افراد دارای سرمایه زیاد چگونه وارد حوزه پرورش میشوند؟

967

طی مشاوره هایی که ما به شما ارائه میدیم، شما دوستان طبیعتا در گروههای مختلف و از میزان سرمایه بسیار متفاوتی برخوردار هستین.

اما یک سری تفاوتهای اساسی و عادتها رو در برخی عزیزان میبینیم که به علت اهمیت بسیار زیادش نیاز دونستیم که با شما دوستان بخوایم به اشتراک بذاریم.

افرادی که از سرمایه های به مراتب زیادتری برخوردارن و از توان مالی خیلی خوبی بهره مند هستن ، یه سری عادتهای مشترک دارن که اگه این سخت گیری ها بخواد در همه شما عزیزان بعنوان یک استاندارد تعریف بشه بسیار میتونه روی آینده شما اثر بذاره.

از جمله این عادتهای خوب :

یکی این هست که شاهد هستیم که عزیزانی که از سرمایه خیلی خوبی برخوردار هستن ، یکی از ویژگیهای مثبتشون اینه که مشاوره های زیادی دریافت میکنن. گاها بیش از 5 بار به مراکز ما سفر میکنن و مشاوره ها رو دریافت میکنن با این که غالبشون صاحب کسب و کارهای بزرگ هستن. و خیلی از این دوستان رو شاهد هستیم که حتی بیش از یک بار آموزش میبینن برای اینکه هیچ نکته ای براشون گنگ نمونه. خیلی ها برای شروع کار حتی نفراتی از خودشون رو اعزام میکنن برای اینکه شروع کارشون در مزارعی باشه که مورد اعتمادشون هست و بخوان تخصص ها رو کسب کنن و بعد بخوان کار رو در محل خودشون راه اندازی کنن.

خیلی از این عزیزان در زمان خرید محصول اعم از دام و طیور ، حضور دارن . و متاسفانه شاهد هستیم که خیلی از دوستانی که دارای سرمایه کافی نیستن بسیاری از این ویژگیها رو ندارن.

به طور مثال شاهد هستیم که خیلی از این افراد آموزش نمیبینن و در دوره های آموزشی مون هم شاهد هستیم که برخی از شما که در دوره مهمان هستید در دوره خواب آلود و کسل هستید که این هم به خاطر برنامه ریزی های ضعیف شماست.

و همچنین خیلی از شما بزرگواران در زمان خرید مرغ ، خودتون حاضر نیستید و میگید ما به شما اعتماد کافی داریم.

چنان که ما بارها تاکید کردیم که حتی اگه دارید خرید خودتون رو از تیم مینی سالن انجام میدین ، حتما در محل حضور داشته باشید و گله و محصولی که میخواین بخرید رو حتما تاییدش کنید.

و از طرفی اگه نیاز بود حتما کار خودتون رو در کنار افراد متخصص و دارای تجربه که بهشون اعتماد دارید شروع کنید و اگه نیاز به هجرت بود برای یک مدتی هجرت بسیار میتونه به پیشرفت کارتون کمک کنه. 

و اگه تمام این ویژگیهایی که خدمتتون بیان کردیم ، در شما اپیدمی بشه و بعنوان استاندارد رفتارتون بهش عمل کنید بسیار میتونه در موفقیت آینده شما و نتیجه ای که از کسب و کار میگیرید اثر گذار بشه.

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


عضویت در خبرنامه

با عضویت در خبرنامه از 
 شاخه های جدید پرورش و فرصت های جدید کسب و کار حوزه کشاورزی ، دامپروری و گردشگری مطلع شوید

به جمع 
4,702,667 نفره علاقمندان و فعالان حوزه کشاورزی و دامپروری بپیوندید. 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

 

منو