تیم تحقیقاتی مینی سالن با چه روش هایی اقدام به جمع آوری اطلاعات میکند؟

986

در تیم تحقیقاتی مینی سالن وقتی قصد داریم که به معرفی و بررسی یک شاخه جدید از حوزه های کشاورزی بپردازیم ، طبیعتا در گام اول اقدام به بررسی و رصد بازار میکنیم و کشف میکنیم و پیدا میکنیم ، مراکز ، سازمانها و دانشگاهها و مزارعی که در این زمینه فعال هستن و حرفی برای گفتن دارن.

اونها رو فیلتر اولیه میکنیم و اونهایی که قابلیت پیگیری خوبی دارن رو در دستور کار قرار میدیم ، طبیعتا شاید در این مسیر نیاز باشه که سفرهای زیادی انجام بدیم . نشست های زیادی بذاریم ، هماهنگی های زیادی باهاشون داشته باشیم ، برخی از این مراکز مخصوصا اونهایی که دولتی هستن ، هماهنگی باهاشون کار سختیه. و گاها وقتی باهاشون وارد صحبت میشیم ، میبینیم برخلاف آنچه که تصور میکردیم و آنچه که نشون داده شده بود ، دانش لازم و زیرساختها رو ندارن. 

در مورد مزارع خصوصی که چالشها بسیار بیشتره و خیلی از اطلاعات رو نمیدن ، در برخی از موارد هم حتی شاهد هستیم که مزارع خصوصی اطلاعات غلط هم میدن، برای اینکه مسیر تحقیقات منحرف بشه , و با چالش های بسیار زیادی مواجه هستیم.

خیلی ها هستن که اطلاعاتشون رو اساسا بیرون نمیدن ، اما بعد از تمام بررسی ها ، نهایتا به نتیجه میرسیم که با کدوم یک از این افراد میتونیم کارمون رو پیش ببریم و سایر گزینه ها رو کنار میذاریم. در نهایت هم این اطلاعات رو دسته بندی میکنیم و توجیه اقتصادیش رو بررسی میکنیم. و در صورتی که از نظر ما دارای توجیه خوبی باشه ، به ترویجش میپردازیم و بصورت فیلمهایی کوتاه با شما دوستان به اشتراک میذاریم.

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو