از اخبار فراوانی که در مجاورتمون قرار داره دوری کنید

3,278

از اخبار فراوانی که در مجاورتمون قرار داره دوری کنید


خیلی از ما در طول روز ، در مجاورت اخبار بسیار زیادی قرار داریم. چه در زمانی که در شبکه های اجتماعی هستیم چه در زمانی که در جمع های فامیلی و دوستان هستیم. وچه در زمانی که از وسایل حمل و نقل عمومی داریم استفاده میکنیم. و در تلویزیون هم به همین شکل.
متاسفانه بخش اعظم این اخبار هم اخبار منفی هستن که باعث میشه که در وهله اول به تدریج باعث ایجاد سستی در ما بشه. و از میزان تلاشمون برای رسیدن به هدفمون کاسته میشه. و به تدریج هم باعث میشه که بر ناامیدی مون افزوده میشه. و در نهایت نمیتونیم روی یک هدف و کسب و کار خاصی بخوایم متمرکز بشیم. و نتایج مطلوب رو بخوایم بگیریم.

خوبه بدونید که تقریبا تمام تیم ها و افراد موفقی که ما میشناسیم هیچ کدومشون به هیچ وجهی در مجاورت این همه خبر قرار نمیگیرن. و تمام تمرکز و وقتشون رو بر روی هدف و برنامه و کسب و کار خودشون میذارن. و اون اخباری رو فقط جمع آوری میکنن که مرتبط با کسب و کارشون هست که به رشد کسب و کارشون کمک میکنه. اون هم به شیوه های خاص خودشون به جمع آوری اخبار و به شکل گلچین شده میپردازن.

چرا که با وجود همه مشکلاتی که در پیرامونمون داریم و همه ما هم لمس میکنیم خوبه بدونیم که فرصت های بسیار زیادی تو کشورمون وجود داره که متاسفانه به علت همین نا امیدی و سستی که وجود داره ازش بهره برداری نمیشه و رو زمین مونده و یکی از علتهای اصلی هم که ما سامانه مشاغل و گردشگری رو داریم راه اندازی میکنیم. همین موضوعه که فرصتهای خیلی زیادی هست که خود ما به عنوان تیم مینی سالن زمان و توان بهره برداری از این همه فرصت رو نداریم و داریم اونها رو در این سامانه معرفی میکنیم به شما دوستان. که شما دوستان بخواین مطالعات لازم رو داشته باشین و به بهره برداری از این فرصتها بپردازین. لطفا خودتون رو در مجاورت این همه اخبار قرار ندین.

 

 

دیدگاه‌ها   

0 #2 حمیدرضا سالاریان 1397-12-11 12:00
سلام و عرض ادب واقعا باعث افتخاره که مجموعه ای مثل شما هستن که بی وقفه دارن تلاش میکنن ، و چنین اطلاعات ناب و ارزشمندی رو بدون چشم داشتی در اختیار ما میذارن. خدا بهتون خیر بده . پیروز باشید . ************** سلام دوست عزیز سپاس از لطف و محبت شما . سلامت باشید .
0 #1 حمیدرضا سالاریان 1397-12-11 12:00
سلام و عرض ادب
واقعا باعث افتخاره که مجموعه ای مثل شما هستن که بی وقفه دارن تلاش میکنن ، و چنین اطلاعات ناب و ارزشمندی رو بدون چشم داشتی در اختیار ما میذارن.
خدا بهتون خیر بده . پیروز باشید .
**************
سلام دوست عزیز
سپاس از لطف و محبت شما . سلامت باشید .

سوالتو از این قسمت بپرس

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید


¤ تیم تحقیقاتی مینی سالن ، همراه قدم به قدم شما ¤

از مشاوره اولیه جهت انتخاب بهترین زمینه فعالیت متناسب با شرایط شما ، تا خرید تضمینی محصولات تولیدی شما

© 1398 طراحی: تیم تحقیقاتی مینی سالن

منو