Image

قطعا به سودده ترین گزینه میرسی

قبل از هر چیز ؛ سودده ترین گزینه یک نسخه واحد برای همه نیست و برای هر کدوم از ما متناسب با شرایطمون ، سودده ترین گزینه میتونه متفاوت باشه.

کسب و کارهای کشاورزی و دامپروری بسیار متنوع هستن و از طرفی برخی از این کارها سودده و برخی زیان ده هستند.
و انتخاب سودده ترین گزینه ، اون هم بر اساس شرایط شما، مهم ترین گام در راه اندازی کسب و کارتونه

گاهی گزینه ای رو انتخاب میکنید که اون گزینه براتون سودده نیست اما شما بخاطر تبلیغات غیرواقعی زیاد در فضای مجازی فکر می کنید که پر سود هست.مثلا پرورش مرغ بومی ممکنه برای شما سودده نباشه اما تبلیغات زیادی انجام میشه که گفته میشه پرورش مرغ برای همه پر سود هست.

پس انتخاب پرسود ترین گزینه، مهم ترین کاریه که باید انجام بدین.

چطور بفهمم پرسودترین گزینه برای من چیه؟

دو سوال هست که باید در اولین گام به جوابشون برسیم اول اینکه در هر زمینه ، کدوم فعالیت پرسودتره.مثلا در زمینه پرورش مرغ بومی، پرسودترین کار چیه.گوشتی پرورش بدیم یا تخمگذار یا مرغ مادر جهت جوجه کشی. و دوم اینکه در بین پرسودترین کارها(پرسودترین های مرغ و بوقلمون و دام و آبزیان و...) ، کدوم گزینه برای من بهترین گزینه است.چون شرایط ما بسیار تاثیرگذار در انتخاب زمینه فعالیتمونه.شرایطی مثل منطقه جغرافیاییمون،سرمایه اولیه مون و... از اینرو نیاز به تحلیل و بررسی تمام شاخه ها داریم. در همین راستا مجموعه فیلم های تحلیلی و طرحهای توجیهی شخصی رو برای شما آماده کردیم. در این مجموعه تحلیل ها و مجموعه طرح های توجیهی که دقیقا متناسب با شرایط شخصی شماست ، بعد از بررسی دقیق همه شاخه ها و مشاوره نهایی، قطعا به سودده ترین گزینه میرسید.

چطور میتونم دسترسی به این اطلاعات داشته باشم؟

برای تهیه اشتراک جهت مشاهده این مجموعه فیلمها و طرح ها، مبلغ اشتراک (400 هزار تومان) را به یکی از روشهای زیر پرداخت کنید ؛ سپس ازطریق واتساپ ، تماس یا پیامک به شماره ۰٩١١٨۵٢۰۴۰٢ ، سرکار خانم مهندس علیزاده اطلاع دهید تا دسترسی جهت دانلود و تماشای فیلم ها و طرح ها به همراه مشاوره به شما داده شود.

Image
Image