تولید جیره جایگزین ارزشمند

1,186

سلام و عرض ادب

در ویدئوهای قبلی ما راجع به این موضوع صحبت کردیم که بعد از افزایش شدید قیمت ذرت و سویا ، ما شتاب دادیم به کار تولید جیره جایگزینمون و استفاده کمتر از نهاده هایی مثل ذرت و سویا. و استفاده از تفاله ها و پسماندها و ضایعات کشاورزی. و خدمتتون اعلام کردیم که در این زمینه به جیره ارزشمندی دست پیدا کردیم.

نکته قابل توجه این که جیره نهاییمون با کاهش قیمت چشمگیری مواجه بود و نکته مهم تر این که ما نه تنها با کاهش راندمان مواجه نبودیم بلکه در مزرعه شاهدمون که همون مزرعه مطالعاتی مون بود با افزایش چشمگیر راندمان هم مواجه بودیم که این افزایش هم بسیار عجیب هست از لحاظ رکورد. که اخبارش رو سعی میکنیم به شکل یک مستند در اختیار شما دوستان قرار بذاریم.  

اما تصمیمی که برای این مرحله داریم اینه که قبل از عرضه عمومی این جیره ها و کنسانتره ها ما از بین شما دوستان بخوایم عزیزانی رو جهت تکمیل کارمون و تکرار این کار تحقیقاتی مون بخوایم انتخاب کنیم. 

فرایند هم به این شکل هست که شما از طریق این لینکی که در زیر این مطلب هست با ما ارتباط میگیرید و درخواستتون رو اعلام میکنید و بهتون پاسخ داده میشه و ارتباط بین شما و متخصصان ما برقرار میشه. بررسی های لازم توسط متخصصان ما صورت میگیره. که آیا اصلا شما شرایط انجام این کار رو به عنوان کار تحقیقاتی دارید یا خیر. 

 

یعنی شما در عین حال که قراره پرورشتون رو انجام بدین باید نگاه تحقیقاتی ما رو هم حتما لحاظ کنید. و این حمایت ما از شما نه تنها شامل تامین جیره میشه بلکه کل بحث مدیریتی هم کنترل میشه. نقاط ضعف سالنتون مرتفع میشه. تمام موارد دیگه هم توسط کارشناسان ما راهنمایی میشه به شما و شما باید اونها رو حتما اجرا کنید.

از این جهت دقت نظر شما برای ما بسیار مهمه. تمام خدمات هم رایگان هست چون هدف ما اینه که شما عزیزان بخواین یک کار تحقیقاتی رو در کنار پرورشتون داشته باشید. و لزوما همه شما دوستان موفق به شروع همکاری نمیشید چرا که داشتن دقت کافی برای ما بسیار مهمه. و بعد از طی این فرایند و ثبت این نتایج ، انشاله ما عرضه عمومی این چیره ها و این کنسانتره ها رو برای شما عزیزان خواهیم داشت.

 

و خبر خوش این که بسیار بر روی قیمت تمام شده شما اثر میذاره و حتی اگه شما در مناطقی باشید که رقبایی از قبل داشته باشید به علت کاهش قیمت جیره که بسیار موثره در قیمت تمام شده تون. رقبای شما توان رقابت با شما رو دیگه نخواهند داشت. 

 

 

 

دوره ی آموزش عملی جیره ارزان و بیماری های طیور

 


جهت دریافت مشاوره رایگان، خرید (گوسفند، بوقلمون، مرغ ) و راه اندازی مزرعه خود در ساعات اداری با شماره های زیر تماس بگیرید:

شماره مشاوره و ثبت نام :

۰٩١١٨٩٢٨٩٢١ - ۰٩١١۴٨۶١۶٢٣- ۰٩١١٨٩٢٨٩٢۰

 


 

سوالتو از این قسمت بپرس


GOTO_TOP

تماس با ما

 

شماره مشاوره :

 

09118928921 و 09114861623  و 09118928920

 

(پاسخگویی فقط در ساعات 9 الی 16 هر روز (بجز ایام تعطیل))

 

 

 شماره ثبت سفارش و ثبت نام در دوره آموزشی:

 

01152211494 و 09118928921 و 09114861623  و 09118928920

 

(پاسخگویی 9 الی 16)

 

 

تلگرام:

 

09118928921 و 09114861623  و 09118928920

آدرس مراکز تیم تحقیقاتی مینی سالن(حضور فقط با هماهنگی قبلی)

آدرس دفتر مشاوره مازندران : مازندران - چالوس - بلوار امام رضا - جنب ترمینال شهسوار - ساختمان دریا

آدرس دفتر مشاوره همدان: همدان- جورقان - مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی - پارک علم و فناوری

آدرس اقامتگاه بوم گردی آموزشی: همدان ، امزاجرد

آدرس مزرعه گوسفند چندقلوزا و شیری: همدان ، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی

آدرس مزرعه تحویل جوجه و نیمچه مرغ: تهران (یکروزه) و همدان(یکروزه و نیمچه)

آدرس مزرعه تحویل جوجه و نیمچه بوقلمون: زنجان (یکروزه و یکماهه) یا همدان(یکروزه و یکماهه)

آدرس دفتر کارگاه تولید تجهیزات مرغداری: مازندران ، بابل، جاده قدیم آمل به بابل ، خشرودپی

آدرس مزرعه گیاهان دارویی: همدان و مرکزی ، اراک

آدرس مزرعه الاغ شیری: فارس ، خرامه