در ابتدای کار پرورش اعضای تیم مینی سالن در سالن شما و در کنار شماییم.

1,193

سلام دوستان

 طی چند وقت اخیر متاسفانه موفق به تولید فیلم برای شما دوستان نشدیم. و علتش هم این بود که ما سفرهایی رو در استانهای مختلف داشتیم. که طی این سفر هم به استان  کرمان سری زدیم و در اونجا یکی از اکوسیستم های کسب و کار رو بررسی کردیم. که به امید خدا فیلمهای اون رو به شکل فشرده در اختیار شما دوستان میذاریم که قطعا برای شما هم جالب توجه خواهد بود.

 

اما یکی از مسائل مهمی که طی این مدتش راجع بهش جلسه گذاشتیم و در موردش جمع بندی داشتیم این بود که شما دوستانی که دوره های آموزشی رو میگذرونید ، بعد از دوره میخواین مزرعه خودتون رو راه اندازی کنید. اما چون تجربه عملی کار رو ندارید در ابتدای کار با استرس زیادی ممکه مواجه بشید.

 

 ازین رو تصمیم گرفتیم که 3 دسته از خدمات رو از ابتدای سال 98 خدمت شما دوستان بخوایم ارائه بدیم:

 دسته اول خدمات این که در صورتی که بخواین در سالن خودتون و در شهر خودتون کارتون رو راه اندازی کنید، برای چند روز اول کار، همکارانی از تیم تحقیقاتی مینی سالن ، که تجربه کار و دارن در خدمت شما باشن تا از تجربیاتشون استفاده کنید. و این موضوع باعث شه که استرس شما بخواد بسیار کم شه و کاملا از بین بره. و طوری هم برنامه ریزی میکنیم که دوره اول کارتون بخواد کوتاه مدت بشه تا طی این مدت هم تجربه به دست بیارید. هم اصل سرمایه و سودتون بخواد برگرده و تولید سری اولتون بخواد شامل خرید تضمینی ما بشه.

 

به طور مثال اگه بخواین در زمینه گوسفند چندقلوزا ورود کنید. دوره اول به این شکل باشه که یک دوره 3 یا 4 ماهه در نظر میگیریم. میش ها وارد سالن میشن. آبستن میشن و اون میش آبستن شده رو خودمون خرید تضمینی میکنیم. و شما طی این مدت هم از سود کار بهره مند شدین و هم تجربیات بسیار زیادی رو به دست آوردین.

 

حالت دوم هم اینه که اگه دسترسی به سالن جهت شروع کار ندارین، درخواست خودتون رو به ما اعلام میکنید و ما از سالنهایی که قابل تهیه هست در اختیار شما دوستان میذاریم و در این حالت هم باز همکاران ما چند وقت اول در کنارتون هستن . باز این موضوع هم شامل خرید تضمینی میشه. وهمون پروسه کوتاه مدت هم باز برای شما در نظر میگیریم. 

 و دسته سوم خدمات هم اینه که شما دوستانی که فعلا قصد راه اندازی سالن رو ندارید ولی دلتون میخواد که توی مزرعه ای کارکنید تا بخواین تجربه کار و بدست بیارین ، تقاضای خودتون رو اعلام میکنید و طبق نوبتی که بهتون اعلام میشه در یکی از مزارع ما حضور به هم میرسونید و در کنار همکاران ما و افراد با تجربه چند روزی رو در سالن کار میکنید و تجربیات لازم رو به دست میارید.

 یکی از برنامه هایی که در پیش داریم اینه که در حالتی که شما در مزارع ما میخواین کار خودتون رو شروع کنید این امکان رو هم میخوایم فراهم کنیم که شما در کنار کار پرورش بخواین از پکیج درآمدی که در موردش در ویدئوهای قبلی صحبت کردیم بهره مند بشین . یعنی در کنارش بخواین از درآمدهای حاصل از گردشگری هم بهره ببرید که در واقع در این دوره کوتاهی که در خدمتتون هستیم شما بخواین با پروسه کار آشنا بشید. و مدیریت یک جایی رو هم در ابعاد خیلی کوچیکی به دست بگیرید. 

 از طریق آی دی و اطلاعات همکاران که در زیر  این مطلب هست با ما در ارتباط باشین تا راهنمایی های لازم در اختیار شما دوستان قرار بگیره.

 

دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند چندقلوزا

 

 دوره ی آموزش عملی پرورش گوسفند پروار،گوسفند داشتی، تلقیح مصنوعی و جیره دام 29 خرداد الی 1 تیر ماه  98 در مرکز تحقیقات همدان برگزار خواهد شد.

    (جهت مشاهده سرفصل های دوره ی آموزشی گوسفند چندقلوزا کلیک کنید)

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣-۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 

نظرات تعدادی از شرکت کنندگان در دوره های آموزشی پرورش

 

 برای اطلاع از جدیدترین مطالب آموزشی پرورش گوسفند چندقلوزا عضو کانال تلگرامی ما شوید.

 

 


جهت دریافت مشاوره رایگان، خرید (گوسفند، بوقلمون، مرغ ) و راه اندازی مزرعه خود در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣- ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 


 

سوالتو از این قسمت بپرس


GOTO_TOP

تماس با ما

 

شماره مشاوره :

 

09118928921 و 09114861623  و 09118928920

 

(پاسخگویی فقط در ساعات 9 الی 16 هر روز (بجز ایام تعطیل))

 

 

 شماره ثبت سفارش و ثبت نام در دوره آموزشی:

 

01152211494 و 09118928921 و 09114861623  و 09118928920

 

(پاسخگویی 9 الی 16)

 

 

تلگرام:

 

09118928921 و 09114861623  و 09118928920

آدرس مراکز تیم تحقیقاتی مینی سالن(حضور فقط با هماهنگی قبلی)

آدرس دفتر مشاوره مازندران : مازندران - چالوس - بلوار امام رضا - جنب ترمینال شهسوار - ساختمان دریا

آدرس دفتر مشاوره همدان: همدان- جورقان - مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی - پارک علم و فناوری

آدرس اقامتگاه بوم گردی آموزشی: همدان ، امزاجرد

آدرس مزرعه گوسفند چندقلوزا و شیری: همدان ، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی

آدرس مزرعه تحویل جوجه و نیمچه مرغ: تهران (یکروزه) و همدان(یکروزه و نیمچه)

آدرس مزرعه تحویل جوجه و نیمچه بوقلمون: زنجان (یکروزه و یکماهه) یا همدان(یکروزه و یکماهه)

آدرس دفتر کارگاه تولید تجهیزات مرغداری: مازندران ، بابل، جاده قدیم آمل به بابل ، خشرودپی

آدرس مزرعه گیاهان دارویی: همدان و مرکزی ، اراک

آدرس مزرعه الاغ شیری: فارس ، خرامه