمن ماه میخواستم برای مشاوره حضوری خدمتتون برسم. آیا امکانش هست؟
  **************
  سلام دوست عزیز
   بله. برای گرفتن وقت جهت مشاوره حضوری با شماره زیر تماس بگیرید
  (سرکار خانم مهندس علیزاده ( ۰٩١١٨۵٢۰۴۰ و ۰١١۵٢٢١١۴٩۴ دوشنبه, 16 دی 1398
 • حکمت گفته بیشتر
  سلام وقت بخیر
   برای پرورش بوقلمون تصمیم دارم گله مادر تشکیل بدم و با شما وارد همکاری بشم که خرید تضمینی جوجه ها رو دارید. قبلش میخواستم در کلاس آموزشی تون شرکت کنم. من هیچ تجربه ای راجع به این کار ندارم. آیا این دوره میتونه بهم کمک کنه کارم رو با استرس کمتر شروع کنم؟ 
  ************ 
  ... دوشنبه, 16 دی 1398
 • akbar mola گفته بیشتر
  سلام زمانی که میش های افشار و قزل افشار، ٣ یا ۴ قلو بره به دنیا بیارن. در تامین شیر به مشکل برنمیخورن؟
   ************
   سلام دوست عزیز 
  زمانی که گوسفندها چندقلو زایش داشته باشن، به همون میزان هم در تامین شیر بره ها ، شیر کافی رو دارن. اما پیشنهاد ما اینه که زمانی که قصد راه اندازی سالن... دوشنبه, 16 دی 1398
 • salehi گفته بیشتر
  سلام و وقت بخیر
  من در مورد بازار تخم مرغ محلی یه سری اطلاعات خوب میخوام. میشه لطفا راهنمایی کنید؟ ممنون میشم
  *************
  سلام دوست عزیز
  :قیمت تخم مرغ محلی وابسته به 4 چیز هست
  فصل عرضه تخم مرغ محلی 
   رنگ زرده و طعم و اثرش بر قیمت تخم مرغ محلی
   بسته بندی تخم مرغ محلی 
   بازاریابی تخم مرغ... دوشنبه, 16 دی 1398
 • منصور عرب گفته بیشتر
  با سلام خدمت شما دوستان
  من برای دوره آموزشی پرورش گوسفند دوره بهمن ماه میخوام شرکت کنم. سوال بنده اینه که این کلاس آموزشی برای کدوم نژاد از گوسفندان هست؟
  **************
  سلام دوست عزیز
  .دوره آموزشی پرورش گوسفند که برگزار میکنیم مربوط به نژاد خاصی نمیشه. و ما فقط اصول کار و نکات پرورش... دوشنبه, 16 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام راستی  مصرف دان یک جوجه یکروزه  تا یک و  نیم  ماهگی چقد است 
  ***********
  سلام بزرگوار
  میزان مصرف دان جوجه یک روزه بومی تا سن ۱ماهگی حدود ۶۰۰گرم است .
  برای اطلاعات بیشتر میتونید جدول میزان مصرف دان را از لینک زیر دانلود کنید:
  minisalon.ir/contents/item/231-2018-09-21-08-10-09.html یکشنبه, 15 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید من 16تا مرغ محلی و گلپایگانی دارم از چه نوع دون مرغی باید استفاده کنم که خوب تخم کنند الان حدودی روزی 11.12تا میکنن فقط من نوع دونو نمیدونم
   با تشکر راهنمایی شود
  ******

  پاسخ
  سلام بزرگوار
  جیره مرغ بومی تخمگذار طبق جدول جیره باید استفاده بشه که میتونید از جاهای مطمئن... یکشنبه, 15 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من از اصفهان مزاهم میشم ١٠٠عدد مرغ بومی اماده برای تخمگذاری میخوهستم
  *********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  برای خرید نیمچه مرغ بومی تخمگذار با شماره زیر. تماس بگیرید:
  09114861623
  پاسخگویی ۹صبح الی ۳بعدازظهر شنبه, 14 دی 1398
 • هادی گفته بیشتر
  سلام . من ۵۰متر فضای سر پوشیده و ۳۰۰ متر فضای باز دارم ۵۰ متر سقفش به صورت طاقی شکل و ارتفاعش ۲.۲۰هست میخوام یه کاری برای خودم راه اندازی کنم به نظرتون با این فضا پرورش چ چیزی سود اورتر و امکان پذیر هست 
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار سوال شما کلی هست و اطلاعات دیگه ای مانند میزان... شنبه, 14 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام شرمنده خسته نباشید تشکر از شما سایت مینی سالن انشاالله موفق باشی من استرس دارم نمیدانم چه کاری راه اندازی کنم، من همه را جستجو کردم مرغ وبوقلمون وگوسفند وبز شیری میخواستم راهنمایی کنید ممنون میشوم ازشما جواد علی بیگی نژاد از سیرجان گفتین کرمان آمدین چه کاری جواب میده... جمعه, 13 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  [rtl]سلام ببخشید برا ۱۰۰۰ تا مرغ رنگی چند متر جا مورد نیار است[/rtl]
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  برای نگهداری هزار قطعه مرغ تخمگذار رنگی در بستر به سالنی در حدود ۱۲۰ متر مربع نیاز دارید.
  جمعه, 13 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام میخواستم بدونم غذای مرغ تخم گزار چی هستش من چند تا مرغ و خروس دارم که بهشون گندم و کاهو میدم حدودن ۸ ماهه هستن و تخم نمیزارن 
  گندم قوی هست یا ذرت 
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  جیره غذایی مرغ بومی تخمگذار باید براساس نیازهای بدنشون باشه و بالانس جیره رعایت بشه .
  جدول جیره را... پنج شنبه, 12 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام می یک سوال داشتم تورو خدا جواب بدین یک مرغ تخم گزار محلی در یک روز چند گرم   گندم یا پلت مصرف میکند مرغ صنعتی چطور تورو خدا جواب بدین
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  هر قطعه مرغ بومی تخمگذار در روز ۱۱۰ گرم دان مصرف میکند .
  مرغ صنعتی هم به همین شکل است. پنج شنبه, 12 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام میخاستم بدونم من که نژاد رنگیرو میخام تو فضای باز و تو باغ نگهداری کنم و برای خوابشون یه سالن درست کنم در فصول سرد بجز کاهش در تخم گزاری دچار مریضی و تلفات هم میشن؟؟ و اینکه نژاد رنگی مقاومتش نسبت ب مرغای بومی بیشتره یا کمتر؟
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغ بومی تخمگذار باید... پنج شنبه, 12 دی 1398
 • Aliyoe گفته بیشتر
  سلام، خرید تخم بلدرچین رو هنوزم دارید؟؟ قیمت خریدتون چنده؟؟ گوشت بلدرچین چطور.قیمت چند میخرید؟

  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر واحد بلدرچین فعلا تعطیل است. پنج شنبه, 12 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام عرز ادب و خسته نباشید ببخشید ایا در گیلان پرورش مرغ بومی تخم گذار در قفس خوبه یا بلدرچین در قفس برای این که کمبود جا دارم در قفس میخواهم   ببخشید شما ایا ممکن است بفرمایید که میشود تخم ان را که مرغ یا بلدرچین هر کدامکه صلاح میدانید در تولید خریداری میکنید ممنون
  ************... پنج شنبه, 12 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام پارکینگ منزل من 3در4میباشهایا میتونم درهمین پارکینک بلدرچین گوشتی پرورش بدم واگر میشه تقریبان چقدر هزینه لازمه باتشکر
  **********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  به دلیل ایجاد بو و سر و صدا پرورش در منطقه مسکونی توصیه نمیشه.
  در فضای ۱۲ متری در بستر حدود ۸۰۰ قطعه بلدرچین میتونید پرورش بدید. چهارشنبه, 11 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید بابت اطلاعات عالیتون مبخاستم بپرسم که میشه ژن گوسفند تک قلو زارو عوض کرد?
  ********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  خیر ولی میتونید بره ها شون و اصلاح شده کنید. میش را میتونید با قوچ اصلاح شده افشاربرولا تلاقی بدید و بره هایی که متولد میشن ژن دار میشن. چهارشنبه, 11 دی 1398
 • علی اکبر گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب 
  برای دوره آموزشی که برگزار میکنید. آیا آزمون هم داره؟
  **********
   سلام دوست عزیز 
  خیر. شما بعد از اینکه در کلاس شرکت کردید و دوره رو به اتمام رسوندین. گواهی بهره برداران جهاد بهتون اعطا میشه چهارشنبه, 11 دی 1398
 • حسین گفته بیشتر
  خدا قوت به همه شما دوستان
  اگر قصد خرید بره یا شیشک و یا گوسفند هترو رو از شما داشته باشم، باید چجوری اقدام کنم؟
  **********
  سلام دوست عزیز
  اگه شما بخواین خرید خودتون رو از مزارع ما انجام بدین، در این صورت وارد مزرعه شده و ثبت سفارش رو انجام میدید.

  خون گیری از دام ها صورت میگیره و بعد... چهارشنبه, 11 دی 1398
 • راضیه پناهی گفته بیشتر
  سلام و وقت بخیر
  من برای کلاس بوقلمون بخوام ثبت نام کنم تا کی مهلت دارم؟ و اینکه از قم میام میتونم روز قبلش اونجا باشم؟ یعنی برام خوابگاه رزرو میکنید؟
  ************
  سلام دوست عزیز
  ثبت نام از الان شروع شده و تا تاریخی که ظرفیت پر بشه در کانال تلگراممون اعلام میکنیم. در مورد خوابگاه هم... چهارشنبه, 11 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام
  نیمچه سه ونیم ماهه نژادرنگی واسه کی میتونین تحویل بدین؟
  هرمرغ ازشروع تخمگذاری تا کی میتونه تخم بذاره؟
  آیا ازپسماند موادغذایی میتونیم به عنوان جیره استفاده کنیم؟برای سالن چه تجهیزاتی نیاز دارم؟
  باتشکر
  **********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  برای تحویل نیمچه نژاد رنگی باید از قبل... چهارشنبه, 11 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
   با سلام وعرض ادب به عزیزان وزحمت کشان تیم مینی سالن  
  بنده میخواهم به تعداد 300 قطعه جوجه مرغ تخمگذار (البته یک روزه )بخرم خواستم ببینم به این تعداد فروش دارید  چون هرچه زنگ میزنم موفق نمیشم
  باتشکر سعیدعباسی 
  ************
  سلام بزرگوار
  احتمالا در زمان برگزاری دوره های اموزشی تماس... سه شنبه, 10 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
   سلام خیلی عالیه به سوال داشتم یکی از بوقلمون های من دو روزیه اصلا نمیخوره و بی حاله داریوش چیه تشکر

  ***********
  سلام بزرگوار
  علایم اکثر بیماریهای طیور مشابه است برای معاینه بالینی و تشخیص درست به دامپزشک مراجعه کنید. سه شنبه, 10 دی 1398
 • narges گفته بیشتر
  وقتتون شاد
  من برای دوره پرورش مرغ بومی تخمگذار و بوقلمون میخواستم ثبت نام کنم. فقط سوالی که الان داشتم اینه که دان مصرفی مرغ بومی تخمگذار به چه صورتی باشه؟
  ***********
  سلام دوست عزیز
  جدول برنامه غذایی مرغ بومی تخمگذار رو از لینک زیر دریافت کنید:

  نکات میزان دان مصرفی مرغ بومی... سه شنبه, 10 دی 1398
 • ارسلان عادل گفته بیشتر
  سلام و با تشکر از راهنمایی هایی که میکنید
    من بخوام برای خرید گوسفند اقدام کنم ، آدرستون کجاست و چه تضمینی در چندقلوزایی گوسفند هست؟
   *******
    سلام دوست عزیز
   آدرس مزرعه گوسفندامون همدان در مرکز تحقیقات کشاورزی است. و ژن دار بودن گوسفندها باآزمایش خون مشخص میشه. سه شنبه, 10 دی 1398
 • حامد اعلایی گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب خدمت شما من اگه بخوام دامداری راه بندازم. به نظر شما گوسفند پرواری بگیرم یا ازگوسفندهای چندقلوزا ؟ 
  **********
   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد ما اینه که از گوسفندان چندقلوزا شروع کنید که خودتون تولید بره ازشون داشته باشید و بتونید اونها رو پروار کنید و بفروشید. سه شنبه, 10 دی 1398
 • sadegh گفته بیشتر
  وقتتون بخیر
  من برای پرورش بوقلمون برنز میخواستم زودتر کارم و شروع کنم و گله مادر تشکیل بدم که خودتون هم فرمودین خرید تضمینی دارید ، و اگه بخوام توی کلاس آموزشی بهمن ماه شرکت کنم آیا مهندس سلیمانی هم حضور دارن که در نشست مشاوره ای بتونیم سوالاتمون رو با ایشون در میون بذاریم؟
  ... سه شنبه, 10 دی 1398
 • محمد اسلامی گفته بیشتر
   سلام و عرض ادب و احترام خدمت شما دوستان 

   من قصد دارم پرورش مرغ بومی تخمگذار کارم رو در یک روستایی شروع کنم. و بصورت اصولی این کار رو انجام بدم. و قبلش برای دوره های آموزشی بهمن ماه که گذاشتین شرکت کنم آیا بعد از این کلاسهای آموزشی هم ممکنه اگه سوالی داشتم از کارشناسان تیم مینی... سه شنبه, 10 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من یه سالن ۱۵۰ متری دارم چه لامپی باچه رنگی استفاده کنم پرورش مرغ سنتی
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  میتونید از لامپهای ال ای دی استفاده کنید با رنگ سفید یا سفید و زرد که به ازای هر ۹متر مربع ی لامپ ۹وات نیاز دارید. دوشنبه, 09 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام. محمدی از زنجان باتشگر میخواستم قیمت بره چهار ماه هترو بدونم اگه بگین ممنون میشم
  *********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  قیمتها به روز است ولی حدود قیمت ۵میلیونه.


  دوشنبه, 09 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام امیخته رومانف با پاکستانی چند قلوزا چند؟
  *********
  پاسخ
  نژادهای وارداتی مثل رومانف کار نمیکنیم. دوشنبه, 09 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ببخشید اگه یدونه قوچ هترو بزاری پیش بیستا گوسفند معمولی چند قولو زایی رخ میده یا ن ممنون میشم راهنمایی کنید
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در تلاقی قوچ هترو با میش معمولی حدودا ۵۰ درصد بره های متولد شده هترو خواهند شد و قوچ هترو تاثیری در دوقلوزایی میش معمولی نداره.
  دوشنبه, 09 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام الانم بده 4ماه هموفروش دارین قیمت چنده دوشنبه, 09 دی 1398
 • علی گفته بیشتر
  سلام ببخشید وقتتونو میگیرم
  مرغای محلی من که الان ده ماهشونه هنوز تخم نمیذارن به نظر شما باید چیکار کنم یکشنبه, 08 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام جوجه یکروزه دارید قیمت چقدراست
  ***********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  قیمتها به روز است .جهت اطلاع از قیمتها میتونید اول هر هفته با شماره زیر تماس بگیرید.
  ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳ یکشنبه, 08 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من می‌خوام واسه برج ۱۲ امسال ۵۰۰جوجه یک روزه بیارم همراه تعدادی مرغ خروس مولد تخمی  خواستم بدونم سالن باید چند متری باشه تا مناسب این تعداد بشه؟بعد جوجه ها با مرغ خروس مولد پیش هم داخل یه اتاق ۲۰ متری باشه آیا موردی داره یانه فقط واسه شب منظورمه آخه می‌خوام تابستون تو... یکشنبه, 08 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام خدمت تیم بزرگ مینی سالن
  دوره اموزش پرورش بوقلمون شما چه زمانی هست؟ باتشکر
  ***********
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  دوره بعدی اموزش بوقلمون انشاالله ۱۷ بهمن ماه در همدان برگزار میشه. شنبه, 07 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خدمت دوستان
  من میخام توی یه مرغ داری گوشتی که قبلا ازش استفاده میکنه نیمچه مرغ بومی تخمگذار بریزم. بعد سوالم اینه که ایا امکانات مرغداری جوجه گوشتی مناسب مرغ تخمگذار است  یا خیر و برای تخم گذاشتن باید محل های خاصی رو. درست کنیم یا نیاز نیست که لانه برای هر مرغ بسازیم... جمعه, 06 دی 1398
 • Anonymous گفته بیشتر
  سلام درکرمان جایی هست که میش افشار دوقلوزا بخریم ممنون
  جمعه, 06 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  املشی نوشته:
  با سلام با داشتن 3000 متر زمین بایر چه تعداد مرغ محلی تخم گذار می توان پرورش داد و میزان خوراک و نحوه خرید به چه صورت است؟ضمنا"محل نگهداری شهر املش استان گیلان می باشد                                                                              *****************************                                       ...
  جمعه, 06 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام شرمنده خسته نباشید تشکر از شما بااین برنامه‌های چه دارین دراختیار جوانان میگزارین انشاالله موفق باشین همیشه برقرار باشین من الان دو سال تحقیق دارم میکنم ولی نتیجه نگرفتم  مرغ بومی وبوقلمون ولی الان درباره گوسفند تحقیق میکنم دوست دارم از شما راهنمایی بگیرم ممنون میشم... جمعه, 06 دی 1398
 • مهدی گفته بیشتر
  سلام و خسته نباشید
  من سه اتاق کنار هم هر کدام به مساحت تقریبی 30 متر (جمعا 90 متر) در اختیار دارم که هر کدام از ریق یه خروجی ازقسمت عقب به هم متصل می شون. میشه در این محیط بوقلمون پرورش داد؟ چند تا؟ و آیا بوقلمون برنز انگلیسی سینه پهن سراغ دارید برای خرید؟ آخرین سوال اینکه جوجه دو... پنج شنبه, 05 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من یک زیرزمین 4 متری دارم میخوام بدونم که در اینجا چنتا بلدرچین میتونم پرورش بدم پنج شنبه, 05 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  ممنونم . مطلب آموزنده ای بود
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سپاس از توجه شما
  پنج شنبه, 05 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقت بخیر بنده ساکن بندرلنگه هستم آب و هوای ما در تابستان گرم و مرطوب میباشد ودر بهار، زمستان وپاییز هوا معتدل هست و رطوبت بالا میباشد به علت مجاورت با دریا حالا آیا میشود در این منطقه پرورش بوقلمون بزنم در مورد بوقلمون هم تحقیق کردم و میخواهم برای تجربه از تعداد کم شروع... چهارشنبه, 04 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  لطفا فایل صوتی تمامی نشست های مشاوره ای رو در سایت قرار بدین
  ممنون چهارشنبه, 04 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  کلاس آموزشی برای پرورش ماهیان زینتی برگزار میکنید؟
  برای خرید تضمینی باید چه مراحلی رو طی کنیم و چه موقع میتونیم با شما قرارداد ببندیم و محصول رو به شما بفروشیم؟
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله انشاالله تا یک الی دوماه اینده دوره های اموزشی ماهی زینتی را خواهیم داشت و انشالله واحد فروش و خرید هم فعال خواهد شد. چهارشنبه, 04 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من خودم ۲۰۰عدد گوسفند دارم ک ۲۰ تا۳۰ تاش دوقلو هستن حالا میخام باشما پیش ب سوی تحولی بزرگ بریم و با کمک خداوند همشونو دوقلو کنیم راهنمایی بفرمایید ممنونم
  ************
  سلام دوست عزیز
  به دوصورت میتونید گله را اصلاح کنید .
  ۱. خرید قوچ اصلاح نژاد افشار برولا
  ۲ . ابستن سازی میشها با... چهارشنبه, 04 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ميخوام اين کارو شروع کنم ولي سرمايه کافي ندارم لطفا اکه ممکنه راهنمايي کنيد البته اينکه بگيد از بانک وام بگيريد خيلي مسخرست چون اصلا کمکي نميکنن ميخوام بجاي معرفي بشما که سرمايه از اونا پرورش با ما
  *************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  برای اینکه بتونید بصورت مشارکتی با سرمایه... چهارشنبه, 04 دی 1398
 • سعید گفته بیشتر
  با سلام ...من دستگاه جوجه کشی ۱۰۰۰۰ بو قلمون دارم و میخواهم در فروش جوجه های یک روزه کسب کار کنم ولی اطلاعاتی در فروش ان ندارم لطفا راهنمایی کنید؟

  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در صورت تشکیل گله مولد زیر نظر تیم مشاورین ما خرید تضمینی محصولات رو ازتون داریم.
  درصورتیکه تجربه و... چهارشنبه, 04 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام و خسته نباشید، میخواستم بدونم من برا اینکه به درآمد ماهی حدود ۴میلیون برسم چه تعداد مرغ تخمی باید پرورش بدم و در چند متر ممکن هست و چقدر سرمایه واسه احداث با قفسه و تمام تجهیزات لازمه. بنده اهل تبریز هسم آیا فرصت های خوبی از طرف شما برا شهر ما هم هس خواهشا منو راهنمایی... چهارشنبه, 04 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام میخواستم سوال کنم که دادن دان مرغ های گوشتی راس به بوقلمون های گوشتی چه ایرادی دارد وچه عوارضی
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  هر پرنده متناسب نوع ، نژاد ، سن باید جیره مناسب خودش را دریافت کند در بالانس جیره حرفه ای متخصص جیره نویس حتی فصل و شرایط اب و هوایی هم در نظر میگیرد .
  و... دوشنبه, 02 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  مرغام تخم نمیزارن چیکار کنم
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  علتهای متفاوتی میتونه داشته باشه از جمله :
  شرایط مدیریتی نادرست محیط مثل دما (18الی۲۵)، مدت و شدت روشنایی ، جیره بالانس نشده ، بیماری در پرنده ، استرس و......

  دوشنبه, 02 دی 1398
 • علیرضا گفته بیشتر
  عرض ادب و احترام . من گله مادر بوقلمون برنز انگلیسی دارم آیا شما خریدار تخم نطفه دار و جوجه یکروزه و یکماهه هستید ؟
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  در صورت خرید جوجه از ما و تشکیل گله مولد خرید تضمینی محصولات را ازتون داریم دوشنبه, 02 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با عرض سلام حداقل سرمايه براى شروع اين كار چقد هست؟؟ و اين كه مناسب ترين مقدار براى سرمايه گذارى جهت سود دهى و جواب دهى سريع تر چقدر هست؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  پرورش گوسفندهای ژندار درصد سود بسیار خوبی داره و درصورتیکه با دانش کافی و اطلاعات کامل در زمینه بازار، وارد کار... دوشنبه, 02 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و وقت بخیر
  برای آغاز به کار با تعداد ۳۰۰ مرغ و در کرمانشاه، چه مقدار بودجه لازم هست؟ خرید تضمینی شما در حال حاضر برای هر تخم مرغ چقدر هست؟ سپاس دوشنبه, 02 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  امید نوشته:
  سلام . قیمت لانه تخم گذاری چقدر است ؟ ***************************** پاسخ: سلام ۱۵۰هزار تومان (برای ۵۰ مرغ)
  دوشنبه, 02 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشی جوجه های شش ماه دارم هنوزتخم نمیذارن چیکارکنم
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  علتهای مختلفی برای تخم نکردن مرغ میتونه وجود داشته باشه :
  *تغذیه نامناسب و بالانس نبودن جیره
  *شرایط محیطی: دما ، شدت و مدت روشنایی
  * انجام ندادن تحریک نوری در سه ماهگی
  *بیماری در پرنده یکشنبه, 01 دی 1398
 • hamidreza گفته بیشتر
  سلام و عرض ادب و احترام هزینه دان هر مرغ بالغ تخم گذار چقدر است
  برای شروع کسب و کار و آزمون و خطا جهت فروش تخم مرغ,پیشنهاد شما چند مرغ می باشد
  هزینه قفس تمام استیل چقدر است.باتشکر
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  هر مرغ بالغ تخمگذار روزانه ۱۱۰ گرم دان میخوره که قیمت میانگین دان را... یکشنبه, 01 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من زمینی به متراز 3000متر در اصفهان دارم و می خواهم کاری را شروع کنم که سرمایه کم بخواهد به نظر شماچه چیزی پرورش بدم ؟من بیشتر از پرورش دادن و تلفات چیزهای دیگر ترسم از بازار فروش است چون اگثر پرورش دهنده های جدید با این مشکل را دارند و زود سرد می شند.ممنون می شم راهنماییم... یکشنبه, 01 دی 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  بهترین ماه شروع شهزیور است . جوجه یک ماهه تهیه کن از پرورشگاه مورد اطمینان . نژاد برنز خوبه . هزینه هم هر 100 تا 14 ملیون میشه ..موفق باشی[color=aqua][/color] شنبه, 30 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام 1-بهترین فصل برای شروع پرورش بوقلمون چه موقع هست2-بهترین نژاد برای فروش بازار کشور کدوم است3-هزینه شروع برای تعدتد 100 عدد بجز ملک چند میباشد!!
  **************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  بهترین زمان برای جوجه ریزی اوایل بهار و اواخر تابستان و اوایل پاییز است .
  بهترین نژاد موجود بوقلمون... شنبه, 30 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام.وقت بخیر.در حال حاضر هم خرید تضمینی دارید؟؟؟
  *********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خیر در حال حاضر در واحد بلدرچین خدمات خرید و فروش نداریم. شنبه, 30 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من از شهرستان آباده فار س میخواستم بدانم هزینه ای برای دوره دویا سه روزه هست اگر هست میزان ان چه مبلغی است ؟باتشکر
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  هزینه دوره های یک روزه ۳۸۰ هزار با اقامت و پذیرایی و صدور گواهینامه معتبر است. شنبه, 30 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خوبی مهندس ،من خودم بچهی روستام و گوسفندهای محلی خودمنو دارییم اما سودی ندارن دنبال تغیر نژادوخرید گوسفند های چند قلو زا هستم راهنناییم کن از نظر قیمت چنده
  *************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  توصیه میشه در صورتیکه گوسفندهای نژاد افشار یا قزل افشار دارید با قوچ اصلاح نژاد شده... جمعه, 29 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با عرض سلام و تشکر از سایتتون . آیا من می توانم از طریق خرید اسپرم چند قلو زایی و تلقیح به نژاد هومو برسم و برای رسیدن به این مرحله که تمامی آنها نژاد هومو باشد چند مرحله می باشد
  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله از طریق تلقیح مصنوعی با اسپرم قوچ همو ی افشاربرولا میتونید گله تون را... جمعه, 29 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام الان قیمت سالن ۳۰۰ قطعه ای چنده؟ پنج شنبه, 28 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  مشکل بازار فروش اگه برام حل بشه بزودی شروع به کار مینم، درباره سوالای دوستم بالا که سوال منم هستن لطفا کمک کنید
  09187922482 پنج شنبه, 28 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  کاربر مهمان نوشته:
  سلام وقتتون بخیرجناب چندتا سوال داشتم ممنون میشم ....
  سلام همینا سوال منم هستن برا دویست تا مرغ و بصورن سنتی تو زمین کشاورزی و اینکه ایا مرغ پرورش داده شده و جوجه پرورش داده رو هم میخرین یا نه ازمون،لطفا راهنمایی کنین با تشکر
  09187922482
  پنج شنبه, 28 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  باسلام من سه ته مرغ و یک خروس مرندی از اصفهان خریدم اوردم بوشهر سه چهاروز اول خوب تخم میذاشتن ولی الان یک هفته هست تخم نمیڋارن دلیل چی میتونه باشه چکار باید کنم ضمنا تغذیه هم همان جا گرفتم چیزی که همانجا استفاده میکردن ممنونم از پاسخگویی پنج شنبه, 28 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من یک مرغ خریدم با خروس این ۴ روز فقد نه جا گرفتن نه تخم گزاری کردن چکار کنم می فروشمشون یا تا الان جا نگرفتن یا عادت نکردن فقد خروس خیلی جیق میزنه خودشن مرغ عربن
  مشکرم از جواب ۰۹۱۶۰۰۲۹۵۸۲ ترا خدا این شمارم کسی برام پیام بفرست چکار کنم خیلی ارزوم تخم ببین زیر مرغ بخدا برا... پنج شنبه, 28 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام و خسته نباشید
  قیمت خرید تضمینی تخم مرغ خوراکی محلیتون چند هست؟
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  قیمتها به روز است . در حال حاضر قیمت خرید تضمینی ۷۰۰الی ۷۵۰ تومان است. چهارشنبه, 27 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من در شهر کامیاران هستم و میخوام به تعداد 500 مرغ بومی تخم گذار پرورش بدم ماهانه چه قدر سود خواهم کرد
  ******************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  سود ماهیانه ۵۰۰ قطعه مرغ بومی تخمگذار حدودا ۱میلیون تومان است که در خرده فروشی میتونید این سود را بالاتر در نظر بگیرید. چهارشنبه, 27 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام نیازمند کار درمنزل هستم جهت بسته بندی سه شنبه, 26 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام‌ نیازمند کاردرمنزل هستم جهت بسته بندی ایا امکانش هست سه شنبه, 26 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ۱۰۰۰ تا جوجه یک ماهه تخم گذار میخاستم کی و چگونه اقدام کنم ارومیه تحویل بگیرم
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  جهت ثبت سفارش جوجه یکماهه اصلاح نژاد بومی میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید و انشاالله تحویل در اسفندماه است:
  09118928921
  09114861623 سه شنبه, 26 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام ببخشی من یه سوله دارم میخوام 15میلیون بدم جوجه بو قلمون بخرم لطفا راهنمایی کنید چند تا میتونم بخرم
  ***************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  با ۱۵ میلیون صد قطعه بوقلمون میتونید بگیرید که این سرمایه جهت خرید جوجه و دان در طول دوره پرورش است. سه شنبه, 26 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید بهترین نوع مرغ بومی کدومه؟
  **************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  مرغ بومی اصلاح شده (در کیفیت گله های مناسب)
  مرغ نژاد رنگی جهت پرورش مناسبن سه شنبه, 26 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام وقتتون بخير ، دوره ي بعديتون در كرج چه تاريخيِ ؟
  ***************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  فعلا در کرج دوره ای نداریم. دوشنبه, 25 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام من در شهر ارومیه هستم میخواستم بدونم دوره های تلقیح گاو رو در کجا آموزش میدن ممنون
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  ما دوره های تلقیح دام سنگین را نداریم بهتره از جهاد کشاورزی منطقه تون سوال کنید. دوشنبه, 25 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  با سلام
  من قبلا باهاتون تماس گرفتم گفتید برای فروش نیاز به مجوز هستش
  ولی وقتی به جهاد کشاورزی مراجعه کردم گفتن فعلا مجوز برای مرغداری ممنوعه.حالا باید چیکار کرد؟
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  متاسفانه به دلیل سختگیری در دادن مجوز بسیاری از واحدها بدون مجوز فعالیت میکنن. باید... یکشنبه, 24 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  قیمت جوجه یک ماهه چقدره؟؟؟برای پرورش ۱۰۰۰قطعه چقدر فضا میخاد؟
  **********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  حدود قیمت نیمچه یکماهه ۸۵۰۰ است و البته قیمتها به روز تعیین میشه.
  جهت پرورش هزار قطعه مرغ بومی در بستر یک سالن ۱۲۰ متر مربع نیاز دارید. یکشنبه, 24 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام
  حدود ۵۰جفت میش آبستن دوقلو یا چند قلو را برای منطقه کوهستانی و سرسبز هزار مسجد در شمال مشهد میخام
  کی میتونید تحویل بدید هزینه چقدر میشه
  ************
  پاسخ
  سلام بزرگوار
  میشهای دو ماهه ابستن با قوچ اصلاح شده افشار برولا را میتونید ثبت سفارش کنید و انشاالله برای سه ماه اینده تحویل... شنبه, 23 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید چه نژادی برای تولید تخم مرغ بهتره وشما اون نژادو دارین وقیمت تضمینی تخم مرغی که از ما میخرین چقدره
  ************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  مرغهای نژاد رنگی یا بومی اصلاح شده برای پرورش مناسبه و در خرید تضمینی قیمت در حال حاضر حدود ۷۰۰ تومان است .
  شنبه, 23 آذر 1398
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام. روز بخیر.
  بنده از ده دی فعالیتم رو شروع میکنم
  روزی دو هزار تخم تولید میکنم
  آیا شما خرید تضمینی دارید؟
  اینم تلفنمه
  ۰۹۰۱۹۷۱۱۲۰۵
  *****************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  خرید تضمینی ما فقط از دوستانی است که نیمچه را از ما تهیه میکنن.
  جمعه, 22 آذر 1398
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  [rtl]سلام وقتتون بخير باشه، ممنونم بابت سايت خوب و حوصله و صبورى در پاسخ به سوالات، خواستم بدونم كلاس آموزشى داريد و اينكه چقدر هزينه داره و آيا بصورت آنلاين هم مشاوره و آموزش انجام ميدين؟


  [/rtl]
  **************
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله هم دوره های آموزش آنلاین داریم و هم نشست های مشاوره ای... 2 هفته قبل
 • امین گفته بیشتر
  سلام عرض ادب . من زمینی به مساحت ۸۰۰متر مربع در گیلان دارم و سرمایه ای حدودا ۱۰۰میلیون تومن . حقیقاتا بین  پرورش بوقلمون گوشتی با تخم گذار یا مرغ محلی تخم گذار موندم و نمیتونم بهترین گزینه رو انتخاب کنم . چون کل داراییم همینه و میخام واسه خودم کسب و کار راه اندازی کنم. و تصمصم... 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام قیمت مرغ ۴_۵ماهه چقدر هست من ۳۰۰مرغ میخوام 

  ***********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  ۲.۵ ماهه موجوده از نژاد بومی اصلاح شده رنگی که جهت اطلاع از قیمتها میتونید با شماره های زیر تماس بگیرید :
  09114861623
  09118928921 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته بیشتر
  سلام خسته نباشید آیا میشه پرورش و نگهداری و غذا دادن و تخم گرفتن از مرغها فقط توی سالن باشه یا باید غذاشونو جای دیگه داد؟

  ********
  پاسخ
  سلام دوست عزیز
  بله تمام مراحل پرورش داخل سالن انجام میشه و من منظور شما را از محل دیگه متوجه نشدم. 2 هفته قبل
 • کاربر مهمان گفته