تیم تحقیقاتی مینی سالن با چه روش هایی اقدام به جمع آوری اطلاعات میکند؟

138
تصاویر دوره ها و مراکز آموزشی مینی سالن
فروش جوجه مرغ بومی تخمگذار با راندمان بالا
آشنایی با 4 نوع مشاوره تیم مینی سالن جهت راه اندازی مزرعه موفق پرورش

در تیم تحقیقاتی مینی سالن وقتی قصد داریم که به معرفی و بررسی یک شاخه جدید از حوزه های کشاورزی بپردازیم ، طبیعتا در گام اول اقدام به بررسی و رصد بازار میکنیم و کشف میکنیم و پیدا میکنیم ، مراکز ، سازمانها و دانشگاهها و مزارعی که در این زمینه فعال هستن و حرفی برای گفتن دارن.

اونها رو فیلتر اولیه میکنیم و اونهایی که قابلیت پیگیری خوبی دارن رو در دستور کار قرار میدیم ، طبیعتا شاید در این مسیر نیاز باشه که سفرهای زیادی انجام بدیم . نشست های زیادی بذاریم ، هماهنگی های زیادی باهاشون داشته باشیم ، برخی از این مراکز مخصوصا اونهایی که دولتی هستن ، هماهنگی باهاشون کار سختیه. و گاها وقتی باهاشون وارد صحبت میشیم ، میبینیم برخلاف آنچه که تصور میکردیم و آنچه که نشون داده شده بود ، دانش لازم و زیرساختها رو ندارن. 

در مورد مزارع خصوصی که چالشها بسیار بیشتره و خیلی از اطلاعات رو نمیدن ، در برخی از موارد هم حتی شاهد هستیم که مزارع خصوصی اطلاعات غلط هم میدن، برای اینکه مسیر تحقیقات منحرف بشه , و با چالش های بسیار زیادی مواجه هستیم.

خیلی ها هستن که اطلاعاتشون رو اساسا بیرون نمیدن ، اما بعد از تمام بررسی ها ، نهایتا به نتیجه میرسیم که با کدوم یک از این افراد میتونیم کارمون رو پیش ببریم و سایر گزینه ها رو کنار میذاریم. در نهایت هم این اطلاعات رو دسته بندی میکنیم و توجیه اقتصادیش رو بررسی میکنیم. و در صورتی که از نظر ما دارای توجیه خوبی باشه ، به ترویجش میپردازیم و بصورت فیلمهایی کوتاه با شما دوستان به اشتراک میذاریم.

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳

منو