اهمیت مترجم همراه

263

اهمیت مترجم همراه


وقتی صحبت از گردشگری میشه ، یکی از مهم ترین منابع درآمدی ، درآمد حاصل از ورود گردشگرهای خارجیه.

متاسفانه یکی از مهم ترین و بزرگترین نقطه ضعف هایی که ما ایرانی ها داریم اینه که جاذبه های گردشگری و داشته های خودمون رو به زبان کشورهای هدفی که میتونن مخاطب خوبی برای جاذبه های گردشگریمون باشن روایت نمیکنیم.

در این مرحله ما نیاز داریم که متناسب با مخاطب هدفمون این که از کدوم کشورها باشه ، بیایم به روایت جاذبه ها و داشته ها و پتانسیل هامون بپردازیم. و روایت هامون باید طوری باشه که مخصوص مخاطب هدفمون در کشورهای هدفمون باشه. که وقتی اون مخاطب هدف داره روایتمون رو میشنوه و با داشته ها و پتانسیل ها و اقامتگاههای ما آشنا میشه علاقمند بشه که بخواد در محل ما حضور پیدا کنه. و محل ما رو به عنوان مقصد گردشگری خودش انتخاب کنه.

این که خودتون بتونید راوی داشته ها و پتانسیل ها و جاذبه های خودتون باشین که خیلی عالیه و بسیار اثر گذاره حتی اگه دست و پا شکسته باشه اما اگه در توان خودتون نیست پیشنهادمون اینه که حتما از یک مترجم توانمند در کنار خودتون استفاده کنین. یعنی هر گونه روایتی که انجام میدین ، یک دوستی از منطقه خودتون رو انتخاب کنید که به زبان دیگه ای بخواد اون مطالب رو بیان کنه. و شما اون رو بخواین منتشر کنید. که نهایتا از همون دوست میتونید استفاده کنید. زمانی که مهمانان خارجی به سمت شما اومدن ، اون شخص بخواد مترجم باشه و تسهیل گر امور توریستهایی باشه که به منطقه و اقامتگاه شما اومدن.

در سامانه مشاغل و گردشگری ما این امکان رو فراهم میکنیم که شما بخواید حرفی که میزنید به گوش مخاطبان هدفتون در اقصی نقاط ایران و جهان برسه. همچنین با مهندسی که روی داده ها و اطلاعات شما صورت میگیره این امکان کاملا فراهم میشه که شما بخواین در کنار سایر رقبایی که در جهان دارید در صدر بایستین در جستجوی گوگل و یا سایر جستجوهایی که در دنیا انجام میشه و عملا به تحلیل کامل مخاطبان پرداخته میشه و شما این رو کاملا آموزش میبینید و از مشاوره هاش بهره مند میشین.

نکته مهمی که وجود داره اینه که شما باید روایت کردن درست رو یاد بگیرید و وقتی یک روایت درست و یاد بگیرید ما به شما می آموزیم که

چطور بخواین در صدر بایستین.

سوالتو از این قسمت بپرس


GOTO_TOP

آدرس مراکز تیم تحقیقاتی مینی سالن(حضور فقط با هماهنگی قبلی)

آدرس دفتر مشاوره مازندران : مازندران - چالوس - بلوار امام رضا - جنب ترمینال شهسوار - ساختمان دریا

آدرس دفتر مشاوره همدان: همدان- جورقان - مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی - پارک علم و فناوری

آدرس اقامتگاه بوم گردی آموزشی: همدان ، امزاجرد

آدرس مزرعه گوسفند چندقلوزا و شیری: همدان ، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی

آدرس مزرعه تحویل جوجه و نیمچه مرغ: تهران (یکروزه) و همدان(یکروزه و نیمچه)

آدرس مزرعه تحویل جوجه و نیمچه بوقلمون: زنجان (یکروزه و یکماهه) یا  همدان(یکروزه و یکماهه)

آدرس دفتر کارگاه تولید تجهیزات مرغداری: مازندران ، بابل، جاده قدیم آمل به بابل ، خشرودپی

آدرس مزرعه میل ورم ، سوپرورم و حشرات: مرکزی - اراک

آدرس مزرعه زالو: مرکزی - فراهان

آدرس مزرعه گیاهان دارویی: همدان و مرکزی ، اراک

آدرس مزرعه نهال پالونیا و نهال گردو:  همدان- جورقان - مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی

آدرس مزرعه الاغ شیری: فارس ، خرامه