اهمیت مترجم همراه

596

اهمیت مترجم همراه


وقتی صحبت از گردشگری میشه ، یکی از مهم ترین منابع درآمدی ، درآمد حاصل از ورود گردشگرهای خارجیه.

متاسفانه یکی از مهم ترین و بزرگترین نقطه ضعف هایی که ما ایرانی ها داریم اینه که جاذبه های گردشگری و داشته های خودمون رو به زبان کشورهای هدفی که میتونن مخاطب خوبی برای جاذبه های گردشگریمون باشن روایت نمیکنیم.

در این مرحله ما نیاز داریم که متناسب با مخاطب هدفمون این که از کدوم کشورها باشه ، بیایم به روایت جاذبه ها و داشته ها و پتانسیل هامون بپردازیم. و روایت هامون باید طوری باشه که مخصوص مخاطب هدفمون در کشورهای هدفمون باشه. که وقتی اون مخاطب هدف داره روایتمون رو میشنوه و با داشته ها و پتانسیل ها و اقامتگاههای ما آشنا میشه علاقمند بشه که بخواد در محل ما حضور پیدا کنه. و محل ما رو به عنوان مقصد گردشگری خودش انتخاب کنه.

این که خودتون بتونید راوی داشته ها و پتانسیل ها و جاذبه های خودتون باشین که خیلی عالیه و بسیار اثر گذاره حتی اگه دست و پا شکسته باشه اما اگه در توان خودتون نیست پیشنهادمون اینه که حتما از یک مترجم توانمند در کنار خودتون استفاده کنین. یعنی هر گونه روایتی که انجام میدین ، یک دوستی از منطقه خودتون رو انتخاب کنید که به زبان دیگه ای بخواد اون مطالب رو بیان کنه. و شما اون رو بخواین منتشر کنید. که نهایتا از همون دوست میتونید استفاده کنید. زمانی که مهمانان خارجی به سمت شما اومدن ، اون شخص بخواد مترجم باشه و تسهیل گر امور توریستهایی باشه که به منطقه و اقامتگاه شما اومدن.

در سامانه مشاغل و گردشگری ما این امکان رو فراهم میکنیم که شما بخواید حرفی که میزنید به گوش مخاطبان هدفتون در اقصی نقاط ایران و جهان برسه. همچنین با مهندسی که روی داده ها و اطلاعات شما صورت میگیره این امکان کاملا فراهم میشه که شما بخواین در کنار سایر رقبایی که در جهان دارید در صدر بایستین در جستجوی گوگل و یا سایر جستجوهایی که در دنیا انجام میشه و عملا به تحلیل کامل مخاطبان پرداخته میشه و شما این رو کاملا آموزش میبینید و از مشاوره هاش بهره مند میشین.

نکته مهمی که وجود داره اینه که شما باید روایت کردن درست رو یاد بگیرید و وقتی یک روایت درست و یاد بگیرید ما به شما می آموزیم که

چطور بخواین در صدر بایستین.

سوالتو از این قسمت بپرس


GOTO_TOP

💡 درباره ما | تماس با ما               🌍 شبکه اجتماعی پرورش دهندگان( سامانه مشاغل و گردشگری)

تلگرام مینی سالن  کانالهای تلگرامی ما 

 

¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما


 📱 شماره های تماس جهت مشاوره ، خرید و ثبت نام دوره های آموزشی: ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱ ♡ ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ ♡ ۰۹۱۱۴۸۶۱۶۲۳

⏰ ساعات مشاوره: همه روزه ۹ الی ۱۶ روزهای غیرتعطیل | پنجشنبه ها ۹ الی ۱۳