سه فاکتور مهم در قیمت فروش محصولات شما در طرح حمایتی ما

81

سه فاکتور موثر در قیمت فروش محصولات شما در طرح حمایتی ما
در ویدئوی قبل راجع به حمایت تیم مینی سالن از تولیدات شما صحبت کردیم و منظور ما از تولیدات ، گوشت و تخمی هست که قراره شما عزیزان تولید کنید. و به دست مصرف کننده نهایی برسونید که قطعا همین هم باعث میشه که شما حداکثر سود رو بخواین داشته باشید.
سه تا فاکتورمیتونه بسیار تاثیر گذار باشه در قیمت فروش شما . که شما دوستان اگه این سه فاکتور و بخواین در کار خودتون و در تولید فیلم هایی که به معرفی خودتون می پردازید و قراره رو سایتمون منتشر بشه . اگه این سه فاکتور و شما رعایت کنید بسیار میتونه در فروش شما ، حجم فروش شما و قیمت فروش شما تاثیر گذار باشه. فاکتور اول ظاهر مزرعه تونه. وقتی شما به معرفی خودتون ، کسب و کارتون و مزرعه تون میپردازین، بیننده متناسب با آنچه که میبینه، بهای مختلفی ممکنه بابت تولیدات شما بپردازه. فرض بفرمایید که شما مزرعه تون به شکل سیستم کاملا بسته هست و پرنده شما فقط در سالن هست. و حالت دوم مزرعه شما طوریه که پرنده در طول شب در سالن هست و در طول روز هم در مرتع. قطعا بیننده ای که حالت دوم رو بخواد ببینه که سالن و مرتع همزمان هست حاضره که بهای به مراتب بالاتری در مقایسه با حالت اول بپردازه. بالاخص اگه در مرتع شما بخواد گیاهان علوفه ای مثل یونجه هم کشت بشه که همون عامل هم به عنوان یک عامل بصری بسیار میتونه موثر باشه در قیمت فروش شما. به طور مثال حدود دو سال پیش ، ما یک خریدار عراقی داشتیم که خواهان 2000 بوقلمون بومی بود و این رو عنوان کردن که هر کیلو وزن زنده این پرنده رو اگر فقط قراره سالنی باشه ، 12000 تومان میخرن و اگر سالن و مرتع همزمان باشه که یونجه ای هم در مرتع بخواد وجود داشته باشه هر کیلو رو 14000 تومان خریداری میکنن. این میزان اختلافی که وجود داره برای تولید کننده بسیار فاحشه . چرا که شما فرض بفرمایید میانگین وزن هر بوقلمون بالغ زمان فروش قراره 6 کیلو باشه و 2000 بوقلمون هم میشه 12000 کیلو و اختلاف قیمت 2000 تومنی که بین 12000 تومان و 14000 تومان وجود داره باعث میشه که شخص 24 میلیون تومان در یک دوره پرورش بخواد سود بیشتری داشته باشه و این سود ، سودیه که مرز بین ورشکستگی و سود مناسب میتونه باشه. از این رو بسیار ظاهر فضای پرورشی تون رو جدی بگیرید.
فاکتور دوم هم بحث جیره ایه که شما استفاده میکنید. اگه شما مثل همه دوستان دیگه بخواین از همون جیره های متداول استفاده کنید. قطعا محصول شما از نظر طعم خیلی فرقی نداره با سایر تولید کنندگان. خوبه که بخوایم به این قسمت کار بسیار حساسیت بیشتری نشون بدین و به کارهای مطالعاتی بپردازید. به طور مثال از گیاهان دارویی خاص بخواین در جیره تون استفاده کنید که در این زمینه هم ما راهنمایی های لازم رو خدمت شما خواهیم کرد که چطور میتونید محصولاتی تولید کنید که از لحاظ طعم و مزه متفاوت از سایر رقبا باشه. این عامل میتونه بسیار موثر باشه در قیمت فروش شما و از طرفی هم شما در فیلمهایی که تولید میکنید و به معرفی خودتون میپردازید این فاکتورها رو وقتی لحاظ میکنید برای شنونده و بیننده مطالب شما بسیار حائز اهمیته و همین عوامل به ظاهر کوچیک میتونه باعث بشه که شما محصولتون رو بتونید به قیمت به مراتب بالاتر از سایر رقبا عرضه کنید .
فاکتور سوم هم بحث بسته بندی هست. این که شما در بسته بندی هم کمی متفاوت از سایر رقبا عمل کنید. بهترین پیشنهادی که وجود داره اینه که با استفاده از صنایع دستی بومی منطقه خودتون یه بسته بندی با قیمت مناسب ولی خیلی هنرمندانه ای طراحی کنید. و محصولات خودتون رو با اون بسته بندی عرضه کنید.
ما نمونه ای داشتیم که شخصی از کردستان به این شیوه عمل کرد و محصولش در تهران عرضه میشد. نکته جالب این که خیلی از خریدارانبابت اون بسته بندی بود که یک بار هم که شد اون تخم مرغ رو تست میکردن و اگه طعمش خوب بود حاضر به خرید اون محصول در سری های بعد میشدن.

 

منبع : تیم تحقیقاتی مینی سالن

 

سوالتو از این قسمت بپرس


GOTO_TOP

تماس با ما

راه های ارتباطی با ما:

شماره مشاوره :

09114861623 و ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ و ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱

(پاسخگویی مشاوره فقط در ساعات 9 الی 15 هر روز (بجز ایام تعطیل))

شماره ثبت سفارش و ثبت نام در دوره آموزشی:

01152211494 و 09114861623 و ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱(پاسخگویی 9 الی 14)

ایمیل: info@minisalon.ir

تلگرام: 09114861623 و ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۰ و ۰۹۱۱۸۹۲۸۹۲۱

آدرس های ما

آدرس:

آدرس دفتر مشاوره : مازندران - چالوس - بلوار امام رضا - جنب ترمینال شهسوار - ساختمان دریا (فقط با هماهنگی قبلی)

آدرس مزرعه تحویل جوجه و نیمچه مرغ: تهران (یکروزه) و همدان(یکروزه و نیمچه)

آدرس مزرعه گوسفند چندقلوزا و شیری: همدان ، مرکز تحقیقات سازمان جهاد

آدرس آزمایشگاه تولید جنین گوسفند چندقلوزا و شیری: همدان ، مرکز تحقیقات سازمان جهاد

آدرس مزرعه الاغ شیری: فارس ، خرامه

آدرس دفتر کارگاه تولید تجهیزات مرغداری: مازندران ، بابل، جاده قدیم آمل به بابل ، خشرودپی (فقط با هماهنگی قبلی)